Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι δεν κοιμαται. Πλεον μου κοιμαται απο το απογευμα κατα τις 7 και μετα ειναι σε φαση υπνηλιας μεχρι τις 3 το πρωι. Ο μονος τροπος να αντεξω ειναι να κοιμαμαι οποτε κοιμαται κ αυτος. Μολις κοιμηθει το βραδυ κοιμαμαι και γω γιατι ξερω οτι εχω μονο 2 ωρες κ μετα θα ξυπνησει. Ειναι μαλλον στο παιδι. Αλλα κοιμουνται πολυ αλλα λιγο. Εμενα κοιμαται αλλα με πολλα διαλειμματα. Παντως οπως σε περιεγραψες ειμαι κ γω χαχαχα. Κοτσος μαλλι, μολις εβαλα στα γρηγορα το φαγητο και θα περιμενω τον συζυγο να κρατησει τον μικρο για να κανω κανα μπανιο που ειμαι σαν βρωμιλω!

Ετσι ακριβως κ εγω ποιος ξερει τι ωρα θα ερθει απο την δουλεια! Το πρωι κοιμαται κατι τεταρτα σπαστα....απο τα απογευμα 7η ωρα την πιανει νυστα απο ολη την ημερα π δεν κοιμαται....πραγματικα μιλαμε κοιμαται ορθια δεν την αφηνω να κοιμηθει την ξυπναω της τραγουδαω εχω τα φωτα ολα ανοιχτα κανω φασαρια...9 η ωρα την κανω μπανιο και την ταιζω 9μιση 10παρα.....10κοιμαται την βαζω στο ριλαξ στο αυτοματο κουνημα και ξυπναει 4-5η ωρα τρωει μετα κοιμαται 1μιση ωρα στο ριλαξ....μετα την περνω στο κρεβατι μαζι μ οταν δω οτι ξυπναει δηλαδη κατα τις 7παρα και κοιμαται διπλα μ με την πιπιλα μεχρι τις 8μιση 9....σημερα σηκωθηκαμε μαζι 9μιση η ωρα!!! αλλα ολη μερα με αυτην στο χερι οτι κανω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Και με τα δυο οχι με το ενα μονο χαχαχα. Ασε σου λεω. Το πρωι ξυπνησα και ειχα λερωσει ρουχα, παπλωμα, σεντονι και τον μικρο με το γαλα μου! Μιλαμε νιωθω πολυ ερωτικη ετσι οπως ειμαι χαχαχ

Κι εγώ όταν φορούσα τα κοχύλια αν ξεχνιομουν και έσκυβαν λίγο τσουπετρεχε το γαλατάκι!!! Έχω λερώσει εννοείται τις παντόφλες μου, σεντόνια, το πάτωμα  μέχρι και το τραπεζάκι του σαλονιού με το γάλα μου!!! Τώρα δεν τα φοράω πια προτιμώ να λερώνω τοσουτιεν  μου και να αλλάζω σουτιέν κάθε δύο μέρες!!!αλλά κι εγώ ρε κορίτσια πολύ βρώμικη αισθάνομαι...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το μπάνιο είναι πλέον πολυτέλεια για όλες μας, δε το συζητώ!!!! Πάντως εγώ δεν είμαι με κότσο το μαλλι κορίτσια!!!! Φοράω κλαμερ χαχαχαχαχαχα!!! Πάντως από θέμα ύπνου όσον αφορά τα μωρά, δεν κοιμουνται σχεδόν καθόλου όλη μέρα, κάτι μισαωρα σπαστά... Το βράδυ όμως κοιμούνται παράπονο δεν έχω, τρώνε και ξανά κοιμούνται εύκολα πάλι.... Αν καταφέρω και τον Ιωάννη να μην ξυπνάει μέσα στη νύχτα θα είμαι ευτυχισμένη!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Και με τα δυο οχι με το ενα μονο χαχαχα. Ασε σου λεω. Το πρωι ξυπνησα και ειχα λερωσει ρουχα, παπλωμα, σεντονι και τον μικρο με το γαλα μου! Μιλαμε νιωθω πολυ ερωτικη ετσι οπως ειμαι χαχαχα

Έτσι και εμείς μες τον ερωτισμό τι να σου πω...χαχαχαχ

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Κι εγώ όταν φορούσα τα κοχύλια αν ξεχνιομουν και έσκυβαν λίγο τσουπετρεχε το γαλατάκι!!! Έχω λερώσει εννοείται τις παντόφλες μου, σεντόνια, το πάτωμα  μέχρι και το τραπεζάκι του σαλονιού με το γάλα μου!!! Τώρα δεν τα φοράω πια προτιμώ να λερώνω τοσουτιεν  μου και να αλλάζω σουτιέν κάθε δύο μέρες!!!αλλά κι εγώ ρε κορίτσια πολύ βρώμικη αισθάνομαι...

Αχχχ  φαντασου οτι δεν τα βαζω πια τα κοχυλια. Απλα παιρνω τον μικρο στο κρεβατι και με παιρνει ο υπνος με το στηθος εξω γιατι τον θηλαζω για να κοιμηθει, οποτε σταζω γαλα κ τα κανω ολα χαλια!!! Ετσι κ γω βρωμιλω νοιωθω!

πρίν από 56 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ακριβως κ εγω ποιος ξερει τι ωρα θα ερθει απο την δουλεια! Το πρωι κοιμαται κατι τεταρτα σπαστα....απο τα απογευμα 7η ωρα την πιανει νυστα απο ολη την ημερα π δεν κοιμαται....πραγματικα μιλαμε κοιμαται ορθια δεν την αφηνω να κοιμηθει την ξυπναω της τραγουδαω εχω τα φωτα ολα ανοιχτα κανω φασαρια...9 η ωρα την κανω μπανιο και την ταιζω 9μιση 10παρα.....10κοιμαται την βαζω στο ριλαξ στο αυτοματο κουνημα και ξυπναει 4-5η ωρα τρωει μετα κοιμαται 1μιση ωρα στο ριλαξ....μετα την περνω στο κρεβατι μαζι μ οταν δω οτι ξυπναει δηλαδη κατα τις 7παρα και κοιμαται διπλα μ με την πιπιλα μεχρι τις 8μιση 9....σημερα σηκωθηκαμε μαζι 9μιση η ωρα!!! αλλα ολη μερα με αυτην στο χερι οτι κανω!

Αχχχχ ζηλευωωωωω ρεεε

πρίν από 13 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Το μπάνιο είναι πλέον πολυτέλεια για όλες μας, δε το συζητώ!!!! Πάντως εγώ δεν είμαι με κότσο το μαλλι κορίτσια!!!! Φοράω κλαμερ χαχαχαχαχαχα!!! Πάντως από θέμα ύπνου όσον αφορά τα μωρά, δεν κοιμουνται σχεδόν καθόλου όλη μέρα, κάτι μισαωρα σπαστά... Το βράδυ όμως κοιμούνται παράπονο δεν έχω, τρώνε και ξανά κοιμούνται εύκολα πάλι.... Αν καταφέρω και τον Ιωάννη να μην ξυπνάει μέσα στη νύχτα θα είμαι ευτυχισμένη!! 

Ααα οχι κλαμερ φιλεναδα. Με κοτσο σινιον κιολας οχι οτι κ οτι χαχαχα

πρίν από 10 λεπτά , kathyv25 είπε:

Έτσι και εμείς μες τον ερωτισμό τι να σου πω...χαχαχαχ

Καλημέρα κορίτσια!

Καλημερα συντροφισσα!!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αχχχ  φαντασου οτι δεν τα βαζω πια τα κοχυλια. Απλα παιρνω τον μικρο στο κρεβατι και με παιρνει ο υπνος με το στηθος εξω γιατι τον θηλαζω για να κοιμηθει, οποτε σταζω γαλα κ τα κανω ολα χαλια!!! Ετσι κ γω βρωμιλω νοιωθω!

Αχχχχ ζηλευωωωωω ρεεε

Φτου φτου μην την ματιασω καλα παμε!! Μηπως κοψει κ το βραδυνο το γαλα!!

Βασικα εγω δεν νιωθω βρωμιλω ειμαι κιολας:roll:

  • Χαχα 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτό το μπάνιο! Εγω μόνο βράδυ κάνω όταν έρχεται ο άντρας μου και τον κρατάει!

Και λούσιμο όποτε προλαβαίνω και εννοείται ότι ο κότσος πάει σύννεφο χαχαχ!

Κορίτσια εδώ ρίχνει πολύ νερό από χτες το βράδυ χαμός! Εν τω μεταξύ νόμιζα πως θα έβρεχε από χτες το πρωί και δεν πήγαμε πουθενα...

Άντε να σταματήσει να πάμε καμιά βόλτα να ξεσκάσουμε!

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα. ΤΤα ιδια κ εγω κοριτσια...το μπανιο πολυτελεια. Τα μαλλια με κλαμερ αφου ξεχνιεμαι κ το φοραω οση ωρα μπορεσω κ κοιμηθω το βραδυ. Με πυτζαμες συνεχεια κ μυριζω γαλατιλα. Τωρα με το ενα χερι την εχω στο στηθος κ με το αλλο γραφω. Για να κοιμηθει πρεπει να εχει μαξιλαρι το βυζι κ να το κανει πιπιλα. Παντως καταφερα να παω χθες σουπερ μαρκετ!!!!!!!!!!!@@@@@ και..... αυριο εχω κομμωτηριο να βαψω τη ριζα εχει φτασει μεχρι τα αυτια!!!!!!!! Ο Θεος βοηθος να ειναι ηρεμη αυριο που θα την κρατησει η μαμα μου γιατγιατι θα καθυστερησω εκει κ δεν θελω να τρεχω σπιτι με τα αλουμινοχαρτα στο κεφαλι!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Πήγαμε σήμερα νοσοκομείο να κανουμε τον υπέρηχο καρδιάς.. Ολα ηταν τέλεια.. Πηγε η δικιά μας καρδια στη θέση της!!!! Φυσικα κ μολις βγήκαμε απο το σπίτι έβρεχε... Ακομα βόλτα Θεσσαλονίκη δεν τον έχουμε παει με ήλιο... Καλα που πήρα το αδιάβροχο για το καρότσι!!!! 

Χτες εμενα κοιμήθηκε καλα.. Τον καναμε μπανιο κατά τις 23:00 κ κοιμήθηκε 1 ωρα.. Μέχρι τις 4:30..έφαγε κ ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 11 το πρωί (ενδιάμεσα ειχε κατι ζόρια κ εκανε πως ξυπνούσε κ τον έδινα πιπίλα)  ..

Σημερα Ρον πήγαμε βόλτα μετά το νοσοκομείο.. Βρήκαμε καφετέρια που δεν καπνίζουν κ καθήσαμε απο τις 13:00 μεχρι τις 5 κ κοιμόταν συνέχεια.. Σηκώθηκε εφαγε 90μλ κ ξανακοιμηθηκε... Κ ξαναξυπνησε σπίτι λίγο.. Ηταν ωραία μπορω να πω! Το ευχαριστήθηκα... Το ειχα ανάγκη τελικά...!!!! 

Κι εγω εχω κότσο τα μαλλιά ετσι κοιμάμαι ετσι ξυπνάω.. Αλλαααα εχω την πολυτέλεια να κανω μπανάκι οπότε θελω.. Τον κρατάει ο άντρας μου. Η κάνω οταν κοιμάται ο μικρός! 

Ααααυταααααα.....Πολλά εγραψα χαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Πήγαμε σήμερα νοσοκομείο να κανουμε τον υπέρηχο καρδιάς.. Ολα ηταν τέλεια.. Πηγε η δικιά μας καρδια στη θέση της!!!! Φυσικα κ μολις βγήκαμε απο το σπίτι έβρεχε... Ακομα βόλτα Θεσσαλονίκη δεν τον έχουμε παει με ήλιο... Καλα που πήρα το αδιάβροχο για το καρότσι!!!! 

Χτες εμενα κοιμήθηκε καλα.. Τον καναμε μπανιο κατά τις 23:00 κ κοιμήθηκε 1 ωρα.. Μέχρι τις 4:30..έφαγε κ ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 11 το πρωί (ενδιάμεσα ειχε κατι ζόρια κ εκανε πως ξυπνούσε κ τον έδινα πιπίλα)  ..

Σημερα Ρον πήγαμε βόλτα μετά το νοσοκομείο.. Βρήκαμε καφετέρια που δεν καπνίζουν κ καθήσαμε απο τις 13:00 μεχρι τις 5 κ κοιμόταν συνέχεια.. Σηκώθηκε εφαγε 90μλ κ ξανακοιμηθηκε... Κ ξαναξυπνησε σπίτι λίγο.. Ηταν ωραία μπορω να πω! Το ευχαριστήθηκα... Το ειχα ανάγκη τελικά...!!!! 

Κι εγω εχω κότσο τα μαλλιά ετσι κοιμάμαι ετσι ξυπνάω.. Αλλαααα εχω την πολυτέλεια να κανω μπανάκι οπότε θελω.. Τον κρατάει ο άντρας μου. Η κάνω οταν κοιμάται ο μικρός! 

Ααααυταααααα.....Πολλά εγραψα χαχαχαχαχαχα 

Αχ τι ωραία που βρήκατε τέτοια καφετέρια! Εμείς εδώ που μένω ούτε για αστείο...Τέλος πάντων τι να πεις πονεμένη ιστορια...

Μπράβο το παιδάκι σας που είναι μια χαρά!

Σήμερα ο άντρας μου έχει ρεπό αλλά έχει ένα κωλόκαιρο έξω αλλο πράγμα...

 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , kathyv25 είπε:

Αχ τι ωραία που βρήκατε τέτοια καφετέρια! Εμείς εδώ που μένω ούτε για αστείο...Τέλος πάντων τι να πεις πονεμένη ιστορια...

Μπράβο το παιδάκι σας που είναι μια χαρά!

Σήμερα ο άντρας μου έχει ρεπό αλλά έχει ένα κωλόκαιρο έξω αλλο πράγμα...

 

Φίλη πήγαμε στην καφετέρια ηταν στυλ 60s και ηταν το αφεντικό εκει... Ρωτήσαμε αν καπνίζουν μέσα.. Μας είπε οχι αλλά απο κανενα κανει κάποιος στο μπάρ. Αλλα μολις μπήκαμε μεσα με το μωρό δεν κάπνισε κανένας βγαιναν εξω όλοι...! Τουλάχιστο το τήρησε.. Μας βοήθησε κ με το καρότσι.. Να κάτσουμε... Ολα...! Μ αρεσε θα το κανω στέκι!!! Να έρθετε εδω να παμε να πιούμε!κερνάω!!! 

Πάντως εμεις τον μικρο μονο με βροχη τον βγάζουμε μεχρι στιγμής χαχαχαχχαχαχααααχαχ θα τον βγάλουμε αύριο που λεει καλο καιρο κ λιακάδα κ θα του φανεί περίεργο!..

Βρέχει σε σας;; φυσάει:;,καταλαβα"σε νιώθω!!!! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Φίλη πήγαμε στην καφετέρια ηταν στυλ 60s και ηταν το αφεντικό εκει... Ρωτήσαμε αν καπνίζουν μέσα.. Μας είπε οχι αλλά απο κανενα κανει κάποιος στο μπάρ. Αλλα μολις μπήκαμε μεσα με το μωρό δεν κάπνισε κανένας βγαιναν εξω όλοι...! Τουλάχιστο το τήρησε.. Μας βοήθησε κ με το καρότσι.. Να κάτσουμε... Ολα...! Μ αρεσε θα το κανω στέκι!!! Να έρθετε εδω να παμε να πιούμε!κερνάω!!! 

Πάντως εμεις τον μικρο μονο με βροχη τον βγάζουμε μεχρι στιγμής χαχαχαχχαχαχααααχαχ θα τον βγάλουμε αύριο που λεει καλο καιρο κ λιακάδα κ θα του φανεί περίεργο!..

Βρέχει σε σας;; φυσάει:;,καταλαβα"σε νιώθω!!!! 

Αχ ναι ναι να ρθουμε! Είναι και ωραία η Θεσσαλονίκη! Εδώ μέχρι το πρωί έβρεχε και τώρα έχει έναν αέρα σηκώνει και τις πετρες! Εγώ δεν τον έχω βγάλει με βροχη αλλά με κρύο και δε μασάει χεχεχεχε! 

Πάντως μπράβο του αφεντικού που το κρατάει! Και εγώ κάπνιζα ρε συ και το έχω κοψει εδώ και 3 χρόνια αλλά πρέπει να σεβόμαστε και αυτούς που δεν καπνίζουν. Στο εξωτερικό οπου πήγαινα παντού έξω έβγαινες να καπνίσεις και κάνεις δεν γκρινιαζε. Τέλος πάντων μεγάλη κουβέντα! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Αχ ναι ναι να ρθουμε! Είναι και ωραία η Θεσσαλονίκη! Εδώ μέχρι το πρωί έβρεχε και τώρα έχει έναν αέρα σηκώνει και τις πετρες! Εγώ δεν τον έχω βγάλει με βροχη αλλά με κρύο και δε μασάει χεχεχεχε! 

Πάντως μπράβο του αφεντικού που το κρατάει! Και εγώ κάπνιζα ρε συ και το έχω κοψει εδώ και 3 χρόνια αλλά πρέπει να σεβόμαστε και αυτούς που δεν καπνίζουν. Στο εξωτερικό οπου πήγαινα παντού έξω έβγαινες να καπνίσεις και κάνεις δεν γκρινιαζε. Τέλος πάντων μεγάλη κουβέντα! 

Κι εγώ κάπνιζα χρόνια κ το χω κόψει εδω κ 6 χρόνια.. Αλλα κ πριν που κάπνιζα σεβομουν πολυ τους υπόλοιπους.. Πάντα.... Ετσι πρέπει όμως.. Εξω οποιος θέλει.. Δικαιο για όλους!!! 

Τωρα εγω να κανω μια ερώτηση... Ποτε σκέφτεστε κορίτσια για βάφτιση//:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Κι εγώ κάπνιζα χρόνια κ το χω κόψει εδω κ 6 χρόνια.. Αλλα κ πριν που κάπνιζα σεβομουν πολυ τους υπόλοιπους.. Πάντα.... Ετσι πρέπει όμως.. Εξω οποιος θέλει.. Δικαιο για όλους!!! 

Τωρα εγω να κανω μια ερώτηση... Ποτε σκέφτεστε κορίτσια για βάφτιση//:

Χαχα δεν το πιστεύω!!! Λιγο πριν δω το μηνυμα σου μου λεει ο αντρας μου, "πρεπει να δουμε τι θα κανουμε με τηβ βαφτιση", ε του λεω ας ξεκινησουμε απο τα βασικά. Ας πουμε για Εκκλησία πχ..  εκείνος θελει να το κανουμε σε μια Εκκλησία διπλα στο σπιτι μας στην Ηλιούπολη, αλλα  εγω θα ηθελα καπου πιο εξω.. Για φθινόπωρο λέμε πάντως..

  • Χαχα 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς για Σεπτέμβρη λέγαμε, αλλά από Αύγουστο μέχρι Νοέμβριο είμαστε φουλ στους γάμους και στα βαφτίσια οπότε Μάλλον θα το κάνουμε καλοκαίρι... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...