Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Κοριτσακια καλημερα καλη εβδομαδα να εχουμεεε:wub:

Τα μπεμπακια τι κανουν; η δικια μ ανησυχη ειναι τωρα επλυνα μια στιβααα πιατα εκατσα κ κανει παρτυ στη κοιλια....10μερες για την β ανυπομονω λιγουλακιι;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια καλημερα καλη εβδομαδα να εχουμεεε:wub:

Τα μπεμπακια τι κανουν; η δικια μ ανησυχη ειναι τωρα επλυνα μια στιβααα πιατα εκατσα κ κανει παρτυ στη κοιλια....10μερες για την β ανυπομονω λιγουλακιι;)

Καλή εβδομάδα!!!!!!!!Εμένα ο δικός μου απο το πρωί ανήσυχος.κλωτσιες φουλ.οταν κάνω δουλειές εμένα ηρεμεί.μαλλον του αρέσει να νιώθει κίνηση και κοιμάται.

Από κοιλίτσα πως πας?Εγώ πλέον κανω καρα μπαμ ότι είμαι έγκυος.

Εγώ μια βδομάδα ακριβώς για τη β επιπέδου.αντε να έρθει η επόμενη Δευτέρα.δεν αντέχω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Καλή εβδομάδα!!!!!!!!Εμένα ο δικός μου απο το πρωί ανήσυχος.κλωτσιες φουλ.οταν κάνω δουλειές εμένα ηρεμεί.μαλλον του αρέσει να νιώθει κίνηση και κοιμάται.

Από κοιλίτσα πως πας?Εγώ πλέον κανω καρα μπαμ ότι είμαι έγκυος.

Εγώ μια βδομάδα ακριβώς για τη β επιπέδου.αντε να έρθει η επόμενη Δευτέρα.δεν αντέχω άλλο.

Οταν περπαταω ηρεμει οταν κατσω εχουμε πολεμο....απο κοιλιτσα παμε καλα αλλα ημουν πλακα οποτε κανω μπαμ ειδικα στο δρομο οταν περπαταμε ολοι την κοιλιτσα κοιτανε κ ξενινησα ηδη να ακουω ευχες με το καλο κ σε ποιον μηνα ειμαι κλπ κλπ.... 

Εχειιιι πολληηη ζεστηη....;)

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οταν περπαταω ηρεμει οταν κατσω εχουμε πολεμο....απο κοιλιτσα παμε καλα αλλα ημουν πλακα οποτε κανω μπαμ ειδικα στο δρομο οταν περπαταμε ολοι την κοιλιτσα κοιτανε κ ξενινησα ηδη να ακουω ευχες με το καλο κ σε ποιον μηνα ειμαι κλπ κλπ.... 

Εχειιιι πολληηη ζεστηη....;)

Και εδώ Από ζέστη άλλο τπτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εσυ πως εισαι γενικα απο πονακια πως πας;;

Ευτυχώς με το μαγνήσιο και τη προγεστερόνη ηρέμησα. Όλα καλά και απολαμβάνω τις κλωτσιές :):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Ευτυχώς με το μαγνήσιο και τη προγεστερόνη ηρέμησα. Όλα καλά και απολαμβάνω τις κλωτσιές :):)

Μπραβο ωραια πολλη χαιρομαιιι...τωρα θα μετρησει η πητ απο την β ετσι δεν ειναι;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο ωραια πολλη χαιρομαιιι...τωρα θα μετρησει η πητ απο την β ετσι δεν ειναι;;

Νομίζω ότι η ημερομηνία της αυχενικής κλειδώνει και για πητ και για τις εβδομάδες κύησης.εμενα μου χε πει ονγιατρος να μετράω σύμφωνα με την Αυχενική Όχι περίοδο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Νομίζω ότι η ημερομηνία της αυχενικής κλειδώνει και για πητ και για τις εβδομάδες κύησης.εμενα μου χε πει ονγιατρος να μετράω σύμφωνα με την Αυχενική Όχι περίοδο.

Καταλαβααα....βλεπουμεε!!!:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Ναι δόξα τω θεω περάσαμε μια δύσκολη περίοδο γεμάτη άγχος αλλά τελικά όλα πήγαν καλά!!! By the way ειμαι από Θεσσαλονίκη και είμαι 26χρονων!!!! 

Καλως ήρθες κορίτσι μου.. Κι εγω απο Θεσσαλονίκη 29..

Με το καλό τα διδυμακια σου...!

Κοριτσια για ποτε περασε ο καιρός...! Πως περνάει ετισ γρήγορα! Αμα κανουμε κ τις β επιπέδου νομιζω πιο γρήγορα θα περάσει ο καιρός! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλως ήρθες κορίτσι μου.. Κι εγω απο Θεσσαλονίκη 29..

Με το καλό τα διδυμακια σου...!

Κοριτσια για ποτε περασε ο καιρός...! Πως περνάει ετισ γρήγορα! Αμα κανουμε κ τις β επιπέδου νομιζω πιο γρήγορα θα περάσει ο καιρός! 

Μακαρι να περασει γρηγορα γιατι εμενα μ φαινεται περναει αργααα....:shock:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλως ήρθες κορίτσι μου.. Κι εγω απο Θεσσαλονίκη 29..

Με το καλό τα διδυμακια σου...!

Κοριτσια για ποτε περασε ο καιρός...! Πως περνάει ετισ γρήγορα! Αμα κανουμε κ τις β επιπέδου νομιζω πιο γρήγορα θα περάσει ο καιρός! 

Καλως σας βρήκα @Cath3rine μου!!!! Κι εσύ με το καλό να πάρεις αγκαλιτσα το νινακι σου!!!! Πάντως όντως ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα... Ποτε έμαθα για την εγκυμοσύνη, πότε φούσκωσε η κοιλίτσα χαμπάρι δεν πήρα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα κοριτσι μου εσυ;;;; η μπεμπα με ξυπνησε το πρωι με κλωτσιες δεν την βολευε το δεξι πλευρο:lol:.....εσυ το μπεμπακι;;;;

Εμένα είναι ήσυχος σήμερα.λθγες κλωτσιές.ξενυχτησε το βράδυ.δεν με άφηνε να κοιμηθώ . Ούτε αριστερά ούτε δεξιά τον βόλευε. Τι μαξιλάρια βαζω κάτω από τη κοιλιά και πάλι τπτ.με βασανίζει το σκατουλι μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...