Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια !!! Σας εχασα αυτες τις μερες κ δεν θελω να χανω τα νεα σας !!!! Εχει καποια κανενα νεο? Περιμενουμε μια γουρλου να κανει την αρχη !! Εχω 9 μερες περιοδο εχω φρικαρει (ειναι απο την ενεση ) εχω κ εξαψεις, φανταστικα περναω....!!! Ειπα να πω τον πονο μου σε εσας αφου καμια γνωστη ή φιλη δεν περναει τα ιδια κ δεν εχω βρει καποιον να με καταλαβει !!! φιλακια σε ολες σας !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Ρε κοριτσια τι σκεφτομουν και με επιασε παλι το παραπονο ; Οτι το δεκεμβριο που στολιζα το δεντρο  ελεγα του χρονου που θα το ξαναστολιζα θα ειχα και το παιδακι μου . Αλλα οταν κανουμε σχεδια ο θεος γελα....

Ααααα καλά είσαι ...εγώ αυτό τον Δεκέμβριο είχα και εικόνες...έλεγα τελευταία Χριστούγεννα μόνη μας ..έβλεπα ήδη ένα μικρό χεράκι να πιάνει τα στολίδια...αχχχχ ...καημός....άστα να πάνε άστα... Αυτό το πότε θα γίνω μάνα που έλεγε η Δήμητρα Παπαδοπούλου στο Σ' αγαπώ Μ'αγαπας ...μου έχει γίνει αγκάθι στην καρδιά...και όταν το έβλεπα μικρή έλεγα πωωωωω πως κάνει έτσι αντί να χαρεί την ζωή της...που να ήξερα...

Πάλι καλά που είστε και εσείς και αυτός ο καημένος φεύγει λίγο....λένε αν μοιράζεσαι την στεναχώρια σου αυτή γίνεται μισή ..ενώ αν μοιράζεις την χαρά σου αυτή διπλασιάζεται....πάλι καλα που έχουμε η μια την άλλη....

Σ' αγαπώ κορίτσια μουυυυυυυ!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

5 ώρες πρίν, Marthakat είπε:

Καλησπέρα @Konsta ναι εχουμε υπολογίσει την ωορρηξία κ κανω κ τεστάκια κ το προσπαθούμε αλλα ακόμα τίποτα..Εσύ πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις; Εγώ την άλλη εβδομάδα περμένω αν κ ελπίζω να μην έρθει :)

Μαζι σου κ η Annie κι εγω.

@Eva_Lou σε ευχαριστω, ακομα δεν ειναι σιγουρο τπτ. Οταν βγαλω ακρη θα σας το γράψω για να παρω γνωμες. Σκεφτεσαι πολυ σωστα. Μια φορα ειχε πει μια φιλη οτι δεν πρεπει να περιμενουμε να γινουν ολα ιδανικα για να προχωρήσουμε γτ δεν θα γινουν ποτε.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα κοριτσια !!! Σας εχασα αυτες τις μερες κ δεν θελω να χανω τα νεα σας !!!! Εχει καποια κανενα νεο? Περιμενουμε μια γουρλου να κανει την αρχη !! Εχω 9 μερες περιοδο εχω φρικαρει (ειναι απο την ενεση ) εχω κ εξαψεις, φανταστικα περναω....!!! Ειπα να πω τον πονο μου σε εσας αφου καμια γνωστη ή φιλη δεν περναει τα ιδια κ δεν εχω βρει καποιον να με καταλαβει !!! φιλακια σε ολες σας !

Εδώ είμαστε εμείς κοριτσακι μου....που θα πάει ρε γαμωτο...που θα πάει....κάποια στιγμή θα κάνουμε να την δούμε μηνες.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα κοριτσια !!! Σας εχασα αυτες τις μερες κ δεν θελω να χανω τα νεα σας !!!! Εχει καποια κανενα νεο? Περιμενουμε μια γουρλου να κανει την αρχη !! Εχω 9 μερες περιοδο εχω φρικαρει (ειναι απο την ενεση ) εχω κ εξαψεις, φανταστικα περναω....!!! Ειπα να πω τον πονο μου σε εσας αφου καμια γνωστη ή φιλη δεν περναει τα ιδια κ δεν εχω βρει καποιον να με καταλαβει !!! φιλακια σε ολες σας !

Λεγε τα εδω....δεν πληρωνεις κιολας! Χαχα. 9 μερες ε; κουραγιο... Δεν θα εχεις μεσα στο Πασχα.

Just now, Pagor είπε:

Ααααα καλά είσαι ...εγώ αυτό τον Δεκέμβριο είχα και εικόνες...έλεγα τελευταία Χριστούγεννα μόνη μας ..έβλεπα ήδη ένα μικρό χεράκι να πιάνει τα στολίδια...αχχχχ ...καημός....άστα να πάνε άστα... Αυτό το πότε θα γίνω μάνα που έλεγε η Δήμητρα Παπαδοπούλου στο Σ' αγαπώ Μ'αγαπας ...μου έχει γίνει αγκάθι στην καρδιά...και όταν το έβλεπα μικρή έλεγα πωωωωω πως κάνει έτσι αντί να χαρεί την ζωή της...που να ήξερα...

Πάλι καλά που είστε και εσείς και αυτός ο καημένος φεύγει λίγο....λένε αν μοιράζεσαι την στεναχώρια σου αυτή γίνεται μισή ..ενώ αν μοιράζεις την χαρά σου αυτή διπλασιάζεται....πάλι καλα που έχουμε η μια την άλλη....

Σ' αγαπώ κορίτσια μουυυυυυυ!!!

Ναι βρε συ κ γω το ίδιο αισθανομαι γτ οι αλλοι δεν με καταλαβαινουν. Α εγω ειδα ονειρο οτι σκουπιζομουν κ εβλεπα ροζ συνεχεια κ σκεφτομουν λες; στην 18η μερα π ειμαι σημερα. Ονειρο ηταν αλλα πολυ αληθινο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Εδώ είμαστε εμείς κοριτσακι μου....που θα πάει ρε γαμωτο...που θα πάει....κάποια στιγμή θα κάνουμε να την δούμε μηνες.....

ααααχ αντε να δουμε... !!! Οοοοολες να στολιζουμε τα Χριστουγεννα με μωρακι στην κοιλιτσα !!!!!!!!!1

Just now, Moomin είπε:

Λεγε τα εδω....δεν πληρωνεις κιολας! Χαχα. 9 μερες ε; κουραγιο... Δεν θα εχεις μεσα στο Πασχα.

Ναι βρε συ κ γω το ίδιο αισθανομαι γτ οι αλλοι δεν με καταλαβαινουν. Α εγω ειδα ονειρο οτι σκουπιζομουν κ εβλεπα ροζ συνεχεια κ σκεφτομουν λες; στην 18η μερα π ειμαι σημερα. Ονειρο ηταν αλλα πολυ αληθινο.

χαχαχαχαχ σιγα μην παω να πληρωσω για να τα πω !!! Δεν θα με καταλαβει κιολας !!! Περιμενω να μου κοπει η περιοδος κ αυτη με γονατισε !!!! Οχι τπτ αλλο αντε να περασουν 4 μηνες για την πρωτη προσπαθεια αμα το σκεφτομαι στεναχωριεμαι....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! αχ @Moomin μου εγω είδα τη γιατρό μου να μου κάνει υπέρηχο και να μου λεει α ωραια είσαι εγκυος! και να της λεω ναι σιγα αποκλείεται δεν το πιστεύω! μου το είπε 10 φορές, τίποτα εγω ανενδοτη! χαχα! μετα ξύπνησα...τι ωραίο όνειρο...πάντως χθές είχα λίγο αιματάκι και σήμερα το πρωι δεν είχα...τώρα βέβαια πονάω πολύ, θα έρθει όπου να ναι η άτιμη!!! αχχχχ και εγω μάλλον πάω για 2020 μαζί σας!! :)


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

ααααχ αντε να δουμε... !!! Οοοοολες να στολιζουμε τα Χριστουγεννα με μωρακι στην κοιλιτσα !!!!!!!!!1

χαχαχαχαχ σιγα μην παω να πληρωσω για να τα πω !!! Δεν θα με καταλαβει κιολας !!! Περιμενω να μου κοπει η περιοδος κ αυτη με γονατισε !!!! Οχι τπτ αλλο αντε να περασουν 4 μηνες για την πρωτη προσπαθεια αμα το σκεφτομαι στεναχωριεμαι....

Ωχ οντως αμα το σκεφτεσαι. Δες τη θετικη πλευρα. Διακοπουλες, κοκτέιλς, μασα, ηλιοθεραπεια κλπ.

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! αχ @Moomin μου εγω είδα τη γιατρό μου να μου κάνει υπέρηχο και να μου λεει α ωραια είσαι εγκυος! και να της λεω ναι σιγα αποκλείεται δεν το πιστεύω! μου το είπε 10 φορές, τίποτα εγω ανενδοτη! χαχα! μετα ξύπνησα...τι ωραίο όνειρο...πάντως χθές είχα λίγο αιματάκι και σήμερα το πρωι δεν είχα...τώρα βέβαια πονάω πολύ, θα έρθει όπου να ναι η άτιμη!!! αχχχχ και εγω μάλλον πάω για 2020 μαζί σας!! :)

Ωχ αμαν κ αυτη η ξινη. Για να δουμε.....


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Εχεις δικιο γτ κ παλιοτερα που το σκεφτομουν δεν καταφερα κατι. Απλα δεν μπορω τις αποτομες αλλαγες. Ααχ κ πλησιαζει η Εβδομαδα των Παθων. Καλη αρχη στη δουλεια σου!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου....πίστεψε με, αν η αλλαγη αυτη θα σημαινει οτι ηρθε το μωρο τιποτα δε θα σκεφτεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! Τα ίδια!!! Πώς πάει η καινούργια δουλειά; @Moomin μου εύχομαι αν είναι να αλλάξεις δουλειά να είναι μόνο για καλό! Κορίτσια μου να σας πω κ γω σκεφτόμουν για τη δουλειά και τα σχετικά γιατί είμαι εν μέρη ελεύθερη επαγγελματίας κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα ναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και πιθανότατα να μείνω κ άνεργη για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα αλλά ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω... και πάνω από όλα για μένα είναι η δημιουργία οικογένειας... οπότε πρέπει κάποια στιγμή να μπουν προτεραιότητες κ αν χρειάζεται να θυσιάσεις κάτι... το ιδανικό θα ήταν να έχουμε τη σίγουρη δουλειά, τη σίγουρη κατοικία κτλ κτλ αλλά δεν γίνονται όλα πάντα όπως τα θέλουμε κ όσο και να θέλουμε να έχουμε καλές συνθήκες σε όλα δεν είναι πάντα εφικτό! @Muffin μου σου στέλνω μεγάλη αγκαλία κ την αγάπη μου... δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι όμορφο ή άσχημο οπότε όσο και να θέλω να σε νιώσω δεν μπορώ... μπορώ μόνο να σου πω Μία φορά έγκυος Πάντα έγκυος!!!! Ανασκουμπώσου και προχώρα δυναμικά!!!!!!!! 

Καλημέρα! Θα δείξει, έίναι ακόμα νωρίς, έίμαστε στο σταδιο της εκπαιδευσης. Μακάρι να πάει καλά γιατί τελευταία βλέπω πόσο απάνθρωπα συμπεριφερονται αφεντικά και συνάδελφοι κι εγώ ετσι δεν λειτουργώ. Εκέί καλά μου φαίνονται τα πραγματα, μακάρι να μην πέσω εξω.

Εσυ τι δουλειά κάνεις; θύμισέ μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annie4 είπε:

Καλημέρα! Θα δείξει, έίναι ακόμα νωρίς, έίμαστε στο σταδιο της εκπαιδευσης. Μακάρι να πάει καλά γιατί τελευταία βλέπω πόσο απάνθρωπα συμπεριφερονται αφεντικά και συνάδελφοι κι εγώ ετσι δεν λειτουργώ. Εκέί καλά μου φαίνονται τα πραγματα, μακάρι να μην πέσω εξω.

Εσυ τι δουλειά κάνεις; θύμισέ μου

Είμαι καθηγήτρια κ δυστυχώς όχι στο δημόσιο!!! Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι... :) Εσύ που ακριβώς έπιασες δουλειά; Με τι έχει να κάνει; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Είμαι καθηγήτρια κ δυστυχώς όχι στο δημόσιο!!! Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι... :) Εσύ που ακριβώς έπιασες δουλειά; Με τι έχει να κάνει; 

Σου χω ξαναπει οτι ειμαι νηπιαγωγος κ προτιμώ τα μικρουλια ετσι; χεχε

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα είμαι 14η μέρα του κύκλου κ ξεκίνησα τα τεστάκια για να αρχίσω να τα μαθαίνω κτλ. Κύκλος ήταν. Υπολογίζω ότι κάνω φυσιολογικά 17η με 18η μερα του κύκλου βέβαια τον προηγουμενο με την καθυστέρηση πρεπει να έκανα 22η μερα. Να ξεκινησω να κάνω κάθε μέρα μέχρι την 22η ή μέρα παρα μέρα; Με τα πρωινά ούρα το έκανα. Καλά είναι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα είμαι 14η μέρα του κύκλου κ ξεκίνησα τα τεστάκια για να αρχίσω να τα μαθαίνω κτλ. Κύκλος ήταν. Υπολογίζω ότι κάνω φυσιολογικά 17η με 18η μερα του κύκλου βέβαια τον προηγουμενο με την καθυστέρηση πρεπει να έκανα 22η μερα. Να ξεκινησω να κάνω κάθε μέρα μέχρι την 22η ή μέρα παρα μέρα; Με τα πρωινά ούρα το έκανα. Καλά είναι; 

Αν θυμάμαι καλά κάνεις τα ψηφιακά?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Σου χω ξαναπει οτι ειμαι νηπιαγωγος κ προτιμώ τα μικρουλια ετσι; χεχε

Ναιιι αμε!!! Γλυκούλικα κ αυτά!!!! :) Όλα τα παιδάκια καλά είναι!!! Μου αρέσουν όλες οι ηλικίες! Κάθε μία τη χάρη της!!!! Εσύ εργάζεσαι στον ιδιωτικό τομέα ή μόνη; 

Just now, Bloumblou είπε:

Αν θυμάμαι καλά κάνεις τα ψηφιακά?

Ναι ναι αυτά με το χαμόγελο που δείχνουν τις 2 πιο γόνιμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...