Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Annita tsoupani είπε:

Ανυπομονω κ εγώ για την δικη μ εμβρυομεταφορα μ φαινετε αιωνας!!!

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου μην ανησυχείς και μήν αγχώνεσαι!! Όσο πιο ήρεμη και χαλαρή είσαι τόσο πιο καλά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agaph είπε:

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου μην ανησυχείς και μήν αγχώνεσαι!! Όσο πιο ήρεμη και χαλαρή είσαι τόσο πιο καλά!! 

Ναι η αλήθεια είναι πως όσο πιο ήρεμες είμαστε τόσο πιο καλά θα μας πάνε όσα περιμένουμε ☆☆

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Για να συντονιστούμε κόρες..πρώτα ο θεός να είμαστε καλά ποιες περιμένουν αποτελέσματα  χοριακης αυτή την εβδομαδα;

Δευτέρα:  φούφη♡Agaph

Τρίτη: Nansy29 

Τετάρτη:

Πέμπτη:

Παρασκευή:

Σάββατο:

Εγώ κοριτσάκι πριν πήγαινα μια φορά την ημέρα με το σταθμό δλδ από την ετ και μετά με το που φάω τρεχω τουαλέτα δλδ τουλάχιστον 4 φορές την μέρα..Όσο για πιπι κάθε 5 λεπτά.

Έτσι είμαι κι εγώ.. χαχαχαχα

@Agaph @Φούφη αγάπες μου καλή επιτυχία αύριο και στις 2!!! Ανυπομονούμε να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Έτσι είμαι κι εγώ.. χαχαχαχα

@Agaph @Φούφη αγάπες μου καλή επιτυχία αύριο και στις 2!!! Ανυπομονούμε να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα...

Ευχαριστούμε πολύ!!! Πρώτα ο Θεός το μεσημέρι θα ξέρουμε!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φούφη said:

Ναι η αλήθεια είναι πως όσο πιο ήρεμες είμαστε τόσο πιο καλά θα μας πάνε όσα περιμένουμε ☆☆

Σ' αυτή την εξωσωματική ήμουνα πολύ πιο χαλαρη διοτι εχω ηδη ενα παιδακι και ελεγα οτι θελει ο Θεος. ( αλλοι δεν έχουν κανένα)

Ειχαμε κανει διακοπες απο το ενα ξενοδοχειο στο αλλο μεχρι και την ημέρα της χοριακης :D

Ο σύζυγος ειχε αναλάβει το μικρό (4 χρονών) και εγω απλωνα σε μια ξαπλώστρα εννοειται υπο σκια!! 

Και τελος καλό ολα καλά 

  • Μου αρέσει 5

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Σ' αυτή την εξωσωματική ήμουνα πολύ πιο χαλαρη διοτι εχω ηδη ενα παιδακι και ελεγα οτι θελει ο Θεος. ( αλλοι δεν έχουν κανένα)

Ειχαμε κανει διακοπες απο το ενα ξενοδοχειο στο αλλο μεχρι και την ημέρα της χοριακης :D

Ο σύζυγος ειχε αναλάβει το μικρό (4 χρονών) και εγω απλωνα σε μια ξαπλώστρα εννοειται υπο σκια!! 

Και τελος καλό ολα καλά 

Κ εγω εχω ενα γιο 8 αλλα θελω πολυ 2ον!!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κ εγω εχω ενα γιο 8 αλλα θελω πολυ 2ον!!!

Σιγουραω οτι θελει ο θεος απλα θα το παλεψω!!!

  • Μου αρέσει 2

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Ηταν τα τελευταία μας κατεψυγμένα... εχε πίστη στο Θεό αγαπη μου και ολα καλα θα πανε ♡

Εχω πιστη κ μενα ειναι η 3 μ μεταφορα τωρα σε 1 χρονο απο περσι τον οκτωβρη!!!!ο θεος π σε βοηθησε να χαρεις την εγκυμοσύνη σου!!!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 6/10/2019 at 11:35 ΜΜ, Annita tsoupani είπε:

Κ εγω εχω ενα γιο 8 αλλα θελω πολυ 2ον!!!

Σιγουραω οτι θελει ο θεος απλα θα το παλεψω!!!

Μία χαρά θα έρθει Αννιτακι μου..... Θα τα καταφέρεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Μία χαρά θα έρθει Αννιτακι μου..... Θα τα καταφέρεις

Εχω 2 αποτυχιες αλλα τωρα εχω αριστα εμβρυα!!ελπιζω να ξυπνησει η μητρα κ να θυμιθει οτι εχω 1 παιδι απο εξωσωματικη τον αγγελο μου 8 ετων!!!

  • Μου αρέσει 3

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εχω 2 αποτυχιες αλλα τωρα εχω αριστα εμβρυα!!ελπιζω να ξυπνησει η μητρα κ να θυμιθει οτι εχω 1 παιδι απο εξωσωματικη τον αγγελο μου 8 ετων!!!

Αννιτουλα πραγματικά θεωρώ ότι ήταν τυχαίο και αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σου και θα τα καταφέρεις! Είμαι σίγουρη ότι θα κάνεις δεύτερο παιδάκι!! Ξύπνια είναι η μήτρα σου και περιμένει να το-τα υποδεχτεί!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...