Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Εχει τυχει να τον περιμενω μεσα στη μαυρη νυχτα, επειπιο εγω κ να λεω απο μεσα μου "τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα"

Να ρωτησω κατι ολες βρε κοριτσια; Οταν τελειωνει η ολη φαση, σηκωθειτε δεν σηκωθειτε αμεσως, εχετε μικρη διαρροη απο το υλικο του αντρα;;

Εγω εχω αλλα ειχα διαβασει οτι η ποσοτητα που ειναι να παει προς το δρομο του ωραιου θα παει. το υπολοιπο δεν ειναι ανησυχητικο αν παει προς την εξοδο, το περισευμα δλδ....

Και βλεποντας τα αρνητικα μου αποτελεσματα , το εχω στο μυαλο μου...ειναι φυσιολογικο; εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της; ισως ειναι απο μεγαλη παραγωγη υλικου απο συζυγο ή ισως απο προβλημα δικο μου να μη κρατιεται μεσα μου κ να φευγει;;;

συγνωμη για τις λεπτομερειες...

Και σε μένα συμβαίνει εννοείται ,είναι φυσιολογικό 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr said:

Και σε μένα συμβαίνει εννοείται ,είναι φυσιολογικό 

 

Οκ γιατι ναι μεν το διαβασα αλλα οσο να ναι με ετρωγε στο πισω μερος του μυαλου μου...

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι ναι και εμένα γιατί κάνω κατευθείαν κατακόρυφο και καμιά φορά κάνω τα πόδια σαν να με πάτησε τρένο έτσι σαν κεράκι στυλ και τον ξενερώνω.απορρω πως με θέλει ακομα.αααα γερές βάσεις αυτός ο γάμος 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα γελάω πολυ!!!χαχαχαχα σαν μα με πάτησε τρένο...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Οκ γιατι ναι μεν το διαβασα αλλα οσο να ναι με ετρωγε στο πισω μερος του μυαλου μου...

Ευχαριστω..

Φυσικά και μένα με έτρωγε 

Αφού μετά που έβγαινε από μέσα μου 

Καθόμουν με ανοιχτά τα πόδια 

Και τον κρατούσα απέναντι μου 

Και τον ρωτούσα τρέχει;; Τρέχει;;

Αχ Παναγία μου τι λέμε εδώ μεσα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

κ εμενα μου ειπε την προηγουμενη φορα "μηπως να κατσεις ξαπλωμενη;;"

Αυτη τη φορα παντως εγω θα κατσω κατακορυφο κ δεν θα σηκωθω για ωρα...θα χρησιμοποιησω ολα τα οπλα, ολες τις μεθοδους να δουμε τι θα γινει...

Λογικό ειναι μα τρέχει ακόμα και ξαπλωμένη μην αγχώνεσαι...αλλα ναι...μια κατακόρυφο κανε την!!!χαχαχαχαχαχ μα μαζευτουμε μετα ολες τις ενόργανης!αχχαα

Just now, Ellidr είπε:

Φυσικά και μένα με έτρωγε 

Αφού μετά που έβγαινε από μέσα μου 

Καθόμουν με ανοιχτά τα πόδια 

Και τον κρατούσα απέναντι μου 

Και τον ρωτούσα τρέχει;; Τρέχει;;

Αχ Παναγία μου τι λέμε εδώ μεσα

Χαχαχαχαχχαχα μα το θεό δε γελούσες  εκείνη  την ώρα με την ιδέα???μου έφτιαξες την μερα με αυτήν την εικόνα θα γελάω για ώρες!!!Χαχαχαχχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Φυσικά και μένα με έτρωγε 

Αφού μετά που έβγαινε από μέσα μου 

Καθόμουν με ανοιχτά τα πόδια 

Και τον κρατούσα απέναντι μου 

Και τον ρωτούσα τρέχει;; Τρέχει;;

Αχ Παναγία μου τι λέμε εδώ μεσα

Εχω ψοφησει στα γελια με τα καμωματα μας;;; χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχω ψοφησει στα γελια με τα καμωματα μας;;; χαχαχαχαχα

κι εγω εχω λιωσειιι χαχαχα γελαω μονη μου!! Και δεν εχω και αλλες αντιδρασεις!!! ποσα χαχα να κανω πιααααα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Φυσικά και μένα με έτρωγε 

Αφού μετά που έβγαινε από μέσα μου 

Καθόμουν με ανοιχτά τα πόδια 

Και τον κρατούσα απέναντι μου 

Και τον ρωτούσα τρέχει;; Τρέχει;;

Αχ Παναγία μου τι λέμε εδώ μεσα

Εγώ είπα γερές βάσεις εχουμε.μαρεσει που μας λυμπιζονται ακόμα.

Just now, Evouska είπε:

κι εγω εχω λιωσειιι χαχαχα γελαω μονη μου!! Και δεν εχω και αλλες αντιδρασεις!!! ποσα χαχα να κανω πιααααα

Και εμένα μου τελειωσαν .ααα γιατί;;

Just now, Ellidr είπε:

Ρε παιδιά πόσο ταυτιζόμαστε και εγώ νόμιζα πως ήμουν η μοναδική παλαβωμενη 

Χαχαχαχα

Αααα όχι είμαστε κοπαδι.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Λογικό ειναι μα τρέχει ακόμα και ξαπλωμένη μην αγχώνεσαι...αλλα ναι...μια κατακόρυφο κανε την!!!χαχαχαχαχαχ μα μαζευτουμε μετα ολες τις ενόργανης!αχχαα

Χαχαχαχαχχαχα μα το θεό δε γελούσες  εκείνη  την ώρα με την ιδέα???μου έφτιαξες την μερα με αυτήν την εικόνα θα γελάω για ώρες!!!Χαχαχαχχαχαχα 

Τα έχουμε δει και κάνει όλα

Τι να λέμε τώρα 

Ευτυχώς ο δικός μου εκτός από ήρεμη δύναμη έχει κ έντονη την αίσθηση του χιούμορ 

Οπότε περνάμε καλά 

 

Just now, Ellidr είπε:

Τα έχουμε δει και κάνει όλα

Τι να λέμε τώρα 

Ευτυχώς ο δικός μου εκτός από ήρεμη δύναμη έχει κ έντονη την αίσθηση του χιούμορ 

Οπότε περνάμε καλά 

 

Να σας πω κάτι να γελάσετε 

Ένα βράδυ όντας  ξαπλωμένοι μεταξυ ύπνου και ξύπνιου να χαζεύουμε τηλεόραση και εκεί που είμαστε χαλαροί 

Σε μια στιγμή σηκώνομαι τον κοιτάω με ύφος και του λέω ,σε θέλω 

Δε προλαβαίνω να το πω ,βγάζει το βρακί απλώνεται  σαν τον χταπόδι ανάσκελα Μ ένα χαμόγελο στα χείλη ακίνητος  και του λέω 

Είσαι έτοιμος;;;

Και μου λέει 

Ναι πάμε..

Αξέχαστη βραδιά 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Εχει τυχει να τον περιμενω μεσα στη μαυρη νυχτα, επειπιο εγω κ να λεω απο μεσα μου "τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα"

Να ρωτησω κατι ολες βρε κοριτσια; Οταν τελειωνει η ολη φαση, σηκωθειτε δεν σηκωθειτε αμεσως, εχετε μικρη διαρροη απο το υλικο του αντρα;;

Εγω εχω αλλα ειχα διαβασει οτι η ποσοτητα που ειναι να παει προς το δρομο του ωραιου θα παει. το υπολοιπο δεν ειναι ανησυχητικο αν παει προς την εξοδο, το περισευμα δλδ....

Και βλεποντας τα αρνητικα μου αποτελεσματα , το εχω στο μυαλο μου...ειναι φυσιολογικο; εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της; ισως ειναι απο μεγαλη παραγωγη υλικου απο συζυγο ή ισως απο προβλημα δικο μου να μη κρατιεται μεσα μου κ να φευγει;;;

συγνωμη για τις λεπτομερειες...

λοιπον εγω με το μαξιλάρι που βαζω κατω απο τον ποπο πριν τελειωσει και μένω εκει τουλαχιστον 30 λεπτα δεν βγαίνουν αν ειναι γόνιμες μερες αυτο εχω παρατηρήσει...θα βγουν μετα απι λιγο αφου σηκωθώ. εχει τύχει να βγουν κ μετα απο 2 ωρες

Just now, Ellidr είπε:

Τα έχουμε δει και κάνει όλα

Τι να λέμε τώρα 

Ευτυχώς ο δικός μου εκτός από ήρεμη δύναμη έχει κ έντονη την αίσθηση του χιούμορ 

Οπότε περνάμε καλά 

 

Να σας πω κάτι να γελάσετε 

Ένα βράδυ όντας  ξαπλωμένοι μεταξυ ύπνου και ξύπνιου να χαζεύουμε τηλεόραση και εκεί που είμαστε χαλαροί 

Σε μια στιγμή σηκώνομαι τον κοιτάω με ύφος και του λέω ,σε θέλω 

Δε προλαβαίνω να το πω ,βγάζει το βρακί απλώνεται  σαν τον χταπόδι ανάσκελα Μ ένα χαμόγελο στα χείλη ακίνητος  και του λέω 

Είσαι έτοιμος;;;

Και μου λέει 

Ναι πάμε..

Αξέχαστη βραδιά 

Χαχαχαχα

Χαχαχαχα καλα έκλαψα απο την περιγραφή σου!!!χαχαχαχα ειστε θεες όλες!!!!πολύ γέλασα...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τα έχουμε δει και κάνει όλα

Τι να λέμε τώρα 

Ευτυχώς ο δικός μου εκτός από ήρεμη δύναμη έχει κ έντονη την αίσθηση του χιούμορ 

Οπότε περνάμε καλά 

 

Να σας πω κάτι να γελάσετε 

Ένα βράδυ όντας  ξαπλωμένοι μεταξυ ύπνου και ξύπνιου να χαζεύουμε τηλεόραση και εκεί που είμαστε χαλαροί 

Σε μια στιγμή σηκώνομαι τον κοιτάω με ύφος και του λέω ,σε θέλω 

Δε προλαβαίνω να το πω ,βγάζει το βρακί απλώνεται  σαν τον χταπόδι ανάσκελα Μ ένα χαμόγελο στα χείλη ακίνητος  και του λέω 

Είσαι έτοιμος;;;

Και μου λέει 

Ναι πάμε..

Αξέχαστη βραδιά 

Χαχαχαχα

Χαχαχαχχα αυτά είναι τα καλύτερα!!!πολλές φορες όταν μπαίνει το πρέπει χανουμε τον έρωτα και το απρόοπτο...αλλα οταν το ζευγάρι δε χάνει το χιούμορ του ειναι πολυ ωραία ακομα και αυτα τα πρέπει!!!εμείς ακόμα γελάμε πολυ και πραγματικα με βοηθάει πολύ ακομα καο οταν δε θέλω...χαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρησει γραμμή εξάτμισης στο self clear?

Just now, *Vasoula είπε:

Χαχαχαχχα αυτά είναι τα καλύτερα!!!πολλές φορες όταν μπαίνει το πρέπει χανουμε τον έρωτα και το απρόοπτο...αλλα οταν το ζευγάρι δε χάνει το χιούμορ του ειναι πολυ ωραία ακομα και αυτα τα πρέπει!!!εμείς ακόμα γελάμε πολυ και πραγματικα με βοηθάει πολύ ακομα καο οταν δε θέλω...χαχχαχα

Ναι εννοείται...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

λοιπον εγω με το μαξιλάρι που βαζω κατω απο τον ποπο πριν τελειωσει και μένω εκει τουλαχιστον 30 λεπτα δεν βγαίνουν αν ειναι γόνιμες μερες αυτο εχω παρατηρήσει...θα βγουν μετα απι λιγο αφου σηκωθώ. εχει τύχει να βγουν κ μετα απο 2 ωρες

Χαχαχαχα καλα έκλαψα απο την περιγραφή σου!!!χαχαχαχα ειστε θεες όλες!!!!πολύ γέλασα...

λοιπον θα κατσω ξαπλά μετα το σεξ εγω μη σου πω ολο το βραδυ δεν θα σηκωθω να δουμε αν θα γινει κατι....

δεν θα κοιμησω το παιδι για μεσημερι την αλλη βδομαδα να πεφτει να ξεραινεται απο τις 20:00 τη νυχτα να κανουμε δουλιτσα εμεις. ελπιζω να βγει το προγραμμα γαμωτο, δεν θελω να χασω κ αλλο μηνα.....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...