Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Φιλεναδα μαζι θα μαστε!! Αυριο μπαινω με προκλησηηηηη. Ολα να μας πανε καλα!

Ελα ρε φιληηηηηη....!!!! Τα δικα μας τελικα θα εχουν μαζί γενέθλια!!!!! ❤ εσυ με. Πρόκληση.. Εγω με καισαρική.. Ολα τα χουμε χιχιχιχι τι ώρα μπαίνεις εσυ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μπράβο κορίτσι τι έκανε το μπεμπε; 

Καλα, τρωει ολη μερα. Χαχαχα. 3850 μας ειπε, για αυτο και παμε με προκληση μπας και καταφερουμε και παμε φυσιολογικα. 

πρίν από 10 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ελα ρε φιληηηηηη....!!!! Τα δικα μας τελικα θα εχουν μαζί γενέθλια!!!!! ❤ εσυ με. Πρόκληση.. Εγω με καισαρική.. Ολα τα χουμε χιχιχιχι τι ώρα μπαίνεις εσυ; 

Στις 7 το πρωι να μαι εκει για τις εξετασεις, κλυσμα κλπ κλπ. Αχ ελπιζω να μην πονεσω πολυ γιατι αλλιως θα φαει μια στον πωπο μολις βγει χαχα

Θα χουν μαζι γενεθλια φιλη μου ναι!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα, τρωει ολη μερα. Χαχαχα. 3850 μας ειπε, για αυτο και παμε με προκληση μπας και καταφερουμε και παμε φυσιολογικα. 

Στις 7 το πρωι να μαι εκει για τις εξετασεις, κλυσμα κλπ κλπ. Αχ ελπιζω να μην πονεσω πολυ γιατι αλλιως θα φαει μια στον πωπο μολις βγει χαχα

Θα χουν μαζι γενεθλια φιλη μου ναι!

Με το καλο και στις 2.ελα ρε νανουλα. Θηριο ο μικρός. Με εναν πονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , loyloy είπε:

Με το καλο και στις 2.ελα ρε νανουλα. Θηριο ο μικρός. Με εναν πονο.

Ευχαριστω λουλουκα μου καλη! 

Ολες γινομαστε μανουλεεες ❤❤❤


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλα, τρωει ολη μερα. Χαχαχα. 3850 μας ειπε, για αυτο και παμε με προκληση μπας και καταφερουμε και παμε φυσιολογικα. 

Στις 7 το πρωι να μαι εκει για τις εξετασεις, κλυσμα κλπ κλπ. Αχ ελπιζω να μην πονεσω πολυ γιατι αλλιως θα φαει μια στον πωπο μολις βγει χαχα

Θα χουν μαζι γενεθλια φιλη μου ναι!

Ολόκληρος μπεμπαρος θα βγει παίδαρος κατευθείαν το παιδί. Θα τα καταφέρεις δεν σε φοβαμε εσένα φενεσε δυνατή. Σίγουρα θα του ρίξεις δαγκωνιές στο πωπο!!!! Όλα καλά θα πάνε να πας πολύ ήρεμη και όλα θα κοιλισουν όπως πρέπει. Με το καλό και χωρίς κανένα πόνο σου εύχομαι!!!! 

 

 

 

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Ελα ρε φιληηηηηη....!!!! Τα δικα μας τελικα θα εχουν μαζί γενέθλια!!!!! ❤ εσυ με. Πρόκληση.. Εγω με καισαρική.. Ολα τα χουμε χιχιχιχι τι ώρα μπαίνεις εσυ; 

Με το καλό  κορίτσι θα έχετε αύριο αγκαλίτσα τα νινια σας!!!! 

πρίν από 47 λεπτά , loyloy είπε:

Με το καλο και στις 2.ελα ρε νανουλα. Θηριο ο μικρός. Με εναν πονο.

Τι κάνεις λουλου το μπεμπε τι κάνει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλα, τρωει ολη μερα. Χαχαχα. 3850 μας ειπε, για αυτο και παμε με προκληση μπας και καταφερουμε και παμε φυσιολογικα. 

Στις 7 το πρωι να μαι εκει για τις εξετασεις, κλυσμα κλπ κλπ. Αχ ελπιζω να μην πονεσω πολυ γιατι αλλιως θα φαει μια στον πωπο μολις βγει χαχα

Θα χουν μαζι γενεθλια φιλη μου ναι!

Αντε ρε! Εμεις ειμαστε 25 ημερων και ειμαστε 3700! Εσεις απο την κοιλια κ μας περνατε :) μια χαρα θα τα καταφερεις! Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Ολόκληρος μπεμπαρος θα βγει παίδαρος κατευθείαν το παιδί. Θα τα καταφέρεις δεν σε φοβαμε εσένα φενεσε δυνατή. Σίγουρα θα του ρίξεις δαγκωνιές στο πωπο!!!! Όλα καλά θα πάνε να πας πολύ ήρεμη και όλα θα κοιλισουν όπως πρέπει. Με το καλό και χωρίς κανένα πόνο σου εύχομαι!!!! 

 

 

 

Να σαι καλα κοριτσι μου γλυκοοοο. Ευχαριστω πολυυυ. Μακαρι να βγει χωρις δυσκολια, τσουπ σαν χέλι, οπως ειναι και η μαμα του χαχαχαχ. Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια ❤

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

Αντε ρε! Εμεις ειμαστε 25 ημερων και ειμαστε 3700! Εσεις απο την κοιλια κ μας περνατε :) μια χαρα θα τα καταφερεις! Με το καλο!

Αφου μου τρωει ολο το φαϊ. Δεν προλαβαινω να φαω κατι, το παιρνει κατευθειαν αυτος χαχα. 

Να σαι καλα Βασιλικη μου! Σε ευχαριστω πολυ!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Φιλεναδα μαζι θα μαστε!! Αυριο μπαινω με προκλησηηηηη. Ολα να μας πανε καλα!

Με το καλο κοριτσι μ ολα θα πανε καλα περιμενουμε νεα σου....ευχομαι με μισο πονο!!!!

@Cath3rine ξανα με το καλο κοπελα μουυυυ!!! Περιμενουμε νεα σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα, τρωει ολη μερα. Χαχαχα. 3850 μας ειπε, για αυτο και παμε με προκληση μπας και καταφερουμε και παμε φυσιολογικα. 

Στις 7 το πρωι να μαι εκει για τις εξετασεις, κλυσμα κλπ κλπ. Αχ ελπιζω να μην πονεσω πολυ γιατι αλλιως θα φαει μια στον πωπο μολις βγει χαχα

Θα χουν μαζι γενεθλια φιλη μου ναι!

Εγω στις 8 μπαινω κ ελπιζω να με πάρουν νωρις.. Να μην περιμένω πολυ... Γτ είμαι ικανή να κοιμάμαι... Εχει αλλάξει το ωράριο μ κ κοιμάμαι ξημέρωματα πλέον. Να δω τινθα κανω σημερα....

Αμα πονέσεις μόλις βγει κ αντικρυσεις την φατσούλα ολα θαβτα ξεχασεις... Φτάνει η στιγμη που περίμεναμε.. Ακομα χαλαρή είμαι εγω.. Μάλλον το, βράδυ θ αγχωθώ.. Εσένα είναι μεγαλουτσικος!  Κούκλος θ βγεί! 

1 hour ago, loyloy είπε:

Με το καλο και στις 2.ελα ρε νανουλα. Θηριο ο μικρός. Με εναν πονο.

Ευχαριστώ κοριτσι μου! 

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Με το καλο κοριτσι μ ολα θα πανε καλα περιμενουμε νεα σου....ευχομαι με μισο πονο!!!!

@Cath3rine ξανα με το καλο κοπελα μουυυυ!!! Περιμενουμε νεα σου!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου.. Εφτασε επιτέλους η ωρα να τον δω! Κ ελπίζω να μην αργησω ..να πάω.. Να με βάλουν.. Δεν ξερω κιολας τι κάνουμε σαν προετοιμασία... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Με το καλο κοριτσι μ ολα θα πανε καλα περιμενουμε νεα σου....ευχομαι με μισο πονο!!!!

@Cath3rine ξανα με το καλο κοπελα μουυυυ!!! Περιμενουμε νεα σου!!

Ευχαριστω πολυ μικρη μου! 

πρίν από 6 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εγω στις 8 μπαινω κ ελπιζω να με πάρουν νωρις.. Να μην περιμένω πολυ... Γτ είμαι ικανή να κοιμάμαι... Εχει αλλάξει το ωράριο μ κ κοιμάμαι ξημέρωματα πλέον. Να δω τινθα κανω σημερα....

Αμα πονέσεις μόλις βγει κ αντικρυσεις την φατσούλα ολα θαβτα ξεχασεις... Φτάνει η στιγμη που περίμεναμε.. Ακομα χαλαρή είμαι εγω.. Μάλλον το, βράδυ θ αγχωθώ.. Εσένα είναι μεγαλουτσικος!  Κούκλος θ βγεί! 

Ευχαριστώ κοριτσι μου! 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου.. Εφτασε επιτέλους η ωρα να τον δω! Κ ελπίζω να μην αργησω ..να πάω.. Να με βάλουν.. Δεν ξερω κιολας τι κάνουμε σαν προετοιμασία... 

Ουτε κ γω εχω αγχωθει, απλα εχω πονακια και συσπασεις γιατι με πειραξε ο γιατρος απο κατω να ξεκινησει να δραστηριοποιειται η μητρα που ηταν σαν την ωραια κοιμωμενη χαχα. 

Εμενα μου ειπαν θα μου κανουν πρωτα καποιες εξετασεις αιματολογικες, καρδιολογικες κλπ, κλυσμα κ ξυρισμα και κατα τις 8.30 περιπου θα προχωρησουμε στους τεχνητους πονους. 

Μακαρι να μας πανε ολα περιφημα. Εγω ηδη εχω συσπασεις αρκετες και ελπιζω αυτο να βοηθησει ωστε να βγει γρηγορα αυριο χαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω πολυ μικρη μου! 

Ουτε κ γω εχω αγχωθει, απλα εχω πονακια και συσπασεις γιατι με πειραξε ο γιατρος απο κατω να ξεκινησει να δραστηριοποιειται η μητρα που ηταν σαν την ωραια κοιμωμενη χαχα. 

Εμενα μου ειπαν θα μου κανουν πρωτα καποιες εξετασεις αιματολογικες, καρδιολογικες κλπ, κλυσμα κ ξυρισμα και κατα τις 8.30 περιπου θα προχωρησουμε στους τεχνητους πονους. 

Μακαρι να μας πανε ολα περιφημα. Εγω ηδη εχω συσπασεις αρκετες και ελπιζω αυτο να βοηθησει ωστε να βγει γρηγορα αυριο χαχα

Θελω να πιστεύω επειδη είμαι καισαρική ισως να μην χρειαστεί κλίσμα.. Θα δείξει... Εγω ρε φίλη τπτ.. Ουτε μισό πόνο.. Εκτος πια κ αν με πιασει το βράδυ κατι, που δεν νομίζω... Το παιδί μου τελικά είναι πολυ ήσυχο...! 

Εσυ έχεις κ τους τεχνητούς πόνους.. Υπομονή! Εγω πιο πολυ αγχώνομαι για τα διαδικαστικα χαχαχα δλδ τι θα κάνω οταν πάω... Για να κλείσω το δωμάτιο... Πως θα ναι μέσα ..τωρα που είπες ξύρισμα εγω είμαι έτοιμη εκανα οτι μπορούσα από ξύρισμα... Αλλά λογικά θελουν μονοι τους να κάνουν την περιοχή.. 

 

Ποια ειχε γεννήσει τωρα με καίσαρικη μηπως μας πει τι της καναν στην προετοιμασία,!! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Ολόκληρος μπεμπαρος θα βγει παίδαρος κατευθείαν το παιδί. Θα τα καταφέρεις δεν σε φοβαμε εσένα φενεσε δυνατή. Σίγουρα θα του ρίξεις δαγκωνιές στο πωπο!!!! Όλα καλά θα πάνε να πας πολύ ήρεμη και όλα θα κοιλισουν όπως πρέπει. Με το καλό και χωρίς κανένα πόνο σου εύχομαι!!!! 

 

 

 

Με το καλό  κορίτσι θα έχετε αύριο αγκαλίτσα τα νινια σας!!!! 

Τι κάνεις λουλου το μπεμπε τι κάνει; 

Μεγαλωνει και ξενυχταει τη μαμα του ο ατιμος.και ειναι ενας κουκλος ολα τα λεφτα.Αχ ερωτας μεγαλος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Μεγαλωνει και ξενυχταει τη μαμα του ο ατιμος.και ειναι ενας κουκλος ολα τα λεφτα.Αχ ερωτας μεγαλος!!!!!!!

Όλα καλά θα πέρασουν και τα ξενύχτια!!! Έρωτας είναι τα μπεμπακια για δάγκωμα εμένα η δικιά μου με έχει τρελάνει θέλω να την φάω ολοκληρη!!! 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου γλυκοοοο. Ευχαριστω πολυυυ. Μακαρι να βγει χωρις δυσκολια, τσουπ σαν χέλι, οπως ειναι και η μαμα του χαχαχαχ. Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια ❤

Αφου μου τρωει ολο το φαϊ. Δεν προλαβαινω να φαω κατι, το παιρνει κατευθειαν αυτος χαχα. 

Να σαι καλα Βασιλικη μου! Σε ευχαριστω πολυ!

Όλα καλά θα πάνε θα πας με χαμόγελο και όλα θα γίνουν!!!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 @Cath3rine με το καλό κορίτσια μου, με έναν πόνο!!! @Cath3rine φίλη ελπίζω να σε βοήθησα όσο μπόρεσα, είχα και τον Ιωάννη να μου μιλάει ταυτόχρονα!!!! @ΒαλεντιναΧρηστοςκορίτσι μου καλο να σου ζήσειιιι επιτελους βγήκε η σκατουλια χάχαχαχα!!!! @loyloy μου έχω μπερδευτεί, δε θυμάμαι αν σου ευχήθηκα γι αυτό θα το ξανακάνω χιχιχιχι να σου ζήσει κορίτσι μου καλή υπομονή και καλά ξενυχτια!!!! Εμείς σήμερα πήγαμε στον γιατρό, ο μικρός μου έχει βάλει μισό κιλό και η μικρή 730γρ!!!!! Είμαστε 20 ημερών ακριβώς!!! Πάμε πολύ καλά αν εξαιρέσεις την αναμενόμενη δυσανεξία και των δύο λόγω ιστορικού, πίνουμε δηλαδή γάλα ΗΑ χωρίς λακτόζη... Αυτό να ειναι το μόνο μας πρόβλημα, δεν πειράζει!!! Κατά τα άλλα η μπουμπού ειναι γκρινιαρα, ο μπέμπης ο καλός μου ούτε που ακούγεται!!!! Την παλεύω η Τριτεκνη μάνα όσο μπορώ!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@nanoula90 @Cath3rine με το καλό κορίτσια μου, με έναν πόνο!!! @Cath3rine φίλη ελπίζω να σε βοήθησα όσο μπόρεσα, είχα και τον Ιωάννη να μου μιλάει ταυτόχρονα!!!! @ΒαλεντιναΧρηστοςκορίτσι μου καλο να σου ζήσειιιι επιτελους βγήκε η σκατουλια χάχαχαχα!!!! @loyloy μου έχω μπερδευτεί, δε θυμάμαι αν σου ευχήθηκα γι αυτό θα το ξανακάνω χιχιχιχι να σου ζήσει κορίτσι μου καλή υπομονή και καλά ξενυχτια!!!! Εμείς σήμερα πήγαμε στον γιατρό, ο μικρός μου έχει βάλει μισό κιλό και η μικρή 730γρ!!!!! Είμαστε 20 ημερών ακριβώς!!! Πάμε πολύ καλά αν εξαιρέσεις την αναμενόμενη δυσανεξία και των δύο λόγω ιστορικού, πίνουμε δηλαδή γάλα ΗΑ χωρίς λακτόζη... Αυτό να ειναι το μόνο μας πρόβλημα, δεν πειράζει!!! Κατά τα άλλα η μπουμπού ειναι γκρινιαρα, ο μπέμπης ο καλός μου ούτε που ακούγεται!!!! Την παλεύω η Τριτεκνη μάνα όσο μπορώ!!!! 

Ευχαριστω πολυ φιλεναδα μου!! 

Αχ τριτεκνη μανα, κι ομως εισαι ντουρασελ! Τι παιρνεις για να το παρω κ γω?? Χαχαχα 

Τελεια τα ζουζουνια σου. Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...