Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

 

 

Ειναι ο πιο σωστος τροπος ληψης καλλιεργειας ουρων απο την κυστη στα μωρα.. Και αμεσος!!! Γτ σκεψου πλεοντας τα, επςιδη κουνιουνται μπορεί να μην καθαριστει σωστα, μπορεί να κανει κακα οποτε πετιεται το δειγμα, μπορεί να χυθει και παλι να πεταχτεί ή να ξεκολλησει το σακουλι και παλι να πεταχτει επειδή δεν θα ειναι στειρο το περιββαλλον... Που σημαίνει μπορεί να χρειαστεί να το πλυνεις και 10 φορες για να παρεις μια καλλιεργεια και ξανα μανα σακουλι για τη γενική ουρων... Ενω με την υπερηβικη με ενα κλαμα ξεμπερδευεις... Αλλωστε δε θα το θυμαται... Μολις τον παρεις αγκαλιτσα ολα θα τα ξεχασει!!! Περαστικά!!!! Στο παιδων ειστε??? 

ήρθαμε στο μητέρα γτ το παίδων δεν εφημερεύε χτες..αυτό που είπε κ η γιατρός μετά,ότι θα παιδευομασταν πολύ με τα σακουλάκια..μόλις τον πήρα αγκαλίτσα τα ξέχασε όλα.. αυριο θα μας κάνουν υπέρηχο ανω/ κάτω κοιλιάς να δουν κ νεφρά.  τουλάχιστον αυτο δεν πονάει!!

1 hour ago, 2angels είπε:

Μια από τα ίδια κ εμείς. Ίωση κ ουρολοίμωξη μαζί! Ξεκινήσαμε αντιβίωση για την ουρολοίμωξη κ εισπνεόμενα για τον βήχα . Βέβαια είμαστε σπίτι γιατί είναι απυρετη, μόνο τη Δευτέρα κάναμε λίγο πυρετο. Έχει να φάει από την Κυριακή κανονικό γεύμα, κλαίει στον ύπνο της αλλά γενικότερα είναι ευδιάθετη. Μας είπε η παιδίατρος για ενδογενή ουρολοίμωξη κ ότι πρέπει να το ψάξουμε. Έχω σκάσει κ γω! Άστα! Έχει ταλαιπωρηθεί πολύ κ στην εντατική που μπήκαμε όταν γεννήθηκε κ σπαραζει η ψυχή μου. Είχαν τρυπήσει μέχρι κ  τη σπονδυλική της στήλη 2 φορες για να πάρουν δείγμα να φανταστείς .... Δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί άλλο .... Ας κάνουμε υπομονή να περάσουν όλα, να γίνουν καλά... Περαστικά μας κορίτσι μου

ενδογενή Ουρολοίμωξη ε; δεν μου είπαν κάτι τέτοιο εμένα.  βασικά περιμένουν τις καλλιέργειες για να δούνε ακριβώς τι παίζει.  πάντως αύριο θα μας κάνουν υπέρηχο να δούνε νεφρά..πωπω στη σπονδυλική ε; ψυχούλα μου.. περαστικά να είναι! να γίνουν γρήγορα καλά τα μικρακια  μας..κ μενα πριν μου χαμογελούσε.  με 37.6 είμαστε ...

  • Μου αρέσει 2

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 45 λεπτά , bella32 είπε:

ήρθαμε στο μητέρα γτ το παίδων δεν εφημερεύε χτες..αυτό που είπε κ η γιατρός μετά,ότι θα παιδευομασταν πολύ με τα σακουλάκια..μόλις τον πήρα αγκαλίτσα τα ξέχασε όλα.. αυριο θα μας κάνουν υπέρηχο ανω/ κάτω κοιλιάς να δουν κ νεφρά.  τουλάχιστον αυτο δεν πονάει!!

ενδογενή Ουρολοίμωξη ε; δεν μου είπαν κάτι τέτοιο εμένα.  βασικά περιμένουν τις καλλιέργειες για να δούνε ακριβώς τι παίζει.  πάντως αύριο θα μας κάνουν υπέρηχο να δούνε νεφρά..πωπω στη σπονδυλική ε; ψυχούλα μου.. περαστικά να είναι! να γίνουν γρήγορα καλά τα μικρακια  μας..κ μενα πριν μου χαμογελούσε.  με 37.6 είμαστε ...

περαστικα στο   μικρουλη σου. πωϛ σε καταλαβαινω...τον ειχα κ εγω στην εντατικη κχν θελω να το θυμαμαι

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/1/2019 at 8:19 ΜΜ, Marimarv είπε:

Κορίτσια όσες θηλάζετε πίνετε καφέ? 

Εσπρεσσο διπλο καθε μερα, αλλα δε θηλαζω αποκλειστικα. Το μωρακι μου κοιμαται, δεν κλαιει, δεν εχει αρρωστησει, φτου φτου φτου, γενικα ειναι το τελειο μωρο. Αφου δεν κουραστηκα καθολου και θελω να κανω αλλα δυο στο καπακι. Αλλα θα προσεχω να μη παρω κιλα, γιατι δυσκολευομαι να τα χασω. Επισης η διαθεση μου οταν ειμαι εγκυος ειναι πολυ περιεργη, σαν να χανω τη συνηθισμενη προσωπικοτητα μου, και αυτο ειναι ανασταλτικος παραγοντας για να μεινω εγκυος ισως... Ομως ειμαι σχεδον 38, ο,τι ειναι να κανω καλυτερα να το κανω συντομα.

On 24/1/2019 at 3:57 ΜΜ, bella32 είπε:

ήρθαμε στο μητέρα γτ το παίδων δεν εφημερεύε χτες..αυτό που είπε κ η γιατρός μετά,ότι θα παιδευομασταν πολύ με τα σακουλάκια..μόλις τον πήρα αγκαλίτσα τα ξέχασε όλα.. αυριο θα μας κάνουν υπέρηχο ανω/ κάτω κοιλιάς να δουν κ νεφρά.  τουλάχιστον αυτο δεν πονάει!!

ενδογενή Ουρολοίμωξη ε; δεν μου είπαν κάτι τέτοιο εμένα.  βασικά περιμένουν τις καλλιέργειες για να δούνε ακριβώς τι παίζει.  πάντως αύριο θα μας κάνουν υπέρηχο να δούνε νεφρά..πωπω στη σπονδυλική ε; ψυχούλα μου.. περαστικά να είναι! να γίνουν γρήγορα καλά τα μικρακια  μας..κ μενα πριν μου χαμογελούσε.  με 37.6 είμαστε ...

το παιδων εφημερευει καθε μερα... Μια μερα το Αγια Σοφια, μια το Αγλαια Κυριακου και αυτα τα δυο ειναι το ενα διπλα στο αλλο... Περαστικα

 

On 21/1/2019 at 8:56 ΠΜ, ναντια δε είπε:

Καλημερα κιριτσια οσες εχετε αγορακι κατεβΖετε το πετσακι στο πουλακι τ; Η σας εχουν πει ν μην το πειραζετε; Κ αν κΤεβενει φαινετε πολυ το αΝοιγμα

Οι καινουριες οδηγιες ειναι να μη το πειραζετε γιατι μπορει να γινει ζημια, να δημιουργηθουν συμφυσεις, θα κατεβει μονο του οταν μεγαλωσει το παιδι.

 

 


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , arous είπε:

Εσπρεσσο διπλο καθε μερα, αλλα δε θηλαζω αποκλειστικα. Το μωρακι μου κοιμαται, δεν κλαιει, δεν εχει αρρωστησει, φτου φτου φτου, γενικα ειναι το τελειο μωρο. Αφου δεν κουραστηκα καθολου και θελω να κανω αλλα δυο στο καπακι. Αλλα θα προσεχω να μη παρω κιλα, γιατι δυσκολευομαι να τα χασω. Επισης η διαθεση μου οταν ειμαι εγκυος ειναι πολυ περιεργη, σαν να χανω τη συνηθισμενη προσωπικοτητα μου, και αυτο ειναι ανασταλτικος παραγοντας για να μεινω εγκυος ισως... Ομως ειμαι σχεδον 38, ο,τι ειναι να κανω καλυτερα να το κανω συντομα.

το παιδων εφημερευει καθε μερα... Μια μερα το Αγια Σοφια, μια το Αγλαια Κυριακου και αυτα τα δυο ειναι το ενα διπλα στο αλλο... Περαστικα

 

Οι καινουριες οδηγιες ειναι να μη το πειραζετε γιατι μπορει να γινει ζημια, να δημιουργηθουν συμφυσεις, θα κατεβει μονο του οταν μεγαλωσει το παιδι.

 

 

Ναι κ εγω δν το πειραζω καθολου.... Αλλα ηθελα να ρωτησω γτ καποιοι μ λενε ναι κ αλλοι οχι

  • Ευχαριστώ 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2019 at 8:31 ΜΜ, bella32 είπε:

πωπω κορίτσια κ μεις πρέπει να μετακομίσουμε...Η κατάσταση έχει ξεφύγει με τα ενοίκια..ψάχνω σπίτι με 2 υπνοδωμάτια κ μου ζητάνε 600ευρω!!! για πολυκατοικίες του 75,με μόνα τζάμια κ πετρέλαιο...έχω απελπιστεί..το τωρινό μας σπίτι έχει ένα δωμάτιο κ είμαστε μια ομορφιά..κάνουμε υπομονή μέχρι να βρούμε κάτι αξιόλογο κ στα κυβικά μας...

Εχουν ξεφυγει εντελως τα ενοικια στην Αθηνα. Εγω δεν εχω χωρο και το σπιτι δεν εχει φως, αλλα ουτε καν σκεφτομαι να ψαξω για αλλο... πληρωνω 320...

On 16/1/2019 at 4:39 ΠΜ, ada32 είπε:

Ναι ακριβως το ίδιο! Τον έμαθε ο άντρας μου έτσι γτ δεν μπορεί να τον ακούει να κλαίει .. Τον λυπάται λέει!!!

@Anastasia05 Εχω εναν κ κακως Δεν τον έχω δοκιμάσει.Αύριο θα τον βάλω.κ εγώ Μόλις ξύπνησα,τον άλλαξα ,ηπιε κ κοιμήθηκε. Κ εγώ θα κοιμηθώ ξανά. Καληνύχτα κορίτσια

Εμενα δεν κλαιει ποτε και κοιμαται χωρις να της κανω κατι... Ο αντρας μου πηγε να τη κουνησει να κοιμηθει και τον σταματησα, γιατι σκεφτηκα οτι αν συνηθισει ετσι θα ειναι θεμα.


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , arous είπε:

Εσπρεσσο διπλο καθε μερα, αλλα δε θηλαζω αποκλειστικα. Το μωρακι μου κοιμαται, δεν κλαιει, δεν εχει αρρωστησει, φτου φτου φτου, γενικα ειναι το τελειο μωρο. Αφου δεν κουραστηκα καθολου και θελω να κανω αλλα δυο στο καπακι. Αλλα θα προσεχω να μη παρω κιλα, γιατι δυσκολευομαι να τα χασω. Επισης η διαθεση μου οταν ειμαι εγκυος ειναι πολυ περιεργη, σαν να χανω τη συνηθισμενη προσωπικοτητα μου, και αυτο ειναι ανασταλτικος παραγοντας για να μεινω εγκυος ισως... Ομως ειμαι σχεδον 38, ο,τι ειναι να κανω καλυτερα να το κανω συντομα.

το παιδων εφημερευει καθε μερα... Μια μερα το Αγια Σοφια, μια το Αγλαια Κυριακου και αυτα τα δυο ειναι το ενα διπλα στο αλλο... Περαστικα

 

Οι καινουριες οδηγιες ειναι να μη το πειραζετε γιατι μπορει να γινει ζημια, να δημιουργηθουν συμφυσεις, θα κατεβει μονο του οταν μεγαλωσει το παιδι.

 

 

αλήθεια μου λες; κ μπήκαμε στο ίντερνετ να δούμε.. Ευχαριστώ για την ενημέρωση,εύχομαι να μη χρειαστεί στο άμεσο μέλλον και στο πολύ πολύ πολύ μακρινό να χρειαστεί να μπούμε σε αυτή την αναζήτηση ξανά..

όσο για τα σπίτια.. το κόβω να μένουμε μέχρι άνοιξη..  μετά θα θέλει το παιδί δικό του δωμάτιο.. δε θέλω να τον έχω μαζί μας συνέχεια..προς το παρόν, είναι μη επισκέψιμο χαχαχα! γίνεται πανικός παντού! όταν πάω να συμμάζεψω κλαίει .. !!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! @bella32 και @2angels τι κάνουν τα μωράκια σας? είναι καλύτερα? τι συμπτώματα έχει άραγε η Ουρολοίμωξη στα βρέφη εκτός του πυρετού που απ ότι κατάλαβα δεν είναι κ σίγουρο σύμπτωμα?

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2019 at 5:46 ΜΜ, Maria_ath είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαστε πίσω σπιτάκι μας μετά την ταλαιπωρία μας αλλά δυστυχώς δεν λύσαμε το πρόβλημα μας! Η μπέμπα μας από ότι φαίνεται θα χρειαστεί κανονικό χειρουργείο καρδιάς και όχι μπαλονάκι. Ξεκινήσαμε και φαρμακευτική αγωγή μέχρι να δούμε πως θα προχωρήσουμε! Πέρασα τα πιο δύσκολα 30 λεπτά της ζωής μου όταν προσπαθούσαν να της πάρουν αίμα και να της βάλουν φλέβα! Δεν σας λέω για μετά που μου την έφεραν γεμάτο καλωδιάκια και σωληνάκια! Και εμείς ήμασταν light περιστατικό, άσχετα που όπως δείχνουν τα πράγματα θα τραβήξουμε ζόρι μεγαλύτερο!

Όπως φαντάζεστε οι αϋπνίες, τα κλάματα και οι απιστειρώσεις μου φαίνονται παιχνιδάκι. 

Όσο για το γάλα εμείς πίνουμε Humana ac που είναι για κολικούς και δυσκοιλιότητα. Έχουμε αλλάξει 2-3 αλλά νομίζω πως πάμε καλύτερα με αυτό.

Μαράκι μου διαβάζω και κλαίω για την μπέμπα και για εσένα αυτά που τραβάς το ανχος και την αγωνία.. Έχω και εγώ μπεμπα και προσπαθώ να μπω στην θέση σου και μόνο στην ιδέα δεν θα άντεχα αλλά ξέρω ο θεος δίνει δύναμη... Μαρακι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το μωράκι σου να γίνει γρήγορα καλά να βοηθήσει ο παντοδύναμος και όλοι οι Άγιοι μαζί θα κάνω προσευχή για το μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @bella32 και @2angels τι κάνουν τα μωράκια σας? είναι καλύτερα? τι συμπτώματα έχει άραγε η Ουρολοίμωξη στα βρέφη εκτός του πυρετού που απ ότι κατάλαβα δεν είναι κ σίγουρο σύμπτωμα?

Αφαγια.... Πολύ αφαγια κ γκρίνια. Έχω σκάσει...


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , 2angels είπε:

Αφαγια.... Πολύ αφαγια κ γκρίνια. Έχω σκάσει...

@Ασία εκτός από δέκατα εμένα ήταν σαν ληθαργικο το μωρό μου..κ το είχα στην αγκαλιά μου κ άκουγα σαν βογγητο πόνου ενώ κοιμόταν.  τον πήρα συκώτο κ έτρεξα.  είμαστε ακόμη μέσα, με ενδοφλέβια.  έχει λιγακι υπνηλία μάλλον από αντιβίωση,  τρώει αλλά όχι οσο πριν γτ κοιμάται παραπάνω... @2angels εμένα μου γκρίνιαζε όταν ήταν να τον ξεντυσω για αλλαγή κ πλύσιμο πάνας.  βασικά όχι απλή γκρίνια..κλάμα! λες να πονούσε; έχει ηρεμήσει στο νοσοκομείο στην αλλαγή πανας..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 54 λεπτά , bella32 είπε:

@Ασία εκτός από δέκατα εμένα ήταν σαν ληθαργικο το μωρό μου..κ το είχα στην αγκαλιά μου κ άκουγα σαν βογγητο πόνου ενώ κοιμόταν.  τον πήρα συκώτο κ έτρεξα.  είμαστε ακόμη μέσα, με ενδοφλέβια.  έχει λιγακι υπνηλία μάλλον από αντιβίωση,  τρώει αλλά όχι οσο πριν γτ κοιμάται παραπάνω... @2angels εμένα μου γκρίνιαζε όταν ήταν να τον ξεντυσω για αλλαγή κ πλύσιμο πάνας.  βασικά όχι απλή γκρίνια..κλάμα! λες να πονούσε; έχει ηρεμήσει στο νοσοκομείο στην αλλαγή πανας..

Ρε συ κ εμένα μου το κάνει αυτό πολύ έντονα μπάνιο και αλλαγή πάνας έχουμε δράματα πολύ κλάμα της κόβεται η ανάσα.. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, bella32 είπε:

@Ασία εκτός από δέκατα εμένα ήταν σαν ληθαργικο το μωρό μου..κ το είχα στην αγκαλιά μου κ άκουγα σαν βογγητο πόνου ενώ κοιμόταν.  τον πήρα συκώτο κ έτρεξα.  είμαστε ακόμη μέσα, με ενδοφλέβια.  έχει λιγακι υπνηλία μάλλον από αντιβίωση,  τρώει αλλά όχι οσο πριν γτ κοιμάται παραπάνω... @2angels εμένα μου γκρίνιαζε όταν ήταν να τον ξεντυσω για αλλαγή κ πλύσιμο πάνας.  βασικά όχι απλή γκρίνια..κλάμα! λες να πονούσε; έχει ηρεμήσει στο νοσοκομείο στην αλλαγή πανας..

Δεν ξέρω βρε κορίτσι μου... Εμάς μάλλον δεν μας πιάνει η αντιβίωση είπε η γιατρός. Ακόμη δεν τρώει κανονικά. το 1/3 της ποσότητας που καταναλωνε καταναλώνει. Μην πω το 1/4. Δεν ξέρω τι τρέχει...έχω πεθάνει από το άγχος μου. Δέκατα έκανε κ μένα.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 2angels είπε:

Δεν ξέρω βρε κορίτσι μου... Εμάς μάλλον δεν μας πιάνει η αντιβίωση είπε η γιατρός. Ακόμη δεν τρώει κανονικά. το 1/3 της ποσότητας που καταναλωνε καταναλώνει. Μην πω το 1/4. Δεν ξέρω τι τρέχει...έχω πεθάνει από το άγχος μου. Δέκατα έκανε κ μένα.

Περαστικά σύντομα στα μωρά σας βρε κορίτσια.. τι να πω στεναχωριέμαι που συμβαίνουν όλα αυτά σε τόσο μικρά πλασματακια. Κουράγιο μαμάδες, και δύναμη. 

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Δεν ξέρω βρε κορίτσι μου... Εμάς μάλλον δεν μας πιάνει η αντιβίωση είπε η γιατρός. Ακόμη δεν τρώει κανονικά. το 1/3 της ποσότητας που καταναλωνε καταναλώνει. Μην πω το 1/4. Δεν ξέρω τι τρέχει...έχω πεθάνει από το άγχος μου. Δέκατα έκανε κ μένα.

δεν σας πιάνει η αντιβίωση; δεν κάνανε αντιβιογραμμα; κοιτά, κ μένα μέχρι και το απογευματάκι δεν είχε τόσες πολλές πάνες βρεγμένες.  έκανε κακα αλλά όχι πολλά τσισα. το βράδυ τον σηκώνω ανα 2ωρο κ τρώει κοιμισμένο στο βυζι.  σήμερα καναμε skin to skin και μπανιο αγκαλιά, κ αρχίζει να τρώει πιο πολύ. Η επαφή με το δέρμα βοηθάει πολύ. δοκίμασε το,  μίλα γλυκά κ ήρεμα, μην έχεις άγχος γτ το αγχώνεις και το νινι. πόσες πάνες έχετε το 24ωρο;

 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , bella32 είπε:

δεν σας πιάνει η αντιβίωση; δεν κάνανε αντιβιογραμμα; κοιτά, κ μένα μέχρι και το απογευματάκι δεν είχε τόσες πολλές πάνες βρεγμένες.  έκανε κακα αλλά όχι πολλά τσισα. το βράδυ τον σηκώνω ανα 2ωρο κ τρώει κοιμισμένο στο βυζι.  σήμερα καναμε skin to skin και μπανιο αγκαλιά, κ αρχίζει να τρώει πιο πολύ. Η επαφή με το δέρμα βοηθάει πολύ. δοκίμασε το,  μίλα γλυκά κ ήρεμα, μην έχεις άγχος γτ το αγχώνεις και το νινι. πόσες πάνες έχετε το 24ωρο;

 

Κάναμε αντιβιογραμμα, αλλά μου είπε η γιατρός αλλιώς το μικρόβιο στο εργαστήριο κ αλλιώς στον οργανισμό. Τι να πω; Θα το δοκιμάσω κ αυτό... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Από πάνες δεν μπορώ να σου πω γιατί την αλλάζω συνέχεια. Άλλες είναι λίγο βρεγμένες κ άλλες ελάχιστα. Θα προσπαθήσω να ξεαγχωθω αλλά κάθε φορά πάω με χαρά να την ταισω κ αν δεν φάει "καίγομαι"... Περαστικά μας να είναι... Πώς είστε εσείς; 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...