Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Εγω ρε κοριτσια πρεπει να κανω κ γαμο μαζι κ ποσο βαριεμαι. Πραγματικα μακαρι να μπορουσε καποιος να μου πει απλα την ταδε μερα στο ταδε μερος εχεις την γαμοβαφτιση. Κ απλα να παω!! Κ μονο στην ιδεα της οργανωσης φρικαρω. Ιδανικα θα θελαμε Σεπτεμβρη αλλα δεν ξερω αν προλαβαινουμε για να το τρεξουμε.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω έκλεισα Μάιο κορίτσια.. Κ εκκλησία κ φωτογράφο... Κ αυριο μαλλον μαγαζί...! Κ θα περιμένω να βγάλουν ανοιξιάτικα ρουχα για ν αγοράσουμε!!!εμας ηδη Μάιο κ ιουνιο ηταν κλειστες ημερομηνίες! Ααα ευτυχώς δεν είμαι η μοναδική!ειμαι σε αναζήτηση θέματος! 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς για φθινόπωρο λέμε η βάφτιση αρχές Οκτωβρίου... @nanoula90 κι εμένα οι δικοί μου γαμοβαφτιση θέλουν αλλά εγώ το ξεκαθάρισα στον άντρα μου ότι αν θέλει γάμο θρησκευτικο θα τον οργανώσει μόνος του... Εγώ θα ασχοληθώ μόνο με το νυφικό!!! 


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ έκανα γάμο βάφτιση, δεν παλεύεται η κατάσταση αλήθεια σας λέω... Είχα φρικάρει, ημουν μέσα στα νεύρα ειδικά εκείνη την ημέρα δε θέλω να τη θυμάμαι! Πολύ άγχος κορίτσια, και η βάφτιση μας ήταν ένα μαρτύριο.... Είχε περάσει η ώρα γιατί καθυστέρησε ο προηγούμενος γάμος, καθυστέρησαμε κι εμεις και το μωρό κουράστηκε πολύ, τσιριζε και έκλαιγε με λυγμούς και μου έλεγαν να κάτσω για φωτογραφίες.... Δεν έβγαλα ούτε μια, έκατσα να με χαιρετισουν γιατι ήμουν η νύφη, και έφυγα για το κέντρο με το μωρό που κοιμηθηκε το πουλάκι μου μετά από τόσο κλάμα.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω ρε κοριτσια πρεπει να κανω κ γαμο μαζι κ ποσο βαριεμαι. Πραγματικα μακαρι να μπορουσε καποιος να μου πει απλα την ταδε μερα στο ταδε μερος εχεις την γαμοβαφτιση. Κ απλα να παω!! Κ μονο στην ιδεα της οργανωσης φρικαρω. Ιδανικα θα θελαμε Σεπτεμβρη αλλα δεν ξερω αν προλαβαινουμε για να το τρεξουμε.

Γτ ετσι;;; βρες μια εκκλησια που σ αρεσει..μαγαζι κ φωτογράφο.. Κ μετα ολα κυλάνε..:και καλύτερα γαμοβαφτιση γτ μετα βαριέσε να κάνεις γαμο.. Η λες κ δεν έβαζα ένα νυφικό στη βάφτιση... Στο λεω από τις φίλες μ.. Που κανα το ιδιο.. Απλο είναι το θεμα οργάνωσης..εγω οταν εκανα τον γάμο ηξερα τι ήθελα (απλα πράγματα )νυφικό αγόρασα.. Κι ολα τέλεια.! Αλλά επειδη την πάτησα με τον φωτογράφο τωρα εχουνε γνωση οι φύλακες που λέει κ ο λαός ..στην βάφτιση αυτο έψαξα λίγο...

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα γάμο βάφτιση, δεν παλεύεται η κατάσταση αλήθεια σας λέω... Είχα φρικάρει, ημουν μέσα στα νεύρα ειδικά εκείνη την ημέρα δε θέλω να τη θυμάμαι! Πολύ άγχος κορίτσια, και η βάφτιση μας ήταν ένα μαρτύριο.... Είχε περάσει η ώρα γιατί καθυστέρησε ο προηγούμενος γάμος, καθυστέρησαμε κι εμεις και το μωρό κουράστηκε πολύ, τσιριζε και έκλαιγε με λυγμούς και μου έλεγαν να κάτσω για φωτογραφίες.... Δεν έβγαλα ούτε μια, έκατσα να με χαιρετισουν γιατι ήμουν η νύφη, και έφυγα για το κέντρο με το μωρό που κοιμηθηκε το πουλάκι μου μετά από τόσο κλάμα.... 

Καλα είχαν δυο μυστήρια την ιδια μέρα;;;;;  επιτρέπεται;;;  ε φυσικά κ θα σ έβγαινε άγχος... Απαράδεκτο.... Εμεις θα κανουμε φωτογραφίση στα βαφτίσια πριν το μυστήριο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Cath3rine είπε:

Γτ ετσι;;; βρες μια εκκλησια που σ αρεσει..μαγαζι κ φωτογράφο.. Κ μετα ολα κυλάνε..:και καλύτερα γαμοβαφτιση γτ μετα βαριέσε να κάνεις γαμο.. Η λες κ δεν έβαζα ένα νυφικό στη βάφτιση... Στο λεω από τις φίλες μ.. Που κανα το ιδιο.. Απλο είναι το θεμα οργάνωσης..εγω οταν εκανα τον γάμο ηξερα τι ήθελα (απλα πράγματα )νυφικό αγόρασα.. Κι ολα τέλεια.! Αλλά επειδη την πάτησα με τον φωτογράφο τωρα εχουνε γνωση οι φύλακες που λέει κ ο λαός ..στην βάφτιση αυτο έψαξα λίγο...

Αγαπημένη, δεν ξέρω τι έκαναν οι φίλες σου που δεν έκανα εγώ, αλήθεια!!!! Και πίστεψε με είμαι τρομερά ψυχαναγκαστικη οπότε τα είχα όλα στην εντέλεια!!! 

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Γτ ετσι;;; βρες μια εκκλησια που σ αρεσει..μαγαζι κ φωτογράφο.. Κ μετα ολα κυλάνε..:και καλύτερα γαμοβαφτιση γτ μετα βαριέσε να κάνεις γαμο.. Η λες κ δεν έβαζα ένα νυφικό στη βάφτιση... Στο λεω από τις φίλες μ.. Που κανα το ιδιο.. Απλο είναι το θεμα οργάνωσης..εγω οταν εκανα τον γάμο ηξερα τι ήθελα (απλα πράγματα )νυφικό αγόρασα.. Κι ολα τέλεια.! Αλλά επειδη την πάτησα με τον φωτογράφο τωρα εχουνε γνωση οι φύλακες που λέει κ ο λαός ..στην βάφτιση αυτο έψαξα λίγο...

Καλα είχαν δυο μυστήρια την ιδια μέρα;;;;;  επιτρέπεται;;;  ε φυσικά κ θα σ έβγαινε άγχος... Απαράδεκτο.... Εμεις θα κανουμε φωτογραφίση στα βαφτίσια πριν το μυστήριο.. 

Φυσικά και μπορούν να έχουν όσα μυστήρια "χωρανε" μέσα στη μέρα!!! Ειδικά Σεπτέμβρη που το κάναμε εμείς είναι ο μήνας των περισσότερων γάμων και βαφτισεων, σιγά μην έβαζαν ένα κάθε φορά! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ενω μου αρεσε πολυ η ιδέα της γαμοβαφτισης, όταν έμεινα έγκυος σκεφτόμουν πως δεν θελω να κανω δυο μυστήρια μαζί, δεν ξερω πως μ κολλησε, απλως δεν μ αρεσε κ η ιδεα να φοράω νυφικο και να βαφτιζω κ το μωρο μετα. Ένιωθα πως δεν θα το ευχαριστιομουν.. ετσι παντρεύτηκαμε οταν ημουν έγκυος κ παλι καλα δεν ειχε ξεκινήσει να φαίνεται η κοιλιτσα. Προσεχα βέβαια Γιατι φοβόμουν οπότε κ παλι δεν το πολυευχαριστηθηκα, αλλα περασαμε πολυ ωραια!!!

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εγω παλι ενω μου αρεσε πολυ η ιδέα της γαμοβαφτισης, όταν έμεινα έγκυος σκεφτόμουν πως δεν θελω να κανω δυο μυστήρια μαζί, δεν ξερω πως μ κολλησε, απλως δεν μ αρεσε κ η ιδεα να φοράω νυφικο και να βαφτιζω κ το μωρο μετα. Ένιωθα πως δεν θα το ευχαριστιομουν.. ετσι παντρεύτηκαμε οταν ημουν έγκυος κ παλι καλα δεν ειχε ξεκινήσει να φαίνεται η κοιλιτσα. Προσεχα βέβαια Γιατι φοβόμουν οπότε κ παλι δεν το πολυευχαριστηθηκα, αλλα περασαμε πολυ ωραια!!!

Μεγάλη κουβέντα είπες... ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΘΗΚΑ!!!!


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αγαπημένη, δεν ξέρω τι έκαναν οι φίλες σου που δεν έκανα εγώ, αλήθεια!!!! Και πίστεψε με είμαι τρομερά ψυχαναγκαστικη οπότε τα είχα όλα στην εντέλεια!!! 

Φυσικά και μπορούν να έχουν όσα μυστήρια "χωρανε" μέσα στη μέρα!!! Ειδικά Σεπτέμβρη που το κάναμε εμείς είναι ο μήνας των περισσότερων γάμων και βαφτισεων, σιγά μην έβαζαν ένα κάθε φορά! 

Με βάζεις σε σκέψεως.. Κ τωρα μια φιλη μ θα κάνει γαμοβαφτιση τον Ιούλιο.. ..

Ε οχι.. Κ να φανταστώ ζητάνε στις εκκλησίες σας ταρίφες;; η μόνο σε μας :;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Κι εμείς για φθινόπωρο λέμε η βάφτιση αρχές Οκτωβρίου... @nanoula90 κι εμένα οι δικοί μου γαμοβαφτιση θέλουν αλλά εγώ το ξεκαθάρισα στον άντρα μου ότι αν θέλει γάμο θρησκευτικο θα τον οργανώσει μόνος του... Εγώ θα ασχοληθώ μόνο με το νυφικό!!! 

Αχαχαχα μια χαρα τα λες !!! εμενα παλι ο αντρας μου ειναι σαν εμενα. Τα βαριεται κ αυτος. Ειναι καθαρα για την ικανοποιηση των γονιων και συναφων!!! Αφου προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παω σε διοργανωτη γαμων παρα να ασχοληθω εγω. Ποτε δεν μου αρεσε ολο αυτο το θεματακι. Αν μπορουσα να παντρευτω οπως θελω, θα ηταν μονο εγω κ ο αντρας μου κ οι κουμπαροι σε ενα ξωκκλησι

πρίν από 16 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα γάμο βάφτιση, δεν παλεύεται η κατάσταση αλήθεια σας λέω... Είχα φρικάρει, ημουν μέσα στα νεύρα ειδικά εκείνη την ημέρα δε θέλω να τη θυμάμαι! Πολύ άγχος κορίτσια, και η βάφτιση μας ήταν ένα μαρτύριο.... Είχε περάσει η ώρα γιατί καθυστέρησε ο προηγούμενος γάμος, καθυστέρησαμε κι εμεις και το μωρό κουράστηκε πολύ, τσιριζε και έκλαιγε με λυγμούς και μου έλεγαν να κάτσω για φωτογραφίες.... Δεν έβγαλα ούτε μια, έκατσα να με χαιρετισουν γιατι ήμουν η νύφη, και έφυγα για το κέντρο με το μωρό που κοιμηθηκε το πουλάκι μου μετά από τόσο κλάμα.... 

Σαν να με βλεπω!!! Μα ειμαι σιγουρη οτι και γω ετσι θα μαι. Και το καημενο το μωρο θα ταλαιπωρηθει και θα κουραστει. Αφου λεω αν το κανω μηπως να το κανω καμια κυριακη μεσημερακι??? 

 

πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Γτ ετσι;;; βρες μια εκκλησια που σ αρεσει..μαγαζι κ φωτογράφο.. Κ μετα ολα κυλάνε..:και καλύτερα γαμοβαφτιση γτ μετα βαριέσε να κάνεις γαμο.. Η λες κ δεν έβαζα ένα νυφικό στη βάφτιση... Στο λεω από τις φίλες μ.. Που κανα το ιδιο.. Απλο είναι το θεμα οργάνωσης..εγω οταν εκανα τον γάμο ηξερα τι ήθελα (απλα πράγματα )νυφικό αγόρασα.. Κι ολα τέλεια.! Αλλά επειδη την πάτησα με τον φωτογράφο τωρα εχουνε γνωση οι φύλακες που λέει κ ο λαός ..στην βάφτιση αυτο έψαξα λίγο...

Καλα είχαν δυο μυστήρια την ιδια μέρα;;;;;  επιτρέπεται;;;  ε φυσικά κ θα σ έβγαινε άγχος... Απαράδεκτο.... Εμεις θα κανουμε φωτογραφίση στα βαφτίσια πριν το μυστήριο.. 

Αχ αγαπη μου, γενικα δεν τα παω καλα με αυτα. Δεν μπορω ολη αυτην την πιεση η οποια συνηθως ειναι για τα σογια. Και μονο η ιδεα με κουραζει. Εχω κ μεγαλο σοϊ και γενικα ξερω οτι πιο πολυ θα κουραστω παρα θα χαρω.

 

Ρε κοριτσια αληθεια, η ιδεα μιας γαμοβαφτισης Κυριακη μεσημερι πως σας ακουγεται?? Αν παιρνατε ενα τετοιο προσκλητηριο πως θα σας φαινοταν?

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Με βάζεις σε σκέψεως.. Κ τωρα μια φιλη μ θα κάνει γαμοβαφτιση τον Ιούλιο.. ..

Ε οχι.. Κ να φανταστώ ζητάνε στις εκκλησίες σας ταρίφες;; η μόνο σε μας :;

Εννοειται ζητανε ταριφες φιλη!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Με βάζεις σε σκέψεως.. Κ τωρα μια φιλη μ θα κάνει γαμοβαφτιση τον Ιούλιο.. ..

Ε οχι.. Κ να φανταστώ ζητάνε στις εκκλησίες σας ταρίφες;; η μόνο σε μας :;

Εννοείται ζητάνε λεφτά!!! Αλλά δίνεις όσα θες εσύ, οι κουμπάροι δηλαδή... Εμείς είχαμε 2 κουμπάρους και ζητούσαν 150 για το κάθε μυστήριο, αλλά έδωσαν 50 η κουμπάρα μόνο για τον γάμο και 100 ο κουμπάρος και νονος... 

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αχαχαχα μια χαρα τα λες !!! εμενα παλι ο αντρας μου ειναι σαν εμενα. Τα βαριεται κ αυτος. Ειναι καθαρα για την ικανοποιηση των γονιων και συναφων!!! Αφου προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παω σε διοργανωτη γαμων παρα να ασχοληθω εγω. Ποτε δεν μου αρεσε ολο αυτο το θεματακι. Αν μπορουσα να παντρευτω οπως θελω, θα ηταν μονο εγω κ ο αντρας μου κ οι κουμπαροι σε ενα ξωκκλησι

Σαν να με βλεπω!!! Μα ειμαι σιγουρη οτι και γω ετσι θα μαι. Και το καημενο το μωρο θα ταλαιπωρηθει και θα κουραστει. Αφου λεω αν το κανω μηπως να το κανω καμια κυριακη μεσημερακι??? 

 

Αχ αγαπη μου, γενικα δεν τα παω καλα με αυτα. Δεν μπορω ολη αυτην την πιεση η οποια συνηθως ειναι για τα σογια. Και μονο η ιδεα με κουραζει. Εχω κ μεγαλο σοϊ και γενικα ξερω οτι πιο πολυ θα κουραστω παρα θα χαρω.

 

Ρε κοριτσια αληθεια, η ιδεα μιας γαμοβαφτισης Κυριακη μεσημερι πως σας ακουγεται?? Αν παιρνατε ενα τετοιο προσκλητηριο πως θα σας φαινοταν?

Μια χαρά είναι η Κυριακή, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ίσως δεν έρθει πολύς κόσμος στο κέντρο γιατί θα δουλεύει Δευτέρα πρωί, αν κάνεις γλέντι φυσικά.... 

 

Πάντως τώρα που μου τα θυμίσατε, ημουν ωραία νύφη πάντως χαχαχαχαχα!!!! @Cath3rine θα σε στείλω φώτο μου στο viber να με δεις εσένα που έχω το κινητό σου χαχαχααχααχ!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχα μια χαρα τα λες !!! εμενα παλι ο αντρας μου ειναι σαν εμενα. Τα βαριεται κ αυτος. Ειναι καθαρα για την ικανοποιηση των γονιων και συναφων!!! Αφου προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παω σε διοργανωτη γαμων παρα να ασχοληθω εγω. Ποτε δεν μου αρεσε ολο αυτο το θεματακι. Αν μπορουσα να παντρευτω οπως θελω, θα ηταν μονο εγω κ ο αντρας μου κ οι κουμπαροι σε ενα ξωκκλησι

Σαν να με βλεπω!!! Μα ειμαι σιγουρη οτι και γω ετσι θα μαι. Και το καημενο το μωρο θα ταλαιπωρηθει και θα κουραστει. Αφου λεω αν το κανω μηπως να το κανω καμια κυριακη μεσημερακι??? 

 

Αχ αγαπη μου, γενικα δεν τα παω καλα με αυτα. Δεν μπορω ολη αυτην την πιεση η οποια συνηθως ειναι για τα σογια. Και μονο η ιδεα με κουραζει. Εχω κ μεγαλο σοϊ και γενικα ξερω οτι πιο πολυ θα κουραστω παρα θα χαρω.

 

Ρε κοριτσια αληθεια, η ιδεα μιας γαμοβαφτισης Κυριακη μεσημερι πως σας ακουγεται?? Αν παιρνατε ενα τετοιο προσκλητηριο πως θα σας φαινοταν?

Εννοειται ζητανε ταριφες φιλη!!! 

Και γιατι να μην κάνεις Κυριακή μεσημέρι;; καλο ακουγεται.. Να κάνεις αυτο που θες εσυ ωστε να το ευχαριστηθείς οσο γινεται... 

Ρωτάω για ταρίφα γιατι στον γαμο μ καβάλα δεν πήρε λεφτά... Ενω τωρα Χαλκιδική μπαμ ταρίφα.. Είμαστε πιο προχώ εμείς χααχαα κ πως με νευριάζουν αυτααααα

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Εννοείται ζητάνε λεφτά!!! Αλλά δίνεις όσα θες εσύ, οι κουμπάροι δηλαδή... Εμείς είχαμε 2 κουμπάρους και ζητούσαν 150 για το κάθε μυστήριο, αλλά έδωσαν 50 η κουμπάρα μόνο για τον γάμο και 100 ο κουμπάρος και νονος... 

Μια χαρά είναι η Κυριακή, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ίσως δεν έρθει πολύς κόσμος στο κέντρο γιατί θα δουλεύει Δευτέρα πρωί, αν κάνεις γλέντι φυσικά.... 

 

Πάντως τώρα που μου τα θυμίσατε, ημουν ωραία νύφη πάντως χαχαχαχαχα!!!! @Cath3rine θα σε στείλω φώτο μου στο viber να με δεις εσένα που έχω το κινητό σου χαχαχααχααχ!!!! 

Περιμενω εννοείται φωτό!!! Να σς καμαρωσω... Αχ τι μου θυμήσατε τον γάμο μ.. Υπέροχος.. Είπα θελω καθε χρονο να παντρεύομαι τον αντρα μ κ να τα ακνω από την αρχη ολα.. Βίτσιο!!! Χαχαχααχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχα μια χαρα τα λες !!! εμενα παλι ο αντρας μου ειναι σαν εμενα. Τα βαριεται κ αυτος. Ειναι καθαρα για την ικανοποιηση των γονιων και συναφων!!! Αφου προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παω σε διοργανωτη γαμων παρα να ασχοληθω εγω. Ποτε δεν μου αρεσε ολο αυτο το θεματακι. Αν μπορουσα να παντρευτω οπως θελω, θα ηταν μονο εγω κ ο αντρας μου κ οι κουμπαροι σε ενα ξωκκλησι

Σαν να με βλεπω!!! Μα ειμαι σιγουρη οτι και γω ετσι θα μαι. Και το καημενο το μωρο θα ταλαιπωρηθει και θα κουραστει. Αφου λεω αν το κανω μηπως να το κανω καμια κυριακη μεσημερακι??? 

 

Αχ αγαπη μου, γενικα δεν τα παω καλα με αυτα. Δεν μπορω ολη αυτην την πιεση η οποια συνηθως ειναι για τα σογια. Και μονο η ιδεα με κουραζει. Εχω κ μεγαλο σοϊ και γενικα ξερω οτι πιο πολυ θα κουραστω παρα θα χαρω.

 

Ρε κοριτσια αληθεια, η ιδεα μιας γαμοβαφτισης Κυριακη μεσημερι πως σας ακουγεται?? Αν παιρνατε ενα τετοιο προσκλητηριο πως θα σας φαινοταν?

Εννοειται ζητανε ταριφες φιλη!!! 

Μια χαρά η γαμοβαφτιση την Κυριακή το μεσημέρι!!! Εδώ ένας γνωστό ς μου έκανε σκέτο γάμο Κυριακή μεσημέρι και ήταν πολύ ωραία!

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

 

Τωρα εγω να κανω μια ερώτηση... Ποτε σκέφτεστε κορίτσια για βάφτιση//:

Καλημερα κοριτσια!!! Εμεις ειπαμε για μεσα ιουλιου στην καινουργια εκκλησια του χωριου μας Αγιος Παισιος εχω δωσει προκαταβολη για το νυφικο π μ αρεσε γιατι θα κανουμε γαμοβαφτιση κ.εχω βρει κ τις προσκλησεις για την βαφτιση θελουμε ακομα πραγματααααα!!!! Αλλα ξερετε τι μας λειπει;;; κουμπαρονονοι!!!!:shock: δεν εχουμε βρει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Εμεις ειπαμε για μεσα ιουλιου στην καινουργια εκκλησια του χωριου μας Αγιος Παισιος εχω δωσει προκαταβολη για το νυφικο π μ αρεσε γιατι θα κανουμε γαμοβαφτιση κ.εχω βρει κ τις προσκλησεις για την βαφτιση θελουμε ακομα πραγματααααα!!!! Αλλα ξερετε τι μας λειπει;;; κουμπαρονονοι!!!!:shock: δεν εχουμε βρει!

Καλημερα κορίτσι μου γλυκο.. Εντάξει έκανες το πιο σημαντικό...! Φτ οι πιο πολλές στο νυφικό κολλάνε κ αργουννκ αγχώνονται! 

Κουμπαρονονους δεν έχετε κανενα στα υπόψιν σας;; πάντως για να μην αγχώνεσαι κι εγω στο γάμο ειχα ξεκινησει διαδικασίες.. Θα γινοταν κουμπαρα μια φιλη μ που μένει εξωτερικό.. Κ τελικα μετα απο καιρο κ αφου γινόντουσαν οι ετοιμασίες μ ειπε οτι δν μπορεί .κ ευτυχώς ετσι ξαφνικά μια οικογενειακή φίλη μας (απο παιδακια μαζί μεγαλώσαμε) μ πρότεινε να γίνει κουμπάρα κι έτσι κ έγινε !!

Τι προσκλητήριο θα κάνεις; με τι θεμα; Προσκλητήρια ακομα δεν εχω βρεί βασικά δν έχω ψάξει... γτ είχα κάνει κ για τον γάμο μ κάποια πολυ οικονομικα.. Ειχα πάει σε τυπογραφείο κ το καναν όπως ήθελα... !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...