Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      πρίν από 59 λεπτά , Fay_ είπε:

      Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου αυξάνουν τα ούτρο ή γιατί δε μου είπαν οι ίδιοι να μετρήσω προγεστερονη εφόσον είναι σημαντική απ όσο ξέρω. Δηλαδή θα γίνω εγω από μόνη μου η γιατρος..Έτσι μου έρχεται να πιω από μόνη μου παραπάνω ουτρο. Ξέρεις αν απορροφάται καλύτερα κολπικά; Εγω παίρνω και τα τρία από το στόμα. Σ ευχαριστώ παρεπιμπτοντως για όλες σου τις απαντήσεις 💕

      δεν σου αύξησαν την prolutex ; προγεστερονη δεν είναι ή κάνω λάθος;

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Taggeris είπε:

Αννιτουλα πραγματικά θεωρώ ότι ήταν τυχαίο και αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σου και θα τα καταφέρεις! Είμαι σίγουρη ότι θα κάνεις δεύτερο παιδάκι!! Ξύπνια είναι η μήτρα σου και περιμένει να το-τα υποδεχτεί!! 

Η αληθεια ειναι οτι καθε μερα αυτο νιωθω κ λεω στον εαυτο μου!!!οτι αφου εμεινα κ εχω το θαύμα μ θα ξαναμεινω!!!εσυ εχεις διδυμα στην κοιλιτσα νομιζω?

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annita tsoupani είπε:

Η αληθεια ειναι οτι καθε μερα αυτο νιωθω κ λεω στον εαυτο μου!!!οτι αφου εμεινα κ εχω το θαύμα μ θα ξαναμεινω!!!εσυ εχεις διδυμα στην κοιλιτσα νομιζω?

Γλυκιά μου μακάρι να πιάσει η ευχή σου και να έχω αλλά δυστυχώς ακόμα τίποτα... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

Θετικό και απο τις δυο μας♡♡

Ωωωωωωωω αυτααααα ειναιιιιιιι!!!!!!

 

Συγχαρητήρια η Κυπριακή μπεμπεδοσκονη επιασε :D

Αντε η ωρα μας η καλη ♡

  • Μου αρέσει 2

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Γλυκιά μου μακάρι να πιάσει η ευχή σου και να έχω αλλά δυστυχώς ακόμα τίποτα... χαχαχαχα

Συγνωμη αγαπη σε μπερδεψα με αλλη!!#

Just now, Annita tsoupani είπε:

Συγνωμη αγαπη σε μπερδεψα με αλλη!!#

Θα τα καταφερεις θα το δεις!!!

  • Ευχαριστώ 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Ωωωωωωωω αυτααααα ειναιιιιιιι!!!!!!

 

Συγχαρητήρια η Κυπριακή μπεμπεδοσκονη επιασε :D

Αντε η ωρα μας η καλη ♡

Κ εγω κυπραια ειμαι φερε λιγη κ απο εδω αν κ εχω κ τον γιο μου!!!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΙ 3ΗΜ, ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ, ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ..... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ..... ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ (ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.... ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΕ ΓΟΥΡΙ 'Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ???? ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MARAKI PR είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΙ 3ΗΜ, ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ, ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ..... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ..... ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ (ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.... ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΕ ΓΟΥΡΙ 'Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ???? ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!!!

Σκέψου θετικά..χαμόγελα γιατί είσαι από τις υπέροχες αυτές μανούλες που δεν συμβιβάστηκε με το ένα και παλεύουν να φέρουν αδερφάκι στο παιδί τους με κάθε δυνατό τρόπο...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΠΟΙΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ respect κοπέλα μου♡

On 7/10/2019 at 8:35 ΜΜ, Ginpuam είπε:

Τι νεα απο το μετωπο τσουπρες; :)

 

Θετικό και απο τις δυο μας♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, MARAKI PR είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΙ 3ΗΜ, ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ, ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ..... ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ..... ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ (ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ.... ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΕ ΓΟΥΡΙ 'Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ..... ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ???? ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!!!

Μαράκι είμαστε στα ίδια μόνο που εγώ έκανα εμβρυομεταφορά εχθές και θα κάνω χοριακή την επόμενη Τρίτη, 22/10. Η κόρη μου είναι 5 ετών (με φυσική σύλληψη), και θέλουμε πολύ να της χαρίσουμε ένα αδερφάκι. Εγώ είμαι 44. Εσύ πόσο είσαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Μαράκι είμαστε στα ίδια μόνο που εγώ έκανα εμβρυομεταφορά εχθές και θα κάνω χοριακή την επόμενη Τρίτη, 22/10. Η κόρη μου είναι 5 ετών (με φυσική σύλληψη), και θέλουμε πολύ να της χαρίσουμε ένα αδερφάκι. Εγώ είμαι 44. Εσύ πόσο είσαι?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 40. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ? ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 22 ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΤΕ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΑΣ !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...