Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska said:

Δεν πειραζει κοριτσακι μου κ να σου ερθει αυτον τον μηνα παμε μαζι για τον επομενο!! :wub: κ εγω και η Σοφια εχουμε αδιαθετησει αυτον τον μηνα!

Παρ΄ολα αυτα ευχομαι να μην σου ερθει!

Παμε δυνατα Ευακι κ Avmar!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κάθε φορά που θα κάνετε σεξακι θα του λες βρε που να είναι η τελευταία σου για πολυυυυ καιρό!!!!που θα παει???θα πιάσει η "κατάρα"!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα

Βρε vasoula η αδερφή μου λέει τον γαμπρό μου σήμερα θέλω να βάλεις όλη σου την τέχνη..........να τελειώσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται χαχαχαχα.καλε τι τραβάμε με τις ορέξεις τους!!!!!

Just now, Avmar είπε:

Μου τελιωσαν!! Νταξει κοιμαμαι απο τις 21:30 τις τελευταιες μερες ( αλλα παντα ημουν αυτοκολλητη με τον υπνο :p) οποταν δεν το θεωρω συμπτωμα :) παντα πονας για περιοδο πριν να σου ρθει;

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

Μαζι μας βλεπω τον επομενο μηνα!!!! :)

Κι εγω μαζι σας θα ενταχθωωω γι αυτο το μηνα!! Μεχρι τον επομενο :)

Ναι πάντα πονάω γενικά κ πριν την περίοδο και σε τέσσερις εγκυμοσύνες που είχα πάντα ήταν ακριβώς ίδιος πόνος.καμια διαφορά και τους δύο πρώτους μήνες εγκυμοσύνης πόνους περιόδου είχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Βρε vasoula η αδερφή μου λέει τον γαμπρό μου σήμερα θέλω να βάλεις όλη σου την τέχνη..........να τελειώσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται χαχαχαχα.καλε τι τραβάμε με τις ορέξεις τους!!!!!

Εχει τυχει να τον περιμενω μεσα στη μαυρη νυχτα, επειπιο εγω κ να λεω απο μεσα μου "τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα"

Να ρωτησω κατι ολες βρε κοριτσια; Οταν τελειωνει η ολη φαση, σηκωθειτε δεν σηκωθειτε αμεσως, εχετε μικρη διαρροη απο το υλικο του αντρα;;

Εγω εχω αλλα ειχα διαβασει οτι η ποσοτητα που ειναι να παει προς το δρομο του ωραιου θα παει. το υπολοιπο δεν ειναι ανησυχητικο αν παει προς την εξοδο, το περισευμα δλδ....

Και βλεποντας τα αρνητικα μου αποτελεσματα , το εχω στο μυαλο μου...ειναι φυσιολογικο; εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της; ισως ειναι απο μεγαλη παραγωγη υλικου απο συζυγο ή ισως απο προβλημα δικο μου να μη κρατιεται μεσα μου κ να φευγει;;;

συγνωμη για τις λεπτομερειες...

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

@*Vasoula @Emilly Ειστε θεες χαχααχααχα 

Εμενα κοριτσια με αγριοκοιταζει εκεινος  με το που τελειωσουμε για να μεινω ξαπλωμένη και να μη σηκωθω αμεσως!  Τι τραβαμε γενικαααα!! χαχαχαχαχαχα

Ναι ναι και εμένα γιατί κάνω κατευθείαν κατακόρυφο και καμιά φορά κάνω τα πόδια σαν να με πάτησε τρένο έτσι σαν κεράκι στυλ και τον ξενερώνω.απορρω πως με θέλει ακομα.αααα γερές βάσεις αυτός ο γάμος 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι ναι και εμένα γιατί κάνω κατευθείαν κατακόρυφο και καμιά φορά κάνω τα πόδια σαν να με πάτησε τρένο έτσι σαν κεράκι στυλ και τον ξενερώνω.απορρω πως με θέλει ακομα.αααα γερές βάσεις αυτός ο γάμος 

Καλε εμενα δεν ξενερωνει ισα ισα με μελωνει αμα δεν κατσω κατακορυφο! χαχαχαχα ειμαστε εμεις τρελες αλλα κ οι αντρες μας ειναιιιιι!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχει τυχει να τον περιμενω μεσα στη μαυρη νυχτα, επειπιο εγω κ να λεω απο μεσα μου "τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα"

Να ρωτησω κατι ολες βρε κοριτσια; Οταν τελειωνει η ολη φαση, σηκωθειτε δεν σηκωθειτε αμεσως, εχετε μικρη διαρροη απο το υλικο του αντρα;;

Εγω εχω αλλα ειχα διαβασει οτι η ποσοτητα που ειναι να παει προς το δρομο του ωραιου θα παει. το υπολοιπο δεν ειναι ανησυχητικο αν παει προς την εξοδο, το περισευμα δλδ....

Και βλεποντας τα αρνητικα μου αποτελεσματα , το εχω στο μυαλο μου...ειναι φυσιολογικο; εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της; ισως ειναι απο μεγαλη παραγωγη υλικου απο συζυγο ή ισως απο προβλημα δικο μου να μη κρατιεται μεσα μου κ να φευγει;;;

συγνωμη για τις λεπτομερειες...

Ναι εννοείται καμιά φορά λέω δεν έμεινε τίποτα όλα φύγανε.αλλα φτάνει η ποσότητα που βγαίνει με την πρώτη σταγόνα εκτόξευσης να αφήσει έγκυο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εχει τυχει να τον περιμενω μεσα στη μαυρη νυχτα, επειπιο εγω κ να λεω απο μεσα μου "τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα"

Να ρωτησω κατι ολες βρε κοριτσια; Οταν τελειωνει η ολη φαση, σηκωθειτε δεν σηκωθειτε αμεσως, εχετε μικρη διαρροη απο το υλικο του αντρα;;

Εγω εχω αλλα ειχα διαβασει οτι η ποσοτητα που ειναι να παει προς το δρομο του ωραιου θα παει. το υπολοιπο δεν ειναι ανησυχητικο αν παει προς την εξοδο, το περισευμα δλδ....

Και βλεποντας τα αρνητικα μου αποτελεσματα , το εχω στο μυαλο μου...ειναι φυσιολογικο; εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της; ισως ειναι απο μεγαλη παραγωγη υλικου απο συζυγο ή ισως απο προβλημα δικο μου να μη κρατιεται μεσα μου κ να φευγει;;;

συγνωμη για τις λεπτομερειες...

Ναι την ιδια απορια ειχα κ εγω γιατι προχθες ενω εκατσα τουλαχιστον μιση ωρα με τα ποδια ψηλα, μολις πηγα τουαλετα ειδα αρκετο "υλικο" να φευγει! Λεω τζαμπα καθομαι τοση ωρααα;!

 

"τελειωνε αδερφακι μου να κοιμηθω, δουλευω αυριο!!!χαχαχα" STORY OF MY LIFEEE ΧΑΧΑΧΑΧ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

Καλε εμενα δεν ξενερωνει ισα ισα με μελωνει αμα δεν κατσω κατακορυφο! χαχαχαχα ειμαστε εμεις τρελες αλλα κ οι αντρες μας ειναιιιιι!

Αααα είναι μέσα στο πνεύμα ο δικός σου.εμενα είναι σαν από άλλο ανέκδοτο.στα ιατρικά θέματα κ του τι πρεπει να κάνουμε κ τι αγωγή θα παίρνω μέχρι κ το παιδί για το εμβόλιο που θα κάνει είναι ντιπ άσχετος.κ έχουμε κάνει κ τρελές εξετάσεις μετά από την τελευταία αποβολή κ πάλι ιδέα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ναι εννοείται καμιά φορά λέω δεν έμεινε τίποτα όλα φύγανε.αλλα φτάνει η ποσότητα που βγαίνει με την πρώτη σταγόνα εκτόξευσης να αφήσει έγκυο.

μολις το διαβασα στο site του στεφανουδακη:

Μετά την εκσπερμάτιση το σπέρμα του ανδρός εναποτίθεται στον οπίσθιο κολπικό θόλο. Το σπέρμα σε αυτή τη φάση βρίσκεται σε ζελατινώδη μορφή αλλά γρήγορα ρευστοποιείται .Είναι προφανές ότι εφόσον ρευστοποιείται ένα μεγάλο μέρος του θα κατρακυλήσει και θα βγει από τον κόλπο . Αυτό είναι μία απόλυτα φυσιολογική διαδικασία και δε χρειάζεται κανείς να κάθεται με τις ώρες στο κρεβάτι μετά από κάθε επαφή ή να απογοητεύεται αν κατρακυλήσει σπέρμα μετά την επαφή...... Υπολογίζεται  πάντως ότι τουλάχιστον το 15% των σπερματοζωαρίων που απελευθερώνονται φτάνει στις σάλπιγγες.....σε φυσιολογικά και γόνιμα ζευγάρια όλα τα σπερματοζωάρια που χρησιμοποιούνται και ακόμα περισσότερο όλα τα ωάρια που απελευθερώνονται δεν είναι γόνιμα. Επίσης όλα τα γονιμοποιημένα ωάρια που προκύπτουν δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάσουν στη μήτρα, ούτε ότι άμα φτάσουν θα εμφυτευθούν

 

σκατα ολε!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Καλε εμενα δεν ξενερωνει ισα ισα με μελωνει αμα δεν κατσω κατακορυφο! χαχαχαχα ειμαστε εμεις τρελες αλλα κ οι αντρες μας ειναιιιιι!

κ εμενα μου ειπε την προηγουμενη φορα "μηπως να κατσεις ξαπλωμενη;;"

Αυτη τη φορα παντως εγω θα κατσω κατακορυφο κ δεν θα σηκωθω για ωρα...θα χρησιμοποιησω ολα τα οπλα, ολες τις μεθοδους να δουμε τι θα γινει...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

μολις το διαβασα στο site του στεφανουδακη:

Μετά την εκσπερμάτιση το σπέρμα του ανδρός εναποτίθεται στον οπίσθιο κολπικό θόλο. Το σπέρμα σε αυτή τη φάση βρίσκεται σε ζελατινώδη μορφή αλλά γρήγορα ρευστοποιείται .Είναι προφανές ότι εφόσον ρευστοποιείται ένα μεγάλο μέρος του θα κατρακυλήσει και θα βγει από τον κόλπο . Αυτό είναι μία απόλυτα φυσιολογική διαδικασία και δε χρειάζεται κανείς να κάθεται με τις ώρες στο κρεβάτι μετά από κάθε επαφή ή να απογοητεύεται αν κατρακυλήσει σπέρμα μετά την επαφή...... Υπολογίζεται  πάντως ότι τουλάχιστον το 15% των σπερματοζωαρίων που απελευθερώνονται φτάνει στις σάλπιγγες.....σε φυσιολογικά και γόνιμα ζευγάρια όλα τα σπερματοζωάρια που χρησιμοποιούνται και ακόμα περισσότερο όλα τα ωάρια που απελευθερώνονται δεν είναι γόνιμα. Επίσης όλα τα γονιμοποιημένα ωάρια που προκύπτουν δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάσουν στη μήτρα, ούτε ότι άμα φτάσουν θα εμφυτευθούν

Τέλεια....τσάμπα ξεπατωνομαι χαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...