Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Villi είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την απάντηση, μια φορα την εβδομάδα παλεύεται να κατεβαίνω αθηνα. Προφανώς θα μου το είπε ο άνθρωπος, αλλα απο το άγχος που είχα και απο τα πολλα που είπαμε μπλοκάρισα.  Να είσαι καλα. 

Θα συνεχίσετε με τον Κούρτη; Εμένα φαντάσου δεν μου είπε εξαρχής κάθε πότε θα με βλέπει αλλά μόλις ξεκίνησα τα σικλακουρ με έπαιρνε η Στεφανία και κλείναμε ραντεβού. Του έχω ζητήσει να με βλέπει απόγευμα λόγω δουλειάς και μπορώ να πω με έχει εξυπηρετήσει.

Να σε ρωτησω κάτι. Πόσες βλαστοκυστες σου είπε ότι θα πάρεις θυμάσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 25 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Θα συνεχίσετε με τον Κούρτη; Εμένα φαντάσου δεν μου είπε εξαρχής κάθε πότε θα με βλέπει αλλά μόλις ξεκίνησα τα σικλακουρ με έπαιρνε η Στεφανία και κλείναμε ραντεβού. Του έχω ζητήσει να με βλέπει απόγευμα λόγω δουλειάς και μπορώ να πω με έχει εξυπηρετήσει.

Να σε ρωτησω κάτι. Πόσες βλαστοκυστες σου είπε ότι θα πάρεις θυμάσαι;

Συνήθως μου είπε προκύπτουν τρεις με τέσσερις βλαστοκυστες. Και έκανε και χιούμορ, θα μείνεις λέει με την μια, και μετα απο δυο χρονια θα έρθεις για αδελφάκι. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Ταχίνι λες ε?? Εννοείται το λατρεύω αλλά το τρώω για πρωινό. Μου φαίνεται θα το τρώω με το κουτάλι χαχαχαχα. Επίσης πεθαίνω για χαλβά όλες τις γεύσεις κ παλιά τον τιμούσαν δεόντως!!!Εντάξει γιορτές έρχονται κάτι παραπάνω θα φάω αλλά να σου πω την αλήθεια και να μην παχύνω δε με χαλάει κιόλας. Ότι θέλει να γίνει θα γίνει 

 

καλε μην σε αγχωνουν με τα κιλα...εχω ελλιποβαρη δεικτη μαζας σωματος μια ζωη..ειμαι 172 και 50 κιλα..πετυχα ετσι 3 εγκυμοσυνες..κ στην εγκυμοσυνη που εκανα την κορη μου πηρα ολα κι ολα 4 κιλα κι ολα καλα.σιγα μην αρχισουμε να τρωμε με το ζορι μπας κ.παχυνουμε μπααας κ μας βοηθησει..μην αγχωνεσαι για ασκοπους λογους.. εμενα κανεις απο τους γιατρους μπυ δεν με αγχωσαν..ισα ισα...τα φιλια μου κ καλη επιτυχια .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Villi είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την απάντηση, μια φορα την εβδομάδα παλεύεται να κατεβαίνω αθηνα. Προφανώς θα μου το είπε ο άνθρωπος, αλλα απο το άγχος που είχα και απο τα πολλα που είπαμε μπλοκάρισα.  Να είσαι καλα. 

Καλημέρα!!!εγώ θα πάω σήμερα στον Κούρτη έχει έρθει Πάτρα δ ξέρω σε ποια περιοχή είσαι μήπως σε βολεύει ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Villi είπε:

Συνήθως μου είπε προκύπτουν τρεις με τέσσερις βλαστοκυστες. Και έκανε και χιούμορ, θα μείνεις λέει με την μια, και μετα απο δυο χρονια θα έρθεις για αδελφάκι. 

Εμένα περίπου 4 μου είπε. Και κάνοντας πλάκα στο τελευταίο υπέρηχο μου λέει θα μείνεις σίγουρα έγκυος. Έχει έναν τρόπο που με χαλαρώνει πάντως. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/12/2021 at 8:43 ΠΜ, Καντι είπε:

Κόστος 30.000, οταν μεσολαβεί το κέντρο να στην βρει.  Πολυ καλο σύστημα τι να σου πω!

Πλακα κανεις!!! Ειναι τρελλοι οι ανθρωποι!!!! Πωπω

πρίν από 53 λεπτά , Pagotoula είπε:

καλε μην σε αγχωνουν με τα κιλα...εχω ελλιποβαρη δεικτη μαζας σωματος μια ζωη..ειμαι 172 και 50 κιλα..πετυχα ετσι 3 εγκυμοσυνες..κ στην εγκυμοσυνη που εκανα την κορη μου πηρα ολα κι ολα 4 κιλα κι ολα καλα.σιγα μην αρχισουμε να τρωμε με το ζορι μπας κ.παχυνουμε μπααας κ μας βοηθησει..μην αγχωνεσαι για ασκοπους λογους.. εμενα κανεις απο τους γιατρους μπυ δεν με αγχωσαν..ισα ισα...τα φιλια μου κ καλη επιτυχια .

Κοριτσια θα με τρελανετε! Εγω αγωνιζομαι να χασω εστω και 1 και δε λεει να ξεκολλησει απο πανω μου κ εσεις δεν μπορειτε να βαλετε lol lol lol! Μαλλον δεν εχει και πολυ σημασια αρκει ειμαστε κοντα στα φυσιολογικα ορια

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Εμένα περίπου 4 μου είπε. Και κάνοντας πλάκα στο τελευταίο υπέρηχο μου λέει θα μείνεις σίγουρα έγκυος. Έχει έναν τρόπο που με χαλαρώνει πάντως. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!!

Για να το λέει αυτό το ενδομητριο πετάει. Και σε εσένα να πάνε όλα τέλεια. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Aria. said:

Ναι ναι θα σας πω αυριο...μακαρι γιατί κουράστηκα βέβαια θα πάω κ στο Μαντουδη να συγκρινω...Όχι μου έβαζαν εξετάσεις εξετάσεις κ μου έλεγαν το παραμύθι ότι η φύση κάνει τη δουλειά της εάν το εμβρυο έχει θέμα το αποβάλλει...ο άντρας μου μόνο σπερμοδιαγραμμα ζητούσαν τπτ αλλο

Λυπάμαι πολύ για όσα έχεις περάσει… Εύχομαι να είναι ο τελευταίος σου γιατρός - μόνο τα καλύτερα έχω ακούσει. 

Μήπως να κοιτάζατε το σπέρμα πιο διεξοδικά; Και εμείς είχαμε μόνο σπερμοδιαγραμμα και φαινομενικά καλό προς σούπερ σπερμα, και αποδείχθηκε τελικά ότι έχει 2 κιρσοκήλες και υψηλό κατακερματισμό. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Aria. είπε:

Καλημέρα!!!εγώ θα πάω σήμερα στον Κούρτη έχει έρθει Πάτρα δ ξέρω σε ποια περιοχή είσαι μήπως σε βολεύει ?

Οχι Οχι, εγω ειμαι βόρεια, ευχαριστώ πάντως, αν και τον ειδα εχθές. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chrussa1982 said:

Θα συνεχίσετε με τον Κούρτη; Εμένα φαντάσου δεν μου είπε εξαρχής κάθε πότε θα με βλέπει αλλά μόλις ξεκίνησα τα σικλακουρ με έπαιρνε η Στεφανία και κλείναμε ραντεβού. Του έχω ζητήσει να με βλέπει απόγευμα λόγω δουλειάς και μπορώ να πω με έχει εξυπηρετήσει.

Να σε ρωτησω κάτι. Πόσες βλαστοκυστες σου είπε ότι θα πάρεις θυμάσαι;

Δυστυχως μαλλον  λογω του πολυ  κοσμου που εχει πλεον , εδραιωθηκε  απο ο,τι βλεπω η  σταση του να υποσχεται  και να δινει μονο για 3-4  βλαστοκυστες ,οπως ολοι βεβαια... Πανε οι παχιες αγελαδες των 8, 9, 10 plus βλαστοκυστεων..Αυτο δεν τον κανει κακο γιατρο, απο ο,τι βλεπω εγω ειναι εξαιρετικος και με πολλες επιτυχιες..Απλα εγινε και αυτος οπως ολοι..Εγω  που πηρα 4 βλαστοκυστες  και πετυχα με τη δευτερη θα πω οτι ειναι οριακες οι 4.Καλες αλλα οριακες.Πηγα με φοβερο αγχος γιατι δεν ειχα αλλες και δεν το κρυβω , χωρίς να ειμαι αχαριστη, δε θα μου κακοπεφτε να ειχα εστω μια ακομη να επιχειρησω στο μελλον για αδερφακι με το ιδιο γεννετικο υλικο...Γιατι πρεπει παλι απο το μηδεν...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , anoulious είπε:

Δυστυχως μαλλον  λογω του πολυ  κοσμου που εχει πλεον , εδραιωθηκε  απο ο,τι βλεπω η  σταση του να υποσχεται  και να δινει μονο για 3-4  βλαστοκυστες ,οπως ολοι βεβαια... Πανε οι παχιες αγελαδες των 8, 9, 10 plus βλαστοκυστεων..Αυτο δεν τον κανει κακο γιατρο, απο ο,τι βλεπω εγω ειναι εξαιρετικος και με πολλες επιτυχιες..Απλα εγινε και αυτος οπως ολοι..Εγω  που πηρα 4 βλαστοκυστες  και πετυχα με τη δευτερη θα πω οτι ειναι οριακες οι 4.Καλες αλλα οριακες.Πηγα με φοβερο αγχος γιατι δεν ειχα αλλες και δεν το κρυβω , χωρίς να ειμαι αχαριστη, δε θα μου κακοπεφτε να ειχα εστω μια ακομη να επιχειρησω στο μελλον για αδερφακι με το ιδιο γεννετικο υλικο...Γιατι πρεπει παλι απο το μηδεν...

 

 

 

 

 

 

πεθαινω μετην φραση οι παχιες αγελαδες...αχαχχαχαχχαχα εισαι θεα στο χω ξαναπεί...πως εισαι φιλη μ??? η κοιλιτσα θα εχει γινει μπαλονάκι ποια...να μ φιλησεις τον παιδαρο σ τον μαγκα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , anoulious είπε:

Δυστυχως μαλλον  λογω του πολυ  κοσμου που εχει πλεον , εδραιωθηκε  απο ο,τι βλεπω η  σταση του να υποσχεται  και να δινει μονο για 3-4  βλαστοκυστες ,οπως ολοι βεβαια... Πανε οι παχιες αγελαδες των 8, 9, 10 plus βλαστοκυστεων..Αυτο δεν τον κανει κακο γιατρο, απο ο,τι βλεπω εγω ειναι εξαιρετικος και με πολλες επιτυχιες..Απλα εγινε και αυτος οπως ολοι..Εγω  που πηρα 4 βλαστοκυστες  και πετυχα με τη δευτερη θα πω οτι ειναι οριακες οι 4.Καλες αλλα οριακες.Πηγα με φοβερο αγχος γιατι δεν ειχα αλλες και δεν το κρυβω , χωρίς να ειμαι αχαριστη, δε θα μου κακοπεφτε να ειχα εστω μια ακομη να επιχειρησω στο μελλον για αδερφακι με το ιδιο γεννετικο υλικο...Γιατι πρεπει παλι απο το μηδεν...

 

 

 

 

 

 

Αχ @anoulious ποσο χαίρομαι που σκέφτεσαι ήδη το δεύτερο. Πάντως στο Ιακ… που πηγές εμένα μου είχαν πει ότι μπορείς να ζητήσεις εκ νέου την ίδια δότρια, συμβαίνει πολυ συχνά. Με το καλό το πρώτο και λύσεις υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , anoulious είπε:

Δυστυχως μαλλον  λογω του πολυ  κοσμου που εχει πλεον , εδραιωθηκε  απο ο,τι βλεπω η  σταση του να υποσχεται  και να δινει μονο για 3-4  βλαστοκυστες ,οπως ολοι βεβαια... Πανε οι παχιες αγελαδες των 8, 9, 10 plus βλαστοκυστεων..Αυτο δεν τον κανει κακο γιατρο, απο ο,τι βλεπω εγω ειναι εξαιρετικος και με πολλες επιτυχιες..Απλα εγινε και αυτος οπως ολοι..Εγω  που πηρα 4 βλαστοκυστες  και πετυχα με τη δευτερη θα πω οτι ειναι οριακες οι 4.Καλες αλλα οριακες.Πηγα με φοβερο αγχος γιατι δεν ειχα αλλες και δεν το κρυβω , χωρίς να ειμαι αχαριστη, δε θα μου κακοπεφτε να ειχα εστω μια ακομη να επιχειρησω στο μελλον για αδερφακι με το ιδιο γεννετικο υλικο...Γιατι πρεπει παλι απο το μηδεν...

 

 

 

 

 

 

Δεν σου κρύβω πως κ εγώ διάβασα πόσες βαστοκυστες έχει η ραφαελιτσα για αυτό έτρεξα αμέσως χαχαχαχα!!!! Έμεινα με την χαρά!!! Τουλάχιστον δεν μου είπε 2 όπως ο πρωτος γιατρός. Δεν έχω πάρα να συμφωνήσω με όσα γράφεις. Μάλλον όλοι ακολουθούν κοινή γραμμή τι να πω..πάντως έχω ένα προαίσθημα ότι θα τα καταφέρω (η αισιοδοξία της Πρωταράς).

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Δεν σου κρύβω πως κ εγώ διάβασα πόσες βαστοκυστες έχει η ραφαελιτσα για αυτό έτρεξα αμέσως χαχαχαχα!!!! Έμεινα με την χαρά!!! Τουλάχιστον δεν μου είπε 2 όπως ο πρωτος γιατρός. Δεν έχω πάρα να συμφωνήσω με όσα γράφεις. Μάλλον όλοι ακολουθούν κοινή γραμμή τι να πω..πάντως έχω ένα προαίσθημα ότι θα τα καταφέρω (η αισιοδοξία της Πρωταράς).

Όταν πηγαίνουν όλα καλά, όπως σε εσένα μέχρι στιγμής, οφείλεις να είσαι αισιόδοξη, και έτσι να παραμείνεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious είπε:

Δυστυχως μαλλον  λογω του πολυ  κοσμου που εχει πλεον , εδραιωθηκε  απο ο,τι βλεπω η  σταση του να υποσχεται  και να δινει μονο για 3-4  βλαστοκυστες ,οπως ολοι βεβαια... Πανε οι παχιες αγελαδες των 8, 9, 10 plus βλαστοκυστεων..Αυτο δεν τον κανει κακο γιατρο, απο ο,τι βλεπω εγω ειναι εξαιρετικος και με πολλες επιτυχιες..Απλα εγινε και αυτος οπως ολοι..Εγω  που πηρα 4 βλαστοκυστες  και πετυχα με τη δευτερη θα πω οτι ειναι οριακες οι 4.Καλες αλλα οριακες.Πηγα με φοβερο αγχος γιατι δεν ειχα αλλες και δεν το κρυβω , χωρίς να ειμαι αχαριστη, δε θα μου κακοπεφτε να ειχα εστω μια ακομη να επιχειρησω στο μελλον για αδερφακι με το ιδιο γεννετικο υλικο...Γιατι πρεπει παλι απο το μηδεν...

 

 

 

 

 

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου στο θέμα 4 και τέλος. Μοιράζουν τις δότριες σε 2 γυναίκες πάντα. Το αν θα σταθούν και οι 2 τυχερές είναι άλλου παπά ευγγέλιο. Και μένα με ενοχλεί αυτό να ξέρεις. Η επόμενη έχω ζητήσει αν δε δώσει τουλάχιστον 6 ΑΡΙΣΤΟΤΑΤΕΣ βλαστοκύστες, του είπα του Τσιρ, δε συνεχίζω. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...