Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τα όμορφα λόγια σας...τα ίδια σκέφτομαι και εγώ όταν διαβάζω τις δικές σας δύσκολες στιγμές ότι θέλει υπομονή..έχετε δίκιο όλες είμαστε για τον ίδιο λόγο εδω κοριτσάκια μου απλά να...με παίρνει το παράπονο..όπως έχω ξαναπεί είμαι μακριά από την οικογένεια μου και τις παρέες μου ουσιαστικά μόνη εδώ..και σκέφτομαι διάφορα... έχουμε παααρα πολλά παιδάκια στις οικογένειες μας και δεν ξέρω γιατι αλλά και οι δύο τραβάμε τα παιδιά σαν μαγνήτες, όλα πάνω μας είναι...να χεις τόση αγάπη να δώσεις και να μην μπορείς....αχ βραδιάτικα...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάποτε είχα διαβάσει αυτό "Ενας επιτυχημένος γάμος προϋποθέτει ότι θα ερωτευτείς πολλές φορές το ίδιο πρόσωπο»- Mignon Mc Laughlin " και όντως κορίτσια η αγάπη είναι αυτή που μένει στο τέλος!! Αλλά είναι και τοοοοσες οι στιγμές και όλα αυτά που περνάμε μαζί τους που μας κάνουν να τους ερωτευόμαστε ξανά και ξανά από την αρχή!!! :x

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι ωραιο το να ερωτευεσαι ξανα και ξανα  τον αντρα σου αλλα ετσι οπως ειναι η ζωη δεν μας αφηνει να κανουμε και πολλα... Αυτη η ρουτινα ειναι που χαλαει παρα πολλες ομορφες στιγμες!!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο αντρας μου λεει ακομα και να μην μπορεσουμε να κανουμε παιδακι το σημαντικο ειναι οτι θα ειμαστε εμεις μαζι και αυτο ειναι πανω απο ολα. Και τωρα που δεν πετυχε η εξωσωματικη και εγω ειμαι χαλια αυτος ειναι αισιοδοξος και με στηριζει παρα πολυ. Και αυτο με εκανε να τον ερωτευτω ξανα!

  • Μου αρέσει 5
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maroulini είπε:

Εμενα ο αντρας μου λεει ακομα και να μην μπορεσουμε να κανουμε παιδακι το σημαντικο ειναι οτι θα ειμαστε εμεις μαζι και αυτο ειναι πανω απο ολα. Και τωρα που δεν πετυχε η εξωσωματικη και εγω ειμαι χαλια αυτος ειναι αισιοδοξος και με στηριζει παρα πολυ. Και αυτο με εκανε να τον ερωτευτω ξανα!

Κοίτα τον στα μάτια και σκέψου οτι με τη δυναμη που σου δίνει όλα θα τα ξεπερασεις κι όλα θα τα καταφερεις!

Just now, Bloumblou είπε:

Κάποτε είχα διαβάσει αυτό "Ενας επιτυχημένος γάμος προϋποθέτει ότι θα ερωτευτείς πολλές φορές το ίδιο πρόσωπο»- Mignon Mc Laughlin " και όντως κορίτσια η αγάπη είναι αυτή που μένει στο τέλος!! Αλλά είναι και τοοοοσες οι στιγμές και όλα αυτά που περνάμε μαζί τους που μας κάνουν να τους ερωτευόμαστε ξανά και ξανά από την αρχή!!! :x

Σωστόοοο!!!

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι; εσενα μετα την ωορρηξία σου πρηζεται το στήθος; πες μου για να συνεχισω την ερωτηση, χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα κι εγω δεν αισθανομαι το ιδιο με την αρχη αλλα διαφορετικα. Αγαπη, αγάπη κ υπομονηηηη θα πω. Παντως ακομα με εκπλησσει καποιες φορες. Κ πιστευω οτι δεν μπορω χωρις αυτον. 

 

Just now, maroulini είπε:

Εμενα ο αντρας μου λεει ακομα και να μην μπορεσουμε να κανουμε παιδακι το σημαντικο ειναι οτι θα ειμαστε εμεις μαζι και αυτο ειναι πανω απο ολα. Και τωρα που δεν πετυχε η εξωσωματικη και εγω ειμαι χαλια αυτος ειναι αισιοδοξος και με στηριζει παρα πολυ. Και αυτο με εκανε να τον ερωτευτω ξανα!

Εχει δικιο.....μαζι τους θα ειμαστε με ή χωρις παιδι. Οχι σαν αλλους που κανουν παιδια κ μετα απο λιγο καιρο γεια σας.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Κοίτα τον στα μάτια και σκέψου οτι με τη δυναμη που σου δίνει όλα θα τα ξεπερασεις κι όλα θα τα καταφερεις!

Σωστόοοο!!!

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι; εσενα μετα την ωορρηξία σου πρηζεται το στήθος; πες μου για να συνεχισω την ερωτηση, χαχα

Χαχαχχα ναι πρήζεταιιιιι

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofaki_88 είπε:

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

Κοριτσάκι μου, μην απελπίζεσαι!! Κι εγώ τον Ιούνιο κλείνω ένα χρόνο παντρεμένη και τότε θα με ξαναφησουν οι γιατροί να αρχίσω παλι τις προσπάθειες. Και ειμαι και 34. Ολα θα γίνουν. Βγάλω το λιγο απο το προγραμμα, έρχεται και καλοκαιράκι να χαλαρώσουμε και ο τι γινει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annie4 είπε:

Μα κι όταν έκανες ωορρηξία 30η μέρα πάλι πρηστηκε; θυμασαι;

Ναι εμένα πρήζεται συνήθως εκεί στην ωορρηξία λίγο μετά και μένει πρησμένο και κατά τη διάρκεια τις περιόδου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Ναι εμένα πρήζεται συνήθως εκεί στην ωορρηξία λίγο μετά και μένει πρησμένο και κατά τη διάρκεια τις περιόδου!! 

Αααα, εμενα ξεπρηζεται στην περιοδο. Οοοτι να ναι, χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Αααα, εμενα ξεπρηζεται στην περιοδο. Οοοτι να ναι, χαχαχα

Χαχαχαχα ναι είναι διαφορετικό από γυναίκα σε γυναίκα!! Ακόμη και στην ίδια τη γυναίκα βασικά αλλαζει...!! Μπορεί να μου τύχει δηλ να μην είναι οοολη τη διάρκεια της περιόδου η να μην ειναι καθόλου!! Μην κοιτάς καθόλου αυτά ...!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχα ναι είναι διαφορετικό από γυναίκα σε γυναίκα!! Ακόμη και στην ίδια τη γυναίκα βασικά αλλαζει...!! Μπορεί να μου τύχει δηλ να μην είναι οοολη τη διάρκεια της περιόδου η να μην ειναι καθόλου!! Μην κοιτάς καθόλου αυτά ...!

Οχι, ρωτησα για να καταλαβω αν πχ παιζει να πρηζεται αλλα να μην εχει γινει ακομα η ωορρηξία. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Οχι, ρωτησα για να καταλαβω αν πχ παιζει να πρηζεται αλλα να μην εχει γινει ακομα η ωορρηξία. 

Αυτό δεν μπορώ να το διευκρινίσω μιας που η ρημαδα η ωορρηξία είναι ότι να ναι!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...