Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Μακάρι να μην είναι εξωμητριο … αλλά εξωμητριο γιατί ;;; Τι τον οδήγησε σε αυτή την άτυπη διάγνωση ;;;; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Dimitra K είπε:

 

Κοριτσια μ ακουστε πως το "ανακαλυψαμε" κ αλλαξαμε κ παιδιατρο το παιδι ειναι 54 ημερων κ απ την αρχη εγω τρωω φουλ γαλακτοκομικα δεν μ ειχε τιποτα περιεργο οταν σαρανησαμε περιπου αρχισε να κανει πρασινα κακα με βλεννη 3 πανες απο τις 8 οι υπολοιπες μουσταρδι με σπορακια κανονικοτατες τα ειδε η πρωτη παιδιατρος τιποτα λεει ολα καλα συνεχιστηκε 15 μερες να κανει ολες τις πανες πρασινες την ενοχλουσα εγω ξανα τη παιδιατρο να κανουμε καμια εξεταση τιποτα κ μαλιστα εκνευριστηκε σε καποιο τηλεφωνημα κ μ πε μαλλον δεν σας πειθω οτι δεν εχει τιποτα το παιδι αν θελετε παρτε κ αλλη γνωμη....εφαγε χ πηγα αλλου κ καναμε εξετασξ κοπρανων για ιους κ αιμα κ οπως αποδειχθηκε εχει αιμα το παιδι που δε γυμνο ματι δε φαινεται κ ετσι ξεκιναει ο γολγοθας της αναζητησης τι την πειραζει....

Ασε το ξερω μεχρι κ οι φρυγανιες εχουν ορο γαλακτος...κ τα αλλαντικα κ το ψωμι του τοστ κ τα πατατακια πρωτη φορα μπηκα στη διαδικασια να κοιταω ετικετες τροφιμων κ εχω φρικαρει με το τι εχει μεσα γαλα!!θυμασαι αν η αδερφη σ εκανε καποια εξεταση κ βρηκε οτι εχει σιγουρα στα γαλακτοκομικα?? Γιατι εμενα μ πε το παμε ψαχτα ξεκιναμε απο αυτο που ειναι το πιο ενοχοποιημενο για αλλεργιες κ ξανακανουμε καλλιεργια αν δεν εχει αιμα σημαινει οτι ηταν αυτο αλλιως παμε στα αυγα ξηρους καρπους ψαρι....

Ελααα ρε συυυ. Ναι ναι θυμαμαι την πρασινη πανα με βλεννη κιολας και που μου χες στειλει γιατι εκανε και ο δικος μου που κ που. Αλλα εμενα δεν κανει συνεχεια, μπορει μια φορα καθε 2 μερες να κανει πρασινα κακα με λιγη βλεννη. 

Τωρα αμα την παρεις την παιδιατρο και της πεις να σκισει τα πτυχια της, θα φταις?? Ημαρτον και αυτη.

Παντως να κανεις αυτο που σε κανει να νιωθεις καλυτερα. Εγω δεν ξερω αν θα χα το κουραγιο να ψαχνω καθε τι που τρωω. Εχω κουραστει πολυ με το θεμα της διατροφης ηδη απο την εγκυμοσυνη με τον διαβητη. Απο την αλλη βεβαια ειναι πολλα τα οφελη και τα συν του θηλασμου. Δεν ξερω, οτι ειναι καλυτερο για σενα ρε κοριτσι!!! Ειλικρινα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Dimitra K είπε:

 

Κοριτσια μ ακουστε πως το "ανακαλυψαμε" κ αλλαξαμε κ παιδιατρο το παιδι ειναι 54 ημερων κ απ την αρχη εγω τρωω φουλ γαλακτοκομικα δεν μ ειχε τιποτα περιεργο οταν σαρανησαμε περιπου αρχισε να κανει πρασινα κακα με βλεννη 3 πανες απο τις 8 οι υπολοιπες μουσταρδι με σπορακια κανονικοτατες τα ειδε η πρωτη παιδιατρος τιποτα λεει ολα καλα συνεχιστηκε 15 μερες να κανει ολες τις πανες πρασινες την ενοχλουσα εγω ξανα τη παιδιατρο να κανουμε καμια εξεταση τιποτα κ μαλιστα εκνευριστηκε σε καποιο τηλεφωνημα κ μ πε μαλλον δεν σας πειθω οτι δεν εχει τιποτα το παιδι αν θελετε παρτε κ αλλη γνωμη....εφαγε χ πηγα αλλου κ καναμε εξετασξ κοπρανων για ιους κ αιμα κ οπως αποδειχθηκε εχει αιμα το παιδι που δε γυμνο ματι δε φαινεται κ ετσι ξεκιναει ο γολγοθας της αναζητησης τι την πειραζει....

Ασε το ξερω μεχρι κ οι φρυγανιες εχουν ορο γαλακτος...κ τα αλλαντικα κ το ψωμι του τοστ κ τα πατατακια πρωτη φορα μπηκα στη διαδικασια να κοιταω ετικετες τροφιμων κ εχω φρικαρει με το τι εχει μεσα γαλα!!θυμασαι αν η αδερφη σ εκανε καποια εξεταση κ βρηκε οτι εχει σιγουρα στα γαλακτοκομικα?? Γιατι εμενα μ πε το παμε ψαχτα ξεκιναμε απο αυτο που ειναι το πιο ενοχοποιημενο για αλλεργιες κ ξανακανουμε καλλιεργια αν δεν εχει αιμα σημαινει οτι ηταν αυτο αλλιως παμε στα αυγα ξηρους καρπους ψαρι....

Φιλη μου, τώρα διάβασα ακριβώς τι γράφεις.... Ψωμί του τοστ ετρωγα, όπως και γαλοπούλα, δεν ετρωγα μοσχάρι, αυγό ετρωγα, βασικά εμείς κάναμε αιματολογικες εξετάσεις, όχι κοπράνων.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitra K είπε:

 

Κοριτσια μ ακουστε πως το "ανακαλυψαμε" κ αλλαξαμε κ παιδιατρο το παιδι ειναι 54 ημερων κ απ την αρχη εγω τρωω φουλ γαλακτοκομικα δεν μ ειχε τιποτα περιεργο οταν σαρανησαμε περιπου αρχισε να κανει πρασινα κακα με βλεννη 3 πανες απο τις 8 οι υπολοιπες μουσταρδι με σπορακια κανονικοτατες τα ειδε η πρωτη παιδιατρος τιποτα λεει ολα καλα συνεχιστηκε 15 μερες να κανει ολες τις πανες πρασινες την ενοχλουσα εγω ξανα τη παιδιατρο να κανουμε καμια εξεταση τιποτα κ μαλιστα εκνευριστηκε σε καποιο τηλεφωνημα κ μ πε μαλλον δεν σας πειθω οτι δεν εχει τιποτα το παιδι αν θελετε παρτε κ αλλη γνωμη....εφαγε χ πηγα αλλου κ καναμε εξετασξ κοπρανων για ιους κ αιμα κ οπως αποδειχθηκε εχει αιμα το παιδι που δε γυμνο ματι δε φαινεται κ ετσι ξεκιναει ο γολγοθας της αναζητησης τι την πειραζει....

Ασε το ξερω μεχρι κ οι φρυγανιες εχουν ορο γαλακτος...κ τα αλλαντικα κ το ψωμι του τοστ κ τα πατατακια πρωτη φορα μπηκα στη διαδικασια να κοιταω ετικετες τροφιμων κ εχω φρικαρει με το τι εχει μεσα γαλα!!θυμασαι αν η αδερφη σ εκανε καποια εξεταση κ βρηκε οτι εχει σιγουρα στα γαλακτοκομικα?? Γιατι εμενα μ πε το παμε ψαχτα ξεκιναμε απο αυτο που ειναι το πιο ενοχοποιημενο για αλλεργιες κ ξανακανουμε καλλιεργια αν δεν εχει αιμα σημαινει οτι ηταν αυτο αλλιως παμε στα αυγα ξηρους καρπους ψαρι...

Όχι δεν έκανε κάποια εξέταση... Κ έκοψε μόνο τα γαλακτοκομικά από αγελάδα νομίζω π.χ. τυρί κατσικίσιο έτρωγε...

Κορίτσια έχετε πάρει κάποιο παιχνίδι στα μπεμπακια σας κάτι για να απασχολούνται ή θεωρείτε ότι είναι μικρα ακόμη;


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Όχι δεν έκανε κάποια εξέταση... Κ έκοψε μόνο τα γαλακτοκομικά από αγελάδα νομίζω π.χ. τυρί κατσικίσιο έτρωγε...

Κορίτσια έχετε πάρει κάποιο παιχνίδι στα μπεμπακια σας κάτι για να απασχολούνται ή θεωρείτε ότι είναι μικρα ακόμη;

Εγω κορίτσι, μ τον βαζω να παίξει με το γυμναστήριο.. Ξαπλώνει κ κοιμάται κιόλας.. Απλα τα κοιτάει κ αμα κουνήσει χερια τ ακουμπάει. Μην φανταστείς δλδ... Κι αυτό μου το δώσαν δεν το αγόρασα... Δεν ξερω αν υπάρχει κάτι αλλο για τοσο, μικρά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Όχι δεν έκανε κάποια εξέταση... Κ έκοψε μόνο τα γαλακτοκομικά από αγελάδα νομίζω π.χ. τυρί κατσικίσιο έτρωγε...

Κορίτσια έχετε πάρει κάποιο παιχνίδι στα μπεμπακια σας κάτι για να απασχολούνται ή θεωρείτε ότι είναι μικρα ακόμη;

Κ εγω στο γυμναστηριο την βαζω π οταν απλωνει τα ποδια ακουμπαει ενα πιανο κ κανει μουσικη κ αμα κουναει τα χερια ακουμπαει τα κρεμαστα καθεται μιση με μια ωρα χαλαρα! Μετα γκρινιαζει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εμένα ο δικός μου κάθεται κανά 10λεπτο στο γυμναστήριο, μετά το βαριέται και κλαίει.Και άλλο τόσο στο relax που κουνιέται  (είναι κρεμαστό) και έχει μουσική, και μετά πάλι βαριέται και γκρινιάζει. Γενικά του αρέσει μόνο να τον πηγαίνω βόλτα με το καροτσάκι και φυσικά η αγκαλίτσα. Στον μάρσιππο κάθεται ένα τέταρτο και μετά γκρινιάζει γιατί θέλει να βγει. Το αποτέλεσμα είναι ότι κι εγώ δεν ξέρω πώς να τον απασχολήσω μέσα στην μέρα...:unsure:Γιατί όταν δεν έχει καλό καιρό, ούτε έξω δεν μπορούμε να βγούμε...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τι κανετε;;; ευτυχως εμενα κάθεται κ στο γυμναστήριο κ στο ριλάξ.. Ειδικά το ριλάξ το αγαπάει.. Κοιμάται κιόλας! 

Σημερα πήγαμε στο νοσοκομείο για τον χαλινο ..τελικα έπρεπε να τον παω γτ αργότερα θα είχε θεμα με την ομιλια.. Κ μας είπε ευτυχως που τον πήγαμε νωρίς γιατι αργότερα θα θελε αναισθησία.. Του το κάναν.. Παει κ αυτό! Τωρα έμεινε το εμβόλιο! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.  Εγω δεν ξερω τι να κανω με τον υπνο. Χθες απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι δεν κοιμοταν με τιποτα στο κρεβατακι της. Ηθελε αγκαλια κ πιπιλα το στηθος. Δεν αντεχα αλλο πονουσα πια. Γκρινιαζε εκλαιγε ισως ηταν κ κολικοι. Κ το προηγουμενο βραδυ παλι μεχρι τις 3 ηταν ξυπνια. Εντωμεταξυ χθες δεν προλαβα να κανω μπανιο σημερα παλι τα ιδια κ ελπιζω για αυριο!! Τι κατασταση ειναι αυτη! Δεν ξερω τι θα γινει με τον υπνο. Κ εμενα γενικως βαριεται γρηγορα τα παντα κ γκρινιαζει. Της αρεσει να καθεται μονο ανάσκελα κ να χαζευει. Στο ριλαξ με το που τη βαζω κλαίει κ στο καροτσι καθεται λιγο. Πολυ ζοριζομαι. Αυπνη κουρασμενη και απλυτη. Εσεις εχετε βρει τους ρυθμους σας;; εγω παντως με δυο παιδια τα εχω παιξει.... Εντωμεταξυ ο 3χρονος γιος μου παιζει συνεχεια μεσα στο σπιτι κανει φασαρια ξυπναει τη μικρη. Δεν ξερω πια τι να κανω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Sun38mam είπε:

Καλησπερα κοριτσια.  Εγω δεν ξερω τι να κανω με τον υπνο. Χθες απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι δεν κοιμοταν με τιποτα στο κρεβατακι της. Ηθελε αγκαλια κ πιπιλα το στηθος. Δεν αντεχα αλλο πονουσα πια. Γκρινιαζε εκλαιγε ισως ηταν κ κολικοι. Κ το προηγουμενο βραδυ παλι μεχρι τις 3 ηταν ξυπνια. Εντωμεταξυ χθες δεν προλαβα να κανω μπανιο σημερα παλι τα ιδια κ ελπιζω για αυριο!! Τι κατασταση ειναι αυτη! Δεν ξερω τι θα γινει με τον υπνο. Κ εμενα γενικως βαριεται γρηγορα τα παντα κ γκρινιαζει. Της αρεσει να καθεται μονο ανάσκελα κ να χαζευει. Στο ριλαξ με το που τη βαζω κλαίει κ στο καροτσι καθεται λιγο. Πολυ ζοριζομαι. Αυπνη κουρασμενη και απλυτη. Εσεις εχετε βρει τους ρυθμους σας;; εγω παντως με δυο παιδια τα εχω παιξει.... Εντωμεταξυ ο 3χρονος γιος μου παιζει συνεχεια μεσα στο σπιτι κανει φασαρια ξυπναει τη μικρη. Δεν ξερω πια τι να κανω!

Εδω με ενα και τα εχω παιξει....ειμαι αυπνη αξυριστη με αβγαλτα φρυδια με εχει πιαστει η πλατη απο το κοιμισμα π προσπαθω να την κανω και αμπανιαριστη ο αντρας μ δουλευει 6μιση το πρωι με 4το απογευμα κ εγω ειμαι σαν κινητο ζομπι γιατι η μικρη θελει ολοοοο αγγαλια κ τρεχω να κανω κ τις δουλειες του σπιτιου!!! Μπραβο σου με 2πως τα φερνεις βολτα απορω.....κ οταν επιτελους κλεινει το ματι της εκεινη την ωρα βρισκουν να περνανε αμαξια μηχανακια με εξατμισεις κ λεωφορεια μ ερχεται να βγω και να τους πεταω πετρες!!! Στο κρεβατι της δεν εχει κοιμηθει ποτε κ την καλαθουνα την αποχωριστηκε απο 22ημερων πλεον μονο στο ριλαξ κατι κανουμε....ασε αφου πεφτω να κοιμηθω και νομιζω πεθαινω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εδω με ενα και τα εχω παιξει....ειμαι αυπνη αξυριστη με αβγαλτα φρυδια με εχει πιαστει η πλατη απο το κοιμισμα π προσπαθω να την κανω και αμπανιαριστη ο αντρας μ δουλευει 6μιση το πρωι με 4το απογευμα κ εγω ειμαι σαν κινητο ζομπι γιατι η μικρη θελει ολοοοο αγγαλια κ τρεχω να κανω κ τις δουλειες του σπιτιου!!! Μπραβο σου με 2πως τα φερνεις βολτα απορω.....κ οταν επιτελους κλεινει το ματι της εκεινη την ωρα βρισκουν να περνανε αμαξια μηχανακια με εξατμισεις κ λεωφορεια μ ερχεται να βγω και να τους πεταω πετρες!!! Στο κρεβατι της δεν εχει κοιμηθει ποτε κ την καλαθουνα την αποχωριστηκε απο 22ημερων πλεον μονο στο ριλαξ κατι κανουμε....ασε αφου πεφτω να κοιμηθω και νομιζω πεθαινω!

Ετσι οπως τα λες..πως σε καταλαβαινω κ εγω μια απο τα ιδια. Χθες εκανα το μπανιο κ ξεσκονισα λιγο. Οταν κοιμηθηκε λιγο η μικρη κ ο μικρος επαιζε με το κινητο μου. Να δω ποτε θα κανω εγω μπανιο. Σημερα επλυνα τον μικρο. Ο αντρας μου κ εμενα σημερα ηρθε 5 κ πτωμα. Δε ξερω πως θα συνεχισωνα αντεχω. Ερχεται τοβραδυ κ λεω ωχ τι με περιμενει παλι. Σε νιωθω ετσι ακριβως κ εγω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Sun38mam είπε:

Ετσι οπως τα λες..πως σε καταλαβαινω κ εγω μια απο τα ιδια. Χθες εκανα το μπανιο κ ξεσκονισα λιγο. Οταν κοιμηθηκε λιγο η μικρη κ ο μικρος επαιζε με το κινητο μου. Να δω ποτε θα κανω εγω μπανιο. Σημερα επλυνα τον μικρο. Ο αντρας μου κ εμενα σημερα ηρθε 5 κ πτωμα. Δε ξερω πως θα συνεχισωνα αντεχω. Ερχεται τοβραδυ κ λεω ωχ τι με περιμενει παλι. Σε νιωθω ετσι ακριβως κ εγω..

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια....χρονια πολλα στις ερωτευμενες!!! Κοιμηθηκες καθολου το βραδυ; εμεις ετσι κ ετσι!!! Και να τονισω οτι ακομα οταν απελπιζομαι απο την γκρινια της βαζω τα κλαμματα...εσυ λογικα δεν μπορεις γιατι ο γιος ειναι μεγαλος κ καταλαβαινει!!! Αρα δεν ξεσπας κιολας!!! Βοηθεια απο καπου δεν εχεις; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!! Πως ειναι τα μπεμπακια σας?? Εμενα με εχει πεθανει η πλατη μου λογω λανθασμενης στασης θηλασμου, αλλα δεν βολευεται αλλιως η μαϊμου μου. Κατα τ αλλα συνεχιζει και ξυπναει τα βραδια ανα 1,5-2 ωρες. Αχ να κοιμηθω μια μερα ενα σερι 5ωρο και τπτ αλλο δε θελω. Απλα ενα σερι. Δεν μπορω να ξεκουραστω. Νιωθω μονιμως κουρασμενη σαν να εχω φαει ξυλο. 

Πηγα και γυναικολογο χθες και μου ειπε εχω βγαλει μια κυστη. Δεν ξερουμε γιατι, θα το παρακολουθουμε. Επαφες να κανω κανονικα μου ειπε αλλα μου εδωσε μια κρεμα για πριν το σεξ για να μην ποναω. Οσες το επιχειρησατε το αθλημα πονεσατε?? Και αντε να δω ποτε ακριβως το κανουμε? Που ολη μερα το μωρο ειναι πανω μου κ τα βραδια που ο αντρας γυρναει σπιτι εγω συνηθως ή θα θηλαζω η θα κοιμαμαι με το μωρο?? Πφφφ. Αχ ηρωιδες ειμαστε. Ηρωιδες!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Πως ειναι τα μπεμπακια σας?? Εμενα με εχει πεθανει η πλατη μου λογω λανθασμενης στασης θηλασμου, αλλα δεν βολευεται αλλιως η μαϊμου μου. Κατα τ αλλα συνεχιζει και ξυπναει τα βραδια ανα 1,5-2 ωρες. Αχ να κοιμηθω μια μερα ενα σερι 5ωρο και τπτ αλλο δε θελω. Απλα ενα σερι. Δεν μπορω να ξεκουραστω. Νιωθω μονιμως κουρασμενη σαν να εχω φαει ξυλο. 

Πηγα και γυναικολογο χθες και μου ειπε εχω βγαλει μια κυστη. Δεν ξερουμε γιατι, θα το παρακολουθουμε. Επαφες να κανω κανονικα μου ειπε αλλα μου εδωσε μια κρεμα για πριν το σεξ για να μην ποναω. Οσες το επιχειρησατε το αθλημα πονεσατε?? Και αντε να δω ποτε ακριβως το κανουμε? Που ολη μερα το μωρο ειναι πανω μου κ τα βραδια που ο αντρας γυρναει σπιτι εγω συνηθως ή θα θηλαζω η θα κοιμαμαι με το μωρο?? Πφφφ. Αχ ηρωιδες ειμαστε. Ηρωιδες!! 

Σε ευχαριστω για τις ευχες στο αλλο θεμα ευχομαι χρονια πολλα κ σε εσας!!! Υγεια στην οικογενεια σου!!! Ποναει την πρωτη φορα πολυυυυ τι λιπαντικα τι λαδια τπτ αλλα καθε επομενη φορα κ καλυτερα...πλεον ειναι οπως πριν... να την παρακολουθεις την κυστη αν κ ακουω πως με την πειοδο φευγει συνηθως! Εμειςεχουμε γκρινια γκρινια κ ξερεις κ τι αλλο??? ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑΑΑ

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω για τις ευχες στο αλλο θεμα ευχομαι χρονια πολλα κ σε εσας!!! Υγεια στην οικογενεια σου!!! Ποναει την πρωτη φορα πολυυυυ τι λιπαντικα τι λαδια τπτ αλλα καθε επομενη φορα κ καλυτερα...πλεον ειναι οπως πριν... να την παρακολουθεις την κυστη αν κ ακουω πως με την πειοδο φευγει συνηθως! Εμειςεχουμε γκρινια γκρινια κ ξερεις κ τι αλλο??? ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑΑΑ

Γκρινια εχουμε κ μειειεις!!! Ειδικα οταν τον αφηνω πχ στο ριλαξ για να κανω καμια δουλεια στην αρχη φωναζει βγαζοντας κραυγες και αμα συνεχισω κ τον γραφω μετα αρχιζει κ τσιριζει :lol: αμα τον αφησω κ αλλο τοτε αρχιζει κ κλαιει χαχα. Αλλα πρωτα με προειδοποιει για κανα τεταρτο με φωνες χωρις να κλαιει. Η μικρη σου γιατι γκρινιαζει? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γκρινια εχουμε κ μειειεις!!! Ειδικα οταν τον αφηνω πχ στο ριλαξ για να κανω καμια δουλεια στην αρχη φωναζει βγαζοντας κραυγες και αμα συνεχισω κ τον γραφω μετα αρχιζει κ τσιριζει :lol: αμα τον αφησω κ αλλο τοτε αρχιζει κ κλαιει χαχα. Αλλα πρωτα με προειδοποιει για κανα τεταρτο με φωνες χωρις να κλαιει. Η μικρη σου γιατι γκρινιαζει? 

Δεν υπαρχει γιατι.....κ εγω την αφηνω στον καναπε για να κανω καμια δουλεια αν ειναι στα κεφια της καθεται καμια ωρα αν οχι οπως συνηθως εχουμε πανηγυρια ετσι κανει κ εμενα στην αρχη απλα κραυγες με το αγκου π το εχει σαν παραπονο μετα ερχεται η ψυχαλα π λεει ο αντρας μ π ειναι γκρινια αλλα με διακοπες κ μετα ερχεται η βροχη...!!! Μ μοιασε το παιδι μ σε αυτο εγω γκρινιζα μεχρι 7χρονων χωρις λογο ηρωιδα η μαμα μ!!

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...