Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Anneliz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Εμείς θα κοιμηθούμε απο τις 20:00 άντε το πολυ 21:00 αλλά το πιο πολυ που μου κοιμαται είναι 5ωρο. Θα ξυπνήσει μια φορά το βράδυ, θα τον ταΐσω, ίσως τον αλλάξω Εάν έχει λερωθει, κ αμέσως για ύπνο πάλι. Σας ζηλεύω @ΒαλεντιναΧρηστος και @Cath3rine για τους υπνους που κάνετε.. Βασικά κι εμένα σερι κοιμαται αλλα σηκώνεται να φάει. Πεινάει συνέχεια τι να πω.. Επίσης είχαμε βήχα, κ μας είπε ο παιδίατρος ότι δεν είναι τίποτα, μια απλή ρινίτιδα, αλλά τον πήγα κ σε αλλο παιδίατρο, νσ πάρω μια 2η γνώμη, κ αυτή μ είπε ότι είναι συνδυασμος σαλιου κ μυξουλας, κ το παιδι πνίγεται. Βέβαια μιλάμε για πολυ βήχα, κ δεν είχε πολύ όρεξη για φαγητό. Φοβήθηκα για βρογχιολιτιδα, αλλά μας πέρασε μετα απο 5 περίπου μερουλες.. 

 

Χχαχαχαχ κ εμενα αν δεν κοιμηθει σερι ξυπναει μια φορα μονο για μαμ κ στκ μισο γαλα κοιμαται πινοντας!!!! Καλα εκανες κ πηγες για 2η γνωμη καλιο γαιδουροδενε δεν λενε? Πεεαστικα σας ειναι κριμα να ταλαιπωριουνται τοσο μικρα πλασματακια!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Anneliz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Εμείς θα κοιμηθούμε απο τις 20:00 άντε το πολυ 21:00 αλλά το πιο πολυ που μου κοιμαται είναι 5ωρο. Θα ξυπνήσει μια φορά το βράδυ, θα τον ταΐσω, ίσως τον αλλάξω Εάν έχει λερωθει, κ αμέσως για ύπνο πάλι. Σας ζηλεύω @ΒαλεντιναΧρηστος και @Cath3rine για τους υπνους που κάνετε.. Βασικά κι εμένα σερι κοιμαται αλλα σηκώνεται να φάει. Πεινάει συνέχεια τι να πω.. Επίσης είχαμε βήχα, κ μας είπε ο παιδίατρος ότι δεν είναι τίποτα, μια απλή ρινίτιδα, αλλά τον πήγα κ σε αλλο παιδίατρο, νσ πάρω μια 2η γνώμη, κ αυτή μ είπε ότι είναι συνδυασμος σαλιου κ μυξουλας, κ το παιδι πνίγεται. Βέβαια μιλάμε για πολυ βήχα, κ δεν είχε πολύ όρεξη για φαγητό. Φοβήθηκα για βρογχιολιτιδα, αλλά μας πέρασε μετα απο 5 περίπου μερουλες.. 

 

Περαστικά σας..! Αφου δν ηταν τίποτα μια χαρά...!! Θα ρθει  σε σας το πρόγραμμα!!! Κι εμενα εχε σηκωθεί κανα δυο φορές για φαγητό αλλα κοιμάται κατευθείαν. Κ το πρωί ξυπνάει τρώει κ ξανακοιμαται κανα 3-4 ώρες... Αλλα εμενα δεν κοιμάται 20:00..το πιο σύνηθες είναι να κοιμηθεί 22:00 ώρα..., 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Anneliz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Εμείς θα κοιμηθούμε απο τις 20:00 άντε το πολυ 21:00 αλλά το πιο πολυ που μου κοιμαται είναι 5ωρο. Θα ξυπνήσει μια φορά το βράδυ, θα τον ταΐσω, ίσως τον αλλάξω Εάν έχει λερωθει, κ αμέσως για ύπνο πάλι. Σας ζηλεύω @ΒαλεντιναΧρηστος και @Cath3rine για τους υπνους που κάνετε.. Βασικά κι εμένα σερι κοιμαται αλλα σηκώνεται να φάει. Πεινάει συνέχεια τι να πω.. Επίσης είχαμε βήχα, κ μας είπε ο παιδίατρος ότι δεν είναι τίποτα, μια απλή ρινίτιδα, αλλά τον πήγα κ σε αλλο παιδίατρο, νσ πάρω μια 2η γνώμη, κ αυτή μ είπε ότι είναι συνδυασμος σαλιου κ μυξουλας, κ το παιδι πνίγεται. Βέβαια μιλάμε για πολυ βήχα, κ δεν είχε πολύ όρεξη για φαγητό. Φοβήθηκα για βρογχιολιτιδα, αλλά μας πέρασε μετα απο 5 περίπου μερουλες.. 

 

Συμπασχωωω!! Αλλα πλεον δεν με πειραζει. Γιατι ξανακοιμαται αμεσως. Μονο που του βγαινει ο υπνος απο τις 6 το πρωι και μετα δεν κοιμαται. Απλα τον θηλαζω ξαπλωμενη ευτυχως και καπως τον κραταω λαγοκοιμισμενο για καμια δυο ωριτσες. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα όνειρο ζω μη με ξυπνάτε, κοιμούνται ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΊΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Ο Ιωάννης είχε να κοιμηθεί μεσημέρι απ όταν ήμουν έγκυος ακόμα, αλλά σήμερα φαινόταν αρκετά κουρασμένος και λέω, μωρέ λες??? Πήγαμε ξάπλωσε μαζί, σε 10λεπτα είχε κοιμηθει!!! Τα μικρά ενώ κοιμήθηκαν αρκετά καλά νωρίτερα, ειδικά η μικρή, ξανακοιμηθηκαν μετά το φαγητό τους, απίστευτο μου φαίνεται!!! Αράζω στον καναπέ μουυυυ και θα φάω σοκολάτα ααααα χαχαχαχααχαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κοριτσιαααα όνειρο ζω μη με ξυπνάτε, κοιμούνται ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΊΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Ο Ιωάννης είχε να κοιμηθεί μεσημέρι απ όταν ήμουν έγκυος ακόμα, αλλά σήμερα φαινόταν αρκετά κουρασμένος και λέω, μωρέ λες??? Πήγαμε ξάπλωσε μαζί, σε 10λεπτα είχε κοιμηθει!!! Τα μικρά ενώ κοιμήθηκαν αρκετά καλά νωρίτερα, ειδικά η μικρή, ξανακοιμηθηκαν μετά το φαγητό τους, απίστευτο μου φαίνεται!!! Αράζω στον καναπέ μουυυυ και θα φάω σοκολάτα ααααα χαχαχαχααχαχ

Το εχει η μερα?? Κ μενα σημερα κοιμηθηκε!! Απο τις 12 μιση μεχρι τις 4 το μεσημερι. Οχι σερι βεβαια. Αλλα ξυπναγε ετρωγε κοιμοταν!! Καλα εσυ εισαι για παρτυ! Παιξε κ κανα τζοκερ καλου κακου χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!! Πρωινοί εμείς πάλι σήμερα... 6και15 είχαμε χορωδία, αγκου από δω, αγκου από κει....!!! Εσείς τι κάνετε???? 

Ααα εμεις εδω μπορει να μην εχουμε χορωδια, ανεβαζουμε αλλη παρασταση καθε πρωι. Τον μονολογο ενος τρελου χαχαχαχα. Λες κ εχει καταπιει ξυπνητηρι

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!! Πρωινοί εμείς πάλι σήμερα... 6και15 είχαμε χορωδία, αγκου από δω, αγκου από κει....!!! Εσείς τι κάνετε???? 

 

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα εμεις εδω μπορει να μην εχουμε χορωδια, ανεβαζουμε αλλη παρασταση καθε πρωι. Τον μονολογο ενος τρελου χαχαχαχα. Λες κ εχει καταπιει ξυπνητηρι

Καλημερα κοριτσια εμενα χθες την επιασε μια νυσταααα κοιμηθηκε 9κ15ενω κανονικα κοιμαται 22κ15-30 την ταισα ενω κοιμοταν να φανταστειτε 10παρα ουτε αγγαλια δεν ηθελε ουτε τπτ σηκωθηκε 4μιση εφαγε ξαμακοιμηθηκε ενω ετρωγε ακομα και ξυπνησε 8παρα10 ακουω οτι μονολογει κ την αφηνω μεχρι να γκρινιαξει αρχισε τα μπαμπα τα μαμ μετα λιγα τα πολλα παω στο δωματιο της ανοιγω την πορτα κ κοντεψα να παθω ασφυξια τα ειχε κανει πρωι πρωι κ αυτην γελουσε!!!! Ποτε δεν γκρινιαζει οταν ειναι λερωμενη! Τωρα χουζουρευουμε με τον μπαμπα μας στην κρεβατοκαμαρα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα εμεις εδω μπορει να μην εχουμε χορωδια, ανεβαζουμε αλλη παρασταση καθε πρωι. Τον μονολογο ενος τρελου χαχαχαχα. Λες κ εχει καταπιει ξυπνητηρι

Πραγματικά λες και έχουν καταπιεί ξυπνητήρι!!! Και ο Ιωάννης το ίδιο, 7και 30 ακριβώς,  όχι και 31' μαμά ααααα αααα, τι λες να πάμε σιγά σιγά στο σαλονι???? 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Καλημερα κοριτσια εμενα χθες την επιασε μια νυσταααα κοιμηθηκε 9κ15ενω κανονικα κοιμαται 22κ15-30 την ταισα ενω κοιμοταν να φανταστειτε 10παρα ουτε αγγαλια δεν ηθελε ουτε τπτ σηκωθηκε 4μιση εφαγε ξαμακοιμηθηκε ενω ετρωγε ακομα και ξυπνησε 8παρα10 ακουω οτι μονολογει κ την αφηνω μεχρι να γκρινιαξει αρχισε τα μπαμπα τα μαμ μετα λιγα τα πολλα παω στο δωματιο της ανοιγω την πορτα κ κοντεψα να παθω ασφυξια τα ειχε κανει πρωι πρωι κ αυτην γελουσε!!!! Ποτε δεν γκρινιαζει οταν ειναι λερωμενη! Τωρα χουζουρευουμε με τον μπαμπα μας στην κρεβατοκαμαρα!!!

Χαχαχαχαχα καλημέρα!!!! Αυτή η ομολογουμένως υπέροχη μυρωδιά δε φεύγει όλη μέρα ακόμη κι αν αερισεις κι εσύ, η μονο σε μενα συμβαίνει αυτό????? 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Πραγματικά λες και έχουν καταπιεί ξυπνητήρι!!! Και ο Ιωάννης το ίδιο, 7και 30 ακριβώς,  όχι και 31' μαμά ααααα αααα, τι λες να πάμε σιγά σιγά στο σαλονι???? 

Χαχαχαχαχα καλημέρα!!!! Αυτή η ομολογουμένως υπέροχη μυρωδιά δε φεύγει όλη μέρα ακόμη κι αν αερισεις κι εσύ, η μονο σε μενα συμβαίνει αυτό????? 

Χαχαχαχα οχι αν αερισω φευγει εσυ μαλλον επειδη ειναι εις δειπλουν!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα οχι αν αερισω φευγει εσυ μαλλον επειδη ειναι εις δειπλουν!!!!

Χάχαχαχα σωστά!!!! 

Πείτε καμία ιδέα για φαγητό σήμερα ρε κορίτσια, τι καλό θα κάνετε? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Χάχαχαχα σωστά!!!! 

Πείτε καμία ιδέα για φαγητό σήμερα ρε κορίτσια, τι καλό θα κάνετε? 

Εγω εχω φασολαδιτσα απο εχθες! Αυριο θ κανω μακαρονια με κιμα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω εχω φασολαδιτσα απο εχθες! Αυριο θ κανω μακαρονια με κιμα!!!

Έκανα ρεβυθια χθες, οπότε σίγουρα δε θα κάνω όσπρια.... Κάτι σε κότα μάλλον θα κάνω, αλλά και τα μακαρόνια με κιμά καλά ακούγονται! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Έκανα ρεβυθια χθες, οπότε σίγουρα δε θα κάνω όσπρια.... Κάτι σε κότα μάλλον θα κάνω, αλλά και τα μακαρόνια με κιμά καλά ακούγονται! 

Ρε συ δεν τα τρωμε τα ρεβυθια αλλα οταν βλεπω να τα τρωνε μαρεσει!!!! Ειχα κοτοσουπα εγω προχθες!

Ρε συ ξερεις τι θελω να κανω??? Πατατες λεμονατες ριγανατες στην γαστρα!!! Σκετες!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Έκανα ρεβυθια χθες, οπότε σίγουρα δε θα κάνω όσπρια.... Κάτι σε κότα μάλλον θα κάνω, αλλά και τα μακαρόνια με κιμά καλά ακούγονται! 

Εγω σημερα παιρνω ρεπο. Δεν μαγειρευω. Θα κανω απλα λιγο συκωτακι και σαλατα. Λιτα και απεριτα. Το σιχαινομαι το συκωτι αλλα τι να κανω που χρειαζομαι σιδηρο τωρα που θηλαζω. 

Ρε κοριτσια εχει 3 μερες ο μπεμπης που καθε απογευμα κλαιει σπαρακτικα για μια με μιαμιση ωρα. Δεν συνερχεται με τπτ. Ουτε καν με βολτα με το αμαξι που συνηθως γινοταν ζομπι!! Δεν ξερω τι να κανω. Σπαραζει η καρδια μου. Κολικοι δεν ειναι, εξαλλου να ξεκινησουν στους 3μιση μηνες δυσκολο. Δεν δειχνει να ποναει καπου. Με το ζεστο μπανιο χαλαρωνει μονο λιγο αλλα μετα εχουμε παλι τα ιδια. Ο γιατρος λεει οτι το παθαινουν πολλα μωρα επειδη η αυξητικη ορμονη που ειναι υπευθυνη για την αναπτυξη των μωρων εκκρινεται τις βραδινες ωρες κ ισως ποναει. Εχει ξανατυχει σε καμια??? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...