Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Με 40λεπτα;;;;;;  ε οχι.. Κ εμεις εδω με 1€ κ λεμε φτηνά παλι είναι. Λογικα γα βαζουν σε ειδικές συσκευασίες όπως κανουν με τις τούρτες παγωτό. Ετσι πιστεύω... 

Θα το ψάξω. Γιατί είναι μεγάλη η διαφορά δλδ και με 60 70 λεπτά να βρω δε συγκρίνεται. Ακόμα και το 1 ευρώ που λες είναι σούπερ. Κάτσε να δούμε τι δίνουν στα 40 λεπτά βέβαια μην είναι και για πέταμα... Θα σας ενημερώσω να ξέρουν και άλλες κοπέλες αν είναι από Αθήνα. 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!!! Μολις γυρισαμε σπιτι.....αλλη μια συναντηση με την φιλη μου πριν φυγει παλι για την Γεωργια πηγα 8μιση το πρωι στην μαμα μου στην πολη! 12 συναντηθηκα με την φιλη μ της πηρα κατι για το μωρακι της! Και πηρα και της δικιας μου το φορεμα της βαφτισης εμειναν τα παπουτσια! Ειναιιι τελειοοο....πηγαμε για καφε καναμε την βολτουλα μας και γυρισαμε μολις....η μικρη κοιμοταν ή εβλεπε τριγυρω δεν εκλαψε ουτε για να φαει μονη μ την ταισα στην καφετερια π ημασταν! Ηρθα σπιτι εκανα λιγες δουλιτσες κ τωρα καθομαστε!!! Εσεις τι κανετε;;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Μολις γυρισαμε σπιτι.....αλλη μια συναντηση με την φιλη μου πριν φυγει παλι για την Γεωργια πηγα 8μιση το πρωι στην μαμα μου στην πολη! 12 συναντηθηκα με την φιλη μ της πηρα κατι για το μωρακι της! Και πηρα και της δικιας μου το φορεμα της βαφτισης εμειναν τα παπουτσια! Ειναιιι τελειοοο....πηγαμε για καφε καναμε την βολτουλα μας και γυρισαμε μολις....η μικρη κοιμοταν ή εβλεπε τριγυρω δεν εκλαψε ουτε για να φαει μονη μ την ταισα στην καφετερια π ημασταν! Ηρθα σπιτι εκανα λιγες δουλιτσες κ τωρα καθομαστε!!! Εσεις τι κανετε;;;

Καλά είμαστε κορίτσι! Και εμείς πήγαμε για καφεδάκι το απόγευμα με το νονο! Ωραία ήταν, τώρα τον ταΐζω να κοιμηθεί αλλά χέστηκε πατόκορφα αχαχαχαχα

  • Χαχα 3

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! Μολις γυρισαμε σπιτι.....αλλη μια συναντηση με την φιλη μου πριν φυγει παλι για την Γεωργια πηγα 8μιση το πρωι στην μαμα μου στην πολη! 12 συναντηθηκα με την φιλη μ της πηρα κατι για το μωρακι της! Και πηρα και της δικιας μου το φορεμα της βαφτισης εμειναν τα παπουτσια! Ειναιιι τελειοοο....πηγαμε για καφε καναμε την βολτουλα μας και γυρισαμε μολις....η μικρη κοιμοταν ή εβλεπε τριγυρω δεν εκλαψε ουτε για να φαει μονη μ την ταισα στην καφετερια π ημασταν! Ηρθα σπιτι εκανα λιγες δουλιτσες κ τωρα καθομαστε!!! Εσεις τι κανετε;;;

Κι εμείς βγήκαμς απο το πρωί κ γυρίσαμε 21:00 ωρα.. Πριν φυγουμε όμως εκανα κ μια απόψυξη ετσι για το καλο.. Γρρρρ...πήγαμε φοα καφεδάκι... Μετα για φωτογράφιση κατω στη παραλιακή... Μετα πήγαμε κλείσαμε μπομπονιέρες κ προσκλητήρια.. Κ πηρα κ γιρλαντα για μπροστά στο τραπέζι.... Θα κλείσω κ ενα σετ μπαλόνια να βάλω κ τέλος..! Τελικα δεν θα τις κανω εγω γτ εχει μικρη διαφορά.. Εδω τα πουλάνε ακριβά τα υλικα κ απο τα κινεζακια δεν προλαβαινω να ρα παραλάβω! Δεν πειράζει!!! Εκλεισα επίσης μαλλια κ μακιγιάζ..! Αυτααααααα......... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εμείς ξυπνήσαμε οικογενειακως από τις 7, βλέπουμε ήρωες με πυτζάμες (οι μανούλες με μεγαλύτερα παιδιά θα ξέρουν!!) και πίνω καφέ!!! Εχθές το βράδυ έκατσε η μαμά μου έκανε τα βραδινά ταισματα στις 1 και 2 και κοιμηθηκα πολύ καλά!!!! Τωρα σκέφτομαι να κάνω νωρίς το φαΐ μήπως βγούμε καμία βόλτα αργότερα αν έχει καλό καιρό! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κι εμείς βγήκαμς απο το πρωί κ γυρίσαμε 21:00 ωρα.. Πριν φυγουμε όμως εκανα κ μια απόψυξη ετσι για το καλο.. Γρρρρ...πήγαμε φοα καφεδάκι... Μετα για φωτογράφιση κατω στη παραλιακή... Μετα πήγαμε κλείσαμε μπομπονιέρες κ προσκλητήρια.. Κ πηρα κ γιρλαντα για μπροστά στο τραπέζι.... Θα κλείσω κ ενα σετ μπαλόνια να βάλω κ τέλος..! Τελικα δεν θα τις κανω εγω γτ εχει μικρη διαφορά.. Εδω τα πουλάνε ακριβά τα υλικα κ απο τα κινεζακια δεν προλαβαινω να ρα παραλάβω! Δεν πειράζει!!! Εκλεισα επίσης μαλλια κ μακιγιάζ..! Αυτααααααα......... 

Καλημεραααα!!!Αντε εσεις κανατε πολλα εεε αμα δεν σας συμφερει καλυτερα ετσι!!! Γλυτωνεις κ την ταλαιπωρια στα να τα φτιαξεις..μια χαρα τεκειωνετε σιγα σιγα!!!

 

8 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλά είμαστε κορίτσι! Και εμείς πήγαμε για καφεδάκι το απόγευμα με το νονο! Ωραία ήταν, τώρα τον ταΐζω να κοιμηθεί αλλά χέστηκε πατόκορφα αχαχαχαχα

Χχαχαχαχαχ καλημεραααα!!!!

 

7 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Μονο του δικου μου δεν καθεται ο κωλος πουθενα ησυχος??? Αχ παναγια μου. Ταλιμπαν θα μου γινει! Δεν ηρεμει ποτε! 

Τουλαχιστον κοιμαται καλα το βραδυ!? Εμενα κοριτσια εχθες κοιμηθηκε 10κ μιση αλλα δεν ηθελε να φαει πολυ κ εφαγε 70μλ κ λεω:ωχ θα ξυπνησει σε κανα 2ωρο απο πεινα!!! Αλλα οχι το κοριτσακι μου σηκωθηκε 7κ 15! Τωρα φαγαμε και καθομαστε παιζουμε! Χορτασε υπνο η μανουλα!!

Just now, Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εμείς ξυπνήσαμε οικογενειακως από τις 7, βλέπουμε ήρωες με πυτζάμες (οι μανούλες με μεγαλύτερα παιδιά θα ξέρουν!!) και πίνω καφέ!!! Εχθές το βράδυ έκατσε η μαμά μου έκανε τα βραδινά ταισματα στις 1 και 2 και κοιμηθηκα πολύ καλά!!!! Τωρα σκέφτομαι να κάνω νωρίς το φαΐ μήπως βγούμε καμία βόλτα αργότερα αν έχει καλό καιρό! 

Οχι μονο οι μανουλες με μεγαλυτερα παιδια αλλα κ μανουλες π οι αντρουληδες βλεπουν ακομα παιδικα και ας εχουν φτασει τα 25!χαχχαχαχαχα καλημερα! Εχει πολυ ωραιες μερες !

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε!?

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημεραααα!!!Αντε εσεις κανατε πολλα εεε αμα δεν σας συμφερει καλυτερα ετσι!!! Γλυτωνεις κ την ταλαιπωρια στα να τα φτιαξεις..μια χαρα τεκειωνετε σιγα σιγα!!!

 

Χχαχαχαχαχ καλημεραααα!!!!

 

Τουλαχιστον κοιμαται καλα το βραδυ!? Εμενα κοριτσια εχθες κοιμηθηκε 10κ μιση αλλα δεν ηθελε να φαει πολυ κ εφαγε 70μλ κ λεω:ωχ θα ξυπνησει σε κανα 2ωρο απο πεινα!!! Αλλα οχι το κοριτσακι μου σηκωθηκε 7κ 15! Τωρα φαγαμε και καθομαστε παιζουμε! Χορτασε υπνο η μανουλα!!

Οχι μονο οι μανουλες με μεγαλυτερα παιδια αλλα κ μανουλες π οι αντρουληδες βλεπουν ακομα παιδικα και ας εχουν φτασει τα 25!χαχχαχαχαχα καλημερα! Εχει πολυ ωραιες μερες !

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε!?

Ααααα βλέπω και εσύ 2 μωρά έχεις, όχι ένα χαχαχααχααχ!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τουλαχιστον κοιμαται καλα το βραδυ!? Εμενα κοριτσια εχθες κοιμηθηκε 10κ μιση αλλα δεν ηθελε να φαει πολυ κ εφαγε 70μλ κ λεω:ωχ θα ξυπνησει σε κανα 2ωρο απο πεινα!!! Αλλα οχι το κοριτσακι μου σηκωθηκε 7κ 15! Τωρα φαγαμε και καθομαστε παιζουμε! Χορτασε υπνο η μανουλα!!

Καλημεραααα. Ψιλοκαλα κοιμαται. Ξυπναει 2 φορες μεχρι τις 6. Μετα την 3η φορα τον παιρνω στο κρεβατι και τον θηλαζω ξαπλωμενη και λαγοκοιμομαστε λιγο ακομα μεχρι τις 8,30 περιπου!! 

Καλημερα κοριτσια!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@ΒαλεντιναΧρηστος Ηταν να μην παρω φορα..! Δεν ξερω αν θεωρούνται πολλές οι μπομπονιέρες 250 θα κανω! Τα εκλεισα κ αυτο που λες θα μ τα έχουν ετοιμα με τα δικά λεφτα που θα τα έφτιαχνα...γι αυτό κ τα παρήγγειλα... Σε 3 μέρες υα με στείλουν τα σχέδια κ είμαστε κομπλε.. Μονη μ θα κανω το τραπέζι εξω απο την εκκλησία.. Πηρα κ γιρλαντα μπροστα με το ονομα του.. Θα πάρουμε κ μπαλόνια.. Ενα τραπεζομάντηλο κι έτοιμο κ αυτό! Μετα μένει να δω τι ρούχα θέλω για την φωτογραφίση πριν την βάφτιση.. Κ νομίζω πως τελείωσα !

@Anastasia_paris φιλενάδα να βγείτε έχει ωραία μερα κ καπου διάβασα σκ έρχεται κακοκαιρία... Κ εμεις μαλλον θα βγούμε σημερα... Κ αύριο θα έχουμε επισκέψεις κ θα βγουμε για φαγητο η καφέ... Ααα εγω δεν ξέρω αυτούς τους ήρωες θα τους μαθω οταν έρθει η ωρα χχαχαχαχααχ

Καλημερούδια σε όλες!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος Ηταν να μην παρω φορα..! Δεν ξερω αν θεωρούνται πολλές οι μπομπονιέρες 250 θα κανω! Τα εκλεισα κ αυτο που λες θα μ τα έχουν ετοιμα με τα δικά λεφτα που θα τα έφτιαχνα...γι αυτό κ τα παρήγγειλα... Σε 3 μέρες υα με στείλουν τα σχέδια κ είμαστε κομπλε.. Μονη μ θα κανω το τραπέζι εξω απο την εκκλησία.. Πηρα κ γιρλαντα μπροστα με το ονομα του.. Θα πάρουμε κ μπαλόνια.. Ενα τραπεζομάντηλο κι έτοιμο κ αυτό! Μετα μένει να δω τι ρούχα θέλω για την φωτογραφίση πριν την βάφτιση.. Κ νομίζω πως τελείωσα !

@Anastasia_paris φιλενάδα να βγείτε έχει ωραία μερα κ καπου διάβασα σκ έρχεται κακοκαιρία... Κ εμεις μαλλον θα βγούμε σημερα... Κ αύριο θα έχουμε επισκέψεις κ θα βγουμε για φαγητο η καφέ... Ααα εγω δεν ξέρω αυτούς τους ήρωες θα τους μαθω οταν έρθει η ωρα χχαχαχαχααχ

Καλημερούδια σε όλες!!! 

Εγω 200θα κανω! Μια χαρα ειναι υπεραρκετες....μπουφε δεν θα κανω! Ποσο σ στοιχισαν κ απο π τις παρηγγειλες;.;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω 200θα κανω! Μια χαρα ειναι υπεραρκετες....μπουφε δεν θα κανω! Ποσο σ στοιχισαν κ απο π τις παρηγγειλες;.;

Οχι μπουφέ απλα ενα τραπέζι τηε εκκλησίας που θα εχω πάνω τα γλυκά κ τις μπομπονιέρες... Η καθεμία στοίχισε 0,90€ με 5 κουφέτα με διάφορες γεύσεις... Θα μ τα έχουν ετοιμα.. Κ οι μπομπονιέρα μεσα σε κουτι λευκό με κορδέλακια κλπ.. Κ επειδή δεν θέλω να φαίνεται το τραπέζι τηε εκκλησίας είπα θα πάρω ένα σκούρο να βαλω κ μπροστά την γιρλαντα.. Το προσκλητήριο με βγήκε 0,50€..ειναι κουτάκι εμένα η μπομπονιέρα.. Ολα απο το ίδιο μαγαζί.. Εδω Θεσσαλονίκη που εκτυπώνει κ ειχε καλες τιμές.. 

Εσενα πιο, οικονομικά :;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Οχι μπουφέ απλα ενα τραπέζι τηε εκκλησίας που θα εχω πάνω τα γλυκά κ τις μπομπονιέρες... Η καθεμία στοίχισε 0,90€ με 5 κουφέτα με διάφορες γεύσεις... Θα μ τα έχουν ετοιμα.. Κ οι μπομπονιέρα μεσα σε κουτι λευκό με κορδέλακια κλπ.. Κ επειδή δεν θέλω να φαίνεται το τραπέζι τηε εκκλησίας είπα θα πάρω ένα σκούρο να βαλω κ μπροστά την γιρλαντα.. Το προσκλητήριο με βγήκε 0,50€..ειναι κουτάκι εμένα η μπομπονιέρα.. Ολα απο το ίδιο μαγαζί.. Εδω Θεσσαλονίκη που εκτυπώνει κ ειχε καλες τιμές.. 

Εσενα πιο, οικονομικά :;

Καλα σπυ βγηκαν εμενα 200μπομπονιερες 90€ μαζι με 2μεγαλα στολισμενα κουτια 200 μαρτυρικα 45€ και 130προσκλητηρια 125€ κανονικα ηταν 115€αλλα διαλεξα επιχρυσμενο φακελο αντι για απλο κ μ βγηκαν 125€ αααα το τραπεζι της εκκλησιας εννοεις κ εγω καπως ετσι θα το κανω οπως θ παρω τουλι λιλα κ ασπρο για τον στολισμο τ σπιτιου θα παρω κ για εκει...

Κ 150 γλυκακια σε κουτακια προφιτερολ κ πουτιγκα 140€

Κ εγω απο ηλεκτρονικο μαγαζι στην θεσσαλονικη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;; η μικρη κοιμηθηκε χθες 22:20 και σηκωθηκε σημερα 7:20 2η μερα π δεν ξυπνησε το βραδυ μακαρι να το συνεχισουμε ετσι εφαγε και ξανακοιμηθηκε 8:05 τωρα καθομαι πινω καφεδακι η αληθεια ειναι χθες κ σημερα π κοιμηθηκα καλα ξεκουραστηκα κ εχω μια ορεξη αλλο πραγμα....εσεις τι κανετε τα μωρακια σας;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...