Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Φούφη είπε:

 

@Agaph @Taggeris@Nansy29

Καλησπέρα κοριτσάκια πως εισαστε πως νοιώθετε έχουμε κάνα σύμπτωμα; ♡♡♡

Εγώ καλά είμαι περιμένω να περάσουν οι μέρες. Έχω κράμπες και τραβήγματα καθημερινά και το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο λέμε. Α και μην ξεχνάμε την υπνηλία. Δεν προλαβαίνω να ξυπνήσω και μετά πάω για ύπνο... χαχαχαχα ξυπνήστε με να γεννήσω όταν είναι κορίτσια.. χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Taggeris είπε:

Εγώ καλά είμαι περιμένω να περάσουν οι μέρες. Έχω κράμπες και τραβήγματα καθημερινά και το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο λέμε. Α και μην ξεχνάμε την υπνηλία. Δεν προλαβαίνω να ξυπνήσω και μετά πάω για ύπνο... χαχαχαχα ξυπνήστε με να γεννήσω όταν είναι κορίτσια.. χαχαχ

Υπομονή κοριτσάκι μου τι είναι 9 μήνες?!! Χιχιχ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Της 3ης μέρας εβαλες;

Όχι 5ης εσυ;;

Just now, Agaph είπε:

Εγώ πάλι θα πάω 11 μέρα μετά την εμβρυομεταφορα. Έβαλα 2 βλαστοκυστες!! Εσύ?? 

Κι εγώ 2!!άντε τα δίδυμα έρχονται!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?!! Πως είστε σήμερα?!! Εδώ θεσσαλονικη ο καιρός βροχερός!! Αλλά δεν μας πειράζει ίσα ίσα που είναι για χουχουλιασμα μιας και εμείς το χρειαζόμαστε χιχιχ!! Γιατί με την καλοκαιρία πως να κάτσεις μέσα στο σπίτι!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?!! Πως είστε σήμερα?!! Εδώ θεσσαλονικη ο καιρός βροχερός!! Αλλά δεν μας πειράζει ίσα ίσα που είναι για χουχουλιασμα μιας και εμείς το χρειαζόμαστε χιχιχ!! Γιατί με την καλοκαιρία πως να κάτσεις μέσα στο σπίτι!!! 

Καλημέρα!Μια χαρά ότι πρέπει για χουχουλιασαμα.εδω Αθήνα έβγαλε ήλιο..Κορίτσια δουλεύετε γενικά;;έχετε πάρει άδεια; Εγώ από Δευτερα λέω να επιστρέψω.σε δουλειά γραφείου είμαι..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Manoulitsa75 είπε:

Κορίτσια γεια σας. Ξέρει κάποια να μου δώσει ιδέα για κόστος για ωοληψία και εμβρυομεταφορά μετά από κατάψυξη εμβρύων?

Καλημέρα!!γιατί να κανείς ωοληψια ενώ έχεις κατεψυγμένα εμβρια?!! Κάνεις κατευθείαν εμβρυομεταφορα. Αλλά αν εννοείς από την αρχή όλα αυτό είναι η εξωσωματική με μια λέξη!! Κάνεις ωοληψια μετά κατάψυξη και εμβρυομεταφορα!! Άλλο αυτό θέλει αρκετό καιρό για να γίνει και κοστίζει τουλάχιστον εδώ θεσσαλονικη πάνω κάτω 3.000 €!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα!Μια χαρά ότι πρέπει για χουχουλιασαμα.εδω Αθήνα έβγαλε ήλιο..Κορίτσια δουλεύετε γενικά;;έχετε πάρει άδεια; Εγώ από Δευτερα λέω να επιστρέψω.σε δουλειά γραφείου είμαι..

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

@Agaphανυπομονησία...

@ Nansy29 Όχι εγώ δεν δουλεύω...♡♡♡

 

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

@Agaphανυπομονησία...

@ Nansy29 Όχι εγώ δεν δουλεύω...♡♡♡

 

Ούτε εγώ!! Είμαι χαρωπή νοικοκυρά χιχιχι!!! Γιατί όχι ξεχνατο!! Εγώ σήμερα είδα καφέ υγρά και έχω πονακια πολύ ήπια χαμηλά!! Αλλά δεν σκέφτομαι αρνητικά!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα!Μια χαρά ότι πρέπει για χουχουλιασαμα.εδω Αθήνα έβγαλε ήλιο..Κορίτσια δουλεύετε γενικά;;έχετε πάρει άδεια; Εγώ από Δευτερα λέω να επιστρέψω.σε δουλειά γραφείου είμαι..

Νάνσυ μου εξαρτάται πώς νιώθεις. Αν είσαι καλά μπορείς να επιστρέψεις στη δουλειά.

Just now, Agaph είπε:

Ούτε εγώ!! Είμαι χαρωπή νοικοκυρά χιχιχι!!! Γιατί όχι ξεχνατο!! Εγώ σήμερα είδα καφέ υγρά και έχω πονακια πολύ ήπια χαμηλά!! Αλλά δεν σκέφτομαι αρνητικά!!! 

Ποια ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά είσαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...