Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω χαθεί αυτόν τον καιρό, έχω αραιωσει τις επισκέψεις μου αλλά όταν έχω χρόνο σας διαβάζω! Τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στη σεζόν και δουλεύουμε περισσότερο.

Τα νέα μου εμένα είναι ότι σήμερα έκανα υστεροσκόπηση και αφαίρεσα τον πολυποδα. Καιιιιι ότι τον άλλο μήνα πάμε για σπερματεγχυση!!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες. 

@Muffin μου σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι να έχεις σύντομα φουσκωμενη κοιλίτσα με ένα γερό μωράκι!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που δεν ξέρουμε! 

Εμένα η περίοδος κρατάει 4-5 μέρες με εξαίρεση την τελευταία που κράτησε 7 πιθανόν λόγο του πολύποδα. Τώρα τον ξεφορτώθηκα και πάμε γ'άλλα!!! 

Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα για όλες κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Ασεμε.....δεν έχω τίποτα γλυκό στο σπίτι....μέχρι και η ζάχαρη μου έχει τελείωσει.... καταλαβαίνεις λοιπόν πόσο άσχημα ψυχολογικά είμαι....μετά από μια ώρα που σας είπα ότι θα σιδερωσω ακόμα δεν το έχω πάρει απόφαση... χαχχααχαχχαχ...έχω κάνει όλα τα άλλα για να μην κάνω αυτό.....ούτε Μερέντα ούτε τίποτα και τόσα ρούχα... Τι έχω κάνει σε αυτή την ζωη....ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ έχω ήδη πέσει σε κατάθλιψη.... αλήθεια σας λέω....

Καημένη μου...κουραγιο. παρε μια κρεπα με μερεντα μπισκοτο και πιασε το σιδερο

Just now, Kaity8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω χαθεί αυτόν τον καιρό, έχω αραιωσει τις επισκέψεις μου αλλά όταν έχω χρόνο σας διαβάζω! Τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στη σεζόν και δουλεύουμε περισσότερο.

Τα νέα μου εμένα είναι ότι σήμερα έκανα υστεροσκόπηση και αφαίρεσα τον πολυποδα. Καιιιιι ότι τον άλλο μήνα πάμε για σπερματεγχυση!!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες. 

@Muffin μου σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι να έχεις σύντομα φουσκωμενη κοιλίτσα με ένα γερό μωράκι!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που δεν ξέρουμε! 

Εμένα η περίοδος κρατάει 4-5 μέρες με εξαίρεση την τελευταία που κράτησε 7 πιθανόν λόγο του πολύποδα. Τώρα τον ξεφορτώθηκα και πάμε γ'άλλα!!! 

Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα για όλες κορίτσια! 

Εύχομαι να πάει σούπερ η σπερματέγχυση. Θετική ενεργεια!

πρίν από 49 λεπτά , Bloumblou είπε:

Ααααχχχ θλίψη!!! Οχιιιι!! Ο τομέας μας δεν είναι για Ελλάδα από τι φαίνεται !! 

Ακριβώς. Θέλουν μέχρι και ξενυχτια στη δουλειά για 500 ευρω χωρις κανένα καλύτερο μέλλον. Και στο eshop μου δινουν πολλα παραπάνω!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

 

Ακριβώς. Θέλουν μέχρι και ξενυχτια στη δουλειά για 500 ευρω χωρις κανένα καλύτερο μέλλον. Και στο eshop μου δινουν πολλα παραπάνω!!!

Αααα καλά αλίμονο!!! Και Κυριακές μαζί!!! Ούτε γραφείο να ανοίξουμε δεν μπορουμε πλέον!!! Άστα τζαπα σπουδές τόσα χρόνια!

Just now, Kaity8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω χαθεί αυτόν τον καιρό, έχω αραιωσει τις επισκέψεις μου αλλά όταν έχω χρόνο σας διαβάζω! Τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στη σεζόν και δουλεύουμε περισσότερο.

Τα νέα μου εμένα είναι ότι σήμερα έκανα υστεροσκόπηση και αφαίρεσα τον πολυποδα. Καιιιιι ότι τον άλλο μήνα πάμε για σπερματεγχυση!!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες. 

@Muffin μου σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι να έχεις σύντομα φουσκωμενη κοιλίτσα με ένα γερό μωράκι!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που δεν ξέρουμε! 

Εμένα η περίοδος κρατάει 4-5 μέρες με εξαίρεση την τελευταία που κράτησε 7 πιθανόν λόγο του πολύποδα. Τώρα τον ξεφορτώθηκα και πάμε γ'άλλα!!! 

Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα για όλες κορίτσια! 

Μπράβο κορίτσακι !!! Φόρεσε το καλύτερο σου χαμόγελο και υπέροχη διάθεση και οι μέρες θα περάσουν γρήγορα!!! Εύχομαι τα καλύτερα!! Άντε να φουσκώσει η κοιλίτσα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Αααα καλά αλίμονο!!! Και Κυριακές μαζί!!! Ούτε γραφείο να ανοίξουμε δεν μπορουμε πλέον!!! Άστα τζαπα σπουδές τόσα χρόνια!

Μπράβο κορίτσακι !!! Φόρεσε το καλύτερο σου χαμόγελο και υπέροχη διάθεση και οι μέρες θα περάσουν γρήγορα!!! Εύχομαι τα καλύτερα!! Άντε να φουσκώσει η κοιλίτσα!! 

Να σου πω καλή μου...σχετικά με την ωορρηξία. Ερχεται και σε ασχετες μερες, ε; επισης, να ρωτησω...τα καφε υγρα που μπορει να βγουν ειτε σε περιπτωση εγκυμοσυνης ειτε πριν την περιοδο ειναι διαφανα καφε ή καφε καφε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Να σου πω καλή μου...σχετικά με την ωορρηξία. Ερχεται και σε ασχετες μερες, ε; επισης, να ρωτησω...τα καφε υγρα που μπορει να βγουν ειτε σε περιπτωση εγκυμοσυνης ειτε πριν την περιοδο ειναι διαφανα καφε ή καφε καφε;;;

Αααααχχχχ ναιιι υπάρχει περίπτωση η ωορρηξία να γίνει σε εντελώς ξεκαρφωτη μέρα!!! (Βλέπε 30η μέρα εγώ :shock:) τα καφέ εξαρτάται από τον οργανισμό της κάθε κοπέλας....εμένα π.χ ήταν διάφανα καφέ όταν ήμουν έγκυος και πιο καφέ καφέ όταν είχα περίοδο!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Αααααχχχχ ναιιι υπάρχει περίπτωση η ωορρηξία να γίνει σε εντελώς ξεκαρφωτη μέρα!!! (Βλέπε 30η μέρα εγώ :shock:) τα καφέ εξαρτάται από τον οργανισμό της κάθε κοπέλας....εμένα π.χ ήταν διάφανα καφέ όταν ήμουν έγκυος και πιο καφέ καφέ όταν είχα περίοδο!! 

30ηηηη;;;; ουαου! Εχω υγρα διαφανα καφε κι αναρωτηθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

30ηηηη;;;; ουαου! Εχω υγρα διαφανα καφε κι αναρωτηθηκα...

Αααααστα να πάνε.... φαινόμενο!! Γελαγε πόση ώρα ο γιατρός μου ..μόνο εσύ αυτά λέει!! :roll::D μμμμ εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kaity8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω χαθεί αυτόν τον καιρό, έχω αραιωσει τις επισκέψεις μου αλλά όταν έχω χρόνο σας διαβάζω! Τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στη σεζόν και δουλεύουμε περισσότερο.

Τα νέα μου εμένα είναι ότι σήμερα έκανα υστεροσκόπηση και αφαίρεσα τον πολυποδα. Καιιιιι ότι τον άλλο μήνα πάμε για σπερματεγχυση!!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες. 

@Muffin μου σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι να έχεις σύντομα φουσκωμενη κοιλίτσα με ένα γερό μωράκι!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που δεν ξέρουμε! 

Εμένα η περίοδος κρατάει 4-5 μέρες με εξαίρεση την τελευταία που κράτησε 7 πιθανόν λόγο του πολύποδα. Τώρα τον ξεφορτώθηκα και πάμε γ'άλλα!!! 

Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα για όλες κορίτσια! 

Μπράβο αγάπη μου...είδες που δεν ήταν τίποτα η υστεροσκοπιση???άρα πας δυνατά για την σπερματηγχυση..πόσο σε ζηλεύωωωω...εμένα ο άντρας μου επιμένει για τον Σεπτέμβριο...αχχχ δεν πειράζει.. ανυπομωνω να σου πάνε όλα καλά και να μας πεις τα ευχάριστα....προς το παρόν ξεκουράσου από την επεμβαση ...αααα μην ξεχαστείς τουλάχιστον για μια εβδομάδα πρέπει να είσαι χαλαρή στις δουλειές...όχι τραβήγματα ...όχι να σηκώνεις βάρος ..γενικά όχι....για να γίνεις γρήγορα καλά ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!τι κανετε κορίτσια μου? Εγώ μόλις γύρισα από τη δουλεια ...ουφ αυτά τα πιτσιρικια με τις καταλήψεις τους ...καθόλου μάθημα πια!ελεος!χάχα ο καθένας με τον πόνο του ...την ψυχή μου έβγαλαν. ..

  • Χαχα 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω επιστρεφω. 

@Kaity8 απαλαχθηκες κ τωρα φτάνεις στον στόχο σου!

@Annie4 λες να ειναι για καλο αυτά που ειδες; αχ μακαρι!

@Eva_Lou σε ιδιωτικο ειμαι κ λιγες ωρες. Στο δημοσιο δεν με εχουν καλεσει αν κ δηλωνω παντου. Κ φετος μαλλον εκανα πατατα με τις αιτησεις κ τωρα το Καταλαβα. Θα το διευκρινισω αυριο. Κ ειμαι να σκασω αλλα κ απο την αλλη πλευρά να τους παρατησω κ να τρεχω επαρχια. Τεσπα. 

@Sofaki_88 εσυ πως πας; δν εχουμε νεο απο αλλη κοπελα;!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Moomin μου τελικά αδιαθέτησα.... ειπα δεν θα ξανασχοληθώ κορίτσια με το θέμα παιδί, απογοητεύτηκα πολύ! πέρασε ενας χρόνος...στους πρώτους μηνες γελούσα ελεγα δεν πειράζει αλλά τωρα με πήρε πολύ απο κάτω...απο Σεπτέμβρη θα δω μήπως κάνω κάποιες εξετάσεις αλλά μέχρι τότε δεν θα ξανακοιτάξω ουτε γόνιμες ουτε ωορρηξια ουτε τπτ...όπως έρθει...

  • Λυπημένη/-ος 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Moomin μου τελικά αδιαθέτησα.... ειπα δεν θα ξανασχοληθώ κορίτσια με το θέμα παιδί, απογοητεύτηκα πολύ! πέρασε ενας χρόνος...στους πρώτους μηνες γελούσα ελεγα δεν πειράζει αλλά τωρα με πήρε πολύ απο κάτω...απο Σεπτέμβρη θα δω μήπως κάνω κάποιες εξετάσεις αλλά μέχρι τότε δεν θα ξανακοιτάξω ουτε γόνιμες ουτε ωορρηξια ουτε τπτ...όπως έρθει...

Αχ βρε σοφακι μου ...εμεις προσπαθούμε λίγο καιρό οπότε δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς ακριβώς όλο αυτό που νιώθεις. ..!Καλύτερα όμως αυτό που λες ...άστο χαλαρά να ηρεμησεις και που ξέρεις? Μακάρι να ερθει η κίντερ έκπληξη όταν θα είσαι έτσι χαλαρή! 

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Αααααστα να πάνε.... φαινόμενο!! Γελαγε πόση ώρα ο γιατρός μου ..μόνο εσύ αυτά λέει!! :roll::D μμμμ εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Με λίγο περιεργο κυκλο (32-35 ημ) ειμαι στην 28η...αλλά το στήθος μου με μπερδεύει. Θα δειξει...

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Moomin μου τελικά αδιαθέτησα.... ειπα δεν θα ξανασχοληθώ κορίτσια με το θέμα παιδί, απογοητεύτηκα πολύ! πέρασε ενας χρόνος...στους πρώτους μηνες γελούσα ελεγα δεν πειράζει αλλά τωρα με πήρε πολύ απο κάτω...απο Σεπτέμβρη θα δω μήπως κάνω κάποιες εξετάσεις αλλά μέχρι τότε δεν θα ξανακοιτάξω ουτε γόνιμες ουτε ωορρηξια ουτε τπτ...όπως έρθει...

Ίσως αυτό να είναι το καλύτερο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...