Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, thalasa είπε:

Ε ναι ρε κορίτσι μου , σου έριξε πολύ την ψυχολογία σου ! Ε όχι δεν το δέχομαι , δεν ήταν σωστή αντιμετώπιση από μέρους της . Τι θα πει πόσα χρόνια ακόμα θα προσπαθείς ; Δηλαδή τόσα χρόνια εκεί μέσα δεν έχει ξαναδεί 45αρες να έχουν θέματα υπογονιμότητας ; Και σε όλες αυτό κάνει , τις αποτρέπει να προσπαθούν ; Ε όχι !

Δλδ ειναι στο τμήμα αποβολων, εγώ θα πάω εκεί γιατί κανονικά θα είχα ένα παιδάκι 2 χρόνων τώρα αν δεν το έχανα (την πρώτη φορά ) , της ζητάω να με βοηθήσει για την επόμενη φορά και μπορεί να γυρίσει και να μου πει « είσαι 45 και ακόμη προσπαθείς ;».....ασχολίαστο 

Δεν το είπε έτσι αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ.Τελοσπαντων. Ας μην αναλωθούμε σ αυτό πιο πολύ. Μάλλον αυτά θα υπάρχουν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Αχ Ραφαελιτσα μου. Λίγο μέρες πριν έγραψα το πρώτο αρνητικό με δωρεά, χωρίς ούτε καν εμφύτευση. Και είμαι.. 

Είδες πως αλλάζουν τα πράγματα, με τη δημοσιότητα που τώρα από ότι φαίνεται τα μοιράζουν τα ωαρια και παίρνουν οι κοπελες όπως σε όλα τα κέντρα.. 

Τι κάνει η φαμίλια; Τρέχεις. Μας έχεις λείψει. 

το ξερω το διάβασα τι έγινε κ σ απαντησα κιολας...δεν ξερω τι κ πώς έγινε κ αν μοιρασαν....δεν βαζω  το χερι μ στην φωτια γθα κανέναν όσο καλός κ να είναι....

μια κουβέντα ομως μαζι τους θα την κανω οταν ερθει η ωρα....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

ΜΠΡΑΒΟ!!! Αυτά είναι καταπληκτικά νέα. Με το καλο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Τι όμορφα νέα!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Είσαι μία διδυμομανούλα!!!!

Αυτός ήταν ο πρώτος σου υπέρηχος? Έκανες πολύυυυυυυυυυυυυυυυ υπομονή!!!!!!!!!!! Είσαι μία ηρωίδα! Εγώ θα είχα πάει στα εξωτερικά ιατρεία κάποιου μαιευτηρίου τουλάχιστον 2 εβδομάδες νωρίτερα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Δεν το είπε έτσι αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ.Τελοσπαντων. Ας μην αναλωθούμε σ αυτό πιο πολύ. Μάλλον αυτά θα υπάρχουν. 

Τέλοσπαντων. Δεν αντιλέγω ότι είναι καλή σε αυτό που κάνει Αυτά θα υπάρχουν δυστυχώς και εμείς θα τα αντιμετωπίζουμε με ψυχραιμία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Είδες αγαπη μου ποσό δυνατα είναι τα εμβρυακια σου; Αυτά θα φτάσουν μέχρι το τέρμα. Να το θυμάσαι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Μπράβο !!! Να κλαις μόνο από χαρά τώρα ! Συγχαρητήρια !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Συγχαρητήρια τέλεια !!!! όλα με το καλό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Όλα θα πάνε καλά, μια χαρά θα φτάσεις όχι μόνο τις 10 αλλά τις 40 εβδομάδες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Καλημέρα κορίτσι μου:wub: Χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!!! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις!!! Πραγματικά όμως μπράβο για την υπομονή σου ούτε εγώ δεν θα άντεχα τόσο καιρό... Έρχονται τα διδυμάκια σου μόνο αυτό να σκέφτεσαι:wub: :wub::wub: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

  • Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, anoulious said:

ΜΠΡΑΒΟ!!! Αυτά είναι καταπληκτικά νέα. Με το καλο. 

Ευχαριστω! Συντομα και στη δικη σου χαρα θα δεις!

6 hours ago, Andri M said:

Τι όμορφα νέα!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Είσαι μία διδυμομανούλα!!!!

Αυτός ήταν ο πρώτος σου υπέρηχος? Έκανες πολύυυυυυυυυυυυυυυυ υπομονή!!!!!!!!!!! Είσαι μία ηρωίδα! Εγώ θα είχα πάει στα εξωτερικά ιατρεία κάποιου μαιευτηρίου τουλάχιστον 2 εβδομάδες νωρίτερα! 

Πως αντεξα ουτε κ εγω το ξερω. Αλλα ειπα αυτη τη φορα θα κανω οτι μου λεει χωρις να ρωταω κ χωρις να αναλυω!! Οι γυρω μου βεβαια την.πληρωσαν με τα νευρα μου χα χα χα!

6 hours ago, MaryH said:

Είδες αγαπη μου ποσό δυνατα είναι τα εμβρυακια σου; Αυτά θα φτάσουν μέχρι το τέρμα. Να το θυμάσαι!!!

Μακαρι!! Σε ευχαριστω τοσο πολυ! Ενα μεγσλο φιλακι στην κορουλα σου απο εμενα!!

6 hours ago, thalasa said:

Μπράβο !!! Να κλαις μόνο από χαρά τώρα ! Συγχαρητήρια !!!

Ευχαριστω!! Ερχεται κ η σειρα σου!!

5 hours ago, Νανα82 said:

Όλα θα πάνε καλά, μια χαρά θα φτάσεις όχι μόνο τις 10 αλλά τις 40 εβδομάδες...

Αμην!! ευχαριστω πολυ κ εσυ να εχεις.μονο χαρες!!

Just now, SONIA79 said:

Καλημέρα κορίτσι μου:wub: Χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!!! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις!!! Πραγματικά όμως μπράβο για την υπομονή σου ούτε εγώ δεν θα άντεχα τόσο καιρό... Έρχονται τα διδυμάκια σου μόνο αυτό να σκέφτεσαι:wub: :wub::wub: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Ευχαριστω!!! Τι συγκινηση ηταν αυτη!! Αχ αχ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ουφ σας διαβασα επιτέλους...εχω πανω απο μια ωρα να δω τι λετε.....δεν θυμάμαι τίποτα..αχχαχαχαχαχα χα 

...αντρι μ σονια κ μπλοντι συγχαρητήρια αγαπες μ....μς το καλο  να σας πανε ολα...κ οποιες αλλες είναι φουσκωμένες επισης..δεν θυμάμαι ειπαμε...

@anoulious  πες στην κυρατσα που σε ειπε μεγαλη να παει να γα@@@%$%^ εκ μερους μ κ πολυ τις ειναι....αμα ποια...

πολυ στεναχωρηθηκα με τημ μεταφορά  σ...ομως εσυ τοσο καιρο δείχνεις οτι μπορείς κ εψεις κ αλλα αποθεματα..ε λοιπόν καντο κ μην σκέφτεσαι τιποτες κ κανεναν...αφου μπορείς να το κανεις ΚΑΝΤΟ...

Υγ..Κοριτσια.με τα ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ σας εχασα...θα προσπαθήσω να επανέλθω  κ να μαι  εδω όσο μπορώ...

υγ2.ΜΠΟΡΕΙΤΕ.

ΥΓ3ρε τον παπαθ./ κουρτη φαν κλαμπ εκανε..αχαχαχα το αξίζουν πιστεύω 

υγ3.ετοιμαζω βάπτιση τρεχω

υγ4.εχω κενα μνήμης  οποια ξεχνάω ναε συγχωρέσει 

υγ5 πολλα ειπα ε?‽ 

υγ6 ΣΑΑ ΑΓΑΠΩ Μ ΛΕΊΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

 

Πέρασε ο καιρός Ταρζανιτσα μου κ η κορούλα σου θα χρονίσει σε λίγο! Άντε με το καλό κ η βάφτιση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσακιααααα ακουσαμε 2 κσρδουλες! Μπηκα γισ υπερηχο κ ειχα σπαραξει στο κλαμα γιατι νομιζα οτι.ολα τελειωσαν. Αλλα εινσι εκει κ τα 2! Ακομα δεν το εχω πιστεψει, η καρδια.μου ειναι γεματη απο αγαπη ηδη. Μακαρι να πανε ολα κσλα. Τωρα ζω για τον επομενο υπερηχο! Θα ηρεμησω μολις φτασω τη δεκατη εβδομαδα!

Σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δωσατε. Μαιρη μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει ψυχολογικσ. Σε ευχαριστω!

Εχω μακρυ δρομο αλλα σημερα ειμαι ευτυχισμενη!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου..με το καλό.. 

Υπέροχο συναίσθημα ατέλειωτη συγκίνηση!!

Πολύ Αγάπη ήδη.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...