Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααααα κακο αυτό... Εγω τον βαζω στο καρότσι.. Τον κλείνω τον ποδοσακο να μην μας βλεπει.. Κλεινω την κουκουλα.. Βαζω κ ενα παιχνίδι να κρέμεται κ ετσι νομιζει οτι είμαστε εξω χαχαχα κι εμενα φαίνεται μεσα άσπρα τα ούλα σαν να βγαζει δοντακια.. Τι να πω. 

Τωρα τον έβαλα μπρούμυτα ρε κορίτσια κ εσπρωξε σαν μπουσουλημα κ πηγε πιο πάνω στον καναπέ.. Ετσι κανει κ στο ριλάξ.. Σπρώχνει κ κανει να σηκωθεί.. Θα τρελαθωωωωω....!!!! 

Ναι κ εμενα το κανει αυτο μπρουμητα εδω κ μια εβδομαδα την αφηνω στην μια πλευρα του κρεβατιου κ σβαρνιζεται μεχρι την αλλη εχει πολυ πλακα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Irini123 είπε:

Κορίτσια μη με βρισετε αλλα εμενα ο μικρός μου (φτου μη το ματιασω) κλείνει 3ωρα ύπνου.. Δηλαδή θα φαει στις 7:30 θα κοιμηθεί ως τις 11:00 θα φαει 11:30 θα κοιμηθεί ως τις 15:00 και παει λέγοντας.. απλα εμεις εχουμε κανει τη νύχτα μέρα.. μου ξυπνάει τα βράδια πχ στις 00:30 κ ειναι.ικανός να ξανα κοιμηθει στις 04:00-05:00 το πρωί...βεβαια απο χθες το απόγευμα που καναμε εμβόλιο κοιμάται και τρώει μόνο τίποτα άλλο μεχρι και το βραδυ κοιμηθηκε σερι 7ωριτσες

Κοριτσι μου μηπως εχει μπερδεψει τη μερα με τη νυχτα?? Προσπαθησε να μην σου κοιμαται απο τις 5 το απογευμα κ μετα ωστε να κοιμαται το βραδυ!

πρίν από 29 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααααα κακο αυτό... Εγω τον βαζω στο καρότσι.. Τον κλείνω τον ποδοσακο να μην μας βλεπει.. Κλεινω την κουκουλα.. Βαζω κ ενα παιχνίδι να κρέμεται κ ετσι νομιζει οτι είμαστε εξω χαχαχα κι εμενα φαίνεται μεσα άσπρα τα ούλα σαν να βγαζει δοντακια.. Τι να πω. 

Τωρα τον έβαλα μπρούμυτα ρε κορίτσια κ εσπρωξε σαν μπουσουλημα κ πηγε πιο πάνω στον καναπέ.. Ετσι κανει κ στο ριλάξ.. Σπρώχνει κ κανει να σηκωθεί.. Θα τρελαθωωωωω....!!!! 

Και μενα κοριτσια τα ιδια κανει. Σπρωχνει και σηκωνει τον κορμο του να σηκωθει!!! Δεν του αρεσει καθολου η ξαπλα πλεον. Θελει να καθεται στον πωπο. Και ξερω οτι δεν κανει ακομα ετσι?? Εννοω να τον εχω αγκαλια στον πωπο του, μονο ετσι θελει. Αν τον ξαπλωνω σπρωχνει και σηκωνει τον κορμο του να σηκωθει χαχαχα!!

Καλα για παμπερς εχουμε αλλαξει νουμερο εδω και μια βδομαδα σιγουρα. Αφου ειμαστε στρουμπουλοι!!! 

Καλα Κατερινιωωω το παιδι σου δεν υπαρχει. Ετσι να ταν και τα δικα μας και τπτ αλλο!!!

Εμενα μολις τωρα εχεσε και τα εκανε ολα κ@λος!!! Τον ειχα στο ριλαξ και το λερωσε και αυτο!! Μιλαμε δεν υπαρχει. Ειναι τα πιο διαπεραστικα σκατα που χω δει χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου μηπως εχει μπερδεψει τη μερα με τη νυχτα?? Προσπαθησε να μην σου κοιμαται απο τις 5 το απογευμα κ μετα ωστε να κοιμαται το βραδυ!

Και μενα κοριτσια τα ιδια κανει. Σπρωχνει και σηκωνει τον κορμο του να σηκωθει!!! Δεν του αρεσει καθολου η ξαπλα πλεον. Θελει να καθεται στον πωπο. Και ξερω οτι δεν κανει ακομα ετσι?? Εννοω να τον εχω αγκαλια στον πωπο του, μονο ετσι θελει. Αν τον ξαπλωνω σπρωχνει και σηκωνει τον κορμο του να σηκωθει χαχαχα!!

Καλα για παμπερς εχουμε αλλαξει νουμερο εδω και μια βδομαδα σιγουρα. Αφου ειμαστε στρουμπουλοι!!! 

Καλα Κατερινιωωω το παιδι σου δεν υπαρχει. Ετσι να ταν και τα δικα μας και τπτ αλλο!!!

Εμενα μολις τωρα εχεσε και τα εκανε ολα κ@λος!!! Τον ειχα στο ριλαξ και το λερωσε και αυτο!! Μιλαμε δεν υπαρχει. Ειναι τα πιο διαπεραστικα σκατα που χω δει χαχαχαχα

Φιλενάδα τόσο πολυ:;;; ευτυχώς ακομα δεν το χω ζήσει αυτο... Χαχαχαχαα μεγαλες χαρές.. Χαχαααα  πωωω μονο που το σκέφτηκα ανατριχιασα χαχαχαα 

Σκεψου εμενα τωρα κοιμάται παλι... Θα σηκωθεί κατα τις 3...ισως ξανακοιμηθεί στις 7:30 κ μετα 12-1 το βραδυνό του!  Καθε φορα αγχώνομαι μήπως ξαναγυρίσει στα 3ωρα που κοιμόταν τα βραδια κ δεν τον ακούσω.. Αλλα ευτυχώς οχι! Μαλλον σταθεροποιήθηκε! 

Παμπερς φοράμε το Νο2 .ακομα μας κάθονται καλα..εχω ηδη δυο συσκευασίες Νο3 παμπερς αλλα νομιζω θα ναι μεγαλα.μόλις τελειώσουν αυτα θα τα δοκιμάσω..ειναι τα τελευταία που έχω απ όταν ειχαμε πάρει τον Ιανουάριο σε προσφορά!.κ μετα έχω του lidl ta lupilu φοραμε Νο3..(τα Νο2 ήταν στενά) ..θα παρω ακομα κανα 2 συσκευασίες lupilu γτ μ άρεσαν πάρα πολύ κ είναι κ οικονομικα... Θέλει να ξανακάνω αποθήκευση! 

Νομίζω ακομα δν κανει να κάθονται αλλα κ εμενα ετσι θέλει.. Για να βλέπε κ τους άλλους τριγύρω.. Εχουν ρα δικια τους κ αυτα! 

Link to comment
Share on other sites

K εμενα ετσι θελει αν την εχω αγγαλια κ ειμαι σε ημιξαπλωτη θεση κανει μπροστα βαζει δυναμη κ σηκωνεται κανονικα....εγω κοριτσια στην αγγαλια μ παντα με τον κωλο την εχω καθεται πανω στα ποδια μ αλλιως μας ακουει το τετραγωνο κ εχουμε κ αλλα 3 μωρα στην γειτονια!!!!

Να σας ρωτησω;;; Θα τα ντυσετε τα παιδακια σας;; εγω το σκεφτομαι ισως πεταχτω στα τζαμπο να της παρω καποια στολη!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

K εμενα ετσι θελει αν την εχω αγγαλια κ ειμαι σε ημιξαπλωτη θεση κανει μπροστα βαζει δυναμη κ σηκωνεται κανονικα....εγω κοριτσια στην αγγαλια μ παντα με τον κωλο την εχω καθεται πανω στα ποδια μ αλλιως μας ακουει το τετραγωνο κ εχουμε κ αλλα 3 μωρα στην γειτονια!!!!

Να σας ρωτησω;;; Θα τα ντυσετε τα παιδακια σας;; εγω το σκεφτομαι ισως πεταχτω στα τζαμπο να της παρω καποια στολη!

Το σκεφτόμουν να τον ντυσω αλλα βρήκα με 30-50€ κ να σ πω την αλήθεια δνεβτα δίνω για 4-5 ωρες που θα το φορέσει μια φορά...! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Cath3rine είπε:

Το σκεφτόμουν να τον ντυσω αλλα βρήκα με 30-50€ κ να σ πω την αλήθεια δνεβτα δίνω για 4-5 ωρες που θα το φορέσει μια φορά...! 

Πανε τοσο ακριβες ε;; εεε οχι βεβαια!!!

Αχχχχ κοριτσια ηρθαν τα δειγματα απο τα προσκλητηρια κ τους φακελους....τρελαθηκααα!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πανε τοσο ακριβες ε;; εεε οχι βεβαια!!!

Αχχχχ κοριτσια ηρθαν τα δειγματα απο τα προσκλητηρια κ τους φακελους....τρελαθηκααα!!!!

Για πες.. Για πες... Τι θέμα;;  πως είναι;; 

Εγω βρήκα ενα σχέδιο που μ αρέσει κ, οικονομικό νομίζω.. ΄εχω κολλησει στις μπομπονιέρες εγω.. Δεν βρίσκω!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Cath3rine είπε:

Για πες.. Για πες... Τι θέμα;;  πως είναι;; 

Εγω βρήκα ενα σχέδιο που μ αρέσει κ, οικονομικό νομίζω.. ΄εχω κολλησει στις μπομπονιέρες εγω.. Δεν βρίσκω!! 

Εγω θα φτιαξω μονη μ μπομπονιερες θα παρω τουλια κορδελες κ θα τις κανω....απλες θα ειναι διπλη η στρωση σκεψου τουλι λευκο για να τυλιξω τα κουφετα μεσα,,, κρεμ τουλι απλο απο πανω ειναι 25×25 και τουλι δαντελα μπεζ εξω παλι 25×25 σκεψου 2τετραγωνα αλλα θα τα βαλω ετσι ωστε να εχει παντου γωνιες οχι το ενα εφαρμοστο πανω στο αλλο κ δαντελα κορδελα λευκη απο εξω για δεσιμο φιογκος...θα κανω κ γλυκακια για την βαφτιση κ θα τα βαλω διπλα μαζι....απλα πραγματα!!! Λοιπον οσο για το προσκλητηριο δεν μπορω να σου εξηγησω αλλα θα προσπαθησω ειναι χαρτονενιο επιχρισμενο 17+17 εχει πανω ενα χερι γυναικειο ενα αντρικο κρατιουνται και στην μεση απο τις παλαμες τους πανω δυο ποδαρακια μωρου π απο τα δαχτυλακια του κρεμονται οι βερες....ειναι το 1/3 εκει π ειναι τα χερια κρεμ κ γυαλιζει μετα εχει σχεδιο σαν δαντελα λευκη αλλα οχι αναγλυφη ζωγραφισμενη και τα 2/3 κατω στο κειμενακι κλπ ειναι ροζακι απαλο παλι γυαλιστερο...κ διαλεξα κ εναν φακελο παλι επιχρισμενο ιδιο με το ροζ π εχει το προσκλητηριο...θα σ γραψω την ιστοσελιδα αν θες να ριξεις μια ματια στελνει δωρεαν δειγματα κ πληρωνεις μονο μεταφορικα polygrafos.gr αν εχεις ωρα ριξε μια ματια αυτο π διαλεξα τελικα ειναι στην σελιδα προσκλητηρια γαμου και βαφτισης μαζι με κωδικο 1244 αδικειτε βεβαια απο κοντα ειναι τελειο....

Σκεψου απο αποψης οικονομικου τα 200π θα κανουμε εμεις με φακελο μαζι κ κειμενακι π διαλεξαμε συγκεκριμενο με μεταφορικα μας βγαινει 166€

Κ σ στελνει φυσικα την μακετα πριν την εκτυπωση να το δεις αν ειναι κατι λαθος πριν στο στειλει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ βρε κοριτσια ξεχασα να σας πω τον πονο μου...με κεινα κ με τουτα...

Μα ποσο ατυχη μπορει να ειμαι;;; 5του μηνος το βραδυ καναμε με το συζηγο..... ξερετε φυσικα με προφυλαξη οταν εβγαινε ομως βγηκε και το προφυλακτικο πριν προλαβει να βγει απο μεσα μ και σαν να αδειασε λιγο εχω την υπονοια...δεν ηθελα να παρω το χαπι διοτι το εχω παρει ηδη μια φορα πριν 4χρονια οταν τοτε ειχε σπασει η προφυλαξη κ δεν θελαμε νινι! Μπαινοντας την αλλη μερα στο ημερολογιο το γνωστο της περιοδου να δω ποτε ειναι ν μ ερθει διαπιστωσα οτι ημουν στις γονιμες και δε την προηγουμενη της ωορηξιας κ οντως διαπιστωσα εκεινη την ημερα τα γνωστα πονακια της ωορηξιας....πραγματικα δεν πιστευω να εγινε καμια στραβη θα αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μ στον τοιχο!:shock:

Σορρυ για την ανατριχιαστικη περιγραφη καπου επρεπε να το πω γιατι θα σκασω! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοπελα μ καλημερα να πω σε καταλαβαινω ειναι λιγο ζουμε απλα τα ιδια αλλα σκεψου εγω οταν ξυπναω τα βραδυα δεν εχω καν το κουραγιο να γραψω ειμαι μες την απελπισια κ τα ματια τσουζουν λες κ δεν εχω κοιμηθει τα τελευταια 3 χρονια οχι 3 μηνες.Το πρωτο μηνα εκλαιγα κ ελεγα οτι μαλλον θα παιθανω απ την αυπνια τελικα δε παιθενει κανεις κ οπως λεει κ η κουμπαρα μ οι μανουλες μαλλον ειναι καποιο υποχθονιο πειραμα για να αποδειχθει οτι ο ανθρωπος δε παιθενει χωρις υπνο!!!κ της λεω κ γω ωραια το πειραμα πετυχε ποτε θα σταματησει επιτελους?? Χαχαχα αν εχεις κουραγιο να γελασεις δε ξερω που θα παει αυτη η κατασταση στο τσακιρ κεφι κανουμε ενα 4 ωρο τη βδομαδα κ καμια βοηθεια ε ο αντρας περα βρεχει ροχαλιζει κ το πρωι ξεκινανε οι δουλειες μαγειρεμα πληντυρια το σπιτι πανω κατω με σκαλα εχω ψωφισει κ σε 3 μηνες γυρναω κ στη δουλεια εκει θα γελασουμε δε ξερω πως θα ξυπναω 

Κ εγω μια απο τα ιδια σε δυο μήνες γυρνάω στη δουλεια. Κ δε ξερω πως θα τα κάνω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω θα φτιαξω μονη μ μπομπονιερες θα παρω τουλια κορδελες κ θα τις κανω....απλες θα ειναι διπλη η στρωση σκεψου τουλι λευκο για να τυλιξω τα κουφετα μεσα,,, κρεμ τουλι απλο απο πανω ειναι 25×25 και τουλι δαντελα μπεζ εξω παλι 25×25 σκεψου 2τετραγωνα αλλα θα τα βαλω ετσι ωστε να εχει παντου γωνιες οχι το ενα εφαρμοστο πανω στο αλλο κ δαντελα κορδελα λευκη απο εξω για δεσιμο φιογκος...θα κανω κ γλυκακια για την βαφτιση κ θα τα βαλω διπλα μαζι....απλα πραγματα!!! Λοιπον οσο για το προσκλητηριο δεν μπορω να σου εξηγησω αλλα θα προσπαθησω ειναι χαρτονενιο επιχρισμενο 17+17 εχει πανω ενα χερι γυναικειο ενα αντρικο κρατιουνται και στην μεση απο τις παλαμες τους πανω δυο ποδαρακια μωρου π απο τα δαχτυλακια του κρεμονται οι βερες....ειναι το 1/3 εκει π ειναι τα χερια κρεμ κ γυαλιζει μετα εχει σχεδιο σαν δαντελα λευκη αλλα οχι αναγλυφη ζωγραφισμενη και τα 2/3 κατω στο κειμενακι κλπ ειναι ροζακι απαλο παλι γυαλιστερο...κ διαλεξα κ εναν φακελο παλι επιχρισμενο ιδιο με το ροζ π εχει το προσκλητηριο...θα σ γραψω την ιστοσελιδα αν θες να ριξεις μια ματια στελνει δωρεαν δειγματα κ πληρωνεις μονο μεταφορικα polygrafos.gr αν εχεις ωρα ριξε μια ματια αυτο π διαλεξα τελικα ειναι στην σελιδα προσκλητηρια γαμου και βαφτισης μαζι με κωδικο 1244 αδικειτε βεβαια απο κοντα ειναι τελειο....

Σκεψου απο αποψης οικονομικου τα 200π θα κανουμε εμεις με φακελο μαζι κ κειμενακι π διαλεξαμε συγκεκριμενο με μεταφορικα μας βγαινει 166€

Κ σ στελνει φυσικα την μακετα πριν την εκτυπωση να το δεις αν ειναι κατι λαθος πριν στο στειλει!

Τελεια ακουγονται!! Ποτε εχετε βαφτιση εσεις και τα ετοιμαζεις τωρα;;;εμεις αυγουστο γαμοβαφτιση και ειπα κατα τον μαιο να αρχισω.. αργα ειναι λετε;;;

κοριτσι μου με την βρογχιολυτιδα ολα ενταξει τωρα;; 

Κοριτσια αμα σας πω εγω τι υπνους κανουμε θα ζηλεψετε.. φοβαμαι και να το πω μην το ματιαξω... χθες κοιμηθηκε 12 και σηκωθηκε 7μιση.. εφαγε και κοιμηθηκε παλι κατα τις 8και10 μεχρι 11κ20 σμρα το πρωι... ξανακοιμηθηκε μετα ενα μισαωρο 1-1μιση.. μεσα στη μερα δεν κοιμαται 20 λεπρα μονο με μιση ωρα.. αλλα το βραδυ ειμαστε πολυ καλα!!! Και την θηλαζω και αποκλειστικα... περιεργο μου φαινεται κ μενα να κοιμαται τοσο ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν ειναι καλα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Τελεια ακουγονται!! Ποτε εχετε βαφτιση εσεις και τα ετοιμαζεις τωρα;;;εμεις αυγουστο γαμοβαφτιση και ειπα κατα τον μαιο να αρχισω.. αργα ειναι λετε;;;

κοριτσι μου με την βρογχιολυτιδα ολα ενταξει τωρα;; 

Κοριτσια αμα σας πω εγω τι υπνους κανουμε θα ζηλεψετε.. φοβαμαι και να το πω μην το ματιαξω... χθες κοιμηθηκε 12 και σηκωθηκε 7μιση.. εφαγε και κοιμηθηκε παλι κατα τις 8και10 μεχρι 11κ20 σμρα το πρωι... ξανακοιμηθηκε μετα ενα μισαωρο 1-1μιση.. μεσα στη μερα δεν κοιμαται 20 λεπρα μονο με μιση ωρα.. αλλα το βραδυ ειμαστε πολυ καλα!!! Και την θηλαζω και αποκλειστικα... περιεργο μου φαινεται κ μενα να κοιμαται τοσο ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν ειναι καλα!!!

Για γαμοβαφτιση ειπαμε ή μια απο τις 2τελευταιες κυριακες του ιουλιου ή την πρωτη κυριακη του αυγουστου! Εγω ξεκινησα απο τωρα κουτσου κουτσου γιατι 1ον ειναι γαμος κ βαπτιση μαζι κ 2ον θα τα κανω σιγα σιγα γιατι με το μωρο δεν ειμαι σιγουρη οτι θα τα προλαβω αν ξεκινησω αργοτερα....

Πωωωωω τι υπνους κανει αυτο το νινι μωρε!!! ΦΤΟΥΥΥΥ ΦΤΟΥΥΥΥ ΦΤΟΥΥΥΥ

Ευτυχως η βρογχιολιτιδα υποχωρησε λιγο η μυτουλα βουλωνει μια φορα την ημερα οπου κ της βαζω ορο κατα τα αλλα οκ δοξα τω Θεω!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω θα φτιαξω μονη μ μπομπονιερες θα παρω τουλια κορδελες κ θα τις κανω....απλες θα ειναι διπλη η στρωση σκεψου τουλι λευκο για να τυλιξω τα κουφετα μεσα,,, κρεμ τουλι απλο απο πανω ειναι 25×25 και τουλι δαντελα μπεζ εξω παλι 25×25 σκεψου 2τετραγωνα αλλα θα τα βαλω ετσι ωστε να εχει παντου γωνιες οχι το ενα εφαρμοστο πανω στο αλλο κ δαντελα κορδελα λευκη απο εξω για δεσιμο φιογκος...θα κανω κ γλυκακια για την βαφτιση κ θα τα βαλω διπλα μαζι....απλα πραγματα!!! Λοιπον οσο για το προσκλητηριο δεν μπορω να σου εξηγησω αλλα θα προσπαθησω ειναι χαρτονενιο επιχρισμενο 17+17 εχει πανω ενα χερι γυναικειο ενα αντρικο κρατιουνται και στην μεση απο τις παλαμες τους πανω δυο ποδαρακια μωρου π απο τα δαχτυλακια του κρεμονται οι βερες....ειναι το 1/3 εκει π ειναι τα χερια κρεμ κ γυαλιζει μετα εχει σχεδιο σαν δαντελα λευκη αλλα οχι αναγλυφη ζωγραφισμενη και τα 2/3 κατω στο κειμενακι κλπ ειναι ροζακι απαλο παλι γυαλιστερο...κ διαλεξα κ εναν φακελο παλι επιχρισμενο ιδιο με το ροζ π εχει το προσκλητηριο...θα σ γραψω την ιστοσελιδα αν θες να ριξεις μια ματια στελνει δωρεαν δειγματα κ πληρωνεις μονο μεταφορικα polygrafos.gr αν εχεις ωρα ριξε μια ματια αυτο π διαλεξα τελικα ειναι στην σελιδα προσκλητηρια γαμου και βαφτισης μαζι με κωδικο 1244 αδικειτε βεβαια απο κοντα ειναι τελειο....

Σκεψου απο αποψης οικονομικου τα 200π θα κανουμε εμεις με φακελο μαζι κ κειμενακι π διαλεξαμε συγκεκριμενο με μεταφορικα μας βγαινει 166€

Κ σ στελνει φυσικα την μακετα πριν την εκτυπωση να το δεις αν ειναι κατι λαθος πριν στο στειλει!

Πολυ ωραιο ακούγεται!! Μπράβο. Εννοειται θα μπω να δω... Μμμμ κ εγβω στο γαμο μ είχα κανει μονη μ τις μπομπονιέρες ηταν χάρτινο κουτάκι με laser cut νύφη κ γαμπρό(υπέροχο).... Κ έκλεινε σαν κλουβακι.έχει απο πανω μ τρύπα για να το κρεμάσεις... Τέλειο..... Κ μέσα παστέλ τούλι τυλιγμένα τα κουφέτα.. Θραυση έκανε.. Χαχααχαα τωρα για την βάφτιση δεν ξερω έχω κολλήσει....!!! Σκεφτηκα να κανω πάλι μόνη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει! Κ αν θα βρω χρόνο.. Το προσκλητήριο πόσο σου κοστίζει; εγω ενα που ειδα βγαίνει 0,50€ το ένα.. 

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχχ βρε κοριτσια ξεχασα να σας πω τον πονο μου...με κεινα κ με τουτα...

Μα ποσο ατυχη μπορει να ειμαι;;; 5του μηνος το βραδυ καναμε με το συζηγο..... ξερετε φυσικα με προφυλαξη οταν εβγαινε ομως βγηκε και το προφυλακτικο πριν προλαβει να βγει απο μεσα μ και σαν να αδειασε λιγο εχω την υπονοια...δεν ηθελα να παρω το χαπι διοτι το εχω παρει ηδη μια φορα πριν 4χρονια οταν τοτε ειχε σπασει η προφυλαξη κ δεν θελαμε νινι! Μπαινοντας την αλλη μερα στο ημερολογιο το γνωστο της περιοδου να δω ποτε ειναι ν μ ερθει διαπιστωσα οτι ημουν στις γονιμες και δε την προηγουμενη της ωορηξιας κ οντως διαπιστωσα εκεινη την ημερα τα γνωστα πονακια της ωορηξιας....πραγματικα δεν πιστευω να εγινε καμια στραβη θα αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μ στον τοιχο!:shock:

Σορρυ για την ανατριχιαστικη περιγραφη καπου επρεπε να το πω γιατι θα σκασω! 

Μωρε λες;;;;; θα φανεί τον επόμενο μηνα.... Υπομονη..... Δεν ξέρω πως είναι διοτι ακομα δεν εχω κάνει τπτ... Γρρρρρρρρρ

Σημερα έχω γυναικολόγο κ επιτέλους πιστεύω μετά θα μπορώ... Εντάξει σε 5-6 μέρες κλείνουμε χρόνο χαχαχαχα καλα ειχα πει θα καναμε στην επέτειο χωρις σεχ χαχααααχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Πολυ ωραιο ακούγεται!! Μπράβο. Εννοειται θα μπω να δω... Μμμμ κ εγβω στο γαμο μ είχα κανει μονη μ τις μπομπονιέρες ηταν χάρτινο κουτάκι με laser cut νύφη κ γαμπρό(υπέροχο).... Κ έκλεινε σαν κλουβακι.έχει απο πανω μ τρύπα για να το κρεμάσεις... Τέλειο..... Κ μέσα παστέλ τούλι τυλιγμένα τα κουφέτα.. Θραυση έκανε.. Χαχααχαα τωρα για την βάφτιση δεν ξερω έχω κολλήσει....!!! Σκεφτηκα να κανω πάλι μόνη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει! Κ αν θα βρω χρόνο.. Το προσκλητήριο πόσο σου κοστίζει; εγω ενα που ειδα βγαίνει 0,50€ το ένα.. 

68λεπτα το ενα αλλα φυσικα εχει κ πιο οικονομικα με 46λεπτα κλπ....εμενα μ αρεσε το συγκεκριμενο γιαυτο κολλησα με αυτο!!!! Πολυ ωραιο μ ακουγονται οι μπομπονιερες μωρε αν ηταν μονο βαφτιση για προσκλητηριο ειχα βρει πλαστικοποιημενη ταυτοτητα να της κανω με την φωτογραφια της κλπ....τωρα πρεπει να ειναι μαζι συνδυασμενα!!!

Δεν λεωωωω δεν λεωωωω!!!

Εμεις ειχαμε 10μηνες ......αλλα τωρα ειπα στις γονιμες τπτ μετα απο αυτο π εγινε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχχ βρε κοριτσια ξεχασα να σας πω τον πονο μου...με κεινα κ με τουτα...

Μα ποσο ατυχη μπορει να ειμαι;;; 5του μηνος το βραδυ καναμε με το συζηγο..... ξερετε φυσικα με προφυλαξη οταν εβγαινε ομως βγηκε και το προφυλακτικο πριν προλαβει να βγει απο μεσα μ και σαν να αδειασε λιγο εχω την υπονοια...δεν ηθελα να παρω το χαπι διοτι το εχω παρει ηδη μια φορα πριν 4χρονια οταν τοτε ειχε σπασει η προφυλαξη κ δεν θελαμε νινι! Μπαινοντας την αλλη μερα στο ημερολογιο το γνωστο της περιοδου να δω ποτε ειναι ν μ ερθει διαπιστωσα οτι ημουν στις γονιμες και δε την προηγουμενη της ωορηξιας κ οντως διαπιστωσα εκεινη την ημερα τα γνωστα πονακια της ωορηξιας....πραγματικα δεν πιστευω να εγινε καμια στραβη θα αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μ στον τοιχο!:shock:

Σορρυ για την ανατριχιαστικη περιγραφη καπου επρεπε να το πω γιατι θα σκασω! 

Το ξερεις οτι τωρα ειμαστε φουλ γονιμες και πιανουμε κατευθειαν εεε;;; ελπιζω να μην εγινε κατι και να σου ερθει συντομα περιοδος να σου φυγει το αγχος!!!

Λες και εγω να πρεπει να αρχιζω να ετοιμαζω;; με αγχωσες τωρα και εμας μαζι γαμος βαφτιση θα ναι... εγω ειπα νυφικο να ξεκινησω απο τον επομενο μηνα να ψαξω αν και το βαριεμαι πολυ να πηγαινω να δοκιμαζω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...