Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσι μου γλυκο.. Εντάξει έκανες το πιο σημαντικό...! Φτ οι πιο πολλές στο νυφικό κολλάνε κ αργουννκ αγχώνονται! 

Κουμπαρονονους δεν έχετε κανενα στα υπόψιν σας;; πάντως για να μην αγχώνεσαι κι εγω στο γάμο ειχα ξεκινησει διαδικασίες.. Θα γινοταν κουμπαρα μια φιλη μ που μένει εξωτερικό.. Κ τελικα μετα απο καιρο κ αφου γινόντουσαν οι ετοιμασίες μ ειπε οτι δν μπορεί .κ ευτυχώς ετσι ξαφνικά μια οικογενειακή φίλη μας (απο παιδακια μαζί μεγαλώσαμε) μ πρότεινε να γίνει κουμπάρα κι έτσι κ έγινε !!

Τι προσκλητήριο θα κάνεις; με τι θεμα; Προσκλητήρια ακομα δεν εχω βρεί βασικά δν έχω ψάξει... γτ είχα κάνει κ για τον γάμο μ κάποια πολυ οικονομικα.. Ειχα πάει σε τυπογραφείο κ το καναν όπως ήθελα... !

Προς το παρον ψαχνομαι στο ιντερνετ να παρω ιδεες βρηκα κανα 2-3 ωραια...γιατι τωρα θυμηθηκα οτι ειναι ενα το προσκλητηριο γαμοβαφτισης κ οχι 2 διαφορετικα εγω ειχα βρει μονο για βαφτιση...οτι να ναι το χασαα!!!

Εχουμε κανα 2ατομα στο μυαλο μας αλλα σκεφτομαστε κ τα επομενα χρονια θελουμε εναν καλο τουλαχιστον στο θεμα νονου γτ κ εγω κ ο αντρας μ δεν ειδαμε νονους ενω ειχαμε ποτε δεν ηρθαν να φερουν μια λαμπαδα ενα κατι! Κ δεν θελουμε το ιδιο κ για την μικρη...αρα θελουμε ενα σωστο ατομο ή ενα σωστο ζευγαρι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Προς το παρον ψαχνομαι στο ιντερνετ να παρω ιδεες βρηκα κανα 2-3 ωραια...γιατι τωρα θυμηθηκα οτι ειναι ενα το προσκλητηριο γαμοβαφτισης κ οχι 2 διαφορετικα εγω ειχα βρει μονο για βαφτιση...οτι να ναι το χασαα!!!

Εχουμε κανα 2ατομα στο μυαλο μας αλλα σκεφτομαστε κ τα επομενα χρονια θελουμε εναν καλο τουλαχιστον στο θεμα νονου γτ κ εγω κ ο αντρας μ δεν ειδαμε νονους ενω ειχαμε ποτε δεν ηρθαν να φερουν μια λαμπαδα ενα κατι! Κ δεν θελουμε το ιδιο κ για την μικρη...αρα θελουμε ενα σωστο ατομο ή ενα σωστο ζευγαρι!

Ναι ναι της γαμοβαφτισης ειναι μαζι.. Κ εχω πετύχει κάτι ωραία... Υπάρχει κ ενα ιντερνετικό μαγαζι που μπορεί να τα φτιάξεις μονη σ αν θες οπως θες.. Αλλα έχει κ έτοιμα. Κ βγαίνει οικονομικά απ΄όσο θυμάμαι. 

Στο θεμα νονου εχεις απολυτο δικιο.. Θες καποιον να είναι κοντα στο παιδί.. Να τον βλέπει κιόλας..εμενα η νονά μ παντα διπλα μ.. Ακομα κ τωρα...! Κ αυτο είναι το σωστο!!!Να είναι τυπικός σε καποια θέματα. Ευτυχώς εμενα η κουμπάρα μ το χει αυτο!!! Κ να. Ξες αυτα φαίνονται κ απ'όταν θα ψωνιζετε για τα βαφτιστικα.. Γτ θα πρέπει να μπορείς να συνεννοηθείς κ με τον νονό..!

Εσυ φωτογράφο βρήκες;;; γτ κ αυτοί περιζήτητοι είναι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ναι ναι της γαμοβαφτισης ειναι μαζι.. Κ εχω πετύχει κάτι ωραία... Υπάρχει κ ενα ιντερνετικό μαγαζι που μπορεί να τα φτιάξεις μονη σ αν θες οπως θες.. Αλλα έχει κ έτοιμα. Κ βγαίνει οικονομικά απ΄όσο θυμάμαι. 

Στο θεμα νονου εχεις απολυτο δικιο.. Θες καποιον να είναι κοντα στο παιδί.. Να τον βλέπει κιόλας..εμενα η νονά μ παντα διπλα μ.. Ακομα κ τωρα...! Κ αυτο είναι το σωστο!!!Να είναι τυπικός σε καποια θέματα. Ευτυχώς εμενα η κουμπάρα μ το χει αυτο!!! Κ να. Ξες αυτα φαίνονται κ απ'όταν θα ψωνιζετε για τα βαφτιστικα.. Γτ θα πρέπει να μπορείς να συνεννοηθείς κ με τον νονό..!

Εσυ φωτογράφο βρήκες;;; γτ κ αυτοί περιζήτητοι είναι! 

Ναι παντρευτηκε προσφατα ο διδυμος αδερφος του αντρα μ το ιανουαριο κ εψαξαν αυτοι γτ θελαν για τον γαμο και τους βγηκε πολυ οικονομικα τους ιδιους θα επιλεξω κ εγω....ευτυχως λυθηκε κ αυτο! 

Ναι εχεις δικιο για τον νονο....να σ πω προτειμω να κανω νονους καποιο απο τα αδερφια του αντρα μ 4 εχει κ να ξερω οτι θα ειναι εκει για το παιδι μ παρα οποιον να ναι!

Ναι το ειδα το μαγαζι αλλα μ αρεσαν κ τα ετοιμα τ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι παντρευτηκε προσφατα ο διδυμος αδερφος του αντρα μ το ιανουαριο κ εψαξαν αυτοι γτ θελαν για τον γαμο και τους βγηκε πολυ οικονομικα τους ιδιους θα επιλεξω κ εγω....ευτυχως λυθηκε κ αυτο! 

Ναι εχεις δικιο για τον νονο....να σ πω προτειμω να κανω νονους καποιο απο τα αδερφια του αντρα μ 4 εχει κ να ξερω οτι θα ειναι εκει για το παιδι μ παρα οποιον να ναι!

Ναι το ειδα το μαγαζι αλλα μ αρεσαν κ τα ετοιμα τ!

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ σκέφτομαι αν δεν δεχτούν κάποιοι φίλοι μας που έχουμε στα υπόψιν να κάνω την αδερφή μου νονά! Δυστυχώς οι περισσότεροι δεν δέχονται να γίνουν κουμπάροι πλέον για λογους οικονομικούς.. αλλά και αυτό που είπες ότι πρέπει ο νονός να είναι σωστός απέναντι στο παιδί.. εμένα ο νονός μου ακόμα κάνει κολλητή παρέα με τους γονείς μου τριάντα τόσα χρόνια τωρα και  δώρα μου εφερνε πάντα όταν ήμουν μικρή! Και να φανταστείτε ότι όταν με βάφτισαν γνωρίζονταν με τους γονείς μου πολύ λίγο καιρό..


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ σκέφτομαι αν δεν δεχτούν κάποιοι φίλοι μας που έχουμε στα υπόψιν να κάνω την αδερφή μου νονά! Δυστυχώς οι περισσότεροι δεν δέχονται να γίνουν κουμπάροι πλέον για λογους οικονομικούς.. αλλά και αυτό που είπες ότι πρέπει ο νονός να είναι σωστός απέναντι στο παιδί.. εμένα ο νονός μου ακόμα κάνει κολλητή παρέα με τους γονείς μου τριάντα τόσα χρόνια τωρα και  δώρα μου εφερνε πάντα όταν ήμουν μικρή! Και να φανταστείτε ότι όταν με βάφτισαν γνωρίζονταν με τους γονείς μου πολύ λίγο καιρό..

Κ μεις προς αδερφια κλινουμε....μπραβο ειχες καλο νονο!!! Οντως το οικονομικο ειναι θεμα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια μ ! Με ανχωσατε βρεεεε!Μονο εμεις λεμε για βαφτηση μετα το χρονο?εγω καπως ετσι το χω στο μυαλο μ να χρονισει να περπαταει ισως για να μη το χω να κοιμαται στο καροτσι στη βαφτηση κ μη ταλαιπωρηθει σαν μωρακι..λετε να ναι πολυ αργα με βαλατε σε σκεψεις το χα πολυ μακρινο ακομη...κ εμεις νονους καμια προταση ,μαλλον η αδερφη τ αντρα μ.Γενικα δεν ειμαστε κ πολυ της οργανωσης πολυ καιρο πριν δε θελουμε να μας τρωει καιρο το ανχος της προετοιμασιας..στο γαμο μας Ιουλιο μ εκανε προταση στα γενεθλια μ κ Σεπτεμβρη παντρευτηκαμε σε ενα μικρο ξωκκλησι(με πολυ κοπο γιατι δεν αφηνε ο μητροπολιτης σε ξωκκλησια) με 30 ατομα κ πραγματικα δε θα το αλλαζα περασαμε τοσο ωραια κ δεν θα μπορουσα να εχω ασχοληθει ενα χρονο πριν για τη προετοιμασια..


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitra K είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ ! Με ανχωσατε βρεεεε!Μονο εμεις λεμε για βαφτηση μετα το χρονο?εγω καπως ετσι το χω στο μυαλο μ να χρονισει να περπαταει ισως για να μη το χω να κοιμαται στο καροτσι στη βαφτηση κ μη ταλαιπωρηθει σαν μωρακι..λετε να ναι πολυ αργα με βαλατε σε σκεψεις το χα πολυ μακρινο ακομη...κ εμεις νονους καμια προταση ,μαλλον η αδερφη τ αντρα μ.Γενικα δεν ειμαστε κ πολυ της οργανωσης πολυ καιρο πριν δε θελουμε να μας τρωει καιρο το ανχος της προετοιμασιας..στο γαμο μας Ιουλιο μ εκανε προταση στα γενεθλια μ κ Σεπτεμβρη παντρευτηκαμε σε ενα μικρο ξωκκλησι(με πολυ κοπο γιατι δεν αφηνε ο μητροπολιτης σε ξωκκλησια) με 30 ατομα κ πραγματικα δε θα το αλλαζα περασαμε τοσο ωραια κ δεν θα μπορουσα να εχω ασχοληθει ενα χρονο πριν για τη προετοιμασια..

Καλά κι εγώ  Οκτώβρη θα την κάνω την βάφτιση που θα είναι δέκα μηνών.. μετά τον χρόνο το δύσκολο θα είναι για τον νονό που θα πρέπει να κρατάει τόση ώρα ένα μωρό δέκα κιλών!!!! Στο λέω γιατί έτσι φίλη μου πολύ αδύνατη βάφτισε ένα μεγαλύτερο μωρό και της είχαν πέσει τα χέρια!!! 


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχα μια χαρα τα λες !!! εμενα παλι ο αντρας μου ειναι σαν εμενα. Τα βαριεται κ αυτος. Ειναι καθαρα για την ικανοποιηση των γονιων και συναφων!!! Αφου προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παω σε διοργανωτη γαμων παρα να ασχοληθω εγω. Ποτε δεν μου αρεσε ολο αυτο το θεματακι. Αν μπορουσα να παντρευτω οπως θελω, θα ηταν μονο εγω κ ο αντρας μου κ οι κουμπαροι σε ενα ξωκκλησι

Σαν να με βλεπω!!! Μα ειμαι σιγουρη οτι και γω ετσι θα μαι. Και το καημενο το μωρο θα ταλαιπωρηθει και θα κουραστει. Αφου λεω αν το κανω μηπως να το κανω καμια κυριακη μεσημερακι??? 

 

Αχ αγαπη μου, γενικα δεν τα παω καλα με αυτα. Δεν μπορω ολη αυτην την πιεση η οποια συνηθως ειναι για τα σογια. Και μονο η ιδεα με κουραζει. Εχω κ μεγαλο σοϊ και γενικα ξερω οτι πιο πολυ θα κουραστω παρα θα χαρω.

 

Ρε κοριτσια αληθεια, η ιδεα μιας γαμοβαφτισης Κυριακη μεσημερι πως σας ακουγεται?? Αν παιρνατε ενα τετοιο προσκλητηριο πως θα σας φαινοταν?

Εννοειται ζητανε ταριφες φιλη!!! 

Πεταγομαι να πω τη γνωμη μου χιχι..δυο πολυ καλοι μας φιλοι κάνανε μεσημερι το γαμο τους και περασαμε σουπερ! Ηταν τελη Σεπτέμβριου οποτε ειχε δροσια και ειδικα οταν σουρουπωσε στο κτημα που εκαναν το γλεντι ηταν υπεροχα. Περασαμε τελεια και δεν κουραστηκαμε κιολας με το ξενυχτι. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Πεταγομαι να πω τη γνωμη μου χιχι..δυο πολυ καλοι μας φιλοι κάνανε μεσημερι το γαμο τους και περασαμε σουπερ! Ηταν τελη Σεπτέμβριου οποτε ειχε δροσια και ειδικα οταν σουρουπωσε στο κτημα που εκαναν το γλεντι ηταν υπεροχα. Περασαμε τελεια και δεν κουραστηκαμε κιολας με το ξενυχτι. 

Καλως την αγαπημενη μου!! Αληθεια?? Αχ μπραβοοο πολυ χαρηκα τωρα. Γιατι ρε συ θα χει και παιδακια λογω βαφτισης, μην ταλαιπωρηθουν κ αυτα. Να ναι ωραια και χαλαρα. Πχ αν ειναι διπλα στην θαλασσα σε καποιο μαγαζι, δεν θα ναι ωραια ιδεα να διασκεδασουμε πινοντας μοχιτο και μαργαριτες ετσι κατα το σουρουπο??? Και πιο χαλαρα θα ναι, και πιο ηρεμα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλα μιας που σας διαβάζω να πεταχτώ και εγω από εδώ λιγάκι..:mrgreen: Δεν έχω ρωτήσει ακόμη είναι νωρις απλώς αν γνωρίζετε. Εμείς που έχουμε κάνει πολιτικό για να βαφτιστεί το μωρό πρέπει να κάνουμε και θρησκευτικό; 

@nanoula90 ότι είπες έτσι και εγω δεν τα μπορώ τα πολλά και τρελαίνομαι για την ιδέα μεσημερακι με τα Μοχιτο και την μουσικουλα και όλοι να περάσουν όμορφα χωρίς το άγχος για το ξενύχτι. Και στο τέλος αν έχετε κέφι το ξενυχτατε εσείς μεταξύ σας οι φίλοι και κουμπάροι!  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μου καλα μιας που σας διαβάζω να πεταχτώ και εγω από εδώ λιγάκι..:mrgreen: Δεν έχω ρωτήσει ακόμη είναι νωρις απλώς αν γνωρίζετε. Εμείς που έχουμε κάνει πολιτικό για να βαφτιστεί το μωρό πρέπει να κάνουμε και θρησκευτικό; 

@nanoula90 ότι είπες έτσι και εγω δεν τα μπορώ τα πολλά και τρελαίνομαι για την ιδέα μεσημερακι με τα Μοχιτο και την μουσικουλα και όλοι να περάσουν όμορφα χωρίς το άγχος για το ξενύχτι. Και στο τέλος αν έχετε κέφι το ξενυχτατε εσείς μεταξύ σας οι φίλοι και κουμπάροι!  

Απ' όσο ξέρω μπορείς να βαφτίσεις το παιδί κι ας μην έχεις κάνει θρησκευτικό γάμο απλά δεν μπορείς να γίνεις εσύ νονα εφόσον είσαι παντρεμένη με πολιτικό μόνο.


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Απ' όσο ξέρω μπορείς να βαφτίσεις το παιδί κι ας μην έχεις κάνει θρησκευτικό γάμο απλά δεν μπορείς να γίνεις εσύ νονα εφόσον είσαι παντρεμένη με πολιτικό μόνο.

Αα πολύ ωραία..Αν και τον ξανά παντρεύομαι:wub: χαχα..  Για την νονά το γνώριζα. Σε ευχαριστώ πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Καλως την αγαπημενη μου!! Αληθεια?? Αχ μπραβοοο πολυ χαρηκα τωρα. Γιατι ρε συ θα χει και παιδακια λογω βαφτισης, μην ταλαιπωρηθουν κ αυτα. Να ναι ωραια και χαλαρα. Πχ αν ειναι διπλα στην θαλασσα σε καποιο μαγαζι, δεν θα ναι ωραια ιδεα να διασκεδασουμε πινοντας μοχιτο και μαργαριτες ετσι κατα το σουρουπο??? Και πιο χαλαρα θα ναι, και πιο ηρεμα

Οχι απλα ωραια ιδεα..τελεια ιδεα! Μοχιτο??? Πω πω ενα κοκτέιλακι ποσο μου ελειψε!! Περιμενω προσκλητηριο :-P

Εγω πάντως πέρασα πιο ωραια απο οποιοδήποτε αλλο γαμο δεν σου κανω πλακα. Και αν το κανετε Σεπτεμβριο λιγο αργουτσικα(μετα τα μεσα του μηνα) να μη εχει καυσωνες θα ειστε σουπερ! Εγω προσωπικα τυος απογευματινους γαμους δεν τους ευχαριστηθηκα κ ποτε. Πολυ κουραση και την αλλη μερα εισαι οφ. Μη το σκεφτεσαι ειναι ιδανικη επιλογη


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μου καλα μιας που σας διαβάζω να πεταχτώ και εγω από εδώ λιγάκι..:mrgreen: Δεν έχω ρωτήσει ακόμη είναι νωρις απλώς αν γνωρίζετε. Εμείς που έχουμε κάνει πολιτικό για να βαφτιστεί το μωρό πρέπει να κάνουμε και θρησκευτικό; 

@nanoula90 ότι είπες έτσι και εγω δεν τα μπορώ τα πολλά και τρελαίνομαι για την ιδέα μεσημερακι με τα Μοχιτο και την μουσικουλα και όλοι να περάσουν όμορφα χωρίς το άγχος για το ξενύχτι. Και στο τέλος αν έχετε κέφι το ξενυχτατε εσείς μεταξύ σας οι φίλοι και κουμπάροι!  

Οχι αγαπη, μπορειτε να το βαφτισετε εννοειται!!! Αχ πολυ χαιρομαι που σ αρεσει κ σενα η ιδεα, γιατι αν το κανω σαββατιατικα βραδυ νομιζω θα κουρασω πολυ το παιδι και γενικα δεν μ αρεσουν τα πολλα οπως κ σενα ακριβως! 

πρίν από 29 λεπτά , Nicol_ είπε:

Οχι απλα ωραια ιδεα..τελεια ιδεα! Μοχιτο??? Πω πω ενα κοκτέιλακι ποσο μου ελειψε!! Περιμενω προσκλητηριο :-P

Εγω πάντως πέρασα πιο ωραια απο οποιοδήποτε αλλο γαμο δεν σου κανω πλακα. Και αν το κανετε Σεπτεμβριο λιγο αργουτσικα(μετα τα μεσα του μηνα) να μη εχει καυσωνες θα ειστε σουπερ! Εγω προσωπικα τυος απογευματινους γαμους δεν τους ευχαριστηθηκα κ ποτε. Πολυ κουραση και την αλλη μερα εισαι οφ. Μη το σκεφτεσαι ειναι ιδανικη επιλογη

Οοολε!! Αχ ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Γιατι στην αρχη σκεφτομουν μωρε μηπως ειναι χαζη ιδεα? Αλλα απο την αλλη νομιζω θα ναι κατι χαλαρο για να περασουμε καλα, χωρις πολλα φρου φρου και αρωματα. Χορος και κοκτειλ αφθονα!!

Ναι ναι για τελη Σεπτεμβρη λεω κ γω. Να μην εχει πολλη ζεστη 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Οχι αγαπη, μπορειτε να το βαφτισετε εννοειται!!! Αχ πολυ χαιρομαι που σ αρεσει κ σενα η ιδεα, γιατι αν το κανω σαββατιατικα βραδυ νομιζω θα κουρασω πολυ το παιδι και γενικα δεν μ αρεσουν τα πολλα οπως κ σενα ακριβως! 

Οοολε!! Αχ ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Γιατι στην αρχη σκεφτομουν μωρε μηπως ειναι χαζη ιδεα? Αλλα απο την αλλη νομιζω θα ναι κατι χαλαρο για να περασουμε καλα, χωρις πολλα φρου φρου και αρωματα. Χορος και κοκτειλ αφθονα!!

Ναι ναι για τελη Σεπτεμβρη λεω κ γω. Να μην εχει πολλη ζεστη 

Θα ειναι τελεια nanoula μου γιατί χαζη ιδεα? Το θεμα ειναι να το ευχαριστηθείτε εσεις πρωτα οχι μονο οι αλλοι. Ουτε πτώματα να ειστε προσπαθώντας να βγαλετε τη βραδια.Δεν εχει πρέπει σε αυτα τα θέματα. Οτι σας ευχαριστει κ σας βολεύει θα κανετε. :) θα περασετε πολυ ωραια ετσι θα δεις 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...