Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου :) Τι κάνετε; @Rafaela_123 κάπου τώρα περιμένεις εσύ, ε; Μακάρι να έχουμε θετικά νεάκια!! Αυτό που λέτε για την καραντίνα ισχύει. Δε βοηθάει και πολύ στην όλη κατάσταση.. θέλοντας και μη οι δραστηριότητές μας είναι περιορισμένες. Εμμονικές θα καταντήσουμε πια, αχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου :) Τι κάνετε; @Rafaela_123 κάπου τώρα περιμένεις εσύ, ε; Μακάρι να έχουμε θετικά νεάκια!! Αυτό που λέτε για την καραντίνα ισχύει. Δε βοηθάει και πολύ στην όλη κατάσταση.. θέλοντας και μη οι δραστηριότητές μας είναι περιορισμένες. Εμμονικές θα καταντήσουμε πια, αχαχα

Όντως εμμονικες χαχαχα δεν έχω κανένα πρόβλημα όλη την εβδομάδα αλλά το ΣΚ λόγο και των περιορισμένων δραστηριοτήτων δεν παλεύεται...περιμένω φίλη μου ήμουν πολύ αισιόδοξη είμαι ακόμη αλλά κρατάω μικρό καλάθι 

Just now, Ria_ είπε:

Ποτέ περιμένεις κορίτσι θυμησε μου?

14/03 - 15/03 σε μια εβδομάδα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Όντως εμμονικες χαχαχα δεν έχω κανένα πρόβλημα όλη την εβδομάδα αλλά το ΣΚ λόγο και των περιορισμένων δραστηριοτήτων δεν παλεύεται...περιμένω φίλη μου ήμουν πολύ αισιόδοξη είμαι ακόμη αλλά κρατάω μικρό καλάθι 

14/03 - 15/03 σε μια εβδομάδα 

Υπομονή κορίτσι μου λίγο έμεινε και μακάρι να είναι ήδη το θαυματακι σου στη κοιλίτσα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaela_123 said:

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια 

Καλημέρα φίλη μου και σε όλα τα κορίτσια!!Αρχικά χρόνια μας πολλά να μας χαιρονται οι άντρες μας!Και σύντομα όλες μανούλες !

Μια εβδομάδα έμεινε θα περάσει κάνε υπομονή..Έχεις δίκιο αυτό τοπράγμα με την καραντίνα μας επηρεάζει πολύ.Θέλοντας και μη όλο αυτό σκεφτόμαστε..Είσαι απ τις πρώτες που δεν περιμένει ,πιστεύω πολύ σε σένα κάνε την αρχήηηηη στο ε'υχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Εγώ τώρα είμαι στις προσπάθειες..προσπαθώ να ξεγελάσω τον εαυτό μου ότι δν το σκέφτομαι και δεν αγχώνομαι χαχαχα

19 hours ago, Κωνσταντίνα16 said:

Το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια.. Θα περιμένω και την επόμενη επίσκεψη και αν πάλι είναι το ίδιο θα αλλάξω... Εντωμεταξύ τρεις μέρες τώρα ψιλό ζαλίζομαι και δεν ξέρω γιατί.. Έχω αρχίσει και φοβάμαι λίγο.. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ μήπως επειδή είχα βαριά περίοδο τώρα μου πέσαν όλα.. Σίδηρο και τέτοια... 

Χμμμ.. πότε είναι η επόμενη επίσκεψη??Σίδηρο παίρνεις και φυλλικό?

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Καλημέρα φίλη μου και σε όλα τα κορίτσια!!Αρχικά χρόνια μας πολλά να μας χαιρονται οι άντρες μας!Και σύντομα όλες μανούλες !

Μια εβδομάδα έμεινε θα περάσει κάνε υπομονή..Έχεις δίκιο αυτό τοπράγμα με την καραντίνα μας επηρεάζει πολύ.Θέλοντας και μη όλο αυτό σκεφτόμαστε..Είσαι απ τις πρώτες που δεν περιμένει ,πιστεύω πολύ σε σένα κάνε την αρχήηηηη στο ε'υχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Εγώ τώρα είμαι στις προσπάθειες..προσπαθώ να ξεγελάσω τον εαυτό μου ότι δν το σκέφτομαι και δεν αγχώνομαι χαχαχα

Χμμμ.. πότε είναι η επόμενη επίσκεψη??Σίδηρο παίρνεις και φυλλικό?

Καλημεραααα!! Και εγώ στις προσπάθειες είμαι, αλλά αυτό το μήνα ούτε έχω νιώσει ωορρηξία (που συνήθως νιώθω) ούτε έχω βρει θετικό τεστάκι ωορρηξίας. Τώρα είμαι στην 20η ημέρα του κύκλου. Αλλά ίσως έχω καθυστερημένη ωορρηξία, who knows?! Και εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι ή μάλλον να ξεγελάω τον εαυτό μου πως δεν το σκέφτομαι!! Άντε, @Rafaela_123 άνοιξε τον δρόμο να ακολουθήσουμε αυτόν τον μήνα!!

@eliza90 - πήγε τελικά ο σύζυγος για εξετάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Καλημεραααα!! Και εγώ στις προσπάθειες είμαι, αλλά αυτό το μήνα ούτε έχω νιώσει ωορρηξία (που συνήθως νιώθω) ούτε έχω βρει θετικό τεστάκι ωορρηξίας. Τώρα είμαι στην 20η ημέρα του κύκλου. Αλλά ίσως έχω καθυστερημένη ωορρηξία, who knows?! Και εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι ή μάλλον να ξεγελάω τον εαυτό μου πως δεν το σκέφτομαι!! Άντε, @Rafaela_123 άνοιξε τον δρόμο να ακολουθήσουμε αυτόν τον μήνα!!

@eliza90 - πήγε τελικά ο σύζυγος για εξετάσεις;

Α ναι ε?Δεν έχεις νιώσει πόνο?Ούτε υγρά?Οπότε είσαι στις προσπάθειες ακόμα και τώρα?Πόσο συχνά κάνετε ? Κάθε μέρα??

Όχι ακόμα,το αφήσαμε δεν το συζητήσαμε πάλι..Θα το δούμε δε θέλω κ εγώ να τον πιέζω να το λέω συνέχεια μην τον αγχώνω..Αλλά κ μόνο που το έχει σκεφτεί ο ίδιος πλέον είναι στο σωστό δρόμο και θα γίνει χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Α ναι ε?Δεν έχεις νιώσει πόνο?Ούτε υγρά?Οπότε είσαι στις προσπάθειες ακόμα και τώρα?Πόσο συχνά κάνετε ? Κάθε μέρα??

Όχι ακόμα,το αφήσαμε δεν το συζητήσαμε πάλι..Θα το δούμε δε θέλω κ εγώ να τον πιέζω να το λέω συνέχεια μην τον αγχώνω..Αλλά κ μόνο που το έχει σκεφτεί ο ίδιος πλέον είναι στο σωστό δρόμο και θα γίνει χαχα

Τίποτα δεν έχω νιώσει, όχι. Είχα πολύ έντονο πονοκέφαλο απλά πριν 4 μέρες. Θα μπορούσε βέβαια και αυτό να είναι σύμπτωμα ωορρηξίας. Αλλά όπως προανέφερα δεν είχα θετικό τεστ ωορρηξίας οπότε δε ξέρω τι πραγματικά γίνεται. Τώρα κάνουμε καθημερινά, ναι. Αλλά αυτό το μήνα είμαστε πιο χαλαροί. Δε το πολύ σκεφτόμαστε και οι δύο και το απολαμβάνουμε πολύ περισσότερο έτσι. Γιατί κάπου μας είχε κουράσει η όλη διαδικασία τους περασμένους μήνες.

Εσείς τώρα κάνετε καθημερινά; Δε ξέρω βέβαια και ποιο είναι το σωστό. Άλλοι λένε κάθε μέρα, άλλοι μέρα παρά μέρα. Έχω αρχίσει να σκέφτομαι πως πρέπει να το ρίξουμε και λίγο στην τρέλα και όταν είναι να γίνει το θαυματάκι θα γίνει, no matter what! Εσύ από συμπτώματα ωορρηξίας πως τα πας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Τίποτα δεν έχω νιώσει, όχι. Είχα πολύ έντονο πονοκέφαλο απλά πριν 4 μέρες. Θα μπορούσε βέβαια και αυτό να είναι σύμπτωμα ωορρηξίας. Αλλά όπως προανέφερα δεν είχα θετικό τεστ ωορρηξίας οπότε δε ξέρω τι πραγματικά γίνεται. Τώρα κάνουμε καθημερινά, ναι. Αλλά αυτό το μήνα είμαστε πιο χαλαροί. Δε το πολύ σκεφτόμαστε και οι δύο και το απολαμβάνουμε πολύ περισσότερο έτσι. Γιατί κάπου μας είχε κουράσει η όλη διαδικασία τους περασμένους μήνες.

Εσείς τώρα κάνετε καθημερινά; Δε ξέρω βέβαια και ποιο είναι το σωστό. Άλλοι λένε κάθε μέρα, άλλοι μέρα παρά μέρα. Έχω αρχίσει να σκέφτομαι πως πρέπει να το ρίξουμε και λίγο στην τρέλα και όταν είναι να γίνει το θαυματάκι θα γίνει, no matter what! Εσύ από συμπτώματα ωορρηξίας πως τα πας;

Και το καθημερινό ρε γαμώτο είναι δύσκολο με την έννοια  πώς να το πω ότι γίνεται σαν "υποχρέωση".. κ εμείς τελευταία πέσαμε σ αυτή την παγίδα και χανόταν κάποιες φορές η μαγεία μ΄αυτό το "πρέπει".Κοίτα εγώ ημερολογιακά έχω την Τετάρτη ωορηξία αλλά πάντα βασίζομαι σε αυτά που νιώθω.Λίγο πόνο έχω αρχίσει να νιώθω δεξιά χαμηλά αλλά όχι τον έντονο κ έχω κ πολλά υγρά.Και σκέψου χτες ξεκινήσαμε γιατί δν ήθελα να πιεστούμε πάλι από νωρίς ,το ρίξαμε όπως λες κ  εσύ λίγο στην τρέλα!

Αυτό το μήνα δουλεύω από το σπίτι και μου λεεί χτες..σκέφτομαι μιας και είσαι σπίτι τώρα μήπως κάναμε πρωί να αλλάξουμε λίγο χαχαχαχα. Τι μπορεί να σκέφετεται κ αυτός!Τουλάχιστον εμείς τα λέμε μεταξύ μας τη βγάζουμε την τρέλα μας ,την εκτονώνουμε..εκείνοι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, eliza90 είπε:

Και το καθημερινό ρε γαμώτο είναι δύσκολο με την έννοια  πώς να το πω ότι γίνεται σαν "υποχρέωση".. κ εμείς τελευταία πέσαμε σ αυτή την παγίδα και χανόταν κάποιες φορές η μαγεία μ΄αυτό το "πρέπει".Κοίτα εγώ ημερολογιακά έχω την Τετάρτη ωορηξία αλλά πάντα βασίζομαι σε αυτά που νιώθω.Λίγο πόνο έχω αρχίσει να νιώθω δεξιά χαμηλά αλλά όχι τον έντονο κ έχω κ πολλά υγρά.Και σκέψου χτες ξεκινήσαμε γιατί δν ήθελα να πιεστούμε πάλι από νωρίς ,το ρίξαμε όπως λες κ  εσύ λίγο στην τρέλα!

Αυτό το μήνα δουλεύω από το σπίτι και μου λεεί χτες..σκέφτομαι μιας και είσαι σπίτι τώρα μήπως κάναμε πρωί να αλλάξουμε λίγο χαχαχαχα. Τι μπορεί να σκέφετεται κ αυτός!Τουλάχιστον εμείς τα λέμε μεταξύ μας τη βγάζουμε την τρέλα μας ,την εκτονώνουμε..εκείνοι???

Χαχαχαχα - εκείνοι οι καημένοι που να τα πουν;;;!! Εμείς μια χαρά τα συζητάμε εδώ. Και είμαστε όλες στην ίδια φάση, οπότε δεν υπάρχει πιο ωραίο αίσθημα από το να νιώθεις πως δεν είσαι μόνη. 
Αυτό που λες ισχύει - όταν μπει το «πρέπει» στο παιχνίδι, χάνεται η μαγεία δυστυχώς. Τον περασμένο μήνα νιώσαμε αυτήν την πίεση και γι’ αυτό τώρα είπαμε να το αφήσουμε πιο χαλαρά. Χωρίς να το πολυσκεφτόμαστε και να το συζητάμε. Μα στο τέλος θα καταλήξει να είναι και «αγγαρεία», οπότε καλύτερα να το ρίξουμε στη τρέλα. Η πρωινή αγκαλίτσα είναι πολύ ωραία, απλά εμένα μετά μου τρέχει όλο έξω μόλις σηκωθώ, αχαχαχα. Δεν υπάρχει και καμία τάπα να βάλουμε, αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Χαχαχαχα - εκείνοι οι καημένοι που να τα πουν;;;!! Εμείς μια χαρά τα συζητάμε εδώ. Και είμαστε όλες στην ίδια φάση, οπότε δεν υπάρχει πιο ωραίο αίσθημα από το να νιώθεις πως δεν είσαι μόνη. 
Αυτό που λες ισχύει - όταν μπει το «πρέπει» στο παιχνίδι, χάνεται η μαγεία δυστυχώς. Τον περασμένο μήνα νιώσαμε αυτήν την πίεση και γι’ αυτό τώρα είπαμε να το αφήσουμε πιο χαλαρά. Χωρίς να το πολυσκεφτόμαστε και να το συζητάμε. Μα στο τέλος θα καταλήξει να είναι και «αγγαρεία», οπότε καλύτερα να το ρίξουμε στη τρέλα. Η πρωινή αγκαλίτσα είναι πολύ ωραία, απλά εμένα μετά μου τρέχει όλο έξω μόλις σηκωθώ, αχαχαχα. Δεν υπάρχει και καμία τάπα να βάλουμε, αχαχαχα

αχαχχαχαχχαχα αστο αυτό είναι πολύ ενοχλητικό η αλήθεια είναι..Εγώ περιμένω κανά δεκάλεπτο με τέταρτο ξαπλωμένη και μετά δν μπορώ πάω τουαλέτα και σκουπίζομαι. Αλλά μετά υπάρχουν κ άλλες απώλειες κ είναι σπαστικό!δεν πειράζει μωρέ να ήταν μόνο αυτό το πρόβλημά μας!χααχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά! Εγώ στην αναμονή περιόδου... Έχουν αρχίσει τα πονακια... Αυτό το διάστημα άρχισα να βγαίνω έξω αρκετά μένω σε χωριό οπότε είναι εύκολες οι μετακινήσεις... Μπορώ να πω ότι μου έκανε καλό δεν έχω συνέχεια το μυαλό μου στην εγκυμοσύνη! Ούτε καν τεστ δεν σκέφτηκα να κάνω αυτό το μήνα! Αν δεν έρθει μέχρι 11 θα κάνω νωρίτερα όχι!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά! Εγώ στην αναμονή περιόδου... Έχουν αρχίσει τα πονακια... Αυτό το διάστημα άρχισα να βγαίνω έξω αρκετά μένω σε χωριό οπότε είναι εύκολες οι μετακινήσεις... Μπορώ να πω ότι μου έκανε καλό δεν έχω συνέχεια το μυαλό μου στην εγκυμοσύνη! Ούτε καν τεστ δεν σκέφτηκα να κάνω αυτό το μήνα! Αν δεν έρθει μέχρι 11 θα κάνω νωρίτερα όχι!!!

Τι ωραία βρε Μάντη μου!! Να δεις που το σποράκι σας θα έρθει άμεσα με αυτή την ηρεμία! Γιατί με το να το σκεφτόμαστε 24/7 δε βοηθάμε την ψυχολογία μας. Εγώ το καλοκαίρι που έμεινα έγκυος, έμεινα τον μήνα που δε το είχα καθόλου στο μυαλό μου. Ήταν μόλις είχε λήξει το πρώτο λοκντάουν και είχαμε αρχίσει να επιστρέφουμε στην καθημερινότητά μας. Βοηθάει πολύ το να έχουμε πολλές δραστηριότητες να απασχολούν το μυαλό μας, πέρα από την πολυπόθητη εγκυμοσύνη. 
Εγώ (δεν) περιμένω περίπου στις 20/03. Ωστόσο αυτόν το μήνα ήμουν και εγώ πιο χαλαρή, δεν έκανα τα τεστάκια ωορρηξίας όπως ενδείκνυται, και πρέπει από λάθος να έκανα και skip μια μέρα τελείως. Οπότε δεν έχω δει μέχρι και σήμερα θετικό, χαμογελαστή φατσούλα στα digital. Δεν το πολυαναλύω· σκέφτομαι πως αν έγινε νωρίτερα καλώς έγινε, και συνεχίζουμε τις επαφές μας κανονικά για να το πιάσουμε αν πρόκειται για καθυστερημένη ωορρηξία :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, eliza90 είπε:

Καλημέρα φίλη μου και σε όλα τα κορίτσια!!Αρχικά χρόνια μας πολλά να μας χαιρονται οι άντρες μας!Και σύντομα όλες μανούλες !

Μια εβδομάδα έμεινε θα περάσει κάνε υπομονή..Έχεις δίκιο αυτό τοπράγμα με την καραντίνα μας επηρεάζει πολύ.Θέλοντας και μη όλο αυτό σκεφτόμαστε..Είσαι απ τις πρώτες που δεν περιμένει ,πιστεύω πολύ σε σένα κάνε την αρχήηηηη στο ε'υχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Εγώ τώρα είμαι στις προσπάθειες..προσπαθώ να ξεγελάσω τον εαυτό μου ότι δν το σκέφτομαι και δεν αγχώνομαι χαχαχα

Χμμμ.. πότε είναι η επόμενη επίσκεψη??Σίδηρο παίρνεις και φυλλικό?

Χρόνια πολλά κορίτσια ξέχασα να πω να μας χαίρονται και να μας αντέχουν χαχαχα!! Άντε εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μηνας!!! Και μακάρι να ακούμε καλά νέα...!! 
 

θα περάσει που θα πάει...

2 ώρες πρίν, Sophaki21 είπε:

άνοιξε τον δρόμο να ακολουθήσουμε αυτόν τον μήνα!!


μακαρι Σοφακι να τον ανοίξω για ολες μας!! 1 εβδομάδα είναι θα περάσει....δεν περνάει ομως μου φαίνεται αιώνας 

 

παντως μη σταματήσεις να κανεις τα τεστ γιατί διάβαζα σε ένα αγγλικό site μια κοπέλα έτσι δεν έβρισκε ωορρηξία και βρήκε πολύ αργά στον κύκλο της...! Συμβαίνουν πολλά σκαμπανεβάσματα...και εννοείται μην σταματάτε και τις επαφές όσο μπορείτε και δεν είστε κουρασμένοι κάντε!!

1 ώρα πρίν, eliza90 είπε:

αχαχχαχαχχαχα αστο αυτό είναι πολύ ενοχλητικό η αλήθεια είναι..Εγώ περιμένω κανά δεκάλεπτο με τέταρτο ξαπλωμένη και μετά δν μπορώ πάω τουαλέτα και σκουπίζομαι. Αλλά μετά υπάρχουν κ άλλες απώλειες κ είναι σπαστικό!δεν πειράζει μωρέ να ήταν μόνο αυτό το πρόβλημά μας!χααχχα

Χαχχααχα εγώ τα νιώθω και την άλλη ημέρα και οντως είναι πολύ σπαστικό, αφού σκέφτομαι μένει τίποτα μέσα ή βγαίνουν όλα έξω και γι αυτό δεν γίνεται το σποράκι χαχαχα 

Just now, Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια μας πολλά! Εγώ στην αναμονή περιόδου... Έχουν αρχίσει τα πονακια... Αυτό το διάστημα άρχισα να βγαίνω έξω αρκετά μένω σε χωριό οπότε είναι εύκολες οι μετακινήσεις... Μπορώ να πω ότι μου έκανε καλό δεν έχω συνέχεια το μυαλό μου στην εγκυμοσύνη! Ούτε καν τεστ δεν σκέφτηκα να κάνω αυτό το μήνα! Αν δεν έρθει μέχρι 11 θα κάνω νωρίτερα όχι!!!

Χαίρεται Μάντη μου, εύχομαι να μην σου έρθει και χαίρομαι που είσαι τόσο χαλαρή και εννοείται όταν ζεις στο χωριό είναι πολύ καλύτερα μπορείς να βγεις να περπατήσεις δεν νιώθεις ούτε και αυτό το στρες της πολης ότι δεν προλαβαίνεις!! Ζεις με φυσιολογικούς ρυθμους...!! 

Επεξεργάστηκαν by Rafaela_123
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...