Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλά έκανες είναι καλύτερα έτσι...πόσο καιρό προσπαθείτε ; 

Προσπαθουμε εναμιση χρονο αλλα ακομα τιποτα!εσεις εχετε αλλο παιδακι η το πρωτο;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, xriszis είπε:

Καλησπέρα Ria_ εγώ τα χρησιμοποιώ εδώ και κάποιους κύκλους αλλά όσο πάω κ μπερδεύομαι χειρότερα. Από ό,τι έχω καταλάβει όταν κοντοζυγώνει η ωορρηξία  σκουραίνει προοδευτικά. Όταν θα γίνει θετικό θα δεις ότι η γραμμή αποτελέσματος θα είανι τόσο σκούρα όσο και η γραμμη ελέγχου.

Να ρωτήσω και εγώ κάτι: τα τεστ ωορρηξιας clearblue τα ψηφιακά- όσες τα εχετε κάννει- μόνο πρωί τα κάνετε; επίσης σήμερα που είναι 14η μέρα και έχω βλέννη σαν ασπράδι και ελαστικη αλλά έχω αρνητικό ψηφιακό και αρνητικό one step ταινία;;;;;;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Vasiliki33 είπε:

Προσπαθουμε εναμιση χρονο αλλα ακομα τιποτα!εσεις εχετε αλλο παιδακι η το πρωτο;

Εμεις τώρα αρχίσαμε προσπάθεια τον  Δεκέμβριο, έχει 1 μήνα. Όχι είναι το πρώτο μας, εσείς;  
 

Δεν έχουμε παντρευτεί ακόμα λόγο κορονοϊού αλλά είπαμε να αρχίσουμε προσπάθεια γιατί αυτά αργούν να έρθουν... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria_ είπε:

Εγώ σήμερα 15ημερα και ακόμα δεν έχω βρει θετικό σύμφωνα με το ημερολόγιο μου 17η θα έχω ωορηξια ,πφφφ άντε να δούμε ....

Ποσό είναι ο κύκλος σου; 

Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2021 at 5:00 ΜΜ, Penny28 είπε:

3 μήνες προσπάθεια... Είχα μια παλυνδομη πέρσι που έμεινα με την πρώτη προσπαθεια και τον Αύγουστο είχα ένα εξωμήτριο με 6 μήνες προσπαθεία....

Μένω έγκυος αλλά δεν υπάρχει εξέλιξη για αυτό ανχώνομαι...

Ελπίζω να είναι τρίτη και τυχερή! 

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια...είχα μπλοκάρει τους κωδικούς κ δεν μπορούσα να μπω εδώ κ μερες...πολύ χάρηκα...πως ήταν η χοριακη χθες;;εύχομαι αυτό να είναι το τυχερό σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα απ' τ μεσημέρι και μετά έχω λίγα πονάκια αριστερά 15η μέρα σήμερα , έκανα το τεστ τ απογευμα αχνό πάλι άρα αρνητικο....εγώ χαζή μπορει πίστευα ότι τα πονακια είναι την ημέρα της ωορηξιας ,λέτε να ποναει νωρίτερα επειδή πως να το πω προετοιμάζεται?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Κορίτσια σήμερα απ' τ μεσημέρι και μετά έχω λίγα πονάκια αριστερά 15η μέρα σήμερα , έκανα το τεστ τ απογευμα αχνό πάλι άρα αρνητικο....εγώ χαζή μπορει πίστευα ότι τα πονακια είναι την ημέρα της ωορηξιας ,λέτε να ποναει νωρίτερα επειδή πως να το πω προετοιμάζεται?? 

Και εγώ χθες είχα πονακια και σήμερα το μεσημέρι το τεστ ήταν σχεδόν θετικό θα επαναλάβω το βράδυ να δω αν έγινε θετικό! Άρα τα πονακια είναι προετοιμασία πιστεύω! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Και εγώ χθες είχα πονακια και σήμερα το μεσημέρι το τεστ ήταν σχεδόν θετικό θα επαναλάβω το βράδυ να δω αν έγινε θετικό! Άρα τα πονακια είναι προετοιμασία πιστεύω! 

Λες ε? Ναι και εγώ κάπως έτσι τ σκέφτηκα αλλά έλεγα μήπως είναι χαζή η σκέψη μου...εγώ κάνω ένα γύρω στις 12 τ πρωί και ένα κατά τις 7 το απόγευμα... Άντε μακάρι !!! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Εμεις τώρα αρχίσαμε προσπάθεια τον  Δεκέμβριο, έχει 1 μήνα. Όχι είναι το πρώτο μας, εσείς;  
 

Δεν έχουμε παντρευτεί ακόμα λόγο κορονοϊού αλλά είπαμε να αρχίσουμε προσπάθεια γιατί αυτά αργούν να έρθουν... 

Και εμας το πρωτο μας...αλλα εχουμε ξεκινησει εναμιση χρονο...οποτε ειμαστε στην αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Λες ε? Ναι και εγώ κάπως έτσι τ σκέφτηκα αλλά έλεγα μήπως είναι χαζή η σκέψη μου...εγώ κάνω ένα γύρω στις 12 τ πρωί και ένα κατά τις 7 το απόγευμα... Άντε μακάρι !!! 

Εγώ ένα μεσημέρι και ένα βράδυ! Με διαφορά 6 ωρών! Ναι πιστεύω τα πονακια είναι προετοιμασία! 

Ξεκινήσαμε και βιταμίνες ελπίζω να πάμε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Και εγώ χθες είχα πονακια και σήμερα το μεσημέρι το τεστ ήταν σχεδόν θετικό θα επαναλάβω το βράδυ να δω αν έγινε θετικό! Άρα τα πονακια είναι προετοιμασία πιστεύω! 

Από την ώρα που βγαίνει θετικό σημαίνει ότι γίνεται η ωορρηξία; 

7 ώρες πρίν, Vasiliki33 είπε:

Και εμας το πρωτο μας...αλλα εχουμε ξεκινησει εναμιση χρονο...οποτε ειμαστε στην αναμονη...

Εύχομαι να έρθει σύντομα το μωράκι σας  ! Ποσό χρόνων είσαι ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...