Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

Γειά σας κοριτσια μου!!! Εγω σημερα ειχα μεγααααλη μερα διοτι πηρα στα χερια μου το καινουριο cd του Πλουταρχου με τον οποιο ειμαι ΑΡΡΩΣΤΗ απο 11 χρονων!!! Την εχω καταβρει, μη με πειτε ψυχασθενη, δειξτε κατανοηση.

Ααακου εκεί παιδί μου με την ησυχία σου !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Αααα μόλις μπήκα να δω κι εγώ τι έβγαλε...χαχαχα!!! Να τα κατεβάσω να τα ακούω στο αυτοκίνητο!!

Δεν εχει βγει ο δισκος online ακομα γιατι κανονικα αυριο κυκλοφορει αλλα εγω ειχα συνεννοηθει με το δισκοπωλειο με το που παραλαβει να με παρει τηλ. Στο τσακ προλαβα. Χαχα

Να σου πωωω...ακους Πλουταρχο;;; Να σε λατρεψω διπλα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια τι σκεφτομουν και με επιασε παλι το παραπονο ; Οτι το δεκεμβριο που στολιζα το δεντρο  ελεγα του χρονου που θα το ξαναστολιζα θα ειχα και το παιδακι μου . Αλλα οταν κανουμε σχεδια ο θεος γελα....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annie4 είπε:

Δεν εχει βγει ο δισκος online ακομα γιατι κανονικα αυριο κυκλοφορει αλλα εγω ειχα συνεννοηθει με το δισκοπωλειο με το που παραλαβει να με παρει τηλ. Στο τσακ προλαβα. Χαχα

Να σου πωωω...ακους Πλουταρχο;;; Να σε λατρεψω διπλα;

Ααααμεεεε αμεεεε πως δεν ακούω!!! Χαχαχαχ!!  Αααα εντάξει μην ψαχνω τζαπα χαχαχ!!

Just now, Ioanna87 είπε:

Ρε κοριτσια τι σκεφτομουν και με επιασε παλι το παραπονο ; Οτι το δεκεμβριο που στολιζα το δεντρο  ελεγα του χρονου που θα το ξαναστολιζα θα ειχα και το παιδακι μου . Αλλα οταν κανουμε σχεδια ο θεος γελα....

Ααααααχχχ κι εγώ έτσι έλεγα....ότι του χρόνου θα στολίζω με ένα χέρι στο άλλο θα έχω το μωρό μου!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Ρε κοριτσια τι σκεφτομουν και με επιασε παλι το παραπονο ; Οτι το δεκεμβριο που στολιζα το δεντρο  ελεγα του χρονου που θα το ξαναστολιζα θα ειχα και το παιδακι μου . Αλλα οταν κανουμε σχεδια ο θεος γελα....

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.... θα έρθει αυτή η στιγμή κ θα είσαι τόσο χαρούμενη που θα ξεχάσεις αμέσως όλα αυτά τα παράπονα που έχεις τώρα..... 

Just now, Annie4 είπε:

@Ioanna87 και @Bloumblou ισως φετος να στολίζετε με φουσκωμένη κοιλίτσα όμως!!!

Καλά λέει το κορίτσι μας!!!! Πώς είσαι κορίτσι μου;;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.... θα έρθει αυτή η στιγμή κ θα είσαι τόσο χαρούμενη που θα ξεχάσεις αμέσως όλα αυτά τα παράπονα που έχεις τώρα..... 

Καλά λέει το κορίτσι μας!!!! Πώς είσαι κορίτσι μου;;;;

Καλα έίμαι Ευάκι μου. Λίγο κάπως γιατί πιστευω θα αδιαθετησω την άλλη βδομαδα...

Εσυ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κ μενα με πιανει το παραπονο κ μου φανταζει μακρινο. Αλλα ενταξει ας μην πέφτουμε. Εντωμεταξυ προεκυψε κ κατι για αλλη δουλεια απο φθινόπωρο κ ισως κ τωρα για μετα το Πασχα αλλα αυτο δεν ειναι σιγουρο κ εχω αγχωθεί λιγο γτ θα πρεπει να φυγω.Να θες να κανεις μωρο κ να το σκεφτεσαι για αυτους τους λογους. Ο,τι γινει....


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Αχ κ μενα με πιανει το παραπονο κ μου φανταζει μακρινο. Αλλα ενταξει ας μην πέφτουμε. Εντωμεταξυ προεκυψε κ κατι για αλλη δουλεια απο φθινόπωρο κ ισως κ τωρα για μετα το Πασχα αλλα αυτο δεν ειναι σιγουρο κ εχω αγχωθεί λιγο γτ θα πρεπει να φυγω.Να θες να κανεις μωρο κ να το σκεφτεσαι για αυτους τους λογους. Ο,τι γινει....

Εγώ καλή μου να σου πω πως είμαι λίγες μερες σε καινουρια δουλειά. Έπαψα πια να κανω σεναρια και να το χιλιοσκεφτομαι. Ο, τι γινει! Το ιδιο να κανεια κι εσυ. Γιατι ποτε ρεν ξςρεις ουτε ποτε θα ερθει το μωρο μα ουτε κι αν η καθε δουλεια αξιζει να το βαλεις στον παγο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Εγώ καλή μου να σου πω πως είμαι λίγες μερες σε καινουρια δουλειά. Έπαψα πια να κανω σεναρια και να το χιλιοσκεφτομαι. Ο, τι γινει! Το ιδιο να κανεια κι εσυ. Γιατι ποτε ρεν ξςρεις ουτε ποτε θα ερθει το μωρο μα ουτε κι αν η καθε δουλεια αξιζει να το βαλεις στον παγο το θεμα.

Εχεις δικιο γτ κ παλιοτερα που το σκεφτομουν δεν καταφερα κατι. Απλα δεν μπορω τις αποτομες αλλαγες. Ααχ κ πλησιαζει η Εβδομαδα των Παθων. Καλη αρχη στη δουλεια σου!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 14/4/2019 at 10:50 ΜΜ, Konsta είπε:

Καλησπέρα @Marthakat είμαι κι εγώ καινούργια εδώ και η ιστορία μου μοιάζει με τη δική σου. Παντρευτήκαμε με τον άντρα μου το Σεπτέμβριο και από τότε προσπαθούμε για παιδι αλλά δε μας έχει έρθει ακόμη! Εγώ σε αντίθεση με σένα γνώριζα ότι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και μετά από 3 μήνες προσπαθειών άρχισα παρακολούθηση ωορρηξίας με υπέρηχο για να προσπαθούμε πιο στοχευμένα.Τους τελευταίους μήνες ο γιατρός μου έδωσε serpafar 2η-6η μέρα του κύκλου για να κάνω ωορρηξία σταθερά και με παρακολουθεί στενά. Στο μεταξύ διαπίστωσα ότι έχω και θυροειδή και ξεκίνησα να παίρνω χάπι. Στον τελευταίο κύκλο μου δεν έκανα ωορρηξία βάση υπερήχου και ο κύκλος μου βρίσκεται στην 45η μέρα...δεν έχει κάνει την εμφάνιση της η περίοδος.Μπορείς να κάνεις παρακολούθηση ωορρηξίας μερικούς μήνες για να μάθεις πότε έχεις και να προσπαθείτε πιο στοχευμένα

Καλησπέρα @Konsta ναι εχουμε υπολογίσει την ωορρηξία κ κανω κ τεστάκια κ το προσπαθούμε αλλα ακόμα τίποτα..Εσύ πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις; Εγώ την άλλη εβδομάδα περμένω αν κ ελπίζω να μην έρθει :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Καλα έίμαι Ευάκι μου. Λίγο κάπως γιατί πιστευω θα αδιαθετησω την άλλη βδομαδα...

Εσυ;

Καλά είμαι κορίτσι μου! Τα ίδια!!! Πώς πάει η καινούργια δουλειά; @Moomin μου εύχομαι αν είναι να αλλάξεις δουλειά να είναι μόνο για καλό! Κορίτσια μου να σας πω κ γω σκεφτόμουν για τη δουλειά και τα σχετικά γιατί είμαι εν μέρη ελεύθερη επαγγελματίας κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα ναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και πιθανότατα να μείνω κ άνεργη για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα αλλά ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω... και πάνω από όλα για μένα είναι η δημιουργία οικογένειας... οπότε πρέπει κάποια στιγμή να μπουν προτεραιότητες κ αν χρειάζεται να θυσιάσεις κάτι... το ιδανικό θα ήταν να έχουμε τη σίγουρη δουλειά, τη σίγουρη κατοικία κτλ κτλ αλλά δεν γίνονται όλα πάντα όπως τα θέλουμε κ όσο και να θέλουμε να έχουμε καλές συνθήκες σε όλα δεν είναι πάντα εφικτό! @Muffin μου σου στέλνω μεγάλη αγκαλία κ την αγάπη μου... δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι όμορφο ή άσχημο οπότε όσο και να θέλω να σε νιώσω δεν μπορώ... μπορώ μόνο να σου πω Μία φορά έγκυος Πάντα έγκυος!!!! Ανασκουμπώσου και προχώρα δυναμικά!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...