Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημεραααααα.....εγω περιμενω τον συζηγο να γυρισει απο την δουλεια να δουμε τι θα κανουμε!!!

Μπραβο σου που βρισκεις χρονο για γυμναστηριο! Εγω δεν εχω κανεναν να μ την κρατησει δεν θελω να χασω αλλα να σφιξω ειδικα η κοιλιτσα!!! Μαλλον θα κανω βαρη με την μικρη στα χερια χαχαχαχ

Κ αυτο το κανω χαχαχαχαχα. Τον κραταω και κανω καθισματακια. Μετα τον σηκωνω ενω ειμαι ξαπλωμενη σαν να εχω βαρακια χαχαχα. Κ μη σου πω πιο πολλα ειναι. 7 κιλα δεν ειναι κ λιγα, μου χει κοψει τα χερια!! 

Θα τον αφηνω καμια ωρα με τον αντρα μου για να πηγαινω. Ετσι λεω γιατι δεν εχω που να τον αφηνω καθημερινες!! Κ γω να σφιξω θελω κ να χασω κ τα περιτταααα!! 

Η μικρη σου τι κααανει??


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Κ αυτο το κανω χαχαχαχαχα. Τον κραταω και κανω καθισματακια. Μετα τον σηκωνω ενω ειμαι ξαπλωμενη σαν να εχω βαρακια χαχαχα. Κ μη σου πω πιο πολλα ειναι. 7 κιλα δεν ειναι κ λιγα, μου χει κοψει τα χερια!! 

Θα τον αφηνω καμια ωρα με τον αντρα μου για να πηγαινω. Ετσι λεω γιατι δεν εχω που να τον αφηνω καθημερινες!! Κ γω να σφιξω θελω κ να χασω κ τα περιτταααα!! 

Η μικρη σου τι κααανει??

Μολις εφαγε κ εκανε νανι....περνει τον μεσημεριανο της υπνακο!!!! Ε οχι βεβαια λιγα δεν ειναι κ μενα 6κ κατι ειναι μια χαρα βαρακι!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι ωραία ολες πανω κατω τα χουμε βρεί για την βάφτιση.. Προσκλητήρια θα κλείσω απο βδομάδα νομίζω.. Κ μπομπονιερες εφαγα ακυρο απο ενα μαγαζι γτ τελικα δν είχε αυτα που ήθελα λεει δεν τα ξαναφέρνουν ..πηγα ειδα παντου.. Τα ειχαν πολυ πιο, ακριβά.. Θα τις φτιάξω μονη μ.. Κ επειδή ειμαι τρελή μάλλον θα πάρω ύφασμα κ θα κανω μόνη μ το πουγκί που θελω... Θα δείξει..!?μου μείνε κατι λιγότερο απο 2μηνες... Ανυπομονώ! 

Χτες πηρα τον μικρό κ πήγαμε για ψωνια με την μαμα κ την θεία μου.. Απο το πρωί.. Κ γυρίσαμε 22:00 ωρα... Επισης προχτές κοιμήθηκε 12ωρο.. Κ σημερα 10ωρο.. Παμε πολυ καλα. Ευτυχως εχω βολικό παιδάκι! Βάζουμε χερια στο στόμα κι εμείς δυχτυχως..σημερα έχει ωραια μερα ίσως παλι βγουμε καμια βολτούλα! 

Αυταααααα.... Χαχαχαχα εγραψα πολλα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος αυτο με την αγκαλιά κ εμενα το κανει κ τρελαίνομαι!!! Ειναι τοσο μικρα κ τόσο αθώα..! Εμενα είπε μαμά μαμ κ προχτές είπε στον μπαμπά του βουβα χχαχαααα που ακουσε τετοιες λέξεις χαχαχαα έχουν φάση που λένε οτι να ναι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι ωραία ολες πανω κατω τα χουμε βρεί για την βάφτιση.. Προσκλητήρια θα κλείσω απο βδομάδα νομίζω.. Κ μπομπονιερες εφαγα ακυρο απο ενα μαγαζι γτ τελικα δν είχε αυτα που ήθελα λεει δεν τα ξαναφέρνουν ..πηγα ειδα παντου.. Τα ειχαν πολυ πιο, ακριβά.. Θα τις φτιάξω μονη μ.. Κ επειδή ειμαι τρελή μάλλον θα πάρω ύφασμα κ θα κανω μόνη μ το πουγκί που θελω... Θα δείξει..!?μου μείνε κατι λιγότερο απο 2μηνες... Ανυπομονώ! 

Χτες πηρα τον μικρό κ πήγαμε για ψωνια με την μαμα κ την θεία μου.. Απο το πρωί.. Κ γυρίσαμε 22:00 ωρα... Επισης προχτές κοιμήθηκε 12ωρο.. Κ σημερα 10ωρο.. Παμε πολυ καλα. Ευτυχως εχω βολικό παιδάκι! Βάζουμε χερια στο στόμα κι εμείς δυχτυχως..σημερα έχει ωραια μερα ίσως παλι βγουμε καμια βολτούλα! 

Αυταααααα.... Χαχαχαχα εγραψα πολλα! 

@ΒαλεντιναΧρηστος αυτο με την αγκαλιά κ εμενα το κανει κ τρελαίνομαι!!! Ειναι τοσο μικρα κ τόσο αθώα..! Εμενα είπε μαμά μαμ κ προχτές είπε στον μπαμπά του βουβα χχαχαααα που ακουσε τετοιες λέξεις χαχαχαα έχουν φάση που λένε οτι να ναι! 

Δεν συμφερουν ετοιμες οι μπομπονιερες ειδικα αν πιανουν τα χεεια σου καλυτερα ειναι!! Ναι και εμας λεει κατι αραβικα χωρια του μαμ και του μπαμπα π τα λεει συνεχεια!!!! το μαμα οπως το ειπε ενα ξημερωμα δεν το ξαναπε 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια κ μπεμπακια καλο μηνα κ καλη εβδομαδα......μειναμε απο νονο-κουμπαρου φοβερο?:lol: Ευτυχως η αδερφη τ αντρα μ με τον αντρα της προσφερθηκαν κατευθειαν μολις το εμαθαν αναλαμβανουν κ τα εξοδα της βαφτισης π ειχαμε πει οτι θα τα αναλαβουμε εμεις ειναι κ μια βοηθεια κ αυτο ας μην κοροιδευομαστε!!! Μα δεν λετε που δεν ετοιμασα τα προσκλητηρια θα ετρεχα να αλλαξω τα ονοματα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια κ μπεμπακια καλο μηνα κ καλη εβδομαδα......μειναμε απο νονο-κουμπαρου φοβερο?:lol: Ευτυχως η αδερφη τ αντρα μ με τον αντρα της προσφερθηκαν κατευθειαν μολις το εμαθαν αναλαμβανουν κ τα εξοδα της βαφτισης π ειχαμε πει οτι θα τα αναλαβουμε εμεις ειναι κ μια βοηθεια κ αυτο ας μην κοροιδευομαστε!!! Μα δεν λετε που δεν ετοιμασα τα προσκλητηρια θα ετρεχα να αλλαξω τα ονοματα!

Καλημεεερααα!!! Γιατι καλε?? Τι εγινε? Μηπως σας εκανε κανα αστειο πρωταπριλιατικο? :-P

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημεεερααα!!! Γιατι καλε?? Τι εγινε? Μηπως σας εκανε κανα αστειο πρωταπριλιατικο? :-P

 

Οχι δεν μας το ειπε σημερα!! Χθες το απογευμα γενναει η γυναικα του εκει κοντα κ επειδη δεν ξερουν ακριβως ποτε δεν γινεται!! Γιατι θελανε μαζι κ αφου μπορει να μην μπορει η γυναικα του δεν θα μπει ουτε αυτος! Δεν μπορω να το ρισκαρω κ να μεθνω τελευταια στιγμη χωρις νονο αφου εχω στηλει κ τα προσκλητηρια...με τπτ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι δεν μας το ειπε σημερα!! Χθες το απογευμα γενναει η γυναικα του εκει κοντα κ επειδη δεν ξερουν ακριβως ποτε δεν γινεται!! Γιατι θελανε μαζι κ αφου μπορει να μην μπορει η γυναικα του δεν θα μπει ουτε αυτος! Δεν μπορω να το ρισκαρω κ να μεθνω τελευταια στιγμη χωρις νονο αφου εχω στηλει κ τα προσκλητηρια...με τπτ!!!

Πωωωω. Ευτυχως που ειχατε εναλλακτικη!! Κ ευτυχως που δεν ειχες εκτυπωσει τα προσκλητηρια. Μα καλα κ αυτοι, δεν ηξεραν απο πριν ποτε γενναει?? Τελος παντων. Αφου βρηκατε αλλους ολα καλα λοιπον!!! 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Πωωωω. Ευτυχως που ειχατε εναλλακτικη!! Κ ευτυχως που δεν ειχες εκτυπωσει τα προσκλητηρια. Μα καλα κ αυτοι, δεν ηξεραν απο πριν ποτε γενναει?? Τελος παντων. Αφου βρηκατε αλλους ολα καλα λοιπον!!! 

 

Μαλλον δεν το σκεφτηκαν καλα πριν πουν ναι δεν ξερω παλι καλα να λες!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πω πω @ΒαλεντιναΧρηστος πάλι καλά που προσφέρθηκαν άλλοι! Τυχεροί ήσασταν. Εμεις ακόμα δεν έχουμε κάνει κάτι λέω να βρεθούμε με το νονο να τα συζητήσουμε! Να ρωτήσω βρε κορίτσια, εσάς στα μέρη σας τα γλυκάκια πόσο τα χρεώνουν; Γιατί εδώ σε μας που ρώτησα μου είπαν 1,50 ευρώ και θεωρώ ότι είναι πάρα πολλά, και έχουμε και τις μπομπονιέρες εκτός αυτών! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πω πω @ΒαλεντιναΧρηστος πάλι καλά που προσφέρθηκαν άλλοι! Τυχεροί ήσασταν. Εμεις ακόμα δεν έχουμε κάνει κάτι λέω να βρεθούμε με το νονο να τα συζητήσουμε! Να ρωτήσω βρε κορίτσια, εσάς στα μέρη σας τα γλυκάκια πόσο τα χρεώνουν; Γιατί εδώ σε μας που ρώτησα μου είπαν 1,50 ευρώ και θεωρώ ότι είναι πάρα πολλά, και έχουμε και τις μπομπονιέρες εκτός αυτών! 

Εμας εδω 0.90λεπτα με 1ευρω το πολυ τα εχει παντου εγω θα παω σε γνωστο μας κ θα του ζητησω να μ το κανει 0.85 για να παρω πολλα τεμ.....πολυ ακριβα εκει.....ναι παλι καλα γτ στος μερες μας κανεις αμαν να βρεις!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε συ έλεος τι ακρίβεια είναι αυτή. Δε λέω είμαστε μικρή κοινωνία αλλά αυτό είναι γδαρσιμο.... 

Ενω τις μπομπονιέρες του γάμου τις είχα πάρει από Αθήνα κέντρο 80 λεπτά!  Θα ρωτήσω και στη δίπλα πόλη, αλλά δεν μπορώ να πάω μακρυά γιατί είναι και καλοκαίρι και θα χαλάσουν τα γλυκά! 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα δεν εχω δει τπτ απο τιμες αφου τελικα του χρονου θα κανουμε τη βαφτιση. 

Επισης ο μπεμπης εχει χιουμορ!! Κοιμηθηκε χθες απο τις 21:30 μεχρι τις 04:30 σερί. Κ μετα απο τις 05:30 μεχρι τις 7:30 που τον πηρα στο κρεβατι κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10 παρα !!!! Δεν το πιστευα!! Λεω μου κανει πλακα μερα που ειναι χαχαχα. Για πρωτη φορα μετα απο τοτε που γεννησα χουζουρεψα στο κρεβατι χωρις να τρεχω πανω κατω στο σπιτι χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...