Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agaph είπε:

Ούτε εγώ!! Είμαι χαρωπή νοικοκυρά χιχιχι!!! Γιατί όχι ξεχνατο!! Εγώ σήμερα είδα καφέ υγρά και έχω πονακια πολύ ήπια χαμηλά!! Αλλά δεν σκέφτομαι αρνητικά!!! 

αν έβαλες βλαστοκυστες ίσως είναι από την εμφύτευση...και γω είχα. Καλη επιτυχια! !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Manoulitsa75 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Ξέρει κάποια να μου δώσει ιδέα για κόστος για ωοληψία και εμβρυομεταφορά μετά από κατάψυξη εμβρύων?

καλησπέρα, διέγερση+ωοληψια+ετ στον ίδιο κύκλο, δηλαδή ολη η προσπάθεια της εξωσωματικής γύρω στα 3200 - 3300 μας πήγε, χωρις εξετασεις αιματος που καποιες εκανα στο κεντρο και καποιες συνταγογραφημενες σε βιοιατρικη. Τώρα που ρώτησα για αποψυξη και ετ κατεψυγμενων ειναι 1600, αν μου ζητουσε και ομως και ωοληψια για να παρουμε ισως το ωαριο αυτου του κυκλου θα ηταν αλλα 400 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έρχεται η στιγμή που δύο πελώρια βουρκωμένα εφηβικά μάτια απέναντι σου..σε κοιτάζουν και σου λένε ποιά είσαι εσύ που μου απαγορεύσεις να πάρω μηχανάκι;;

Ποια είμαι εγω;

Είμαι αυτή που κάθε μήνα για τρία χρόνια όταν αδιαθετούσα ένιωθα τόσο άδεια χωρίς εσένα στα σπλάχνα μου..

Είμαι αυτή που όταν άκουσα το πρόβλημά μου δεν το έβαλα κάτω και με χάπια και χειρουργεία το ξεπέρασα για να καταφέρω να σε φέρω στον κόσμο..

Είμαι αυτή που γέμισα το σώμα μου ορμόνες και τρύπες για να βρείς κατάλληλο μέρος να φωλιάσεις  μικρό μου...και σε εννέα μήνες να γίνεις η ζωή μου!!

Είμαι αυτή που θα ξαγρυπνάω στο προσκεφάλι σου για πάντα..

Είμαι η φίλη σου που θα λες τα μυστικά σου..

Είμαι αυτή που θα μαλώνει με τις δασκάλες όταν σε αδικούν..

Είμαι αυτή που θα έδινα την ζωή μου για σένα!!!

Είμαι η μάνα σου.

  • Μου αρέσει 13

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Έρχεται η στιγμή που δύο πελώρια βουρκωμένα εφηβικά μάτια απέναντι σου..σε κοιτάζουν και σου λένε ποιά είσαι εσύ που μου απαγορεύσεις να πάρω μηχανάκι;;

Ποια είμαι εγω;

Είμαι αυτή που κάθε μήνα για τρία χρόνια όταν αδιαθετούσα ένιωθα τόσο άδεια χωρίς εσένα στα σπλάχνα μου..

Είμαι αυτή που όταν άκουσα το πρόβλημά μου δεν το έβαλα κάτω και με χάπια και χειρουργεία το ξεπέρασα για να καταφέρω να σε φέρω στον κόσμο..

Είμαι αυτή που γέμισα το σώμα μου ορμόνες και τρύπες για να βρείς κατάλληλο μέρος να φωλιάσεις  μικρό μου...και σε εννέα μήνες να γίνεις η ζωή μου!!

Είμαι αυτή που θα ξαγρυπνάω στο προσκεφάλι σου για πάντα..

Είμαι η φίλη σου που θα λες τα μυστικά σου..

Είμαι αυτή που θα μαλώνει με τις δασκάλες όταν σε αδικούν..

Είμαι αυτή που θα έδινα την ζωή μου για σένα!!!

Είμαι η μάνα σου.

Πολυ ωραιο φουφη μου!!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Πολυ ωραιο φουφη μου!!!

Φουφη μου ποτε ειναι η χοριακη σου!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...