Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Επιχείρηση κρέμα πέτυχε!Αφου δεν μας έφαγε κι εμάς!!Γελάσαμε πολύ σήμερα..Φοβηθηκαμε και δώσαμε τη μισή ποσότητα γύρω στα 60 μλ αλλά δεν θα χε πρόβλημα να τη φαει κι όλη..

  • Χαχα 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 56 λεπτά , lenoutso είπε:

Επιχείρηση κρέμα πέτυχε!Αφου δεν μας έφαγε κι εμάς!!Γελάσαμε πολύ σήμερα..Φοβηθηκαμε και δώσαμε τη μισή ποσότητα γύρω στα 60 μλ αλλά δεν θα χε πρόβλημα να τη φαει κι όλη..

Ποσο ειναι τωρα; Εμενα την τρβει με το ζορι.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

Επιχείρηση κρέμα πέτυχε!Αφου δεν μας έφαγε κι εμάς!!Γελάσαμε πολύ σήμερα..Φοβηθηκαμε και δώσαμε τη μισή ποσότητα γύρω στα 60 μλ αλλά δεν θα χε πρόβλημα να τη φαει κι όλη..

Εμένα μου είχε πει να την αυξάνω σταδιακα! Να αρχίσω με 60μλ και να προσθετω 20 κάθε μέρα! Σήμερα είμαστε στα 120!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα μου είχε πει να την αυξάνω σταδιακα! Να αρχίσω με 60μλ και να προσθετω 20 κάθε μέρα! Σήμερα είμαστε στα 120!

Εμεις σημερα την δωσαμε όλη!Δεν σταματουσε να τρωει!!

  • Χαχα 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!!! Σε ποσες απο εσας τα μωρακια σας εχουν βγαλει τα πρωτα δοντακια.... Ενω η παιδιατρος τον βρηκε μια χαρα... Εχουμε 4 μερες κ ειδικα το βραδυ που κλαιει πολυ δν ξερω απο τι ειναι εκει που κοιμαται πεταγετε με κλαμα συν οτι δν εχει ορεξη για να φαει οπως ετρωγε και ολη μερα βαζει τα παντα στο στομα κ τα δαγκωνει με μανια.... Πυρετο δν εχει κανει οταν δν κλαιει ειναι μια χαρα παιζει γελαει αλλα οταν αρχιζει κ κλαιει δν τον κανεις καλα με τπτ ειναι δοντια η να τον ξαναπαω να τον δει;


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα!!!!!!! Σε ποσες απο εσας τα μωρακια σας εχουν βγαλει τα πρωτα δοντακια.... Ενω η παιδιατρος τον βρηκε μια χαρα... Εχουμε 4 μερες κ ειδικα το βραδυ που κλαιει πολυ δν ξερω απο τι ειναι εκει που κοιμαται πεταγετε με κλαμα συν οτι δν εχει ορεξη για να φαει οπως ετρωγε και ολη μερα βαζει τα παντα στο στομα κ τα δαγκωνει με μανια.... Πυρετο δν εχει κανει οταν δν κλαιει ειναι μια χαρα παιζει γελαει αλλα οταν αρχιζει κ κλαιει δν τον κανεις καλα με τπτ ειναι δοντια η να τον ξαναπαω να τον δει;

Ειναι τα δοντακια του.. εφοσον τα βαζει κ με μανια στο στομα κ πετάγεται το βραδυ κ κλαιει τουλάχιστον αυτο μ χε πει ο γιατρός μ


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ειναι τα δοντακια του.. εφοσον τα βαζει κ με μανια στο στομα κ πετάγεται το βραδυ κ κλαιει τουλάχιστον αυτο μ χε πει ο γιατρός μ

Αντε να δουμε γτ εχει τωρα 4 βραδια που ενω νυσταζει πεταγετε και κλαιει εσενα ειχε ορεξη για φαγητο;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλημέρα! Σήμερα κάναμε τη δεύτερη απόπειρα για κρέμα κ έφαγε με όρεξη κ τα 50μλ που του εκανα κ ήθελε κ άλλο!! Θα μ βγει λίγο φαγανος μάλλον χαχαχα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Σήμερα κάναμε τη δεύτερη απόπειρα για κρέμα κ έφαγε με όρεξη κ τα 50μλ που του εκανα κ ήθελε κ άλλο!! Θα μ βγει λίγο φαγανος μάλλον χαχαχα

Τυχερη εισαι εμενα με το ζορι την τρωει.ποια κρεμα περνετε;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...