Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ φυσιλογικα με επισκληριδιο 1παρα 5 μια μπουμπου 3.200 ειναι πανεμορφη.....τρομερη εμπειρια θα το ξανακανα παλι με το καλο σε ολες!!!!

Κοριτσάκι μου γλυκό να σου ζήσει.. Να χαιρεσε την κορούλα σου... Να είναι γεμάτη υγεία κ χαμογελα!!!! Τελικα βγήκε....! Να ρωτησω πως νιώθεις;;;  η είναι περιττό !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!! Γεννησαμε κι εμείς την Τρίτη στις 11:35 με καισαρική τελικά. Το αγοράκι μας βγήκε 4040 και 51 εκατοστά, απλώς δεν τον εχω κρατήσει πολυ στην αγκαλιά μου γιατί ειχε ενα θεματακι με την αναπνοουλα του λογω του οτι είναι μεγάλο, και μου το κρατησαν για να του δινουν οξυγόνο. Κλαίω συνέχεια που δεν τον εχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα αλλα περιμένω να βγει γρήγορα να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου! Εύχομαι σε όλες υγιέστατα μωρακια!!!!

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ φυσιλογικα με επισκληριδιο 1παρα 5 μια μπουμπου 3.200 ειναι πανεμορφη.....τρομερη εμπειρια θα το ξανακανα παλι με το καλο σε ολες!!!!

Μπράβο Βαλεντινα να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! 

πρίν από 57 λεπτά , Anneliz είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Γεννησαμε κι εμείς την Τρίτη στις 11:35 με καισαρική τελικά. Το αγοράκι μας βγήκε 4040 και 51 εκατοστά, απλώς δεν τον εχω κρατήσει πολυ στην αγκαλιά μου γιατί ειχε ενα θεματακι με την αναπνοουλα του λογω του οτι είναι μεγάλο, και μου το κρατησαν για να του δινουν οξυγόνο. Κλαίω συνέχεια που δεν τον εχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα αλλα περιμένω να βγει γρήγορα να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου! Εύχομαι σε όλες υγιέστατα μωρακια!!!!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ φυσιλογικα με επισκληριδιο 1παρα 5 μια μπουμπου 3.200 ειναι πανεμορφη.....τρομερη εμπειρια θα το ξανακανα παλι με το καλο σε ολες!!!!

Επιτελους! Να σου ζησει!

1 hour ago, Anneliz είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Γεννησαμε κι εμείς την Τρίτη στις 11:35 με καισαρική τελικά. Το αγοράκι μας βγήκε 4040 και 51 εκατοστά, απλώς δεν τον εχω κρατήσει πολυ στην αγκαλιά μου γιατί ειχε ενα θεματακι με την αναπνοουλα του λογω του οτι είναι μεγάλο, και μου το κρατησαν για να του δινουν οξυγόνο. Κλαίω συνέχεια που δεν τον εχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα αλλα περιμένω να βγει γρήγορα να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου! Εύχομαι σε όλες υγιέστατα μωρακια!!!!

Να σου ζησει κ μη στεναχωριεσαι! Σε λιγο θα ειναι ετοιμος κ θα τον εχεις στην αγκαλια σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anneliz είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Γεννησαμε κι εμείς την Τρίτη στις 11:35 με καισαρική τελικά. Το αγοράκι μας βγήκε 4040 και 51 εκατοστά, απλώς δεν τον εχω κρατήσει πολυ στην αγκαλιά μου γιατί ειχε ενα θεματακι με την αναπνοουλα του λογω του οτι είναι μεγάλο, και μου το κρατησαν για να του δινουν οξυγόνο. Κλαίω συνέχεια που δεν τον εχω ευχαριστηθεί όσο θα ήθελα αλλα περιμένω να βγει γρήγορα να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου! Εύχομαι σε όλες υγιέστατα μωρακια!!!!

Να το χαιρεσαι το αγορακι σου.....παντα γερος κ δυνατος καλα αναθρεμματα!!!

πρίν από 36 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μπράβο Βαλεντινα να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! 

Ευχαριστω κοπελα μου!!!!

πρίν από 30 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Επιτελους! Να σου ζησει!

 

Ευχαριστω κοριτσι μου!

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό να σου ζήσει.. Να χαιρεσε την κορούλα σου... Να είναι γεμάτη υγεία κ χαμογελα!!!! Τελικα βγήκε....! Να ρωτησω πως νιώθεις;;;  η είναι περιττό !!!!

Ειναι ΠΕ-ΡΙ-ΤΤΟ απλα μοναδικοοοο......ευχαριστω κοπελα μ..επισης να χαιρεσαι το μπεμπακι σου....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να το χαιρεσαι το αγορακι σου.....παντα γερος κ δυνατος καλα αναθρεμματα!!!

Ευχαριστω κοπελα μου!!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!

Ειναι ΠΕ-ΡΙ-ΤΤΟ απλα μοναδικοοοο......ευχαριστω κοπελα μ..επισης να χαιρεσαι το μπεμπακι σου....

Εγω θα σε πω εμπειρία αυριο με το καλο.... Μολις τον βγαλω χιχιχιχι ακομα δν εχει βγει....!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Εγω θα σε πω εμπειρία αυριο με το καλο.... Μολις τον βγαλω χιχιχιχι ακομα δν εχει βγει....!!! 

Μην παρεξηγεις ειμαι ακομα ζαλισμενηηη!!!

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12Γ.6/11? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.640kg 50cm

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 Γ?? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg cm??

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 Γ.10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ kg?? cm??

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 Γ.12/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3490kg 53cm

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 Γ.3/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3240kg 51cm

@Δώρα              ΠΗΤ 18/12 Γ.17/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3390kg 50cm

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 Γ.10/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2610kg cm??

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 Γ.7/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3050kg 52cm

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 Γ.16/11 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 Γ.19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3.200kg 

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3.250kg 51cm

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 Γ.30/11 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.780kg 47cm ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 48cm

@noni90             ΠΗΤ 28/12 Γ.14/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2.800kg cm??

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

@Anneliz           ΠΗΤ 03/01 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 4040kg 51cm

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΤΩΡΑ:-P ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.. ΣΤΑ ??? ΑΝΑΜΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

@ΒαλεντιναΧρηστος να σου ζησει κοριτσακι μου καλο, να ναι παντα καλοτυχη η μικρη σου και να κανετε τις πιο ομορφες γιορτες!!! 

@Anneliz να σου ζησει κοριτσι μου. Μη στενοχωριεσαι, θα βγει το παιδακι σου, και εννοειται θα το κρατησεις αγκαλιτσα! Να σκεφτεσαι οτι ολα πηγαν καλα, μην στεναχωριεσαι. Αυτο με το οξυγονο το παθαινουν πολλα μωρακια, δεν ειναι κατι, θα το δεις!

@Cath3rine φιλη μου με το καλο κ συ αυριο. Να πανε ολα τελεια!!!

Αχ μπραβο, μια μια ξεφουσκωνετε! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@ΒαλεντιναΧρηστος να σου ζησει κοριτσακι μου καλο, να ναι παντα καλοτυχη η μικρη σου και να κανετε τις πιο ομορφες γιορτες!!! 

@Anneliz να σου ζησει κοριτσι μου. Μη στενοχωριεσαι, θα βγει το παιδακι σου, και εννοειται θα το κρατησεις αγκαλιτσα! Να σκεφτεσαι οτι ολα πηγαν καλα, μην στεναχωριεσαι. Αυτο με το οξυγονο το παθαινουν πολλα μωρακια, δεν ειναι κατι, θα το δεις!

@Cath3rine φιλη μου με το καλο κ συ αυριο. Να πανε ολα τελεια!!!

Αχ μπραβο, μια μια ξεφουσκωνετε! Χαχαχα 

Καλημέρα κορίτσι!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@ΒαλεντιναΧρηστος να σου ζησει κοριτσακι μου καλο, να ναι παντα καλοτυχη η μικρη σου και να κανετε τις πιο ομορφες γιορτες!!! 

@Anneliz να σου ζησει κοριτσι μου. Μη στενοχωριεσαι, θα βγει το παιδακι σου, και εννοειται θα το κρατησεις αγκαλιτσα! Να σκεφτεσαι οτι ολα πηγαν καλα, μην στεναχωριεσαι. Αυτο με το οξυγονο το παθαινουν πολλα μωρακια, δεν ειναι κατι, θα το δεις!

@Cath3rine φιλη μου με το καλο κ συ αυριο. Να πανε ολα τελεια!!!

Αχ μπραβο, μια μια ξεφουσκωνετε! Χαχαχα 

Καλημερα φιλενάδα... Σημερα προσπαθώ ν απολαύσω τις στιγμες... Γτ από αύριο (ολα να πανε καλα) θα αλλαξει η ζωή μας... Οπως το πες.. Μια μια ξεφουσκωνουμε!!! 

Εσυ πως είσαι;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Καλημερα φιλενάδα... Σημερα προσπαθώ ν απολαύσω τις στιγμες... Γτ από αύριο (ολα να πανε καλα) θα αλλαξει η ζωή μας... Οπως το πες.. Μια μια ξεφουσκωνουμε!!! 

Εσυ πως είσαι;; 

Καλα ειμαι φιλη μου. Τωρα ετοιμαζομαι να παω γιατρο. Αντε να δουμε τι θα μας πει. 

Αχ απολαυσε το. Απο αυριο θα σαι επισημως μανουλα!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα ειμαι φιλη μου. Τωρα ετοιμαζομαι να παω γιατρο. Αντε να δουμε τι θα μας πει. 

Αχ απολαυσε το. Απο αυριο θα σαι επισημως μανουλα!!!!!!!!!!!!

Θα περιμενω νεα απο τον γιατρό...!!!! Ναι ναι... Απολαμβάνω.. Οσο μπορώ.. Δεν βγαίνω βεβαια εξω γτ έχουμε πολυ κρυο.. Αλλα κ μεσα καλα είναι...! Ελπίζω να συνεχίσω να μαι τοσο χαλαρή κ το βράδυ! Γτ πολυ cool το παω! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Θα περιμενω νεα απο τον γιατρό...!!!! Ναι ναι... Απολαμβάνω.. Οσο μπορώ.. Δεν βγαίνω βεβαια εξω γτ έχουμε πολυ κρυο.. Αλλα κ μεσα καλα είναι...! Ελπίζω να συνεχίσω να μαι τοσο χαλαρή κ το βράδυ! Γτ πολυ cool το παω! 

Φιλεναδα μαζι θα μαστε!! Αυριο μπαινω με προκλησηηηηη. Ολα να μας πανε καλα!

  • Μου αρέσει 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...