Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Avmar said:

Ναι ολες μαζι!! Αλλα εμενα μου τελιωσαν τα συμτωματα :grin: με βλεπω να μου ερχεται το Σαββατο.:grin:

Think positive! αλλιως ξεσκιστειτε τον επομενο μηνα, δεν θα το αφησουμε ετσι!! Ολες εγκυουλες τις γιορτες λεμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Think positive! αλλιως ξεσκιστειτε τον επομενο μηνα, δεν θα το αφησουμε ετσι!! Ολες εγκυουλες τις γιορτες λεμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Ναι σιγουρα μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα χωρις συμπτωματα τι να πω !!! Χαχαχα το καλο ειναι οτι το χωνεψα γι αυτο τον μηνα. Περασαμε δυσκολες στιγμες για διαφορα θεματα στην οικογενεια και δυστυχως μας εριξαν γι αυτο νομιζω οτι αυτος ο μηνας δεν θα μας αποδοσει καρπο μετα απο τοσες στεναχωριες και αγχος ;-)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το πιστεύω εντονα μεσα μου...μια έπρεπε να κάνει την αρχη στην ενότητα...και όπως ακριβώς είπες σοφακι μου.. @sofiadu μέχρι τις γιορτές θα τα καταφέρουμε ολες!!!!

@KimK θα πας για χοριακη κοριτσακι μου?????πως είσαι εσυ??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Ναι ολες μαζι!! Αλλα εμενα μου τελιωσαν τα συμτωματα :grin: με βλεπω να μου ερχεται το Σαββατο.:grin:

Τι συμπτώματα σου τελείωσαν;;;;κ εγώ είχα δύο μέρες συχνοουρια αλλά σταμάτησε.αλλα πονάω για περίοδο.εεε τα πάντα και τίποτα μπορεί να είναι.μην τα βλέπεις αυτά.δες αν προκειψει καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Ναι σιγουρα μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα χωρις συμπτωματα τι να πω !!! Χαχαχα το καλο ειναι οτι το χωνεψα γι αυτο τον μηνα. Περασαμε δυσκολες στιγμες για διαφορα θεματα στην οικογενεια και δυστυχως μας εριξαν γι αυτο νομιζω οτι αυτος ο μηνας δεν θα μας αποδοσει καρπο μετα απο τοσες στεναχωριες και αγχος ;-)

Λυπάμαι για όσα περάσατε και ελπίζω να είσαι καλύτερα τωρα....όντως η ψυχολογία παίζει ρόλο αλλα ποτέ δε ξέρεις!!!εγω θα σου ευχηθώ να σε διαψεύσουν τα άφαντα συμπτώματα!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Ναι σιγουρα μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα χωρις συμπτωματα τι να πω !!! Χαχαχα το καλο ειναι οτι το χωνεψα γι αυτο τον μηνα. Περασαμε δυσκολες στιγμες για διαφορα θεματα στην οικογενεια και δυστυχως μας εριξαν γι αυτο νομιζω οτι αυτος ο μηνας δεν θα μας αποδοσει καρπο μετα απο τοσες στεναχωριες και αγχος ;-)

Μην το λες μην το λες.υπαρχει εγκυμοσύνη με μηδέν συμπτώματα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Ναι σιγουρα μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα χωρις συμπτωματα τι να πω !!! Χαχαχα το καλο ειναι οτι το χωνεψα γι αυτο τον μηνα. Περασαμε δυσκολες στιγμες για διαφορα θεματα στην οικογενεια και δυστυχως μας εριξαν γι αυτο νομιζω οτι αυτος ο μηνας δεν θα μας αποδοσει καρπο μετα απο τοσες στεναχωριες και αγχος ;-)

Εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα στην πρωτη εγκυμοσυνη. Μπορει να εχει ηδη γινει κατι, You never know!!! Αλιιως παμε δυνατα ολες μαζι μεχρι να ξεπατωθουμε!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Ναι σιγουρα μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα χωρις συμπτωματα τι να πω !!! Χαχαχα το καλο ειναι οτι το χωνεψα γι αυτο τον μηνα. Περασαμε δυσκολες στιγμες για διαφορα θεματα στην οικογενεια και δυστυχως μας εριξαν γι αυτο νομιζω οτι αυτος ο μηνας δεν θα μας αποδοσει καρπο μετα απο τοσες στεναχωριες και αγχος ;-)

Δεν πειραζει κοριτσακι μου κ να σου ερθει αυτον τον μηνα παμε μαζι για τον επομενο!! :wub: κ εγω και η Σοφια εχουμε αδιαθετησει αυτον τον μηνα!

Παρ΄ολα αυτα ευχομαι να μην σου ερθει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα στην πρωτη εγκυμοσυνη. Μπορει να εχει ηδη γινει κατι, You never know!!! Αλιιως παμε δυνατα ολες μαζι μεχρι να ξεπατωθουμε!! 

Να σου πω αυτό πιο πολύ σκέφτομαι παρά να μείνω έναν δύο μήνες μετά.την υπερκόπωση πάλι.ας έρθει μια εγκυμοσύνη να κάτσω να ξεκουραστω.οχι απλα ξεπατωμα.πλεον όση ώρα κάνω τον αγριοκοιταω.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Να σου πω αυτό πιο πολύ σκέφτομαι παρά να μείνω έναν δύο μήνες μετά.την υπερκόπωση πάλι.ας έρθει μια εγκυμοσύνη να κάτσω να ξεκουραστω.οχι απλα ξεπατωμα.πλεον όση ώρα κάνω τον αγριοκοιταω.

Κάθε φορά που θα κάνετε σεξακι θα του λες βρε που να είναι η τελευταία σου για πολυυυυ καιρό!!!!που θα παει???θα πιάσει η "κατάρα"!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Τι συμπτώματα σου τελείωσαν;;;;κ εγώ είχα δύο μέρες συχνοουρια αλλά σταμάτησε.αλλα πονάω για περίοδο.εεε τα πάντα και τίποτα μπορεί να είναι.μην τα βλέπεις αυτά.δες αν προκειψει καθυστέρηση.

Μου τελιωσαν!! Νταξει κοιμαμαι απο τις 21:30 τις τελευταιες μερες ( αλλα παντα ημουν αυτοκολλητη με τον υπνο :p) οποταν δεν το θεωρω συμπτωμα :) παντα πονας για περιοδο πριν να σου ρθει;

Just now, *Vasoula είπε:

Λυπάμαι για όσα περάσατε και ελπίζω να είσαι καλύτερα τωρα....όντως η ψυχολογία παίζει ρόλο αλλα ποτέ δε ξέρεις!!!εγω θα σου ευχηθώ να σε διαψεύσουν τα άφαντα συμπτώματα!!!:wub:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

Just now, sofiadu είπε:

Εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα στην πρωτη εγκυμοσυνη. Μπορει να εχει ηδη γινει κατι, You never know!!! Αλιιως παμε δυνατα ολες μαζι μεχρι να ξεπατωθουμε!! 

Μαζι μας βλεπω τον επομενο μηνα!!!! :)

Just now, Evouska είπε:

Δεν πειραζει κοριτσακι μου κ να σου ερθει αυτον τον μηνα παμε μαζι για τον επομενο!! :wub: κ εγω και η Σοφια εχουμε αδιαθετησει αυτον τον μηνα!

Παρ΄ολα αυτα ευχομαι να μην σου ερθει!

Κι εγω μαζι σας θα ενταχθωωω γι αυτο το μηνα!! Μεχρι τον επομενο :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

@KimK θα πας για χοριακη κοριτσακι μου?????πως είσαι εσυ??

 

Ναι,θα πάω σε λίγο!!! Εγώ πέραν απ κάποια τραβηγματακια-τσιμπήματα δεν είχα κάτι άλλο!!!

 

  • Μου αρέσει 2

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, KimK είπε:

Καλημέρα αγάπη μου!! Έκανα πρωί πρωί το τεστ εγκυμοσύνης!!! Αχνό θετικό κορίτσια μου!!!

ωωωω τελεια!!με το καλο να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Να σου πω αυτό πιο πολύ σκέφτομαι παρά να μείνω έναν δύο μήνες μετά.την υπερκόπωση πάλι.ας έρθει μια εγκυμοσύνη να κάτσω να ξεκουραστω.οχι ξεπατωμα.πλεον όση ώρα κάνω τον αγριοκοιταω.

χαχαχαχαχαχα!!! Δεν σε ξερω αλλα σε εκανα εικονα!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Κ εγω θελω λιγο αδεια απο το σπορ αλλα θα δοκιμασω ενα ξεπατωμα αν τα καταφερουμε την αλλη βδομαδα, να δοκιμασω κ αυτο!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κάθε φορά που θα κάνετε σεξακι θα του λες βρε που να είναι η τελευταία σου για πολυυυυ καιρό!!!!που θα παει???θα πιάσει η "κατάρα"!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα

@*Vasoula @Emilly Ειστε θεες χαχααχααχα 

Εμενα κοριτσια με αγριοκοιταζει εκεινος  με το που τελειωσουμε για να μεινω ξαπλωμένη και να μη σηκωθω αμεσως!  Τι τραβαμε γενικαααα!! χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...