Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ritapog είπε:

Καλημέρα κορίτσια σημερινή χοριακη 836 ενώ την Δευτέρα ήταν 100 .. σήμερα είναι δύο μέρες καθυστέρηση ..πάει καλά λέτε?

Μπραβο κοριτσι σουπερ ειναι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Εγω αυτον τον μηνα ειχα θετικο απο τις 13 του μηνος μεχρι 17..

Έκανες τα clearblue θυμάμαι καλά;;;;

Εγώ σήμερα βρήκα αρνητικό είμαι 13η μέρα... Άρα έγινε η ωορρηξία 11η ή 12η σήμερα είναι καλά να έχω επαφή;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , εγώ ακόμα δεν έχω βρει θετικό και είμαι 17η δε ξέρω τι γίνεται προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά δεν είναι και εύκολο το νου μου αμέσως πάει στο κακό και ότι κάτι έχω ...ότι 3 μήνες τώρα μάλλον δε προσπαθούσαμε και πολύ σωστά και όλα αυτά... Έχουμε επαφές εννοείται αλλά αν δεν εχεις ωορηξια τι να τ κάνεις...Δε ξέρω και τ θέμα είναι ότι δεν έχω πολλά ακόμα ωορηξιας να έχω για άλλες 3 μέρες δηλαδή το πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Έκανες τα clearblue θυμάμαι καλά;;;;

Εγώ σήμερα βρήκα αρνητικό είμαι 13η μέρα... Άρα έγινε η ωορρηξία 11η ή 12η σήμερα είναι καλά να έχω επαφή;;; 

Ναι τα ψηφιακα εκανα... καλο ειναι σημερα και αυριο

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα , εγώ ακόμα δεν έχω βρει θετικό και είμαι 17η δε ξέρω τι γίνεται προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά δεν είναι και εύκολο το νου μου αμέσως πάει στο κακό και ότι κάτι έχω ...ότι 3 μήνες τώρα μάλλον δε προσπαθούσαμε και πολύ σωστά και όλα αυτά... Έχουμε επαφές εννοείται αλλά αν δεν εχεις ωορηξια τι να τ κάνεις...Δε ξέρω και τ θέμα είναι ότι δεν έχω πολλά ακόμα ωορηξιας να έχω για άλλες 3 μέρες δηλαδή το πολύ .

Πρωτη φορα κανεις τεστ ωορριξιας; Και ποια κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

@Emilly800 κοριτσαρα τι κανεις?  Βλεπω ολα πανε τελεια κ πλησιαζει κ η αυχενικη υπομονη!!!! 

Πήγα χθες Λίνα 10 εβδομάδων με έβγαλε..πήρα πριν λίγο έκλεισα κ την αυχενική στις 15 του μηνός με έβαλε..πως θα την περάσω πάλι αυτή την διαδικασία...ουφφφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Πήγα χθες Λίνα 10 εβδομάδων με έβγαλε..πήρα πριν λίγο έκλεισα κ την αυχενική στις 15 του μηνός με έβαλε..πως θα την περάσω πάλι αυτή την διαδικασία...ουφφφφφ

Για ποτε θα περασει κ θα περιμενεις την β επιπεδου ουτε που θα το καταλαβεις!! Θα δεις που ολα καλα θα ειναι. Κ με τοσο ανχος που εχεις σου λεω δρομολογησε να κανεις κ το Νιπτ σε βλεπω να σε ζωνουν τα φιδια μεχρι την β επιπεδου!! Ειναι ολα καλα κοριτσι μην σε περνει απο κατω το ανχος

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Ναι πρώτη φορά χρησιμοποιώ τηςhome tesst

Τα εχω και αυτα αλλα να σου πω την αληθεια δεν εβγαλα ακρη.. γιατι δεν τα καλαταβαινω..εκανα το ψηφιακο και βγηκε θετικο εκανα και ενα απο αυτα και βγηκε αχνο που σημαινει αρνητικο γι’αυτο δεν εβγαζα ακρη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Ναι πρώτη φορά χρησιμοποιώ τηςhome tesst

Συνεχισε τα αφου κανεις μεγαλους κυκλους δεν αποκλειετε να κανεις αργοτερα ωορηξια οποτε ειναι φυσιολογικο. Δεν εχουν σκουρηνει καθολου απο οταν τα ξεκινησες?  Σε καποιες κοπελες δεν σκουραινουν εντελως αολω γινονται λιγο πιο σκουρα. Βοηθαει να γραφεις πανω στο τεστ την ημερομηνια που το εκανες κ να τα φυλαξεις ωστε οταν σου ερθει περιοδος να ανατρεξεις 14 μερες πισω να δεις το χρωμα στο τεστ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Συνεχισε τα αφου κανεις μεγαλους κυκλους δεν αποκλειετε να κανεις αργοτερα ωορηξια οποτε ειναι φυσιολογικο. Δεν εχουν σκουρηνει καθολου απο οταν τα ξεκινησες?  Σε καποιες κοπελες δεν σκουραινουν εντελως αολω γινονται λιγο πιο σκουρα. Βοηθαει να γραφεις πανω στο τεστ την ημερομηνια που το εκανες κ να τα φυλαξεις ωστε οταν σου ερθει περιοδος να ανατρεξεις 14 μερες πισω να δεις το χρωμα στο τεστ. 

Χτες μου φάνηκε λίγο πιο σκούρο άχνη μεν αλλά λίγο πιο σκούρα από τις άλλες μέρες , όχι δε τα κράτησα το σκέφτηκα αλλά μετα τα έκανα πάνω στη δουλειά ειδικα τα πρωινά και βιαζομουν...Εμείς είχαμε ήδη επαφή 10η ,12η,14η,16η θα συνεχίσω όσα έχω ακόμα και αν δεν δω θετικό τι να πω... Θα αφήσω σήμερα κενή μερα και αν δε δω και αύριο λέω να το πάω 3 μέρες σερί τ σκου και ότι γίνει δε ξέρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Χτες μου φάνηκε λίγο πιο σκούρο άχνη μεν αλλά λίγο πιο σκούρα από τις άλλες μέρες , όχι δε τα κράτησα το σκέφτηκα αλλά μετα τα έκανα πάνω στη δουλειά ειδικα τα πρωινά και βιαζομουν...Εμείς είχαμε ήδη επαφή 10η ,12η,14η,16η θα συνεχίσω όσα έχω ακόμα και αν δεν δω θετικό τι να πω... Θα αφήσω σήμερα κενή μερα και αν δε δω και αύριο λέω να το πάω 3 μέρες σερί τ σκου και ότι γίνει δε ξέρω...

Δεν πειραζει αμα δεν μεινεις τωρα εγκυος στον επομενο κυκλο μπορεις να το τσεκαρεις ετσι. Παντως κ οι επαφες καλες ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Δεν πειραζει αμα δεν μεινεις τωρα εγκυος στον επομενο κυκλο μπορεις να το τσεκαρεις ετσι. Παντως κ οι επαφες καλες ειναι

Σε ευχαριστώ πολύ , θα συνεχίσω και επαφές μερικές μέρες ακόμα να κάνω και όσα τεστ έχω και βλέπουμε αλλιώς ναι στον επόμενο κύκλο..! Απλά στεναχωρεθηκα λέω μήπως κάτι έχω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα , εγώ ακόμα δεν έχω βρει θετικό και είμαι 17η δε ξέρω τι γίνεται προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά δεν είναι και εύκολο το νου μου αμέσως πάει στο κακό και ότι κάτι έχω ...ότι 3 μήνες τώρα μάλλον δε προσπαθούσαμε και πολύ σωστά και όλα αυτά... Έχουμε επαφές εννοείται αλλά αν δεν εχεις ωορηξια τι να τ κάνεις...Δε ξέρω και τ θέμα είναι ότι δεν έχω πολλά ακόμα ωορηξιας να έχω για άλλες 3 μέρες δηλαδή το πολύ .

Μήπως έκανες νωρίτερα και την έχασες; Από επαφές είσαι σούπερ!

Just now, elena93 είπε:

Ναι τα ψηφιακα εκανα... καλο ειναι σημερα και αυριο

Πρωτη φορα κανεις τεστ ωορριξιας; Και ποια κανεις;

Γι αυτό βρήκες τόσα θετικά! Αυτά τα τεστ ανιχνεύουν άλλη μια ορμόνη δεν είναι όπως οι ταινίες! Αφού είχα θετικό 11η μέρα αύριο είναι χαμένη σίγουρα... Θα είναι 14η μέρα αύριο 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Μήπως έκανες νωρίτερα και την έχασες; Από επαφές είσαι σούπερ!

Γι αυτό βρήκες τόσα θετικά! Αυτά τα τεστ ανιχνεύουν άλλη μια ορμόνη δεν είναι όπως οι ταινίες! Αφού είχα θετικό 11η μέρα αύριο είναι χαμένη σίγουρα... Θα είναι 14η μέρα αύριο 

Δε νομίζω από 9η μέρα τα ξεκίνησα δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε νωρίτερα ... θα συνεχίσω μερικές μέρες ακόμα της επαφές και τα τεστ έχω για άλλες 3 νομίζω και βλέπουμε αλλιώς πάμε τον επόμενο μήνα ..!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Δε νομίζω από 9η μέρα τα ξεκίνησα δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε νωρίτερα ... θα συνεχίσω μερικές μέρες ακόμα της επαφές και τα τεστ έχω για άλλες 3 νομίζω και βλέπουμε αλλιώς πάμε τον επόμενο μήνα ..!

Ναι όχι αφού τα ξεκίνησες τόσο νωρίς δεν παίζει να την έχασες... Διάβασα ότι σε μερικές γυναίκες η αύξηση κρατά πολύ λίγες ώρες... Συνέχισε και βλέπεις έτσι και αλλιώς οι επαφές είναι τέλειες!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...