Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, katrin* είπε:

Καλησπέρα!να καλωσορίσω και εγώ τις καινούργιες κοπέλες,μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι για όλες μας!!αααχ τι ωραίο τι πινακακι!εγώ πητ θα μάθω την τρίτη που έχω την αυχενική με το καλό...ανυπομονώωωωω!

Την Πητ σου μπορεις να την βρεις και μονη σου! Η υπαρχουν εφαρμογες στο διαδικτυο. Μετρας 40 εβδομαδες ακριβως απο την τελευταια σου περιοδο. Μπορει ο υπερηχος να το βγαζει λιγο πιο μικρο η λιγο πιο μεγαλο αλλα κρατανε την πητ βαση περιοδου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 18/10/2017 at 8:30 ΠΜ, Vana87 είπε:

Εγω τωρα ειμαι 8+3. Θα παω την τριτη και μου ειπε οτι θα παρουμε αιμα που χρειαζεται για να γινει και η αυχενικη

Εγώ τώρα είμαι 9+3..Καλή επιτυχία στο ραντεβού σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια πως ειστε;;; απο συμπτωματα εχετε ηρεμισει καθολου η ακομα;;; πλησιαζουν σιγα σιγα και οι μερες για τις αυχενικες μας... εγω εχω την πεμπτη και ανυπομονω.........!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια πως ειστε;;; απο συμπτωματα εχετε ηρεμισει καθολου η ακομα;;; πλησιαζουν σιγα σιγα και οι μερες για τις αυχενικες μας... εγω εχω την πεμπτη και ανυπομονω.........!!!!!!!

Χαιρεται!! Πηγα σημερα στο γιατρο!. Εκλεισα για αυχενικη στις 16 Νοεμβριου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Vana87 είπε:

Χαιρεται!! Πηγα σημερα στο γιατρο!. Εκλεισα για αυχενικη στις 16 Νοεμβριου. 

οο μια χαρα μπραβο περναει σιγα σιγα ο καιρος !!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα κορίτσια...

Εγώ είμαι πολύ καλύτερα αυτές τις μέρες,βέβαια χθες ηταν χάλια το στομάχι μου.Κατά τα άλλα όλα καλά.

Ραντεβού για αυχενική εχω 6/11...

Αλλά έχω ραντεβού και στις 30/10..

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!!!Εγω απο συμπτωματα μια χαρα, καμια καουρα και λιγο υπνηλια αν και χθες κοιμηθηκα μετα τις 11:30 και μου εκανε τρομερη εντυπωση!χαχαχαχαχα!

και εγω ανυπομονω για την αυχενικη στις 1/11 και μετα στις 7/11 έχω με το γιατρο μου!θα εχουν βγει και τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις αιματος μεχρι το ραντεβου!

Καλα αποτελεσματα να εχουμε ολες!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα!εμενα παλι κοριτσια με απασχολει το μετα!τωρα που ειναι στην κοιλια ειναι μια χαρα!μετα την αυχενικη θα το ανακοινωσω στη δουλεια μου και μαλλον μετα απο την αδεια που δικαιουμε και το εξαμηνο του ΟΑΕΔ θα παραιτηθω γιατι δεν εχω βοηθεια να μου κρατανε το μωρο θα ειναι 8 μηνων περιπου οταν θα πρεπει να γυρισω...σκεφτομαι για παιδικο αλλα ειναι πολυ μικρο...δεν ξερω...και για γυναικα αδυνατον με το μισθο που παιρνω..αλλα εκτος απο αυτο φοβαμαι να βαλω καποια στο σπιτι μου και να προσεχει το μωρο τρεμω μονο με την ιδεα με τοσα που ακουω...οποτε μαλλον θα αφησω την δουλεια μεχρι να μεγαλωσει λιγο ακομα και μετα θα ξαναμπω στη διαδικασια να ξαναψαξω...βεβαια με δυο παιδια και ενα μισθο θα δυσκολευτουμε λιγο...αλλα δεν πειραζει καλα να ειμαστε και να ερθει με το καλο το μωρο μας και ολα θα γινουν!!!βεβαια και εγω ανυπομονω να το δω και να το παρω στην αγκαλια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Kαλημερα!εμενα παλι κοριτσια με απασχολει το μετα!τωρα που ειναι στην κοιλια ειναι μια χαρα!μετα την αυχενικη θα το ανακοινωσω στη δουλεια μου και μαλλον μετα απο την αδεια που δικαιουμε και το εξαμηνο του ΟΑΕΔ θα παραιτηθω γιατι δεν εχω βοηθεια να μου κρατανε το μωρο θα ειναι 8 μηνων περιπου οταν θα πρεπει να γυρισω...σκεφτομαι για παιδικο αλλα ειναι πολυ μικρο...δεν ξερω...και για γυναικα αδυνατον με το μισθο που παιρνω..αλλα εκτος απο αυτο φοβαμαι να βαλω καποια στο σπιτι μου και να προσεχει το μωρο τρεμω μονο με την ιδεα με τοσα που ακουω...οποτε μαλλον θα αφησω την δουλεια μεχρι να μεγαλωσει λιγο ακομα και μετα θα ξαναμπω στη διαδικασια να ξαναψαξω...βεβαια με δυο παιδια και ενα μισθο θα δυσκολευτουμε λιγο...αλλα δεν πειραζει καλα να ειμαστε και να ερθει με το καλο το μωρο μας και ολα θα γινουν!!!βεβαια και εγω ανυπομονω να το δω και να το παρω στην αγκαλια μου!!!

Αν εχεις τη δυνατοτητα να μεινεις στο σπιτι ειναι το καλυτερο.  Εμενα τωρα 3 χρονων πηγε σχολειο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Vana87 είπε:

Αν εχεις τη δυνατοτητα να μεινεις στο σπιτι ειναι το καλυτερο.  Εμενα τωρα 3 χρονων πηγε σχολειο. 

θα δυσκολευτουμε σιγουρα αλλα δεν χανομαστε παντα κατι γινεται και τα καταφερνουμε!!!και με την κορη μου ειχα σταματησει την δουλεια για 2 χρονια και μετα δουλευα κατα διαστηματα σε προγραμματα, voucher και στο γραφειο μιας φιλης μου οταν ειχε φορτο εργασιας!μετα βρηκα την δουλεια που ειμαι τωρα ειναι με συμβαση 2 χρονων ηδη εχει περασει ο ενας χρονος αλλα λεγανε οτι μπορει να ανανεωθει...τωρα βεβαια δεν ξερω τι θα γινει...απλα στις μερες μας δεν ειναι ευκολο να βρεις δουλεια αλλα με καλη θεληση και προσπαθεια ολα γινονται!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Afroditi85 είπε:

θα δυσκολευτουμε σιγουρα αλλα δεν χανομαστε παντα κατι γινεται και τα καταφερνουμε!!!και με την κορη μου ειχα σταματησει την δουλεια για 2 χρονια και μετα δουλευα κατα διαστηματα σε προγραμματα, voucher και στο γραφειο μιας φιλης μου οταν ειχε φορτο εργασιας!μετα βρηκα την δουλεια που ειμαι τωρα ειναι με συμβαση 2 χρονων ηδη εχει περασει ο ενας χρονος αλλα λεγανε οτι μπορει να ανανεωθει...τωρα βεβαια δεν ξερω τι θα γινει...απλα στις μερες μας δεν ειναι ευκολο να βρεις δουλεια αλλα με καλη θεληση και προσπαθεια ολα γινονται!!!

Μπορεισ καπως να κανονισεις ωραρια. Πχ εμενα ο αντρας μου δουλευει καλοκαιρι εγω χειμωνα. Η ξερω αλλους που δουλευει ο ενας πρωι ο αλλος βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν γινεται ο αντρας μου δουλευει ολο το χρονο σπαστο ωραριο εκτός Δευτερα και Τεταρτη απογευμα δουλευει και Σαββατα πρωι!και εγω απο Δευτερα-Παρασκευη 8:30-4:30.Την κορη μου την παω ολοημερο και σχολαει 4!την παιρνει ο αντρας μου και μετα επιστρεφω εγω και φευγει αυτος!βοηθεια δεν εχουμε γιατι οι γονεις μου μενουν σε αλλη πολη και τα πεθερικα μου σε χωριο και εργαζονται!βεβαια Χριστουγεννα - Πασχα- καλοκαιρι την παμε στους γονεις μου και μενει για διαστηματα εκει το καλοκαιρι που περασε εμεινε 1 μιση μηνα περιπου!βεβαια πηραμε αδεια και πηγαμε και εμεις στα ενδιαμεσα!περναει πολυ ωραια βεβαια βολτες θαλασσα μενει και η νονα της εκει!κοντα στην φυση στα ζωακια μεχρι και πως βγαινει το μελι ειδε φετος!και μετα ηρθε η μαμα μου και εκατσε μια εβδομαδα μεχρι να ξεκινησει το ολοημερο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...