Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κάνω κάθε μήνα επειδή δεν έχω αντισώματα για κάποιες ασθένειες όπως ανεμοβλογιά και ερυθρά αλλά και λόγο χαμηλού σιδήρου.... Κάνε σύντομα να δεις τι παίζει και μηηηηη σηκώνεσαι αποτομαααααα μηηηηη τυχοοοον..... Το έκανα πριν λίγο και έπεσα.... 

Αγάπη αντισώματα για ανεμοβλογιά και ερυθρά να ξερςις οτι μπορείς να τα βάλεις αν θες να ξαναμεινεις έγκυος απλα για να μην εχεις τον φόβο εγώ ετσι εκανα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια μου, προς Θεού είτε είναι κάποιος "έξω από τον χορο" είτε κάποιος έχει βρεθεί στη θέση του άλλου, δεν υπάρχουν συγκρίσεις. Όλες έναν κοινό σκοπό έχετε... να με κάνετε να νιώσω καλύτερα και σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Βουρκωνω τώρα αλήθεια. Εγώ που το περνάω αυτό , ειμαι πνιγμένη και δε βλέπω λογικά. Όλες εσείς βλέπετε από άλλη οπτική, πιο καθαρή ίσως και σίγουρα με περισσότερη λογική. Ούτε βλέπω ότι προσπαθειτε να με "μαλωσετε" ούτε τίποτα. Απεναντίας νιώθω τεράστια ευγνωμοσύνη για όλες σας! Μακάρι κορίτσια να είναι απλά ένα κακό όνειρο όλο αυτό και να φτάσω κι εγώ στις 30+++ βδομάδες και να μην ξανασυζητηθουν ποτέ αυτά. Μπορεί να υπάρξουν κάποτε κορίτσια που να περάσουν το ίδιο και να πάρουν κι εκείνα δύναμη από τα μηνύματά σας. Ξέρετε τι δημοσιεύσεις έχω δει;; 10 και 12 ετών πίσω με παρόμοια θέματα και πήρα δύναμη και από αυτές τις ιστορίες. Εγώ θα συνέλθω. Το πότε δεν το ξέρω. Ή θα ξυπνήσω μια μέρα σύντομα και δεν θα μου επιτρέψω άλλο να σκέφτομαι μ@λ@κ.... Ή όταν πάρω επιτέλους τα αποτελέσματα περάσει λίγο και ο καιρός και δω ότι η μπεμπα μου μεγαλώνει και τότε σίγουρα θα νιώσω ξανά γαλήνη θα νιωσω εγκυος και θα κάνω όνειρα. Ειναι οι βδομαδες των παθών μου αυτές. Σταματημό δεν είχαν οι εξετάσεις και οι αναμονές για τα αποτελέσματα... 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αγαπη μου αυτο το εγραψα πριν το πμ. Ειδες που παρεξηγησες τον τροπο μου; Δεν τα λυσαμε στο πμ; Τα ιδια εννοω... Οτι σου εγραψα... Τιποτα παραπανω κ με καμια ειρωνια... Αληθεια... 

Κοριτσακι μου μού έγραψες αυτό είδα πρώτα το πμ σου απάντησα στο πμ και μέχρι να το δεις απάντησα και σε αυτό.... Είδα ότι λες μη το συνεχίζουμε και μη το μεγαλώνουμε να μη τοποθετηθω να εξηγήσω ότι ούτε καν ξεκίνησα κάτι στα υπόλοιπα κορίτσια που διαβάζουν και ότι είναι γενικό αυτό που έγραψα; Να αφήσω το κείμενο έτσι και να φαίνεται ότι συνεχίζω κάτι επειδή έγραψα κουράστηκα; Όπως θεωρησες ότι πρέπει να επεξηγήσεις κάτι έτσι το ένιωσα κι εγώ.... Σε αντίθεση όμως εγώ δεν είπα ποτε ότι η φράση έξω απ' το χορο με προσέβαλε και ήθελες να επεξηγήσεις τώρα που βλέπω μη μεγαλώνουμε κάτι και μη το συνεχίζουμε να μην απαντήσω ότι δεν το κάνω; Δεν παρεξήγησα τον τρόπο σου.... Ίσα ίσα μάλλον εσύ με έχεις παρεξηγήσει γιατί ουδέποτε είπα κάτι... Ακόμη και το κουράστηκα που είπα ήταν γενικόοοοο ότι αυτό το θέμα που συμβαίνει τακτικά με κουράζει.... Και πήρα την απάντηση να μη συνεχίζουμε κάτι και να μη μεγαλώνουμε κατι που δεν υπάρχει... Σαφώς και δεν υπάρχει κάτι αφού εξαρχής δεν είπα κάτι κακό.... Είδα ότι σε μια παράθεση προς εμένα κάποια κοπέλα επανατοποθετείται και εξηγώ ότι δεν παρεξήγησα κάτι απ' τα λεγόμενα της για να χρειάζεται επανατοποθέτηση και ότι έχω κουραστεί γενικά να συμβαίνει αυτό και να επανατοποθετουνται κοριτσια με βάση το τι είπα ενώ δεν είπα κάτι κακό για το κείμενο τους.... Αυτοοοο ..... Οπότε ποιος παρεξήγησε ποιον; Τέλος πάντων... Επειδή πριν λίγο είχα λυποθημικο δε γράφω παραπάνω.... Ο κάθε ένας όπως το βλέπει.... Όλες οι απόψεις σωστές είναι οπότε όλα καλά.... 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια μου, προς Θεού είτε είναι κάποιος "έξω από τον χορο" είτε κάποιος έχει βρεθεί στη θέση του άλλου, δεν υπάρχουν συγκρίσεις. Όλες έναν κοινό σκοπό έχετε... να με κάνετε να νιώσω καλύτερα και σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Βουρκωνω τώρα αλήθεια. Εγώ που το περνάω αυτό , ειμαι πνιγμένη και δε βλέπω λογικά. Όλες εσείς βλέπετε από άλλη οπτική, πιο καθαρή ίσως και σίγουρα με περισσότερη λογική. Ούτε βλέπω ότι προσπαθειτε να με "μαλωσετε" ούτε τίποτα. Απεναντίας νιώθω τεράστια ευγνωμοσύνη για όλες σας! Μακάρι κορίτσια να είναι απλά ένα κακό όνειρο όλο αυτό και να φτάσω κι εγώ στις 30+++ βδομάδες και να μην ξανασυζητηθουν ποτέ αυτά. Μπορεί να υπάρξουν κάποτε κορίτσια που να περάσουν το ίδιο και να πάρουν κι εκείνα δύναμη από τα μηνύματά σας. Ξέρετε τι δημοσιεύσεις έχω δει;; 10 και 12 ετών πίσω με παρόμοια θέματα και πήρα δύναμη και από αυτές τις ιστορίες. Εγώ θα συνέλθω. Το πότε δεν το ξέρω. Ή θα ξυπνήσω μια μέρα σύντομα και δεν θα μου επιτρέψω άλλο να σκέφτομαι μ@λ@κ.... Ή όταν πάρω επιτέλους τα αποτελέσματα περάσει λίγο και ο καιρός και δω ότι η μπεμπα μου μεγαλώνει και τότε σίγουρα θα νιώσω ξανά γαλήνη θα νιωσω εγκυος και θα κάνω όνειρα. Ειναι οι βδομαδες των παθών μου αυτές. Σταματημό δεν είχαν οι εξετάσεις και οι αναμονές για τα αποτελέσματα... 

Αυτό ακριβώς...δεν έχει σημασία.....απλά αναφέρθηκε... Αλλά να σου τα τώρα... Δε σου γράφω τώρα παραπάνω για τα υπόλοιπα γιατι δεν είμαι καλά.... Θα σου στείλω όταν είμαι καλύτερα.... Ένα θα σου πω.... Θα σου περάσει και όλα θα είναι καλά....

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσακι μου μού έγραψες αυτό είδα πρώτα το πμ σου απάντησα στο πμ και μέχρι να το δεις απάντησα και σε αυτό.... Είδα ότι λες μη το συνεχίζουμε και μη το μεγαλώνουμε να μη τοποθετηθω να εξηγήσω ότι ούτε καν ξεκίνησα κάτι στα υπόλοιπα κορίτσια που διαβάζουν και ότι είναι γενικό αυτό που έγραψα; Να αφήσω το κείμενο έτσι και να φαίνεται ότι συνεχίζω κάτι επειδή έγραψα κουράστηκα; Όπως θεωρησες ότι πρέπει να επεξηγήσεις κάτι έτσι το ένιωσα κι εγώ.... Σε αντίθεση όμως εγώ δεν είπα ποτε ότι η φράση έξω απ' το χορο με προσέβαλε και ήθελες να επεξηγήσεις τώρα που βλέπω μη μεγαλώνουμε κάτι και μη το συνεχίζουμε να μην απαντήσω ότι δεν το κάνω; Δεν παρεξήγησα τον τρόπο σου.... Ίσα ίσα μάλλον εσύ με έχεις παρεξηγήσει γιατί ουδέποτε είπα κάτι... Ακόμη και το κουράστηκα που είπα ήταν γενικόοοοο ότι αυτό το θέμα που συμβαίνει τακτικά με κουράζει.... Και πήρα την απάντηση να μη συνεχίζουμε κάτι και να μη μεγαλώνουμε κατι που δεν υπάρχει... Σαφώς και δεν υπάρχει κάτι αφού εξαρχής δεν είπα κάτι κακό.... Είδα ότι σε μια παράθεση προς εμένα κάποια κοπέλα επανατοποθετείται και εξηγώ ότι δεν παρεξήγησα κάτι απ' τα λεγόμενα της για να χρειάζεται επανατοποθέτηση και ότι έχω κουραστεί γενικά να συμβαίνει αυτό και να επανατοποθετουνται κοριτσια με βάση το τι είπα ενώ δεν είπα κάτι κακό για το κείμενο τους.... Αυτοοοο ..... Οπότε ποιος παρεξήγησε ποιον; Τέλος πάντων... Επειδή πριν λίγο είχα λυποθημικο δε γράφω παραπάνω.... Ο κάθε ένας όπως το βλέπει.... Όλες οι απόψεις σωστές είναι οπότε όλα καλά.... 

Εντάξει μαμασιτα μου κ καλα κανεις κ το εξηγεις... Κ εγω επειδη το συζητησαμε το ειπα... Να κατσεις κατω αφου δεν εισαι καλα κ δεν χρειάζεται να πουμε κατι αλλο... Πανω απ ολα να ειμαστε καλα εμεις κ τα μωρακια μας... Τιποτα αλλο... Σε φιλω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσακι μου μού έγραψες αυτό είδα πρώτα το πμ σου απάντησα στο πμ και μέχρι να το δεις απάντησα και σε αυτό.... Είδα ότι λες μη το συνεχίζουμε και μη το μεγαλώνουμε να μη τοποθετηθω να εξηγήσω ότι ούτε καν ξεκίνησα κάτι στα υπόλοιπα κορίτσια που διαβάζουν και ότι είναι γενικό αυτό που έγραψα; Να αφήσω το κείμενο έτσι και να φαίνεται ότι συνεχίζω κάτι επειδή έγραψα κουράστηκα; Όπως θεωρησες ότι πρέπει να επεξηγήσεις κάτι έτσι το ένιωσα κι εγώ.... Σε αντίθεση όμως εγώ δεν είπα ποτε ότι η φράση έξω απ' το χορο με προσέβαλε και ήθελες να επεξηγήσεις τώρα που βλέπω μη μεγαλώνουμε κάτι και μη το συνεχίζουμε να μην απαντήσω ότι δεν το κάνω; Δεν παρεξήγησα τον τρόπο σου.... Ίσα ίσα μάλλον εσύ με έχεις παρεξηγήσει γιατί ουδέποτε είπα κάτι... Ακόμη και το κουράστηκα που είπα ήταν γενικόοοοο ότι αυτό το θέμα που συμβαίνει τακτικά με κουράζει.... Και πήρα την απάντηση να μη συνεχίζουμε κάτι και να μη μεγαλώνουμε κατι που δεν υπάρχει... Σαφώς και δεν υπάρχει κάτι αφού εξαρχής δεν είπα κάτι κακό.... Είδα ότι σε μια παράθεση προς εμένα κάποια κοπέλα επανατοποθετείται και εξηγώ ότι δεν παρεξήγησα κάτι απ' τα λεγόμενα της για να χρειάζεται επανατοποθέτηση και ότι έχω κουραστεί γενικά να συμβαίνει αυτό και να επανατοποθετουνται κοριτσια με βάση το τι είπα ενώ δεν είπα κάτι κακό για το κείμενο τους.... Αυτοοοο ..... Οπότε ποιος παρεξήγησε ποιον; Τέλος πάντων... Επειδή πριν λίγο είχα λυποθημικο δε γράφω παραπάνω.... Ο κάθε ένας όπως το βλέπει.... Όλες οι απόψεις σωστές είναι οπότε όλα καλά.... 

Αυτό ακριβώς...δεν έχει σημασία.....απλά αναφέρθηκε... Αλλά να σου τα τώρα... Δε σου γράφω τώρα παραπάνω για τα υπόλοιπα γιατι δεν είμαι καλά.... Θα σου στείλω όταν είμαι καλύτερα.... Ένα θα σου πω.... Θα σου περάσει και όλα θα είναι καλά....

Ναι Αλινα μου. Μακάρι!!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια μου, προς Θεού είτε είναι κάποιος "έξω από τον χορο" είτε κάποιος έχει βρεθεί στη θέση του άλλου, δεν υπάρχουν συγκρίσεις. Όλες έναν κοινό σκοπό έχετε... να με κάνετε να νιώσω καλύτερα και σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Βουρκωνω τώρα αλήθεια. Εγώ που το περνάω αυτό , ειμαι πνιγμένη και δε βλέπω λογικά. Όλες εσείς βλέπετε από άλλη οπτική, πιο καθαρή ίσως και σίγουρα με περισσότερη λογική. Ούτε βλέπω ότι προσπαθειτε να με "μαλωσετε" ούτε τίποτα. Απεναντίας νιώθω τεράστια ευγνωμοσύνη για όλες σας! Μακάρι κορίτσια να είναι απλά ένα κακό όνειρο όλο αυτό και να φτάσω κι εγώ στις 30+++ βδομάδες και να μην ξανασυζητηθουν ποτέ αυτά. Μπορεί να υπάρξουν κάποτε κορίτσια που να περάσουν το ίδιο και να πάρουν κι εκείνα δύναμη από τα μηνύματά σας. Ξέρετε τι δημοσιεύσεις έχω δει;; 10 και 12 ετών πίσω με παρόμοια θέματα και πήρα δύναμη και από αυτές τις ιστορίες. Εγώ θα συνέλθω. Το πότε δεν το ξέρω. Ή θα ξυπνήσω μια μέρα σύντομα και δεν θα μου επιτρέψω άλλο να σκέφτομαι μ@λ@κ.... Ή όταν πάρω επιτέλους τα αποτελέσματα περάσει λίγο και ο καιρός και δω ότι η μπεμπα μου μεγαλώνει και τότε σίγουρα θα νιώσω ξανά γαλήνη θα νιωσω εγκυος και θα κάνω όνειρα. Ειναι οι βδομαδες των παθών μου αυτές. Σταματημό δεν είχαν οι εξετάσεις και οι αναμονές για τα αποτελέσματα... 

Ναι κοριτσακι μου, ολα καλα θα πανε.... Φυσικα εδω μεσα ειμαστε για να βοηθαμε ψυχολογικα κ οχι μονο, η μια την αλλη... Φιλακια πολλα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ θα σκάσω απτή ζέστη γκαστρωμενες μουυυ. Γύρισα πριν μισή ώρα απτή δουλειά, έκανα ένα παγωμένο ντουζ κ τώρα κάθομαι με παπλώματακι κάτω απτό κλιματιστικό με το βρακι κ ένα μπλουζάκι. 

Εγω κάνω κάθε μήνα αιματολογικες, εσείς όχι; κάθε τέλος μήνα κιόλας που αλλάζω κ μήνα. Διάβασα σήμερα στο ίντερνετ, όταν σκοτωμομουν απτήν πολύ δουλειά ότι τα μικροβιολογικα έχουν απεργία επ αόριστον. 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχ θα σκάσω απτή ζέστη γκαστρωμενες μουυυ. Γύρισα πριν μισή ώρα απτή δουλειά, έκανα ένα παγωμένο ντουζ κ τώρα κάθομαι με παπλώματακι κάτω απτό κλιματιστικό με το βρακι κ ένα μπλουζάκι. 

Εγω κάνω κάθε μήνα αιματολογικες, εσείς όχι; κάθε τέλος μήνα κιόλας που αλλάζω κ μήνα. Διάβασα σήμερα στο ίντερνετ, όταν σκοτωμομουν απτήν πολύ δουλειά ότι τα μικροβιολογικα έχουν απεργία επ αόριστον. 

Καλα που εκανες; Εγω προς το παρόν μονο ανεμιστήρα εχω... Κατι ειναι κ αυτο... 

Επ αοριστον; Νομιζα οτι ηταν για 3 μερες... Δεν εχω ακουσει κατι... Αυτο θα ειναι πρόβλημα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Απεργία τα μικροβιολογικα; φαντάζομαι πως στα μεγάλα διαγνωστικά δεν θα κάνουν.. 

Στην πολη το afidea κανει απεργια παντως... Αλλα δεν ξερω για ποσο... 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Στην πολη το afidea κανει απεργια παντως... Αλλα δεν ξερω για ποσο... 

Πω πω θέμα αυτό πάντως για κόσμο που πρέπει να κανει εξετάσεις. Εγώ πάω συνήθως στο μικροβιολογικο του μαιευτήριο ..Εκεί δεν νομίζω να κάνουν απεργία.

Η καμπύλη κορίτσια γύρω στην 27η γίνεται ε; 3η εγκυμοσύνη αλλά όλο τα ξεχνάω(στην κόρη βέβαια δεν έκανα ποτέ) έχουμε μέλλον γι'αυτήν.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχ θα σκάσω απτή ζέστη γκαστρωμενες μουυυ. Γύρισα πριν μισή ώρα απτή δουλειά, έκανα ένα παγωμένο ντουζ κ τώρα κάθομαι με παπλώματακι κάτω απτό κλιματιστικό με το βρακι κ ένα μπλουζάκι. 

Εγω κάνω κάθε μήνα αιματολογικες, εσείς όχι; κάθε τέλος μήνα κιόλας που αλλάζω κ μήνα. Διάβασα σήμερα στο ίντερνετ, όταν σκοτωμομουν απτήν πολύ δουλειά ότι τα μικροβιολογικα έχουν απεργία επ αόριστον. 

Μη μου λες τετοια πανω που αποφασισα να παω να γραψω αναλυσεις....

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πω πω θέμα αυτό πάντως για κόσμο που πρέπει να κανει εξετάσεις. Εγώ πάω συνήθως στο μικροβιολογικο του μαιευτήριο ..Εκεί δεν νομίζω να κάνουν απεργία.

Η καμπύλη κορίτσια γύρω στην 27η γίνεται ε; 3η εγκυμοσύνη αλλά όλο τα ξεχνάω(στην κόρη βέβαια δεν έκανα ποτέ) έχουμε μέλλον γι'αυτήν.

23η-26η

Αυτο κοιτουσα κι εγω τωρα


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πω πω θέμα αυτό πάντως για κόσμο που πρέπει να κανει εξετάσεις. Εγώ πάω συνήθως στο μικροβιολογικο του μαιευτήριο ..Εκεί δεν νομίζω να κάνουν απεργία.

Η καμπύλη κορίτσια γύρω στην 27η γίνεται ε; 3η εγκυμοσύνη αλλά όλο τα ξεχνάω(στην κόρη βέβαια δεν έκανα ποτέ) έχουμε μέλλον γι'αυτήν.

Αναμεσα στην 24η με 28η διαβασα στο ίντερνετ αλλα ιδανικα την 26η οποτε καλα θυμασαι... Κοντευει οποτε... 

Ειναι θεμα αυτο με τα μικροβιολογικα γιατι στο νοσοκομειο εδω αν χρειαζοταν να κανω καποια ορμονολογικη δεν κανουν. Μονο τις απλες... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Just now, Evangeliaa said:

Γεια σας κοριτσια...σημερα μετα τη δουλεια ηρθα και ταβλιαστηκα στο κρεβατι. Η ζεστη με εχει τσακισει...πρεπει να μου εχει πεσει πολυ η πιεση κ ισως ο σιδηρος που συχνα τον παραλειπω. Ευτυχως εχει το μωρο η μαμα μου και θα παω να το παρω το βραδακι. Εχω καιρο να κανω και αναλυσεις αιματος. Ειχα κανει μονο μια φορα στην αρχη. Εσεις καθε πότε κανετε?

@Giwtouli1990 ελπιζω να εισαι καλυτερα...περαστικά σου!

@Farmakotriftena ελπιζω για σενα να ηρεμησεις συντομα...εχεις αλλα δυο παιδακια που σε χρειαζονται...δεν ειναι ωραιο να σε βλεπουν σε αυτη την κατασταση! Παρε τα πανω σου και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου...(διαταγη)

Η μπαμπούλα μου κλωτσαει συνέχεια αυτες τις μερες!!! Τοσο μικρουλα και εχει τοση δυναμη!

Κι εγώ κάθε μήνα κάνω εξετάσεις. Γενική αίματος και ούρων, θυρεοειδή, ζάχαρο και αντισώματα ερυθράς και τοξοπλάσματος. Κατά διαστήματα κάνω και καμιά βιταμίνη. Κάθε 2 μήνες συνήθως.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...