Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Και εγώ αυτές τις πάνες βάζω και δεν νομιζω οτι το 3ωρο είναι πολύ γιατί μπορεί ν τύχει να κοιμηθεί και 5ωρες σερι, τι θα κανεις; θα το αλλαξεις στον ύπνο; να σε ρωτησω, θηλαζεις; 

Ναι κοριτσι μ θηλαζω κ που τετοια τυχη με 5 ωρο υπνο ειναι 2 μηνων κ ακομη μονο 3 ωρα με το ζορι εχω απελπιστει!!! 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Μπορει να εφταιξε ο συνδυασμος κοριτσι μου! Οταν την αλλαζεις ασε την για λιγο χωρις πανα να αεριστει η περιοχη. Εγω εχω και sudocream για παν ενδεχομενο και οταν βλεπω οτι παει να παρακοκκινισει βαζω και μεχρι τωρα δεν μου εχει συγκαει. 

Κ μενα το βραδυ ανα 1 ωρα χθες ξυπναγε!! Με ταραξε! Κατα τις 4 τον πηρα στο κρεβατι και κοιμηθηκε μεχρι τις 6 το πρωι, θηλασε μιση ωρα και ξανακοιμηθηκαμε μεχρι τις 8. Αλλα δεν ξεκουραζομαι καθολου ετσι. Σηκωθηκα 5 φορες στο συνολο ολο το βραδυ! Πφφφ

Να σε ρωτησω ρε αγαπη γιατι λεω να τις δοκιμασω κ γω. Ποσο εχουν αυτες οι πανες του λιντλ και ποσες εχει μεσα η συσκευασια? Εχω ολο διαρροες. Κανει 7 φορες κακα την ημερα και τα κανει με πολλη δυναμη και του βγαινουν απεξω. Εχουν σκασει τα χερια μου απο το πλυσιμο στο χερι για να μην μεινει σημαδι στα ρουχα του 

Φιλεναδα οπως στα ειπε η Φαιη απο τιμες μονιμα ειναι αυτες οι τιμες οχι σε προσφορα κ ποιοτητα παραδοξως για lidl φαινοντε καλες βαμβακερες μοιαζουν με babylino στην υφη  εχουν ομως διαφορα τα νουμερα στη ποιοτητα το Ν 2 δε μ αρεσε το Ν 3 φοβερο αλλο υλικο ειναι απο 4-9 κιλα το 3.


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Dimitra K είπε:

Ναι κοριτσι μ θηλαζω κ που τετοια τυχη με 5 ωρο υπνο ειναι 2 μηνων κ ακομη μονο 3 ωρα με το ζορι εχω απελπιστει!!! 

Εμένα είναι 5 μηνων και τα ίδια... Ξέρεις γιατί σε ρώτησα για τον θηλασμό; γιατί εμένα μου κοκκίνιζε ο πωπουλης του όταν επί να χυμό η έτρωγαν πορτοκαλί επειδή ήταν πολύ όξινα... Μήπως το πειράζει κατι που εφαγες χθες προχθες;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε απο υπνο κ γω σπαστα 2 ωρα δεν νομιζω οτι αντεχω αλλο ειμαι ενα ζομπι με μαυρους κυκλους κ ειπα στη παιδιατρο να βαλω κ ενα γευμα ξενο το βραδυ μπας κ κοιμηθει κ με απελπισε πιο πολυ γιατι μ ειπε να μη περιμενω κ πολλα γιατι τωρα εχει συνηθησει να πειναει καθε 3 ωρο....πφφφ

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα είναι 5 μηνων και τα ίδια... Ξέρεις γιατί σε ρώτησα για τον θηλασμό; γιατί εμένα μου κοκκίνιζε ο πωπουλης του όταν επί να χυμό η έτρωγαν πορτοκαλί επειδή ήταν πολύ όξινα... Μήπως το πειράζει κατι που εφαγες χθες προχθες;

Τα σημειωνω τι τρωω γιατι εχουμε αλλο θεμα εμεις ΠΡΑΣΙΝΑ κακα!! Με βλεννη!! Κ ειμαστε στο ψαξιμο αν ειναι υπερπαραγωγη-μικροβιο-αλλεργια στα γαλακτοκομικα????περιμενω τη καλλιεργεια να αποκλεισουμε το μικροβιο κ μετα θα κοψω σιγα σιγα γαλακτοκομικα αλλα δε νομιζω να τη παλεψω ειναι πολυ αυστηρη διατροφη υπαρχει ορος γαλακτος ακομη κ στο ψωμι!!!κ δε θελω να κοψω το θηλασμο αλλα δε ζω κ χωρις γαλα κ ολα τα παραγωγα του!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Dimitra K είπε:

Ασε απο υπνο κ γω σπαστα 2 ωρα δεν νομιζω οτι αντεχω αλλο ειμαι ενα ζομπι με μαυρους κυκλους κ ειπα στη παιδιατρο να βαλω κ ενα γευμα ξενο το βραδυ μπας κ κοιμηθει κ με απελπισε πιο πολυ γιατι μ ειπε να μη περιμενω κ πολλα γιατι τωρα εχει συνηθησει να πειναει καθε 3 ωρο....πφφφ

Τα σημειωνω τι τρωω γιατι εχουμε αλλο θεμα εμεις ΠΡΑΣΙΝΑ κακα!! Με βλεννη!! Κ ειμαστε στο ψαξιμο αν ειναι υπερπαραγωγη-μικροβιο-αλλεργια στα γαλακτοκομικα????περιμενω τη καλλιεργεια να αποκλεισουμε το μικροβιο κ μετα θα κοψω σιγα σιγα γαλακτοκομικα αλλα δε νομιζω να τη παλεψω ειναι πολυ αυστηρη διατροφη υπαρχει ορος γαλακτος ακομη κ στο ψωμι!!!κ δε θελω να κοψω το θηλασμο αλλα δε ζω κ χωρις γαλα κ ολα τα παραγωγα του!!

Εγώ ολα αυτά που λες για τον ύπνο, συν οτι καποιες μέρες ξυπνάει και κάθε 1,5 ωρα, συν ενα μίνι 5,5 χρονων, συν οτι πηγαίνω για δουλεια στις 5:30 και γυριζω 13:00... Αυτααααα!!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κανετε???? Βλέπω όλες ζοριζομαστε και με κάτι, άλλες με ύπνο, άλλες με σκατουλακια χαχαχααχααχ!!!!! Εμείς από κακα κάνουμε 1 φορά τη μέρα, και ο μπέμπης και η μπεμπα, παίρνω μια pampers μια babylino και τώρα θα δοκιμάσω και τα agnotis να δω αν μας βολέψουν.... Από ύπνο είμαστε έτσι κι έτσι, κι αυτό γιατί είναι πολλά τα παιδιά χαχαχαχαχα αν είχα ένα θα κοιμομουν γιατί είναι καλά και τα δύο, κοιμούνται απλά δεν συγχρονιζονται σχεδόν ποτέ!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια ακούω που λέτε για συγκαμα και έχω την εξής απορία... Κάθε πότε τα αλλάζετε τα μωρά σας; Εμένα γενικά δεν γκρινιάζει όταν είναι λερωμενος οπότε τον αλλάζω ανά τρεις με τέσσερις ώρες και το βράδυ μπορεί και πέντε και δεν έχει συγκαει.. και κρέμα δεν βάζω κάθε φορά όταν βλέπω να έχει κοκκινισει λίγο τότε βάζω..


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια ακούω που λέτε για συγκαμα και έχω την εξής απορία... Κάθε πότε τα αλλάζετε τα μωρά σας; Εμένα γενικά δεν γκρινιάζει όταν είναι λερωμενος οπότε τον αλλάζω ανά τρεις με τέσσερις ώρες και το βράδυ μπορεί και πέντε και δεν έχει συγκαει.. και κρέμα δεν βάζω κάθε φορά όταν βλέπω να έχει κοκκινισει λίγο τότε βάζω..

Πριν απο κάθε γεύμα συνήθως... Είναι πολλά που παιζουν ρολο στο συγκαμα, όχι μονο η ωρα αλλαγής πανας!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου.... Τι κάνουμε σήμερα;; πως είναι τα μωράκια;; 

Σημερα μου ήρθε κ δωράκι απο τη mam.. Ενα μπιμπερό anti-colic μαζι με πιπιλα... Εσεις πήρατε δωράκια;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.... Τι κάνουμε σήμερα;; πως είναι τα μωράκια;; 

Σημερα μου ήρθε κ δωράκι απο τη mam.. Ενα μπιμπερό anti-colic μαζι με πιπιλα... Εσεις πήρατε δωράκια;; 

Καλημερα κοπελα μ εμενα αυτα της μαμ μ τα εδωσαν απο το μαιευτηριο κιολας μαζι με μια κουτα δωρα απο τα παμπερς με διαφορα μεσα κ δειγματα κρεμων απο την προδερμ κ δειγματα για το μωρο απο την frezyderm πολυυυ ωραια ολα!!! Καλα ειμαστε λιγο γκρξνια σημερα αλλα οκ!! Εσενα τ μπεμπακι σ,;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Ρε κορίτσια ακούω που λέτε για συγκαμα και έχω την εξής απορία... Κάθε πότε τα αλλάζετε τα μωρά σας; Εμένα γενικά δεν γκρινιάζει όταν είναι λερωμενος οπότε τον αλλάζω ανά τρεις με τέσσερις ώρες και το βράδυ μπορεί και πέντε και δεν έχει συγκαει.. και κρέμα δεν βάζω κάθε φορά όταν βλέπω να έχει κοκκινισει λίγο τότε βάζω..

Εγω δεν εχω τη πολυτελεια του 5 ωρου υπνου μεχρι τωρα καθε 3 ωρες την αλλαζω ειτε κακα ειτε τσισα αλλα αν κανει νωριτερα κακα την αλλαζω αμεσως γιατι γκρινιαζει πολυ με τα κακα!!

16 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε???? Βλέπω όλες ζοριζομαστε και με κάτι, άλλες με ύπνο, άλλες με σκατουλακια χαχαχααχααχ!!!!! Εμείς από κακα κάνουμε 1 φορά τη μέρα, και ο μπέμπης και η μπεμπα, παίρνω μια pampers μια babylino και τώρα θα δοκιμάσω και τα agnotis να δω αν μας βολέψουν.... Από ύπνο είμαστε έτσι κι έτσι, κι αυτό γιατί είναι πολλά τα παιδιά χαχαχαχαχα αν είχα ένα θα κοιμομουν γιατί είναι καλά και τα δύο, κοιμούνται απλά δεν συγχρονιζονται σχεδόν ποτέ!!!! 

Αχ ρε μανα ηρωα τι τραβας κ εσυ!!Βγηκε η καλλιεργεια σημερα κ εχουμε αιμα στα κακα εχω απελπιστει ξεκιναω αποχη γαλακτοκομικων κ ολα τα κρυφα μ φαινεται πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο αλλα θα προσπαθησω γιατι αλλιωε πρεπει να παμε σε υποαλλεργικο γαλα κ εχει κ κανα 20€ ρικο νομιζω πφφφ εσυ θυμαμαι ειχες στον Ιωαννη αλλεργια η κανω λαθος??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Dimitra K είπε:

Εγω δεν εχω τη πολυτελεια του 5 ωρου υπνου μεχρι τωρα καθε 3 ωρες την αλλαζω ειτε κακα ειτε τσισα αλλα αν κανει νωριτερα κακα την αλλαζω αμεσως γιατι γκρινιαζει πολυ με τα κακα!!

Αχ ρε μανα ηρωα τι τραβας κ εσυ!!Βγηκε η καλλιεργεια σημερα κ εχουμε αιμα στα κακα εχω απελπιστει ξεκιναω αποχη γαλακτοκομικων κ ολα τα κρυφα μ φαινεται πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο αλλα θα προσπαθησω γιατι αλλιωε πρεπει να παμε σε υποαλλεργικο γαλα κ εχει κ κανα 20€ ρικο νομιζω πφφφ εσυ θυμαμαι ειχες στον Ιωαννη αλλεργια η κανω λαθος??

Γεια σου κοριτσι μου. Αιμα στα κακα? Το ειχες εντοπισει και εκανες καλλιεργεια? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitra K είπε:

Εγω δεν εχω τη πολυτελεια του 5 ωρου υπνου μεχρι τωρα καθε 3 ωρες την αλλαζω ειτε κακα ειτε τσισα αλλα αν κανει νωριτερα κακα την αλλαζω αμεσως γιατι γκρινιαζει πολυ με τα κακα!!

Αχ ρε μανα ηρωα τι τραβας κ εσυ!!Βγηκε η καλλιεργεια σημερα κ εχουμε αιμα στα κακα εχω απελπιστει ξεκιναω αποχη γαλακτοκομικων κ ολα τα κρυφα μ φαινεται πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο αλλα θα προσπαθησω γιατι αλλιωε πρεπει να παμε σε υποαλλεργικο γαλα κ εχει κ κανα 20€ ρικο νομιζω πφφφ εσυ θυμαμαι ειχες στον Ιωαννη αλλεργια η κανω λαθος??

Ναι φίλη μου εμείς είχαμε αλλεργια στην πρωτεΐνη γάλακτος, θήλαζα αποκλειστικά από την αρχή και τα είχα κόψει όλα, ήταν μια δύσκολη περίοδος η αλήθεια είναι αλλά είναι κάτι που κάποια στιγμή θα τελειώσει... Όταν ξεκινήσαμε συμπλήρωμα περνάμε το almiron pepti που είχε 24€ τα 400γρ.


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitra K είπε:

Εγω δεν εχω τη πολυτελεια του 5 ωρου υπνου μεχρι τωρα καθε 3 ωρες την αλλαζω ειτε κακα ειτε τσισα αλλα αν κανει νωριτερα κακα την αλλαζω αμεσως γιατι γκρινιαζει πολυ με τα κακα!!

Αχ ρε μανα ηρωα τι τραβας κ εσυ!!Βγηκε η καλλιεργεια σημερα κ εχουμε αιμα στα κακα εχω απελπιστει ξεκιναω αποχη γαλακτοκομικων κ ολα τα κρυφα μ φαινεται πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο αλλα θα προσπαθησω γιατι αλλιωε πρεπει να παμε σε υποαλλεργικο γαλα κ εχει κ κανα 20€ ρικο νομιζω πφφφ εσυ θυμαμαι ειχες στον Ιωαννη αλλεργια η κανω λαθος??

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμένα πάλι και κακά που κάνει δεν σκάει!!! Κάθεται μέσα στα σκατα του και έχει ένα βλέμμα πολύ ζεν!!! Εμείς δεν αντέχουμε την μυρωδιά και τον αλλάζουμε αμέσως!!! Ρε κορίτσια προχθές γέλασα με τον άνδρα μου γιατί είχε κάνει κακά μπέμπης και του τον άφησα πέντε λεπτά για να ετοιμάσω το μπάνιο και ξαφνικά τον ακούω σαν να θέλει να κάνει εμετό , ο άντρας μου όχι ο μπέμπης, και γυρνάω στο δωμάτιο και τον βλέπω να έχει βγει στον διάδρομο να αναγουλιαζει και να λέει στον μπέμπη "συγγνώμη μπέμπη μου" . Γέλασα πολύ !!! Γενικά βοηθάει πολύ με το μωρό και ασχολείται αλλά τα κακά του δεν μπορεί να τα μυρίσει με τίποτα!!! Αργότερα που θα αρχίσουμε στερεές τροφές που μυρίζουν πιο πολύ και πουεγω θα δουλεύω τι θα κάνει αναρωτιέμαι;

Αποχή από γαλακτοκομικά έκανε και η αδερφή μου ένα χρόνο σχεδόν απλά μου κάνει εντύπωση γιατί την είχε την αλλεργία από την γεννα, εσένα πως και δεν εμφανίστηκε νωρίτερα; Είναι παλούκι αλλά αν σε παρηγορεί η αδερφή μου έχασε εύκολα κιλά γιατί λόγω αποχής δεν έτρωγε τίποτα έτοιμο και συσκευασμένο...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοπελα μ εμενα αυτα της μαμ μ τα εδωσαν απο το μαιευτηριο κιολας μαζι με μια κουτα δωρα απο τα παμπερς με διαφορα μεσα κ δειγματα κρεμων απο την προδερμ κ δειγματα για το μωρο απο την frezyderm πολυυυ ωραια ολα!!! Καλα ειμαστε λιγο γκρξνια σημερα αλλα οκ!! Εσενα τ μπεμπακι σ,;

Εμενα ο, μικρός μου ησυχία σχέτικα.. Εχουμε αυριο παλι γιατρό κ στις 20 εμβόλιο.. Να τα κανουμε ολα αυτα να τελειώνει. Ο Φεβρουαρίος πολλές επισκέψεις σε γιατρούς.. Λιγη ηρεμία θα Θέλα χαχαχαχαχα 

Κατα τ αλλα θα ξεκινήσω κ εγω έρευνα για προσκλητήρια κ μπομπονιέρες! 

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου. Αιμα στα κακα? Το ειχες εντοπισει και εκανες καλλιεργεια? 

Κοριτσια μ ακουστε πως το "ανακαλυψαμε" κ αλλαξαμε κ παιδιατρο το παιδι ειναι 54 ημερων κ απ την αρχη εγω τρωω φουλ γαλακτοκομικα δεν μ ειχε τιποτα περιεργο οταν σαρανησαμε περιπου αρχισε να κανει πρασινα κακα με βλεννη 3 πανες απο τις 8 οι υπολοιπες μουσταρδι με σπορακια κανονικοτατες τα ειδε η πρωτη παιδιατρος τιποτα λεει ολα καλα συνεχιστηκε 15 μερες να κανει ολες τις πανες πρασινες την ενοχλουσα εγω ξανα τη παιδιατρο να κανουμε καμια εξεταση τιποτα κ μαλιστα εκνευριστηκε σε καποιο τηλεφωνημα κ μ πε μαλλον δεν σας πειθω οτι δεν εχει τιποτα το παιδι αν θελετε παρτε κ αλλη γνωμη....εφαγε χ πηγα αλλου κ καναμε εξετασξ κοπρανων για ιους κ αιμα κ οπως αποδειχθηκε εχει αιμα το παιδι που δε γυμνο ματι δε φαινεται κ ετσι ξεκιναει ο γολγοθας της αναζητησης τι την πειραζει....

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμένα πάλι και κακά που κάνει δεν σκάει!!! Κάθεται μέσα στα σκατα του και έχει ένα βλέμμα πολύ ζεν!!! Εμείς δεν αντέχουμε την μυρωδιά και τον αλλάζουμε αμέσως!!! Ρε κορίτσια προχθές γέλασα με τον άνδρα μου γιατί είχε κάνει κακά μπέμπης και του τον άφησα πέντε λεπτά για να ετοιμάσω το μπάνιο και ξαφνικά τον ακούω σαν να θέλει να κάνει εμετό , ο άντρας μου όχι ο μπέμπης, και γυρνάω στο δωμάτιο και τον βλέπω να έχει βγει στον διάδρομο να αναγουλιαζει και να λέει στον μπέμπη "συγγνώμη μπέμπη μου" . Γέλασα πολύ !!! Γενικά βοηθάει πολύ με το μωρό και ασχολείται αλλά τα κακά του δεν μπορεί να τα μυρίσει με τίποτα!!! Αργότερα που θα αρχίσουμε στερεές τροφές που μυρίζουν πιο πολύ και πουεγω θα δουλεύω τι θα κάνει αναρωτιέμαι;

Αποχή από γαλακτοκομικά έκανε και η αδερφή μου ένα χρόνο σχεδόν απλά μου κάνει εντύπωση γιατί την είχε την αλλεργία από την γεννα, εσένα πως και δεν εμφανίστηκε νωρίτερα; Είναι παλούκι αλλά αν σε παρηγορεί η αδερφή μου έχασε εύκολα κιλά γιατί λόγω αποχής δεν έτρωγε τίποτα έτοιμο και συσκευασμένο...

Ασε το ξερω μεχρι κ οι φρυγανιες εχουν ορο γαλακτος...κ τα αλλαντικα κ το ψωμι του τοστ κ τα πατατακια πρωτη φορα μπηκα στη διαδικασια να κοιταω ετικετες τροφιμων κ εχω φρικαρει με το τι εχει μεσα γαλα!!θυμασαι αν η αδερφη σ εκανε καποια εξεταση κ βρηκε οτι εχει σιγουρα στα γαλακτοκομικα?? Γιατι εμενα μ πε το παμε ψαχτα ξεκιναμε απο αυτο που ειναι το πιο ενοχοποιημενο για αλλεργιες κ ξανακανουμε καλλιεργια αν δεν εχει αιμα σημαινει οτι ηταν αυτο αλλιως παμε στα αυγα ξηρους καρπους ψαρι....


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...