Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Ναι ρε φιλη. Μιλαμε ασταματητο σπαρακτικο κλαμα. Οχι αστεια. Κ οταν τον πηρε ο υπνος μετα απο 1 μιση ωρα, επειδη ειχε αναφιλητα ξυπναγε κ τσιριζε στον υπνο του. Φοβαμαι το βραδυ που θα ερθει πλεον ασεεε

 

Μπορει να ναι κ αλμα. Τι να πω. Μακαρι να μην κρατησει πολυ γιατι δεν αντεχω να μην μπορω να τον βοηθησω

Θα περασει κ μενα αλματακι περναει αυτο της 15ης εβδομαδας κ το ολη τν ημερα δεν κοιμαται εκεινα τα 40λεπτα π κοιμοταν με το που την αφηνω κατω ξυπναει κ κλαιει μονο μεσημερι κοιμαται.κ βραδυ..κ θελει ολο αγγαλια...βαζω κ τον πινακα των αλματων π βρηκα! Ελπιζω να μην μας κρατησει μεχρι οσο λεει 19η...

  • η 5η
  • η 8η & η 9η
  • η 15η-16η-17η-18η-19η με κορύφωση στην 17η
  • η 23η-24η-25η-26η με κορύφωση στην 26η
  • η 29η-30η (άγχος αποχωρισμού/προσκόλληση)
  • η 34η-35η-36η-37η με κορύφωση στην 36η
  • η 42η-43η-44η-45η-46η-47η με κορύφωση στην 44η
  • η 51η-52η
  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Θα περασει κ μενα αλματακι περναει αυτο της 15ης εβδομαδας κ το ολη τν ημερα δεν κοιμαται εκεινα τα 40λεπτα π κοιμοταν με το που την αφηνω κατω ξυπναει κ κλαιει μονο μεσημερι κοιμαται.κ βραδυ..κ θελει ολο αγγαλια...βαζω κ τον πινακα των αλματων π βρηκα! Ελπιζω να μην μας κρατησει μεχρι οσο λεει 19η...

  • η 5η
  • η 8η & η 9η
  • η 15η-16η-17η-18η-19η με κορύφωση στην 17η
  • η 23η-24η-25η-26η με κορύφωση στην 26η
  • η 29η-30η (άγχος αποχωρισμού/προσκόλληση)
  • η 34η-35η-36η-37η με κορύφωση στην 36η
  • η 42η-43η-44η-45η-46η-47η με κορύφωση στην 44η
  • η 51η-52η

Η εβδομαδα μετριέται απο την Πητ που μας είχαν δώσει Στην αυχενικη αν θυμάμαι καλα κ οχι από την ημερομηνία γέννησης.. Σωστά;;; κι εγώ έχω δει τον πινακα αλλα ολο ξεχναω.. Εξάλλου τα περνάμε θελωντας κ μη.. Κ υπομονή κάνουμε ετσι κ αλλιώς...,! 

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι ρε φιλη. Μιλαμε ασταματητο σπαρακτικο κλαμα. Οχι αστεια. Κ οταν τον πηρε ο υπνος μετα απο 1 μιση ωρα, επειδη ειχε αναφιλητα ξυπναγε κ τσιριζε στον υπνο του. Φοβαμαι το βραδυ που θα ερθει πλεον ασεεε

 

Μπορει να ναι κ αλμα. Τι να πω. Μακαρι να μην κρατησει πολυ γιατι δεν αντεχω να μην μπορω να τον βοηθησω

Τουλάχιστον να ήξερες απο τι είναι ..να σε πω τώρα μ ρθε μήπως έχει πονο απο δοντάκια;; δνε ξέρω κ αν δίνουν depon σε αυτή την περίπτωση η κατι αλλο.. Το είδες:

πρίν από 35 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ μενα τοσο ειχε βαλει αλλα μας ειπε κομπλε την ειχα κ αρρωστη 15μερες τοτες κ ετρωγε 60μλ ανα γευμα κ στην ουσια 15μερες ετρωγε καλουτσικα οχι 150αλλα 120 ναι....τωρα π τα τρωει γεματα γεματα ανυπομονω να δω κ εγω σε 2εβδομαδες ακριβως εχουμε εμβολιο!!! Χαχαχχαχαχ λες να σου κανει τζα και να βγει η ευωδια;; παντως σιγουρα στις στερεες μυριζουν ξερω!

Κι εγω ακου εκει εχω στις 18/4 να κανουμε ξανα εμβόλιο.... Αντε να περάσει κ αυτο να περάσουμε ξέγνοιαστα το Πάσχα.... Με τις στερρες με εχουν προειδοποιήσει οτι τη χειρότερη μυρωδιά την κανει το ροδακινο χαχαχααχαχαα

Βρε θα μ ερθει καμία μερα ξαφνικά κ θα πάθω σοκ....! Χαχααα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Η εβδομαδα μετριέται απο την Πητ που μας είχαν δώσει Στην αυχενικη αν θυμάμαι καλα κ οχι από την ημερομηνία γέννησης.. Σωστά;;; κι εγώ έχω δει τον πινακα αλλα ολο ξεχναω.. Εξάλλου τα περνάμε θελωντας κ μη.. Κ υπομονή κάνουμε ετσι κ αλλιώς...,! 

Τουλάχιστον να ήξερες απο τι είναι ..να σε πω τώρα μ ρθε μήπως έχει πονο απο δοντάκια;; δνε ξέρω κ αν δίνουν depon σε αυτή την περίπτωση η κατι αλλο.. Το είδες:

Κι εγω ακου εκει εχω στις 18/4 να κανουμε ξανα εμβόλιο.... Αντε να περάσει κ αυτο να περάσουμε ξέγνοιαστα το Πάσχα.... Με τις στερρες με εχουν προειδοποιήσει οτι τη χειρότερη μυρωδιά την κανει το ροδακινο χαχαχααχαχαα

Βρε θα μ ερθει καμία μερα ξαφνικά κ θα πάθω σοκ....! Χαχααα

Ναι απο την ΠΗΤ για εμας 15η εβδομαδα ειναααι!! Ναιιι τωρα π ειπες πασχα....θα πατε στην ανασταση; στην περιφορα; με τα νινακια εννοω! Εγω μαλλον λογωω νυχτας δεν θα την βγαλω θα κοιμαται εκεινη την ωρα....του χρονου με το καλο!

Χαχαχαχχ καπως ετσιιι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι απο την ΠΗΤ για εμας 15η εβδομαδα ειναααι!! Ναιιι τωρα π ειπες πασχα....θα πατε στην ανασταση; στην περιφορα; με τα νινακια εννοω! Εγω μαλλον λογωω νυχτας δεν θα την βγαλω θα κοιμαται εκεινη την ωρα....του χρονου με το καλο!

Χαχαχαχχ καπως ετσιιι!!!

Α ναιιιιι σε ολα θα τον παω!!! Θα είμαστε κ πρώτη φορά στην πεθερά μου να δουμε πως είναι κ εκει το Πάσχα.. Απλα επειδή γενικά με την πολυκοσμία δεν τα παω καλα θα μαστε ακρη άκρη.. Για σιγουριά.. Ας κοιμάται δεν πειράζει...! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Α ναιιιιι σε ολα θα τον παω!!! Θα είμαστε κ πρώτη φορά στην πεθερά μου να δουμε πως είναι κ εκει το Πάσχα.. Απλα επειδή γενικά με την πολυκοσμία δεν τα παω καλα θα μαστε ακρη άκρη.. Για σιγουριά.. Ας κοιμάται δεν πειράζει...! 

Θα φανει ας ερθει η ωρα κ βλεπουμε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Cath3rine είπε:

Πωωωω είπες πασχα κ κατευθείαν ληγουρευτηκα τ αυγαααα ™™™ 

Αληθεια??? Εγω εβρασα εχθες κ εφαγα....εγω λιγουρευομαι πετσουλα απο αρνι(γτ μονο αυτο τρωω απο αρνι)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Ναι ρε φιλη. Μιλαμε ασταματητο σπαρακτικο κλαμα. Οχι αστεια. Κ οταν τον πηρε ο υπνος μετα απο 1 μιση ωρα, επειδη ειχε αναφιλητα ξυπναγε κ τσιριζε στον υπνο του. Φοβαμαι το βραδυ που θα ερθει πλεον ασεεε

 

Μπορει να ναι κ αλμα. Τι να πω. Μακαρι να μην κρατησει πολυ γιατι δεν αντεχω να μην μπορω να τον βοηθησω

Ποσο σε καταλαβαίνω νανουλα μου..αυτο εχω εγω με τους κολικους. Αφου ερχοταν οι ωρα των κολικων και ελεγα τον αντρα μου να μη παει στη δουλειά γιατι φοβομουν να το αντιμετωπίσω. .ευτυχως εχει κανα 2 μερες δεν μας εκανε. Ειναι πολυ ασχημο να μη μπορούμε ν τα βοηθήσουμε..εύχομαι να περασει γρήγορα 

Πάντως και εμας μας ειπε η μαια οτι η ανάπτυξη τους προκαλεί πονους.. Στα κοκαλα στα εντερακια..


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Ποσο σε καταλαβαίνω νανουλα μου..αυτο εχω εγω με τους κολικους. Αφου ερχοταν οι ωρα των κολικων και ελεγα τον αντρα μου να μη παει στη δουλειά γιατι φοβομουν να το αντιμετωπίσω. .ευτυχως εχει κανα 2 μερες δεν μας εκανε. Ειναι πολυ ασχημο να μη μπορούμε ν τα βοηθήσουμε..εύχομαι να περασει γρήγορα 

Πάντως και εμας μας ειπε η μαια οτι η ανάπτυξη τους προκαλεί πονους.. Στα κοκαλα στα εντερακια..

Ειναι πολυ δυσκολο πραγματικα. Σπαραζει η καρδια σου. Ο αντρας μου ειναι πιο ψυχραιμος αν και στενοχωριεται κ εκεινος αλλα μου δινει κουραγιο λεγοντας μου πως εμεις κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε, απο κει κ περα ειναι μωρακι και τα μωρα κλαινε. Αλλα ρε συ αλλο να κλαιει πχ για 5 λεπτα επειδη εμεινε μονο του, η επειδη κανει ναζια και αλλο να σπαραζει χωρις να παιρνει ανασα. Πφφφ. Μακαρι να μην μου το κανει κ σημερα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ειναι πολυ δυσκολο πραγματικα. Σπαραζει η καρδια σου. Ο αντρας μου ειναι πιο ψυχραιμος αν και στενοχωριεται κ εκεινος αλλα μου δινει κουραγιο λεγοντας μου πως εμεις κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε, απο κει κ περα ειναι μωρακι και τα μωρα κλαινε. Αλλα ρε συ αλλο να κλαιει πχ για 5 λεπτα επειδη εμεινε μονο του, η επειδη κανει ναζια και αλλο να σπαραζει χωρις να παιρνει ανασα. Πφφφ. Μακαρι να μην μου το κανει κ σημερα. 

Ετσι ακριβως. Και μενα ο άντρας μου ειναι ο ψυχραιμος. Εγω κλαιω πολλες φορες γιατί στεναχωριέμαι. Οταν σπαράζει δεν μπορω να το αντεξω με τιποτα. Σε νιωθω απολυτα.. Εύχομαι να μη σας το ξανακανει οπως και ο δικος μας επισης.. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αληθεια??? Εγω εβρασα εχθες κ εφαγα....εγω λιγουρευομαι πετσουλα απο αρνι(γτ μονο αυτο τρωω απο αρνι)

Εγω μονο τ αυγα τρώω χαχαχα θα μπορούσαμε ανετα να κάτσουμε μαζι σε πασχαλινό τραπεζι η καθεμία στο, πόστο της χαχαχαααχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Εγω μονο τ αυγα τρώω χαχαχα θα μπορούσαμε ανετα να κάτσουμε μαζι σε πασχαλινό τραπεζι η καθεμία στο, πόστο της χαχαχαααχα

Χαχαχαχχαχαχ κ τα μωρα μας να τα τσουγκρανε ολαααααααααααα!!!!!!!! Ξερεις λιωμα στο πατωμα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι κορίτσια είμαι τέρας ψυχραιμίας, αρκεί να μην νυστάζω χαχαχαχαχα!!!!! Σοβαρά τώρα, ο άντρας μου με λέει αναίσθητη ότι αφήνω τα μωρά να κλαίνε κλπ, όμως έχω μάθει και ξεχωρίζω κλάμα από κλάψα, καταλαβαίνετε... Οπότε, όχι δεν τα σηκώνω αμέσως... Δε μιλάω φυσικά για περιπτώσεις που να πονάνε η κάτι τέτοιο, προς Θεού... Όσον αφορά το Πάσχα εγώ τρώω τα πάντα, εκτός από κοκορέτσι, ούτε να το μυρισω δεν μπορώ... Και μιλάω εγώ που από τα ψάρια τρώω ματιά και μυαλό (δοκιμάστε πριν κάνετε ιουυυ)!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια είμαι τέρας ψυχραιμίας, αρκεί να μην νυστάζω χαχαχαχαχα!!!!! Σοβαρά τώρα, ο άντρας μου με λέει αναίσθητη ότι αφήνω τα μωρά να κλαίνε κλπ, όμως έχω μάθει και ξεχωρίζω κλάμα από κλάψα, καταλαβαίνετε... Οπότε, όχι δεν τα σηκώνω αμέσως... Δε μιλάω φυσικά για περιπτώσεις που να πονάνε η κάτι τέτοιο, προς Θεού... Όσον αφορά το Πάσχα εγώ τρώω τα πάντα, εκτός από κοκορέτσι, ούτε να το μυρισω δεν μπορώ... Και μιλάω εγώ που από τα ψάρια τρώω ματιά και μυαλό (δοκιμάστε πριν κάνετε ιουυυ)!!! 

Ευγε φιλενάδα... Εγω δεν μπορώ να τον αφήνω πάντα να κλαίει όπως λες κ εσυ ξεχωρίζω κάπως την κλάψα. Αλλα προσπαθώ !

Πωω πραγματικά εκανα ιου γτ κ ψαρια τρωω συγκεκριμένα κ πάντα προσεκτικά... Χαχαχαααχ τι μυακα κ ματια... Μονο το κλασσικό χαχαχαα

 

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχαχαχ κ τα μωρα μας να τα τσουγκρανε ολαααααααααααα!!!!!!!! Ξερεις λιωμα στο πατωμα!!!

Ολα κατω.. Πωω το κανω εικονα.... Απαπαπαπα τζιτζιριασα χαχαχαχαααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

Ευγε φιλενάδα... Εγω δεν μπορώ να τον αφήνω πάντα να κλαίει όπως λες κ εσυ ξεχωρίζω κάπως την κλάψα. Αλλα προσπαθώ !

Πωω πραγματικά εκανα ιου γτ κ ψαρια τρωω συγκεκριμένα κ πάντα προσεκτικά... Χαχαχαααχ τι μυακα κ ματια... Μονο το κλασσικό χαχαχαα

 

Ολα κατω.. Πωω το κανω εικονα.... Απαπαπαπα τζιτζιριασα χαχαχαχαααχαχα

Φιλη μου μεγάλωσα με μπαμπά ψαρά από χόμπι, νονό ψαροντουφεκα, όσο φρέσκο ψάρι έχω φάει μικρή δεν έχει φάει κανένας ειλικρινά, μου έμαθαν από μικρή να τρώω έτσι! Αφού ο καημένος ο μπαμπάς μου που έτρωγε κι εκείνος μυαλό και ματιά, του έπαιρνα όλα τα κεφάλια και κάποια στιγμή για να φάει κι αυτός μου έλεγε "αυτο αγάπη μου δεν έχει μυαλό είναι χαζό" κι εγώ τον πίστευα χάχαχαχα!! Γενικά είμαι καλοφαγου! 

Κοιμήθηκαν όλα τα τερατακια μου κορίτσια, εσάς??! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...