Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Μαθαίνουμε και πολεμικές τεχνες εδώ χαχαχαχαχαχαχαχα διαβάζω mei tie και ring και κονγκ φου εγώ δεν ξέρω τι είναι όλα αυτά που λέτε σαν κινέζικα ακούγονται

Εσύ γκουγκλαρε για το παρκοκρεβατο και άσε τα κουνγκ φου χαχαχαχα (πέραν της πλάκας όταν διάβασα Μέι ται κι εγώ νόμιζα ότι με κάτι τέτοιο έχει να κάνει χαχαχαχα)

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εσύ γκουγκλαρε για το παρκοκρεβατο και άσε τα κουνγκ φου χαχαχαχα (πέραν της πλάκας όταν διάβασα Μέι ται κι εγώ νόμιζα ότι με κάτι τέτοιο έχει να κάνει χαχαχαχα)

Γκουγκλαρα δεν θα το πάρω δεν Εχω μια λέμε μα αφού για πολεμικές τέχνες κάνουν


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μαρσιπο θα παρουμε κ εμεις σιγουρα... Ειναι απο τα σιγουρα... Δεν ξερω ποιο αλλα το θελει πολυ ο αντρας μου... Να βαζει τον μπεμπουλη εκει κ να βγαινουμε... Θα το κοιτάξω κ εγω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλέ ανετότατα θηλαζε όρθια στο Mei Tai. Πραγματικά αυτά τα λεφτά δεν τα λυπήθηκα καθόλου. Με βόλεψε τρομερά 

Αχ λέγε μου τέτοια και το προτιμώ το μει ται.... Το είδα σε βίντεο να θηλάζει μωράκι και έτσι όπως ήταν λέω μήπως κουράζεται το κεφαλάκι του. Ο άντρας μου πάλι με βρίσκει υπερβολα χαχαχα

Just now, Giotitsa είπε:

Γκουγκλαρα δεν θα το πάρω δεν Εχω μια λέμε μα αφού για πολεμικές τέχνες κάνουν

Εγώ και που το πήρα δε το ήθελε ποτέ οπότε άστο στο ράφι αγαπημένη χαχαχαχα 

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μαρσιπο θα παρουμε κ εμεις σιγουρα... Ειναι απο τα σιγουρα... Δεν ξερω ποιο αλλα το θελει πολυ ο αντρας μου... Να βαζει τον μπεμπουλη εκει κ να βγαινουμε... Θα το κοιτάξω κ εγω... 

Για κάνε κι εσύ έρευνα βρε κορίτσι να μου πεις που κλείνεις να ανταλλάξουμε απόψεις γιατί έχω καταμπερδευτει

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τσουπρες τι κάνετε Εχω καμπύλη σακχάρου σε λίγο στο νοσοκομείο εξετάσεις και υπέρηχο ευελπιστω θα σας πω τα νέα μου όταν γυρίσω ευχήθητε μου καλά αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα τσουπρες τι κάνετε Εχω καμπύλη σακχάρου σε λίγο στο νοσοκομείο εξετάσεις και υπέρηχο ευελπιστω θα σας πω τα νέα μου όταν γυρίσω ευχήθητε μου καλά αποτελεσματα

Καλα αποτελεσματα Γιωτούλα μου!!!!! Θα περιμένουμε νεα σου!!!! 

Καλημεεεεεερααααα!!!!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα τσουπρες τι κάνετε Εχω καμπύλη σακχάρου σε λίγο στο νοσοκομείο εξετάσεις και υπέρηχο ευελπιστω θα σας πω τα νέα μου όταν γυρίσω ευχήθητε μου καλά αποτελεσματα

Καλημέραααααα!!!!

Καλά αποτελέσματα αγάπη μ όλα καλά να είναι...Να μας πεις μετά εντυπώσεις από την γλυκόζη έχω και γω σε 2 βδομάδες:wub:


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέραααααα!!!!

Καλά αποτελέσματα αγάπη μ όλα καλά να είναι...Να μας πεις μετά εντυπώσεις από την γλυκόζη έχω και γω σε 2 βδομάδες:wub:

Εχω πιει τηνγλυκόζη ας πούμε ότι πινοτανε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εχω πιει τηνγλυκόζη ας πούμε ότι πινοτανε

Α μια χαρά σε βρίσκω νομίζω ότι είσαι η πρώτη που μου το λέει Αχαχα οι περισσότερες μου έχουν πει ότι είναι απαίσια.....Εγώ πάω οδοντίατρο για φρονιμίτη μάλλον εξαγωγή είναι θέλω να κλάψωωωω θέλω τη μαμά μουυυυ!!!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, minxri είπε:

Καλημέραααααα!!!!

Καλά αποτελέσματα αγάπη μ όλα καλά να είναι...Να μας πεις μετά εντυπώσεις από την γλυκόζη έχω και γω σε 2 βδομάδες:wub:

Καλημερα διδυμομανουλα... Δεν ειναι τπτ η γλυκοζη, μην ανησυχείς. Εχω κανει στο παρελθον καμπυλη κ δεν ειχα θεμα κανενα... Δεν με αηδιασε καθολου που γενικά αηδιαζω ευκολα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλημερα διδυμομανουλα... Δεν ειναι τπτ η γλυκοζη, μην ανησυχείς. Εχω κανει στο παρελθον καμπυλη κ δεν ειχα θεμα κανενα... Δεν με αηδιασε καθολου που γενικά αηδιαζω ευκολα... 

Καλημέρα κοριτσάκι μου μια χαρά τότε.Εχθές πήγα στον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο σε χάπια γιατί τις τελευταίες μέρες το αηδιάζω το υγρό δεν το κρατάω το βγάζω όλο γι’αυτό πιο πολύ ρωτάω γιατί μου είπαν ότι άμα κάνω εμετό μέσα στο δίωρο της εξέτασης πρέπει να το ξαναπιώ 


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου μια χαρά τότε.Εχθές πήγα στον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο σε χάπια γιατί τις τελευταίες μέρες το αηδιάζω το υγρό δεν το κρατάω το βγάζω όλο γι’αυτό πιο πολύ ρωτάω γιατί μου είπαν ότι άμα κάνω εμετό μέσα στο δίωρο της εξέτασης πρέπει να το ξαναπιώ 

Δεν θα κανεις εμετο κοριτσακι μου... Ειναι σαν να πινεις σιροπακι. Κ γνωμη μου ειναι να μην ριξεις μεσα λεμονι ή κατι αλλο γιατι ι ενδοκρινολόγος μου, μου ειπε οτι το ξυδι κ το λεμονι ριχνουν το ζαχαρο, οποτε τα αποτελεσματα ισως να μην ειναι σωστα... Απλα μην το σκέφτεσαι... Κ εμενα ο σιδηρος που ηταν σε σκονη κ το διελυα σε νερό  με αηδιαζε. Αυτο δεν ειναι τπτ... Πιο πολυ σε εχει επηρεασει που το εχουμε συζητησει να ξερεις... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Δεν θα κανεις εμετο κοριτσακι μου... Ειναι σαν να πινεις σιροπακι. Κ γνωμη μου ειναι να μην ριξεις μεσα λεμονι ή κατι αλλο γιατι ι ενδοκρινολόγος μου, μου ειπε οτι το ξυδι κ το λεμονι ριχνουν το ζαχαρο, οποτε τα αποτελεσματα ισως να μην ειναι σωστα... Απλα μην το σκέφτεσαι... Κ εμενα ο σιδηρος που ηταν σε σκονη κ το διελυα σε νερό  με αηδιαζε. Αυτο δεν ειναι τπτ... Πιο πολυ σε εχει επηρεασει που το εχουμε συζητησει να ξερεις... 

Όντως τώρα; Γιατί έβαλα λεμόνι και η καμπύλη ήταν εξαίσια βλέπω όμως ότι ο διαβήτης σιγά σιγά επιστρέφει δριμύτερος... Σήμερα μετά από καιρό νηστείας 82.... Μέσα στα όρια μεν αλλά για καιρό είχα μάξιμουμ 75....

Αν και οι μηχανικές μου μετρήσεις τόσο καιρό ήταν εξίσου καλές οπότε ταίριαζαν με τη καμπύλη....  


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Όντως τώρα; Γιατί έβαλα λεμόνι και η καμπύλη ήταν εξαίσια βλέπω όμως ότι ο διαβήτης σιγά σιγά επιστρέφει δριμύτερος... Σήμερα μετά από καιρό νηστείας 82.... Μέσα στα όρια μεν αλλά για καιρό είχα μάξιμουμ 75....

Αν και οι μηχανικές μου μετρήσεις τόσο καιρό ήταν εξίσου καλές οπότε ταίριαζαν με τη καμπύλη....  

Αγάπη καλημέρα, κι εγώ που ρώτησα στο μικροβιολογικο για λίγο λεμονακι μου είπαν όχι! Επίσης δε με άφησαν και σε εκείνες τις δύο ώρες να πιω επιπλέον νερό. Μου είπαν δύο γουλιτσες. Λες και κάτι θα μου έκαναν οι δύο γουλιές μετά από αυτή την αηδία. 

Πάντως να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι το λεμόνι μπορεί να επηρεάσει τόσο πολύ τα αποτελέσματα. Κι επίσης δεν είσαι η μοναδική που έβαλε, το ακούω κι από αλλού, και σε καμία δε δημιουργήθηκε θέμα με τα αποτελέσματα! Ξέρεις πως πάνε αυτά, είναι στην κρίση του κάθε γιατρού! Οπότε μην αγχώνεσαι άδικα!

Just now, Giotitsa είπε:

Εχω πιει τηνγλυκόζη ας πούμε ότι πινοτανε

Καλά αποτελέσματα Γιωτιτσα❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...