Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Εγώ πάλι από ρούχα για μένα είχα πάρει ένα ωραιότατο κολάν από τα λιντλ που είχε πριν δύο εβδομαδες... Και δεν με βλέπω να ψωνίζω και τίποτα άλλο μόνο καμία φόρμα η καμία πιτζάμα... Βασικά επειδή περισυ είχα χάσει 15 κιλά έχω αρκετά παλια ρούχα που μου κάνουν ακόμα όπως και πολλά σουτιέν που μου ήταν μεγάλα (όταν χάνεις 15 κιλά χάνεις και από το στήθος δυστυχώς για μας που το ψάχνουμε το στήθος με τα κιάλια!!!). Αφήστε που δεν με βλέπω να πολυβγαινω από το σπίτι οπότε ποιος ο λόγος να γεμίζω με ρούχα...

Όσο για τα ρουχακια του μωρου και εγώ στα orchestra έχω καταλήξει γιατί με την κάρτα συμφέρει πολύ!

Άρα εντάξει μια Μια χαρά.15 κιλά είναι μεγάλη διαφορά.μπραβο σου πάντως.δεβ είναι εύκολο.

4 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Ε ναι μωρέ κι εγώ δεν δουλευω... Δεν θέλω να φορτωθω και ένα σωρό ρούχα εγκυμοσύνης γιατί δεν έχω που να τα βάλω...

Τα πολλ α είναι περιττά.εμενα ούτε οι φόρμες μου δεν μου μπαιναν.μια.φορμα και ένα τζην και τα πήρα και μεγαλύτερο νούμερο να με βγάλουν μέχρι τέλος.όυτε φαρδιές μπλούζες Έχω ρε γαμωτο.άρα και 2 μπλουζιτσες και είμαι έτοιμη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Καλημέρα κορίτσια!! Συμφωνώ για τα ρούχα εγκυμοσύνης κ εγώ δεν ήθελα να αγοράσω για αυτό κ εν τελεί μου αγόρασαν άλλοι :p

επίσης εγώ δε μπορώ να είμαι με πιτζάμες όλη μέρα ακόμα κ αν είμαι στο σπίτι, σηκώνομαι κ ντύνομαι, έστω ένα κολάν κ μια μπλούζα, όποτε τελικά μου φάνηκαν χρήσιμα αυτά τα δωράκια. Βλέπεις πριν την εγκυμοσύνη η δικιά σου έβαζα όλο στενά και κολλητΑ, κ τώρα δε μου μπαίνει τίποτα φυσικά! Ευτυχώς οι μπλούζες μου είναι φαρδιές! Α και το Λίντλ έχει τέλεια κ εμένα μου άρεσαν! Ας είναι κορίτσια να τα χαρούμε!!! 

Σημερα μπήκα στο τρίτο τρίμηνο!!!! Γιουπιιιιιι!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια!! Συμφωνώ για τα ρούχα εγκυμοσύνης κ εγώ δεν ήθελα να αγοράσω για αυτό κ εν τελεί μου αγόρασαν άλλοι :p

επίσης εγώ δε μπορώ να είμαι με πιτζάμες όλη μέρα ακόμα κ αν είμαι στο σπίτι, σηκώνομαι κ ντύνομαι, έστω ένα κολάν κ μια μπλούζα, όποτε τελικά μου φάνηκαν χρήσιμα αυτά τα δωράκια. Βλέπεις πριν την εγκυμοσύνη η δικιά σου έβαζα όλο στενά και κολλητΑ, κ τώρα δε μου μπαίνει τίποτα φυσικά! Ευτυχώς οι μπλούζες μου είναι φαρδιές! Α και το Λίντλ έχει τέλεια κ εμένα μου άρεσαν! Ας είναι κορίτσια να τα χαρούμε!!! 

Σημερα μπήκα στο τρίτο τρίμηνο!!!! Γιουπιιιιιι!!!!!

καλημέεεεραααα!! Εγώ την Δευτέραααα. και γω κολλητα και στενά φορούσα, μη χάσω και δεν αναδείξω τη σιλουέτα μου. και τώρα δοκίμασα κάτι μπλουζάκια και όλη η κοιλιά είναι έξω, δεν μου κάνουν πια ! Θα φοράω του άντρα μου όμως, έχει κάτι ωραία φουτεράκια που πάντα τα ζήλευα χαχαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

καλημέεεεραααα!! Εγώ την Δευτέραααα. και γω κολλητα και στενά φορούσα, μη χάσω και δεν αναδείξω τη σιλουέτα μου. και τώρα δοκίμασα κάτι μπλουζάκια και όλη η κοιλιά είναι έξω, δεν μου κάνουν πια ! Θα φοράω του άντρα μου όμως, έχει κάτι ωραία φουτεράκια που πάντα τα ζήλευα χαχαχαχαχα

Καλημέρα κι από μένα! Επειδή έπεσε απότομα η θερμοκρασία και οι δικές μου οι χειμωνιάτικες πιτζάμες έχουν σφιχτό λάστιχο φόρεσα μια πιτζάμα του άντρα μου γιατί όχι; Ωραιότατη σατέν πιτζάμα που ο άντρας μου απορω γιατί την πήρε αφού δεν την φοράει! Πάντως πέρα από την πλάκα την Δευτέρα θα πάω να πάρω πιτζάμες τουλάχιστον!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

καλημέεεεραααα!! Εγώ την Δευτέραααα. και γω κολλητα και στενά φορούσα, μη χάσω και δεν αναδείξω τη σιλουέτα μου. και τώρα δοκίμασα κάτι μπλουζάκια και όλη η κοιλιά είναι έξω, δεν μου κάνουν πια ! Θα φοράω του άντρα μου όμως, έχει κάτι ωραία φουτεράκια που πάντα τα ζήλευα χαχαχαχαχα

Κ εμένα κάποια είναι κοντά με τη κοιλιά αλλά ευτυχώς είχα κ μακρυά... φόραγε κ φορέματα με ΟΠΑκ καλσόν κ λέω να τα φοράω με κολανακι από εδώ κ πέρα! Εγώ τα φούτερ του τα κλέβω πάντα αλλά είναι κ αδύνατος βρε παιδί μου κ φοβάμαι ότι σε λίγο δε θα μου κάνουν ούτε αυτά χιχιχι χιχι!

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Καλημέρα κι από μένα! Επειδή έπεσε απότομα η θερμοκρασία και οι δικές μου οι χειμωνιάτικες πιτζάμες έχουν σφιχτό λάστιχο φόρεσα μια πιτζάμα του άντρα μου γιατί όχι; Ωραιότατη σατέν πιτζάμα που ο άντρας μου απορω γιατί την πήρε αφού δεν την φοράει! Πάντως πέρα από την πλάκα την Δευτέρα θα πάω να πάρω πιτζάμες τουλάχιστον!!!

Δε πειράζει θα τη χαρείς εσυ!!! Κ εμένα με στενεύουν οι δικές μου ευτυχώς όμως είχα κάποια λίγο πιο μεγάλη! 

Σημερα εδώ έβρεχε κιολας το πρωί που σηκώθηκα ήταν τέλεια! Χειμωνιαζειιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια... Εγω για τα κρύα επειδη με τις πυτζάμες δεν τα παω καλα.... Φοραω ρόμπες για ζεστασιά...!άντε κ κανα σοσονι... Χτες βρηκα μια φαρδιά φούτερ που φορούσα στο λύκειο κ τώρα είναι τελεια με την κοιλιά.. Χαχαχα να ναι καλα η μαμα που μ τα κραταει χαχαχαχα από ψώνια δεν ξερω τι θα παρω.. Σίγουρα ενα κολάν ακομα να φοραω με τα φορέματα που με μπαίνουν ακομα..! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσουδια του Δεκεμβρη που κρυβοοοσαστε??:ph34r:  Μονο εγω ειμαι ολη μερα ξαααααπλα απο δω?? 

Κ εγωωω εδω ειμαι μονο διαβαζωω.....βαφτηκε το σπιτι τακτοποιηθηκαμε επιτελους! Εσεις τι κανετε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγωωω εδω ειμαι μονο διαβαζωω.....βαφτηκε το σπιτι τακτοποιηθηκαμε επιτελους! Εσεις τι κανετε;;;

Αχ μπραβο!! Σε τι χρωματισμους παιξατε?

 

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Να μαι και εγω.μολις έφαγα το φαγάκι μου!!!!!!!

Να υποθεσω απο τα χερακια της μανουλας?? Νομιζω οσο μεγαλωνω τοσο πιο κοντα ερχομαι με τη μανα μου κ ειμαστε σαν αδερφες πλεον.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γω εδω! Σημερα ημουν ολο το πρωι στα μαγαζια και ψωνιζα και για τη μπεμπα και για μενα :) μετα πηγα και εκανα τη γιογκα μου και να μαι! Πως ειστε? @loyloy πως πας με τη διατροφη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Και γω εδω! Σημερα ημουν ολο το πρωι στα μαγαζια και ψωνιζα και για τη μπεμπα και για μενα :) μετα πηγα και εκανα τη γιογκα μου και να μαι! Πως ειστε? @loyloy πως πας με τη διατροφη? 

Αχ ζηλεεευυυωωω. Εγω εκανα aerial yoga και ηταν ολα τα λεφτααααα. Απο που ψωνισες?? Και τι? Αχ ποσο τελειο να μιλαμε για ψωνια μωρουδιακων

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ ζηλεεευυυωωω. Εγω εκανα aerial yoga και ηταν ολα τα λεφτααααα. Απο που ψωνισες?? Και τι? Αχ ποσο τελειο να μιλαμε για ψωνια μωρουδιακων

Η αληθεια ειναι οτι ανεβηκε πολυ η ψυχολογια μου γιατι τον τελευταιο καιρο δεν ημουν καλα! Λοιπον...πηρα για μενα ενα τζιν και 2 μπλουζες απο το h&m, πηρα μια μακρυμανικη νυχτικια, μια κοντομανικη και μια ρομπα και πηρα και 3-4 εσωρουχα! Αυτα για μενα! Για τη μπεμπα πηρα 5 φορμακια βελουτε, 2 σελτεδακια, 2 πανες αγκαλιας και 3 ζευγαρια καλτσακια! Νομιζω πως πλεον τα βασικα τα εχω! Λιγα μου λειπουν...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ μπραβο!! Σε τι χρωματισμους παιξατε?

Σε μπεζακια ανοιχτα κ πιο σκουρα τα σαλονια κ η κουζινα βυσσινη την κρεβατοκαμαρα και ασπρο της μικρης για να βαφτει αργοτερα ροζακι....εγινε ωραιο!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Η αληθεια ειναι οτι ανεβηκε πολυ η ψυχολογια μου γιατι τον τελευταιο καιρο δεν ημουν καλα! Λοιπον...πηρα για μενα ενα τζιν και 2 μπλουζες απο το h&m, πηρα μια μακρυμανικη νυχτικια, μια κοντομανικη και μια ρομπα και πηρα και 3-4 εσωρουχα! Αυτα για μενα! Για τη μπεμπα πηρα 5 φορμακια βελουτε, 2 σελτεδακια, 2 πανες αγκαλιας και 3 ζευγαρια καλτσακια! Νομιζω πως πλεον τα βασικα τα εχω! Λιγα μου λειπουν...

Τα μωρουδιακα απο που τα πηρες?? 

Εγω για χειμωνα λεω να παρω φορμακια για απ εξω βελουτε και απο μεσα μακρυμανικα κ λιγα κοντομανικα εσωρουχα που κουμπωνουν απο κατω. Αυτα ειναι τα λεγομενα ζιμπουνακια???τα μπερδευω λιγο. Αλλα δεν εχω ιδεα ποσα μπορει να χρειαστω και τι νουμερα δεδομενου οτι μεγαλωνουν γρηγορα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...