Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Πωπω αντε να δούμε. ... Βασικά εσείς που γεννήσατε φυσιολογικά λέτε ότι σας έραψε πολύ ο γιατρός γιαυτό είναι στενά από κάτω?  Ή λέτε ότι είναι στενά έτσι κι αλλιώς επειδη έχουμε να το κάνουμε κανένα χρόνο σχεδόν? Χαχαχαχα! Να σας πω την αλήθεια εγώ που έκανα καισαρική και είχα ήδη χειρουργημένη μητρα αγχωνομαι μην πονάω μέσα όχι από κάτω. ..

Πάντως και ο δικός μου έχει πολύ κατανόηση μου λέει οπότε είσαι εσύ έτοιμη. Ευτυχώς που έχουμε και καλους άντρες! Τελικά δεν πήγα γυναικολόγο σήμερα το αναβάλλαμε για παρασκευη. ..


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κ γω θηλαζω κοριτσι μ κ εχω καθαρισει τελειως απο λοχια  αλλα περιοδο εχω ακουσει κ γω οτι αργει στις θηλαζουσες μπορει κ χρονο τι να πω...οσο για σεξ εκανα χθες...αποτυχια πληρης...τσουξιμο πονος κ στην ουσια δεν καλοεγινε γιατι ημουν τοσο κλειστη που δεν χωραγε με τιποτα κ του πα του γιατρου οταν μ εραβε να μη το παρακανει!!χαχαχα αστα προφυλακτικα μετα απο χρονια δε θυμωμασταν πως μπαινουν χαχαχα μη σε απελπιζω μπορει να ναι διαφορετικα σε εσενα ισως ειναι απο τους μηνες αποχης κ οχι απ το ραψιμο..ειχα κ το νου μ στο παιδι ενιωθα λες κ κανω κατι κακο πφφφ ελπιζω να επανελθουμε με το καιρο

Καλε τι στενα π ειναι εκει κατω με τα 1000ζορια τα καταφεραμε θα διορθωθει αυτο το πραγμα ή θα μεινουμε ετσι!!! Παρθενοραφη μας εκαναν αυτοι οι γιατροι τι βρηκαν τρυπα κ ειπαν να μπαλωσουν!;

  • Χαχα 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σας ζηλεύω εσάς που κάνετε σεξ έστω κι αν είναι όπως είναι... Εγώ έχω υγρά ακόμα και δεν βλέπω να καθαρίζω σύντομα... Πάντως πολλοί γιατροί λένε για χρήση λιπαντικού στο σεξ μετά την γέννα...ενημερωτικά το αναφέρω!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

 

Kαλησπέρα κορίτσια! Αναστασία μου εμένα για περίοδος μου φαίνεται. Η αδερφή μου που έχει κάνει 3 παιδιά μου είπε πως η πρώτη περίοδος είναι πολύ έντονη.

Εγώ έχω σήμερα ραντεβού με το γιατρό να δω τι θα μου πει!

Να ρωτήσω κάτι αδάκριτο βρε κορίτσια? Σεξ έχει κάνει καμιά? Ξέρω πως ακούγεται αδιανόητο και δεν έχουμε χρόνο ούτε στην τουαλέτα να πάμε αλλά θα ήθελα να μάθω πως είναι μετά από γέννα... Εγώ ούτε για αστείο φυσικά, μέχρι χτες είχα λόχεια έτσι κι αλλιως.

 

Τα επιθέματα τα πήρα από τα λιντλ Κατερίνα απλά μάλλον δεν τα φέρνουν όλα τα μαγαζιά! Εγώ τεστ ακοής δεν έχω κάνει τώρα που θα πάμε για το πρώτο μας εμβόλιο θα δω τι θα μου πει η γιατρός.

 

Μίλησα με την γιατρό μου και μου είπε να πάρω αντιφλεγμονωδη πρωί βράδυ για τρεις μέρες να μειωθεί η ροή και να πάω μετά  να με δει... Μου ειπε πάντως ότι το πιο πιθανό είναι να είναι περίοδος... 

Για σεξ ούτε λόγος δεν το συζητώ με τόσο αίμα ούτε το σκέφτομαι και να σας πω την αλήθεια μου ρε κορίτσια δεν έχω καμία διάθεση για σεξ, καμία όμως!!!! Ο άντρας μου απο την άλλη με έχει πριξει μόνο το πουλί του σκέφτεται χαχαχαχαχα!!!!! 

  • Χαχα 4

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια μολις σαραντισα επειδή νόμιζα πως μου είχαν τελειώσει τα λοχεια, εκανα. Κοιτάξτε εγω γέννησα με καισαρική κι εκτός απο αυτό, μέχρι δυο ημερες πριν γεννησω κάναμε..Μας έλεγε ο γιατρός πως πρέπει να κάνουμε για να προκαλέσουμε τον τοκετό. Οπότε δεν ενιωσα κάποιον ιδιαίτερο πόνο, κι επίσης χρησιμοποιησαμε λιπαντικο.


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Λοιπόν σας ζηλεύω εσάς που κάνετε σεξ έστω κι αν είναι όπως είναι... Εγώ έχω υγρά ακόμα και δεν βλέπω να καθαρίζω σύντομα... Πάντως πολλοί γιατροί λένε για χρήση λιπαντικού στο σεξ μετά την γέννα...ενημερωτικά το αναφέρω!!!

Εχεις δίκιο κ εγω το εχω στα υπόψιν το λιπαντικό.. Ομως κ το προφυλακτικό νομιζω κάνει καλυτερη δουλίτσα.. Γτ μετα απο τόσους μήνες ποιος ξερει αν θα κρατηθεί σίγουρα ο άντρας;;  άσε μην γίνει κ τπτ.. Νομίζω καλύτερα προφυλακτικό,.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Εχεις δίκιο κ εγω το εχω στα υπόψιν το λιπαντικό.. Ομως κ το προφυλακτικό νομιζω κάνει καλυτερη δουλίτσα.. Γτ μετα απο τόσους μήνες ποιος ξερει αν θα κρατηθεί σίγουρα ο άντρας;;  άσε μην γίνει κ τπτ.. Νομίζω καλύτερα προφυλακτικό,.. 

Εμεις παντως τα χρησιμοποιησαμε κ τα 2 για σιγουρια προφυλακτικο και απο πανω λιπαντικο...αλλααα δυσκολα!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;;; Να σας ρωτησω τα μπεμπακια σας ανα ποση ωρα τρωνε;;; Η δικια μ εχει 3-4μερες δεν κλαιει απο πεινα δηλαδη τι εννοω κανονικα ετρωγε ανα 3ωρο ενω τωρα περναει 4-4μιση ωρες κ καθεται γελαει κοιταει ας πουμε τωρα τρωει κ περασε 5ωρο κ αν δεν την αλλαζα πανα π σημαινει μετα εχει μαμ κ αρχισε την γκρινια επειδη καταλαβε ουτε κ θα ζητουσε ενω τρωει ποσοτητα δεν ειναι οτι εχει κατι πονο κλπ τρωει 145-150μλ...αλλα γτ ετσι;;

Τα φωτα σας!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;;; Να σας ρωτησω τα μπεμπακια σας ανα ποση ωρα τρωνε;;; Η δικια μ εχει 3-4μερες δεν κλαιει απο πεινα δηλαδη τι εννοω κανονικα ετρωγε ανα 3ωρο ενω τωρα περναει 4-4μιση ωρες κ καθεται γελαει κοιταει ας πουμε τωρα τρωει κ περασε 5ωρο κ αν δεν την αλλαζα πανα π σημαινει μετα εχει μαμ κ αρχισε την γκρινια επειδη καταλαβε ουτε κ θα ζητουσε ενω τρωει ποσοτητα δεν ειναι οτι εχει κατι πονο κλπ τρωει 145-150μλ...αλλα γτ ετσι;;

Τα φωτα σας!!

μην ανχωνεσε οσο μεγαλωνουν δεν θα τρωνε καθε τρεις ωρες. σημαινει οτι αυτα τα 150 μλ που πινει την χορταινουν. επισης καποια στιγμη θα σου κοψει ενα γευμα κ θα κοιματε περισσοτερο την νυχτα. περιπου τριων μηνων κανουν 5 γευματα περιπου 180 μλ. η ακομα κ 4 γευματα 200 μλ.

αν η πανα της ειναι βρεγμενη σημαινει οτι ειναι ενυδατωμενη κ χορτασμενη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , linaa είπε:

μην ανχωνεσε οσο μεγαλωνουν δεν θα τρωνε καθε τρεις ωρες. σημαινει οτι αυτα τα 150 μλ που πινει την χορταινουν. επισης καποια στιγμη θα σου κοψει ενα γευμα κ θα κοιματε περισσοτερο την νυχτα. περιπου τριων μηνων κανουν 5 γευματα περιπου 180 μλ. η ακομα κ 4 γευματα 200 μλ.

αν η πανα της ειναι βρεγμενη σημαινει οτι ειναι ενυδατωμενη κ χορτασμενη. 

Ναι ειναι τιγκα καθε πανα της απο τσισα!!! Καταλαβα να μην ανχωνομαι δηλαδη!!! 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςΕμενα τρωει ανα 1 ωρα τη μερα κ ανα 2 τη νυχτα. Οποτε μια χαρα εισαιιιι, εμενα με ξεζουμιζει! 

Ααα ετσι ειναι χειροτερο! Ανα μια ωρα;;:shock: οντως σε ξεζουμιζει με ενα βυζι απ'εξω ολη μερα εισαι ε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ααα ετσι ειναι χειροτερο! Ανα μια ωρα;;:shock: οντως σε ξεζουμιζει με ενα βυζι απ'εξω ολη μερα εισαι ε;;;

Και με τα δυο οχι με το ενα μονο χαχαχα. Ασε σου λεω. Το πρωι ξυπνησα και ειχα λερωσει ρουχα, παπλωμα, σεντονι και τον μικρο με το γαλα μου! Μιλαμε νιωθω πολυ ερωτικη ετσι οπως ειμαι χαχαχα

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Και με τα δυο οχι με το ενα μονο χαχαχα. Ασε σου λεω. Το πρωι ξυπνησα και ειχα λερωσει ρουχα, παπλωμα, σεντονι και τον μικρο με το γαλα μου! Μιλαμε νιωθω πολυ ερωτικη ετσι οπως ειμαι χαχαχα

Χαχαχαχαχ με εκανες κ γελασα.....εγω βυζια απ'εξω δεν εχω αλλα με την μικρη οχι μπανιο δεν προλαβαινω να κανω ουτε να παω για τσισα αφου κατουριεμαι το ξεχναω κ δεν πηγαινω φαντασου!....το μαλλι κοτσος τον οποιο εχει χτυπησει κεραυνος και πεφτει στα πλαγια το φρυδι αβγαλτο κοντευει να κλεισει το μετωπο φοραω μια πυτζαμα ο καβαλος της οποιας φτανει στα γονατα....κ τρεχω να προλαβω οτι μπορω απο δουλειες τωρα π γλαρωσε λιγο η μικρη γιατι ετσι κ αλλιως δεν κοιμαται αλλα τουλαχιστον καθεται καλα! Ο δικος σ κοιμαται τα πρωινα;; πως αντεχει τοσες ωρες χωρις υπνο απορω;;;;

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχαχ με εκανες κ γελασα.....εγω βυζια απ'εξω δεν εχω αλλα με την μικρη οχι μπανιο δεν προλαβαινω να κανω ουτε να παω για τσισα αφου κατουριεμαι το ξεχναω κ δεν πηγαινω φαντασου!....το μαλλι κοτσος τον οποιο εχει χτυπησει κεραυνος και πεφτει στα πλαγια το φρυδι αβγαλτο κοντευει να κλεισει το μετωπο φοραω μια πυτζαμα ο καβαλος της οποιας φτανει στα γονατα....κ τρεχω να προλαβω οτι μπορω απο δουλειες τωρα π γλαρωσε λιγο η μικρη γιατι ετσι κ αλλιως δεν κοιμαται αλλα τουλαχιστον καθεται καλα! Ο δικος σ κοιμαται τα πρωινα;; πως αντεχει τοσες ωρες χωρις υπνο απορω;;;;

Οχι δεν κοιμαται. Πλεον μου κοιμαται απο το απογευμα κατα τις 7 και μετα ειναι σε φαση υπνηλιας μεχρι τις 3 το πρωι. Ο μονος τροπος να αντεξω ειναι να κοιμαμαι οποτε κοιμαται κ αυτος. Μολις κοιμηθει το βραδυ κοιμαμαι και γω γιατι ξερω οτι εχω μονο 2 ωρες κ μετα θα ξυπνησει. Ειναι μαλλον στο παιδι. Αλλα κοιμουνται πολυ αλλα λιγο. Εμενα κοιμαται αλλα με πολλα διαλειμματα. Παντως οπως σε περιεγραψες ειμαι κ γω χαχαχα. Κοτσος μαλλι, μολις εβαλα στα γρηγορα το φαγητο και θα περιμενω τον συζυγο να κρατησει τον μικρο για να κανω κανα μπανιο που ειμαι σαν βρωμιλω!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...