Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

@Depy@@ μου, δουλευω σε σπα κεντρικού ξενοχοδειου, οποτε κ γινεται πανικός αυτη τη περιοδο, κ παραλληλα συνεργάζομαι κ με δερματολογικο ιατρειο. Βεβαια το πιο πολυ πηξιμο αυτη τη περιοδο ειναι στο ξενοδοχειο. 


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσο πολύ μισώ την ελπίδα....σε αρπάζει και δε σ'αφήνει εκεί στη μαυρίλα σου να ησυχάσεις,σε ξεσηκώνει, σε κάνει να χαμογελάς και ξαφνικά - όσο ξαφνικά εμφανίστηκε - γίνεται καπνός. Η χοριακή μου δυστυχώς έπεσε, το όνειρο τελείωσε. 

Σας ευχαριστώ όλες για την αγκαλιά σας! Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας. Με το καλό τα μωράκια σας! Γερά, κατάγερα και τελειόμηνα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anastella είπε:

@Depy@@ μου, δουλευω σε σπα κεντρικού ξενοχοδειου, οποτε κ γινεται πανικός αυτη τη περιοδο, κ παραλληλα συνεργάζομαι κ με δερματολογικο ιατρειο. Βεβαια το πιο πολυ πηξιμο αυτη τη περιοδο ειναι στο ξενοδοχειο. 

Υπομονή κορίτσι μου!! Ευτυχώς που είσαι καλά και μπορείς να δουλεύεις!! Να σκέφτεσαι τα θετικά γιατί κ σπίτι να κάθεσαι είναι δύσκολο μην νομίζεις!! Βαριέσαι!! 

πρίν από 1 λεπτό , Agatte είπε:

Πόσο πολύ μισώ την ελπίδα....σε αρπάζει και δε σ'αφήνει εκεί στη μαυρίλα σου να ησυχάσεις,σε ξεσηκώνει, σε κάνει να χαμογελάς και ξαφνικά - όσο ξαφνικά εμφανίστηκε - γίνεται καπνός. Η χοριακή μου δυστυχώς έπεσε, το όνειρο τελείωσε. 

Σας ευχαριστώ όλες για την αγκαλιά σας! Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας. Με το καλό τα μωράκια σας! Γερά, κατάγερα και τελειόμηνα! 

@Agatte Συγνώμη αν σε ξεσηκωσα!! Λυπάμαι πολύ ειλικρινά!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τώρα βρήκα λίγο χρόνο να σας διαβάσω μόλις κοιμήθηκαν όλα μου τα ζουζουνακια μετά απο μια υπέροχη μέρα μιας και ήρθαν κεντρο εκεί που δουλεύω και μόλις σχόλασα πήγαμε βόλτες εκεί στα καρουζέλ και στην Ερμού ...πολυ ωραία απλά ξεπατώθηκε με στο περπάτημα :)

Αυχενικη κανόνισα και εγω για 16/01 ....

@Agatte ειλικρινά λυπάμαι ας σου φέρει η νεα χρόνια αυτό που επιθυμείς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Να έχετε ένα όμορφο Σάββατο! Εμάς το πρόγραμμα περιλαμβάνει-κλασικά-επισκέψεις σε παππούδες και γιαγιάδες... Αχ πόσο θέλω να φύγουμε ένα ΣΚ να πάμε μια εκδρομούλα εδώ κοντά. Μέσα στις γιορτές δεν το βλέπω, μετά την αυχενική όμως πολύ θα το ήθελα! Δεν έχω κλείσει ακόμη για αυχενική, μετά τις γιορτές θα πάρω τηλ. 

@Agatte μου κρίμα κρίμα κρίμα, είχα ελπίσει ότι όλα θα πάνε καλά για σένα... είχαμε αρκετές απώλειες στο γκρουπάκι μας και στεναχωριέμαι... μην το βάλεις κάτω, όποτε νιώσεις έτοιμη, ξαναπροσπάθησε! 

Από κιλά πώς πάτε κορίτσια; Εμένα πριν 8 μέρες που είχα υπέρηχο με ζύγισε +2 κιλά :shock: φρίκη!!! Ευτυχώς σήμερα που ζυγίστηκα στη δική μου ζυγαριά πάλι +2 με βγάζει χωρίς ρούχα όμως... και είμαι μόνο 8+5!! Ο γιατρός μου είπε να προσπαθήσω να πάρω 12 κιλά, μαξ 15... ουφ! @Alex_mfpm τι ωραία έκπληξη! @Depy@@ είσαι η πρώτη στη λίστα μας που κάνει αυχενική; Εύχομαι τέλεια αποτελέσματα, μπες να μας ενημερώσεις!!!

@toniasu όλα καλά κορίτσι μου;;;;


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες!!!

@Koulouri η δεύτερη θα είμαι εκανε και η μανουλομαμακα την προηγούμενη εβδομάδα νομίζω!!

Και εγώ μπήκα στην δωδέκατη βδομάδα και είμαι +2 αλλά σίγουρα θα ανέβει και άλλο το κοντέρ τώρα αυτές τις μέρες!! Στεναχωριέμαι αλλά δεν πειράζει λαχταρουσα τόσο ένα παιδάκι που χαλάλι!!ας πάνε όλα καλά και το σώμα θα επανέλθει !

Να περάσετε όλες τελεια!!

Link to comment
Share on other sites

@Depy@@ μην το ξαναπείς αυτό καλή μου.  Η υψηλή χοριακή και η εξέλιξη στον υπέρηχο ήταν που με ξεσήκωσαν. Τι να κάνουμε, δεν ήταν γραφτό. 

Σας ευχαριστώ όλες για τα λόγια παρηγοριάς. Καλή χρονιά να έχετε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλή χρονιά κορίτσια!! Εύχομαι σε όλα τα μωράκια στις κοιλιές μας να είναι γερά και να μας χαρίσουν πολλά χαμόγελα με τον ερχομό τους το 2018! Ο,τι καλυτερο για ολες μας και για τις οικογενειες μας, και φυσικα με πολλη υγεια και αγαπη! @Depy@@ όλα να πάνε καλά με την αυχενική την Τετάρτη!! Ανυπομονώ να μας πεις λεπτομέρειες, εγώ έχω την Πέμπτη! Να έχετε υπέροχα αποτελέσματα! Ο γιατρός είπε σε μένα να πάω καλά φαγωμένη και χορτάτη (θα είναι 9.15 πμ) γιατί το θέλουμε λέει δραστήριο το μωρό.

@Agatte μου λυπάμαι πάρα πολύ. Καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθεις, μου θύμισε τη δική μου προηγούμενη απώλεια. Ελπίδα και μετά χάθηκε. Θα σου πω όμως ότι το 2018 μόλις μπήκε! Πολύ σύντομα θα ξεκινήσετε προσπάθειες και θα γεμίσει γρήγορα η κοιλίτσα σου όπως στις περισσότερες από εμάς που βιώσαμε την απώλεια! Δεν θα πιστεύεις πόσο γρήγορα θα γίνει. Πάρε το χρόνο σου, βίωσε τα συναισθήματά σου και εύχομαι ολόψυχα καλή ανάρρωση και γεμάτη κοιλίτσα τη νέα χρονιά!

 


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρόνια και ευλογημένη για όλες μας κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας!

@Depy@@  και @Antila να έχετε τέλεια αποτελέσματα στις αυχενικες και να ευχαριστηθείτε τα μπεμπακι σας στον πρώτο μεγάλο υπέρηχο ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου....με γερά μωράκια!

@Agatte μου πολύ στενοχωρήθηκα....μακάρι η νέα χρονιά να σου φέρει μια καλή και τελειομήνη εγκυμοσύνη και να μην δοκιμαστείς άλλο!

Λοιπόν σας ζητώ συγγνώμη που δεν μπήκα να γράψω τα νέα μου από τον υπέρηχο αλλά έχω από την προηγούμενη τετάρτη χαμηλή πίεση και είμαι όλη την ημέρα ξαπλωμένη. Τρομερή ζαλάδα, αναγούλα και όλα μου μυρίζουν, με αποτέλεσμα να μην κάνω και την διατροφή μου σωστά. Ο γιατρός είπε είναι παροδικό αλλά δεν μου προσδιόρισε χρονικά πόσο θα κρατήσει...ελπίζω όχι πολύ, γιατί αύριο επιστρέφω και στην δουλειά.

Λοιπόν, την προηγούμενη Τετάρτη είδαμε ένα εμβρυάκι, που μόλις είχε σχηματίσει χέρια και πόδια και κουνιόνταν συνέχεια. Βάση του υπερήχου είμαι τελικά 10 εβδομάδων σήμερα και έχω ΠΗΤ 30/07. Αυχενική έκλεισα για 18 Ιανουαρίου και ανυπομονώ...

 

  • Μου αρέσει 1

DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλες κορίτσια!! Με υγεία πάνω απ'όλα σε σας κ τις οικογένειές σας κ με το καλό να δούμε τα μωράκια μας το καλοκαίρι του 2018! Συγνώμη που χάθηκα λίγο, λόγω ημερών αποσυντονιστηκα!:-D 

@Agatte λυπάμαι πολύ ειλικρινά.. Δν το έχω βιώσει καθώς είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά νομίζω πως μπορώ να σε καταλάβω.. Θα πάρεις τον χρόνο σου, θα ηρεμησεις και δν θα καταλάβεις για πότε θα μείνεις έγκυος, κ τότε θα πάνε όλα καλά!❤


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...