Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Ντιτα μου,δεν θελω να στεναχωριεσαι,εδω ειμαστε!!Να ξερεις οτι ειναι φυσιολογικο αυτο που περνας,λογω του βαρυ υπο-θ/σμου.Αυτη η κατασταση σε κανει να εχεις αναμεικτα συναισθηματα,να περνας δυσκολα,λογω ορμονων!!Τα εχω περασει τρεις φορες και ημουν σαν και σενα!Θα περασει ολο αυτο,οταν θα αρχισεις να παιρνεις θυροξινη.Κανε υπομονη και ολα θα περασουν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα ΄χει παιξει το παρεντς??? Εμφανιζει γραμματα διαφορετικα απο αυτα που στην πραγματικοτητα εχουμε γραψει. Το πιο αστειο που ειδα ειναι στον τιτλο του θεματος που γραφει : Τυροειδης και την Ντινα την εμφανιζει ως ωτια.

Παω να βρω κι αλλα να γελασω. :P:D:D


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αχ! Ντίτα μου, δεν μπόρεσα εχθες να μιλήσω μαζί σου, όμως είμαι κι εγώ εδώ σήμερα . Μην νομίζεις οτι χρειάζεται να φταίει ο υποθυρ\σμος και μόνο, για να αλλάξει η διάθεση!! Όμως μην στενοχωριέσαι και το κλάμα είναι, λένε, ένας υγιέστατος τρόπος ξεσπάσματος.

Με λίγα λόγια, είτε γίνεται με κλάμα, με φωνές, με νεύρα ....ασε το να γίνει, να περάσει, θα σε ανακουφισει. Θα δεις, αποδυναμώνεται η ένταση που αισθάνεσαι και θα είσαι πολύ καλύτερα!!!! :)

Σου ξαναλέω οτι αυτά που περνας τώρα εσύ, τα περάσαμε όλοι!!!!:tongue:

Ηρέμησε και ο καιρός θα περάσει τόσο γρήγορα που όλα αυτά θα τα έχεις πίσω σου.

Μια αγκαλίτσα όμως ακόμη και σήμερα από όλους μας, καλό θα κάνει;)

Χαλαρά... οπως είπε μια φίλη!

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους

Ντιτα πως εισαι σημερα????

Να θυμασαι πως σιγουρα καποιος ειναι κοντα σου. Αναζητησε τον καιθα τον βρεις. Παντως δεν εισαι μονη!!!

Περιμενω νεα σου.

:P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα!Ντιτα συμφωνω με την Georgiamami ,δεν εισαι μονη σου!!Εαν θελεις στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα το τηλεφωνο σου η να σου δωσω πρωτα εγω το δικο μου να μιλησουμε για ολη αυτη την διαδικασια που περνας!Και εγω ημουν ετσι ,αλλα με την βοηθεια αλλων συνασθενων μου,μπορεσα να το ξεπερασω και να μαθω περισσοτερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!!! Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα (που έχει και καλό καιρό!!). Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! ''μόνη''λεγοντας με παράπονο χθές, εννούσα σε τούτη δω τη σελίδα, γιατι απο παρέα στο σπίτι... ορεξη ναχω...! Πάντως μαλλον αρχισαν να γίνονται εμφανη τα συμπτώματα του Υ/Θ...λίγο πριξιματάκι στα μάτια, λίγο που δεν ξερω τι θέλω...κατι που μου φάινονται ολα στραβα...εεεεεε είμαι σε καλό δρόμο ε; Παρατήρησα οτι πίνοντας παραπάνω νερο, και με το υποκατάστατο του αλατιου, νοιώθω πιο καλα!! (η καθεμιά κάνει της παρατηρήσεις της στο σώμα της εε;; και πράττει αναλόγως.

Μιά ερώτηση στα κορίτσια που ξέρουν. Το χάπι που θα αρχισω μετα το ιώδιο, μετα απο πόσες μερες το ξεκινάω; και ποτε αρχίζει η επιδρασή του (για να ισορροπήσει ο οργανισμός μου δηλ). Ρωτάω, γιατί την δευτέρα θα παρω την κάψουλα για το σπινθηρογράφημα που θα κάνω την Τρίτη, και τοτε θα δω το γιατρο, οπου και θα μου λύσει τις απορίεςμου. Αααα, και ποσα ρούχα (πυτζαμες η ξερω γω τι) θα έχω στο δωμάτιο; Θα πανε για πέταμα αυτά μετα; Κανένα βιβλίο μπορω να εχω μαζί μου, ή θα φάει πέταμα κι αυτό μετα (και κρίμα θα είναι!!!)...σας ζάλισα. Αν έχετε κέφι απαντάτε, αλλιώς...κοντος ψαλμός.......!!

Μονο με σας πλατειάζω, γιατι στο σπιτι, δεν ξερουν να μου απαντήσουν βέβαια.... και δεν θέλω να ''βαραίνει'' το κλίμα..οσο ναναι.... ειναι πρωτογνωρα αυτα στην οικογένεια και ψιλοανησυχουν μεσα τους......

Χαιρομαι που ανταποκριθήκατε με ενθουσιασμό... θα τα πουμε σύντομα παλι!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!! Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα (που έχει και καλό καιρό!!). Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! ''μόνη''λεγοντας με παράπονο χθές, εννούσα σε τούτη δω τη σελίδα, γιατι απο παρέα στο σπίτι... ορεξη ναχω...! Πάντως μαλλον αρχισαν να γίνονται εμφανη τα συμπτώματα του Υ/Θ...λίγο πριξιματάκι στα μάτια, λίγο που δεν ξερω τι θέλω...κατι που μου φάινονται ολα στραβα...εεεεεε είμαι σε καλό δρόμο ε; Παρατήρησα οτι πίνοντας παραπάνω νερο, και με το υποκατάστατο του αλατιου, νοιώθω πιο καλα!! (η καθεμιά κάνει της παρατηρήσεις της στο σώμα της εε;; και πράττει αναλόγως.

Μιά ερώτηση στα κορίτσια που ξέρουν. Το χάπι που θα αρχισω μετα το ιώδιο, μετα απο πόσες μερες το ξεκινάω; και ποτε αρχίζει η επιδρασή του (για να ισορροπήσει ο οργανισμός μου δηλ). Ρωτάω, γιατί την δευτέρα θα παρω την κάψουλα για το σπινθηρογράφημα που θα κάνω την Τρίτη, και τοτε θα δω το γιατρο, οπου και θα μου λύσει τις απορίεςμου. Αααα, και ποσα ρούχα (πυτζαμες η ξερω γω τι) θα έχω στο δωμάτιο; Θα πανε για πέταμα αυτά μετα; Κανένα βιβλίο μπορω να εχω μαζί μου, ή θα φάει πέταμα κι αυτό μετα (και κρίμα θα είναι!!!)...σας ζάλισα. Αν έχετε κέφι απαντάτε, αλλιώς...κοντος ψαλμός.......!!

Μονο με σας πλατειάζω, γιατι στο σπιτι, δεν ξερουν να μου απαντήσουν βέβαια.... και δεν θέλω να ''βαραίνει'' το κλίμα..οσο ναναι.... ειναι πρωτογνωρα αυτα στην οικογένεια και ψιλοανησυχουν μεσα τους......

Χαιρομαι που ανταποκριθήκατε με ενθουσιασμό... θα τα πουμε σύντομα παλι!!:lol::lol:

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα. Προσπαθησε να μην αναλωνεις δυναμεις παρα μονο στις βασικες υποχρεωσεις της ημερας ωστε να μην "αδειαζεις" τελειως ως το βραδυ. ΧαΛΛΛΛΛαρα που λενε και οι Θεσ/κεις.

Ειναι φυσιολογικο οι ανθρωποι του περιβαλλοντος σου να νιωθουν καπως περιεργα με ολο αυτο, και μια αμηχανια σιγουρα θα την εχουν εφοσον δεν ξερουν πως να σε "διαχειριστουν".

Με το νερο κανεις πολυ καλα και παντα να πινεις αρκετο. Ειδικα μετα τη ληψη του ιωδιου θα χρειαστεις "υδροφορες" (ετσι λεγαμε και γελουσαμε με τη SONIA οταν μπηκε εκεινη για το ιωδιο).

Αν δε σε πειραξει η δοση θα εισαι οκ (για διαβασμα) αλλα θα πηγαινοερχεσαι WC γιατι απο τα πολλα νερα........ καταλαβαινεις.

Τις υπολοιπες αποριες σου, θα σου τις λυσουν οι αλλοι που εχουν περασει τις διαδικασιες.

:P:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!! Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα (που έχει και καλό καιρό!!). Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! ''μόνη''λεγοντας με παράπονο χθές, εννούσα σε τούτη δω τη σελίδα, γιατι απο παρέα στο σπίτι... ορεξη ναχω...! Πάντως μαλλον αρχισαν να γίνονται εμφανη τα συμπτώματα του Υ/Θ...λίγο πριξιματάκι στα μάτια, λίγο που δεν ξερω τι θέλω...κατι που μου φάινονται ολα στραβα...εεεεεε είμαι σε καλό δρόμο ε; Παρατήρησα οτι πίνοντας παραπάνω νερο, και με το υποκατάστατο του αλατιου, νοιώθω πιο καλα!! (η καθεμιά κάνει της παρατηρήσεις της στο σώμα της εε;; και πράττει αναλόγως.

Μιά ερώτηση στα κορίτσια που ξέρουν. Το χάπι που θα αρχισω μετα το ιώδιο, μετα απο πόσες μερες το ξεκινάω; και ποτε αρχίζει η επιδρασή του (για να ισορροπήσει ο οργανισμός μου δηλ). Ρωτάω, γιατί την δευτέρα θα παρω την κάψουλα για το σπινθηρογράφημα που θα κάνω την Τρίτη, και τοτε θα δω το γιατρο, οπου και θα μου λύσει τις απορίεςμου. Αααα, και ποσα ρούχα (πυτζαμες η ξερω γω τι) θα έχω στο δωμάτιο; Θα πανε για πέταμα αυτά μετα; Κανένα βιβλίο μπορω να εχω μαζί μου, ή θα φάει πέταμα κι αυτό μετα (και κρίμα θα είναι!!!)...σας ζάλισα. Αν έχετε κέφι απαντάτε, αλλιώς...κοντος ψαλμός.......!!

Μονο με σας πλατειάζω, γιατι στο σπιτι, δεν ξερουν να μου απαντήσουν βέβαια.... και δεν θέλω να ''βαραίνει'' το κλίμα..οσο ναναι.... ειναι πρωτογνωρα αυτα στην οικογένεια και ψιλοανησυχουν μεσα τους......

Χαιρομαι που ανταποκριθήκατε με ενθουσιασμό... θα τα πουμε σύντομα παλι!!:lol::lol:

NTITA γεια σου.οτι αλλαγες σου συμβαινουν ειναι απο τον υποθ. μην ανυσηχεις ολοι τα περασαμε!για το ποτε θα ξεκινησεις χαπι θα σου πει ο γιατρος γιατι ολοι μας δεν ειχαμε τησ ιδιες οδηγιες.πυτζαμες αν νομιζεις πως μπορεις να μαζεψεις απο γνωστουσ,φιλους συγγενεις και μετα να τησ πεταξεις καντο!αλλιως θα της πλυνεις αρχικα χωρια και μετα κανονικα και με αλλα ρουχα.ελα κανε λιγη υπομονη εφαγες τον γαιδαρο η ουρα σου εμεινε!!!!ασφαλως μπορεις να παρεις μαζι βιβλια!δεν παθαινουν τιποτα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ντιτα ,Θυροξινη μου αρχισαν την 2η μερα της θεραπειας του ιωδιου.Σιγουρα χρειαζονται καποιες μερες για να αρχισει ο οργανισμος να παιρνει τα "πανω" του,αλλα θα εισαι καθε μερα και καλυτερα!Αυτο που θα σε συμβουλευα ειναι να κανεις οικονομια δυναμεων γιατι θα νοιωθεις εξαντληση πολυ ευκολα εαν κανεις κουραστικες δουλειες.Οσο για τα ρουχα,καλυτερα να παρεις μαζι σου πραγματα που θελουν πεταμα,αλλιως πρεπει να τα αφησεις στο μπαλκονι 1 μηνα και μετα να τα πλυνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ντίτα καλησπέρα κι απο μένα

Τα κορίτσια σε κατατόπισαν νομίζω πολύ καλά, για τα επόμενα βήματά σου.

Παλιά ρούχα, πιζάμες, παντόφλες, πετσέτες μπάνιου και ό,τι σε ευχαριστεί για τις ώρες που θα περάσεις στο δωμάτιο. Εγώ βγήκα την 3η ημέρα. Την επομένη εβδομάδα έκανα το ολόσωμο σπινθ\μα και μετά ξεκίνησα το Τ4. Σταδιακά θα είσαι όλο και καλύτερα, όλο και πιο δυνατή. Ναι, έχουν δίκιο, όχι πολλές και κουραστικές δουλειές στο σπίτι, αλλά με ηρεμία και ένα ελλαστικό πρόγραμμα. Όσο για την οικογένεια, πραγματικά δεν είναι σε θέση να καταλάβουν, χρειάζονται κι αυτοί χρόνο ώστε να μπορέσουν να σε βοηθήσουν, είναι και γι αυτούς άγνωστες και λίγο φοβικές καταστάσεις. Το οτι είναι δίπλα σου κι ας μην ξέρουν πώς, έτοιμοι για ό,τι ζητήσεις είναι το καλύτερο! Μην φοβάσαι λοιπόν, μην ανησυχεις και θα γυρίσεις πίσω για να μας πεις κι εσύ λεπτομέριες για την εμπειρία σου( η απομόνωση είναι μια εμπειρία δυνατή, έτσι δεν είναι?):lol:

γειά σε όλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ονομαζομαι ελευθερια και θα ηθελα πολυ να μοιραστειτε μαζι μου τις εμπειριες σας!

Τελη του 2010 πηγαινοντας σε καθιερωμενη επισκεψη στον ενδοκρινολογο(η μαμα μου εχει υποθηρεοιδησμο) και χωρις να έχω καποιο συπτωμα απλα για ελεγχο - μου βρηκε 2 οζους.Προσπαθωντας για περιπου 1 χρονο να μου κανουν παρακεντηση, χωρις αποτελεσμα λογω της θεσης των οζων(και επειδη ηταν πολυ μικροι) πηρα την αποφαση να κανω εγχειρηση για να φυγω απο το αγχος. Τελικα εκανα την εγχειρηση 10/01/12(αποτελεσμα βιοψιας -πολυ αρχικο σταδιο, ευτυχως χωρις μετασταση).

Ειχα φρικαρει κι εγω πριν την εγχειρηση οπως πολλοι(δεν ειχα ξαναμπει ποτε σε αυτη τη διαδικασια) καθως και εχω ψιλοφρικαρει παλι με την απομονωση για το ιωδιο.Ισως το κανω τον Μαρτιο. θελω να με βοηθησετε δινοντας μου οδηγιες για το τι ειναι(η πως) αυτη η εμπειρια.:lol: ειδα καποια σχολια των υπολοιπων και ελπιζω να βοηθησετε και μενα.αυτο που με αγχωνει περισσοτερο ειναι οτι δε μενω αθηνα και θα ηθελα να μαθω και για το μετα που θα βγεις απο την απομονωση πως θα εισαι.

Σας ευχαριστω πολυ και μονο που με ανεβασατε απο τις εμπειριες των υπολοιπων!!!!!Ελπιζω να τα λεμε συχνα απο δω και περα:wink:

Ντίτα καλησπέρα κι απο μένα

Τα κορίτσια σε κατατόπισαν νομίζω πολύ καλά, για τα επόμενα βήματά σου.

Παλιά ρούχα, πιζάμες, παντόφλες, πετσέτες μπάνιου και ό,τι σε ευχαριστεί για τις ώρες που θα περάσεις στο δωμάτιο. Εγώ βγήκα την 3η ημέρα. Την επομένη εβδομάδα έκανα το ολόσωμο σπινθ\μα και μετά ξεκίνησα το Τ4. Σταδιακά θα είσαι όλο και καλύτερα, όλο και πιο δυνατή. Ναι, έχουν δίκιο, όχι πολλές και κουραστικές δουλειές στο σπίτι, αλλά με ηρεμία και ένα ελλαστικό πρόγραμμα. Όσο για την οικογένεια, πραγματικά δεν είναι σε θέση να καταλάβουν, χρειάζονται κι αυτοί χρόνο ώστε να μπορέσουν να σε βοηθήσουν, είναι και γι αυτούς άγνωστες και λίγο φοβικές καταστάσεις. Το οτι είναι δίπλα σου κι ας μην ξέρουν πώς, έτοιμοι για ό,τι ζητήσεις είναι το καλύτερο! Μην φοβάσαι λοιπόν, μην ανησυχεις και θα γυρίσεις πίσω για να μας πεις κι εσύ λεπτομέριες για την εμπειρία σου( η απομόνωση είναι μια εμπειρία δυνατή, έτσι δεν είναι?):lol:

γειά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ελευθερία και καλως ηρθες στην παρέα μας!!!!Ειμαι η Ντίτα, κι εγώ καινουργια στο forum και πολύ ευεργετημενη απο τις εμπειρίες και τη θερμη υποστηριξη των μελων του!!! που αν και δεν γνωριζόμαστε προσωπικα, νοιώθω το ενδιαφέρον τους να βοηθήσουν!!!!!

Εγω με εναν οζο, μετα απο παρακολουθηση, προεκυψε θηλωδης κακοήθεια, αφαίρεση του αδενα και την Παρασκευη 3/2 θα μπω για το ιώδιο. Είμαι16 ημερες χωρις Τ3, δεν εχω πρηξίματα, δεν νοιώθω εξάντληση, δεν πηρα κιλα (μονο τα 2 που είχα χάσει μετα την επεμβαση, απο το αγχος μου) κανω τη διαιτα αποφυγης ιωδίου, σχετικα αυστηρα (αν και δεν μου επεβαλε αυστηροτητα ο πυρηνικος) και εκεί νοιώθω λιγο κάπως, γιατι μου λείπουν πράγματα προφανως απο τη διατροφή μου. Αυτά μεχρι τώρα που σου γράφω.

Τώρα, στη συνάντηση που είχα με τον πυρηνικο χθές για τις λεπτομέρειες και το σπινθηρογράφημα που θα κάνω σήμερα, μου είπε χαρακτηριστικά οτι απο το 1985 που κάνει αυτή τη δουλειά, κανενας ασθενης του δεν του εχει πάθει κατι και οτι η πιθανότητες να απειληθει η ζωη μου ειναι οσες και να κερδισω το λόττο!!!!

Στην απομονωση θα παρω μαζι μου ο,τι θέλω (βιβλια, κινητο λαπτοπ κτλ) χωρις προβλημα, μερικες αλλαξιες εσωρουχα και πετσετες ( τα οποια θα κρατησω για ενα μηνα καπου στο μπαλκονι, μετα θα τα πλυνω και θα τα ξαναχρησιμοποιησω κανονικα. Κανενα προβλημα με μαγειρεμα για την οικογένεια, πιατα ποτηρια κτλ. Μου ειπε, γελώντας, οτι το ιώδιο δεν ειναι κανενας κολλητικος ''ιος'' απλα θελει να κρατησεις για ενα διαστημα (θα μου πει ποσο) αποσταση ασφαλειας απο τους υπολοιπους στο σπιτι (αν ο καθενας ειναι σε διαφορετικο δωμάτιο, δεν υπαρχει θεμα.)

Τελειώνοντας και ελπίζοντας να είναι ολα ετσι...ευχομαι να πανε ολα καλά για ολους μας...και θα πανε!!! Μην αγχωνεσαι λοιπον απο τώρα. Φθασε πρωτα

μεχρι την οχθη του ποταμου και τοτε σκέψου πως θα τον περάσεις.....ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερια, καλωσορισες κι εσυ στην "γουρικη παρεα "μας.

Η Ντιτα, αν και καινουρια στο φορουμ, οπως βλεπεις, εμαθε πολλα και τα παει πολυ καλα. Θα ρθουν και οι υπολοιποι που ηδη εχουν περασει ολα τα σταδια αντιμετωπισης του καρκινου και θα σου μιλησουν.

Τα θετικα στην ιστορια ειναι οτι 1ον) αντιμετωπιζεται και 2ον) εχεις παρεα ομοιοπαθων πραγμα που σημαινει οτι εχεις συμμαχους.

Παμε βημα βημα λοιπον να φαμε και τον δικο σου #ποU$τΗ# (ετσι τον εχουμε βαφτισει).Και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!:-P:-P:-P:-P

Εχεις παιδακια???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Ντιτα μου σε ευχαριστω πολυ για την ενθαρυνση!

Σου ευχομαι και σενα καλη επιτυχια για μεθαυριο και ελπιζω να επιστρεψεις ανανεωμενη ;)

και ελπιζω (ειμαι σιγουρη ) οτι θα μοιραστεις ξανα μαζι μας τις καινουριες εμπειριες(περιπετειες). Να σου πω το λαπτοπ και το κινητο θα μπορουμε και μετα τη εξοδο απο το νοσοκομειο να τα χρησιμοποιουμε κανονικα η και αυτα θελουν μια διαδικασια (απολυμανσης να το πω?)

Σ'ευχαριστω ξανα πολυ και να εισαι καλα! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Γεωργια μου και σενα!Καλως σας βρηκα!!!

Ναι ναι θα τον φαμε αυτον τον ΠΟ......ΤΗ!!!!!!!!!!!

Ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που σας βρηκα και θα ηθελα κι εγω πολυ μετα που θα ολοκληρωθει και η δικη μου διαδικασια να μπορω να βοηθησω μεσω εσας και αλλα ατομα φρεσκα σαν και μενα τωρα!!!!!!

Να'σαι παντα καλα κι εσυ!!!! :)

οχι δεν εχω παιδακια!!!ελπιζω στο μελλον!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...