Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Katerina-90 είπε:

Το ξερεις οτι τωρα ειμαστε φουλ γονιμες και πιανουμε κατευθειαν εεε;;; ελπιζω να μην εγινε κατι και να σου ερθει συντομα περιοδος να σου φυγει το αγχος!!!

Λες και εγω να πρεπει να αρχιζω να ετοιμαζω;; με αγχωσες τωρα και εμας μαζι γαμος βαφτιση θα ναι... εγω ειπα νυφικο να ξεκινησω απο τον επομενο μηνα να ψαξω αν και το βαριεμαι πολυ να πηγαινω να δοκιμαζω!!!

Ναι γμτ το ξερω θελει ακομα για να μ ερθει.....

Εγω νυφικο ειχα βρει πριν γεννησω το εκλεισα κ τωρα θα παω απλα να το παρω!

Κοιταξε αν θεωρεις οτι προλαβαινεις ξεκινα πιο μετα!!! Εγω θεωρω πως δεν προλαβαινω παντως!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω νυσταζω αν κ κατι καναμε το βραδυ! Η μικρη καλα εδω με κλωτσαει!!!!Εκλεισα τα 21 σημερα!!!:wub:

Ωωω να τα εκατοστησεις μικρη μου, πολυχρονη και οτι επιθυμεις. Παντα χαρες στη ζωη σου και να χαιρεσαι την οικογενεια σου και εκεινη εσενα!

1 hour ago, loyloy είπε:

Εγω να δεις .κουτουλαω.....

 

Κοριτσια δεν σας εχω ξεχασει αλλα ο μικρουλης μου ρουφαει ολη την ενεργεια.

Ετσι ακριβως κ γω. Μην αγχωνεσαι λουλου μου, σε καταλαβαινουμε.

 Κοιμαμαι ορθια και δεν κοιμαται με τπτ να ξεκουραστω λιγο! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωωω να τα εκατοστησεις μικρη μου, πολυχρονη και οτι επιθυμεις. Παντα χαρες στη ζωη σου και να χαιρεσαι την οικογενεια σου και εκεινη εσενα!

Ετσι ακριβως κ γω. Μην αγχωνεσαι λουλου μου, σε καταλαβαινουμε.

 Κοιμαμαι ορθια και δεν κοιμαται με τπτ να ξεκουραστω λιγο! 

Σε ευχαριστω πολυ ευτυχια στην οικογενεια σου ευχομαι!!!!

Απορω πως αντεχουν με 2-3ωρες υπνου ολη μερα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ ευτυχια στην οικογενεια σου ευχομαι!!!!

Απορω πως αντεχουν με 2-3ωρες υπνου ολη μερα!!!

Κοπελα μου πολυχρονη κ ευτυχισμενη!Υγεια κ ομορφες στιγμες με την οικογενεια σ!

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Ωωω να τα εκατοστησεις μικρη μου, πολυχρονη και οτι επιθυμεις. Παντα χαρες στη ζωη σου και να χαιρεσαι την οικογενεια σου και εκεινη εσενα!

Ετσι ακριβως κ γω. Μην αγχωνεσαι λουλου μου, σε καταλαβαινουμε.

 Κοιμαμαι ορθια και δεν κοιμαται με τπτ να ξεκουραστω λιγο! 

Πωωω κ γω σημερα πολυ νυστα συσορευμενη πιστευω γιατι αποψε κοιμηθηκαμε λιγακι μπορω να πω 12-3 κ με ενα πολυ συντομο θηλασμο ξανα 3-6 κ οταν ξυπνησα ενιωθα οτι ειχα χορτασει υπνο αλλα τωρα ειμαι λιωμα κ η μαγουλου με ρουφαει!!

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;;; ετοιμες για το 3 ήμερο; 

 

Εμεις Δευτερα θα παμε Ναυπλιο μια βολτουλα ειδα οτι θα χει καλο καιρο!!Ελεγα στον αντρα μ να φυγουμε αυριο να κανουμε κ μια διανυκτερευση αλλα ειναι ανενδοτος φοβαται λεει με το παιδι τοσο μικρο να κοιμηθουμε αλλου...μ φαινεται οι αντρες ειναι χειροτεροι απο μασ στα ανχη με τα παιδια!!εγω θελω ξενοδοχειο κ ετοιμο πρωινουλιιι μ χει λειψει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω νυσταζω αν κ κατι καναμε το βραδυ! Η μικρη καλα εδω με κλωτσαει!!!!Εκλεισα τα 21 σημερα!!!:wub:

Κοριτσακι μ χρόνια σου πολλα πολλα.... Να σαι γεμάτη υγεία... Να σε χαίρεται η οικογένεια σου!! Κι εύχομαι σύντομα να κοιμάστε πιο, πολυ χιχιχι  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοπελα μου πολυχρονη κ ευτυχισμενη!Υγεια κ ομορφες στιγμες με την οικογενεια σ!

Πωωω κ γω σημερα πολυ νυστα συσορευμενη πιστευω γιατι αποψε κοιμηθηκαμε λιγακι μπορω να πω 12-3 κ με ενα πολυ συντομο θηλασμο ξανα 3-6 κ οταν ξυπνησα ενιωθα οτι ειχα χορτασει υπνο αλλα τωρα ειμαι λιωμα κ η μαγουλου με ρουφαει!!

Εμεις Δευτερα θα παμε Ναυπλιο μια βολτουλα ειδα οτι θα χει καλο καιρο!!Ελεγα στον αντρα μ να φυγουμε αυριο να κανουμε κ μια διανυκτερευση αλλα ειναι ανενδοτος φοβαται λεει με το παιδι τοσο μικρο να κοιμηθουμε αλλου...μ φαινεται οι αντρες ειναι χειροτεροι απο μασ στα ανχη με τα παιδια!!εγω θελω ξενοδοχειο κ ετοιμο πρωινουλιιι μ χει λειψει!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μ επισης υγεια στην ομορφη οικογενεια σου! Καλα να περασετε την καθαρη δευτερα! 

 

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κοριτσακι μ χρόνια σου πολλα πολλα.... Να σαι γεμάτη υγεία... Να σε χαίρεται η οικογένεια σου!! Κι εύχομαι σύντομα να κοιμάστε πιο, πολυ χιχιχι  

Σε ευχαριστω κοπελα μ η πιο ωραια ευχη π ακουσα μεχρι τωρα!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Dimitra K είπε:

Κοπελα μου πολυχρονη κ ευτυχισμενη!Υγεια κ ομορφες στιγμες με την οικογενεια σ!

Πωωω κ γω σημερα πολυ νυστα συσορευμενη πιστευω γιατι αποψε κοιμηθηκαμε λιγακι μπορω να πω 12-3 κ με ενα πολυ συντομο θηλασμο ξανα 3-6 κ οταν ξυπνησα ενιωθα οτι ειχα χορτασει υπνο αλλα τωρα ειμαι λιωμα κ η μαγουλου με ρουφαει!!

Εμεις Δευτερα θα παμε Ναυπλιο μια βολτουλα ειδα οτι θα χει καλο καιρο!!Ελεγα στον αντρα μ να φυγουμε αυριο να κανουμε κ μια διανυκτερευση αλλα ειναι ανενδοτος φοβαται λεει με το παιδι τοσο μικρο να κοιμηθουμε αλλου...μ φαινεται οι αντρες ειναι χειροτεροι απο μασ στα ανχη με τα παιδια!!εγω θελω ξενοδοχειο κ ετοιμο πρωινουλιιι μ χει λειψει!

Εγω ειχα πάει Χαλκιδική για να βγω χτες...κ έκανε baby sitting ο αδερφός μου(22χρόνων) κ ο μπαμπάς μου... Γυρισα 4 ώρα.. Σήμερα σαν να νιώθω λίγη κούραση... Γύρισα Θεσσαλονίκη με τον μικρο.. Κ τωρα είμαστε καθοδόν για καβαλα.. Θα κάτσουμε μέχρι τρίτη.. Εμένα ο δικός μου άντρας ευτυχώς δεν εχει τέτοια θέματα!!!! 

Πωωω πρωινό με θεα...Απόλαυση !!!να πάτε με διανυκτέρευση ωραία θα ναι.. Ναύπλιο δεν εχω πάει ποτε... Θα ναι μαγικά νομίζω! Καλα να περάσετε!!!! 

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μ επισης υγεια στην ομορφη οικογενεια σου! Καλα να περασετε την καθαρη δευτερα! 

 

Σε ευχαριστω κοπελα μ η πιο ωραια ευχη π ακουσα μεχρι τωρα!!!!

Πλεον αυτες οι ευχες είναι που μας κάνουν χαρούμενες.. Σε νιώθω ως μανα!!!!! Χαχααχ βγήκατε σήμερα;; θα κάνεις κάτι καθαρα δευτέρα; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μ επισης υγεια στην ομορφη οικογενεια σου! Καλα να περασετε την καθαρη δευτερα! 

 

Σε ευχαριστω κοπελα μ η πιο ωραια ευχη π ακουσα μεχρι τωρα!!!!

Να τα εκατοστησεις μανούλα!!!!!οτι επιθυμείς καθ με ενα αδερφακι στο μπεμπακι σου σύντομα!!!!

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Ωωω να τα εκατοστησεις μικρη μου, πολυχρονη και οτι επιθυμεις. Παντα χαρες στη ζωη σου και να χαιρεσαι την οικογενεια σου και εκεινη εσενα!

Ετσι ακριβως κ γω. Μην αγχωνεσαι λουλου μου, σε καταλαβαινουμε.

 Κοιμαμαι ορθια και δεν κοιμαται με τπτ να ξεκουραστω λιγο! 

Ρε συ θελω να παω ενα 2ημερο σε ξενοδοχειο με σπα.να με τριβουν ολη μερα και μετα να κοιμαμαι.ζηταω πολλα?

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσάκι μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!!!

Εμένα κορίτσια δυστυχώς κόλλησαν τα μωρά από τον μεγάλο, ειδικά ο μικρός είναι πολύ χάλια με την μυτούλα του, το παλεύω πολύ με τον φυσιολογικό ορό μη μας το γυρίσει σε βρογχιολιτιδα... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

 

Πλεον αυτες οι ευχες είναι που μας κάνουν χαρούμενες.. Σε νιώθω ως μανα!!!!! Χαχααχ βγήκατε σήμερα;; θα κάνεις κάτι καθαρα δευτέρα; 

Οχι που να παμε ημουν σαν ζομπι τωρα προσπαθω να την κοιμησω....δευτερα μπορει καμια βολτα στα πευερικα για φαγητο αν δεν ειμαι πτωμα!!!

 

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Να τα εκατοστησεις μανούλα!!!!!οτι επιθυμείς καθ με ενα αδερφακι στο μπεμπακι σου σύντομα!!!!

Ρε συ θελω να παω ενα 2ημερο σε ξενοδοχειο με σπα.να με τριβουν ολη μερα και μετα να κοιμαμαι.ζηταω πολλα?

Χαχαχα....οχι πολυ συντομα θελω να πιστευω αλλα ευχαριστω για την γλυκια σου ευχη....

Κ εγω το ιδιο θελω που ποτε κ τι ωρα;;;;; χαχαχα λεμε τωρα!!!

πρίν από 27 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος κοριτσάκι μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!!!

Εμένα κορίτσια δυστυχώς κόλλησαν τα μωρά από τον μεγάλο, ειδικά ο μικρός είναι πολύ χάλια με την μυτούλα του, το παλεύω πολύ με τον φυσιολογικό ορό μη μας το γυρίσει σε βρογχιολιτιδα... 

Σε ευχαριστω ηρωιδα μαμα.... ωχχχχ πολυ προσοχη ειναι δυσκολο για τα μικρακια μας κ δεν φευγει κ ευκολα γμτ!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι που να παμε ημουν σαν ζομπι τωρα προσπαθω να την κοιμησω....δευτερα μπορει καμια βολτα στα πευερικα για φαγητο αν δεν ειμαι πτωμα!!!

 

Χαχαχα....οχι πολυ συντομα θελω να πιστευω αλλα ευχαριστω για την γλυκια σου ευχη....

Κ εγω το ιδιο θελω που ποτε κ τι ωρα;;;;; χαχαχα λεμε τωρα!!!

Σε ευχαριστω ηρωιδα μαμα.... ωχχχχ πολυ προσοχη ειναι δυσκολο για τα μικρακια μας κ δεν φευγει κ ευκολα γμτ!!!!

Πως τη καταλαβαινεις τη βροχιολιτιδα ρε κοριτσι? Γιατι εμενα η μπεμπα εχει μυξες απο οταν γεννηθηκε δεν εχουμε σταματησει ποτε τον ορο


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...