Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

Με λίγο περιεργο κυκλο (32-35 ημ) ειμαι στην 28η...αλλά το στήθος μου με μπερδεύει. Θα δειξει...

Ίσως αυτό να είναι το καλύτερο!

Γιουπιιιι!!!!! 

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Moomin μου τελικά αδιαθέτησα.... ειπα δεν θα ξανασχοληθώ κορίτσια με το θέμα παιδί, απογοητεύτηκα πολύ! πέρασε ενας χρόνος...στους πρώτους μηνες γελούσα ελεγα δεν πειράζει αλλά τωρα με πήρε πολύ απο κάτω...απο Σεπτέμβρη θα δω μήπως κάνω κάποιες εξετάσεις αλλά μέχρι τότε δεν θα ξανακοιτάξω ουτε γόνιμες ουτε ωορρηξια ουτε τπτ...όπως έρθει...

Κοριτσάκι μου :( Αγκαλίτσα;;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

  • Μου αρέσει 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

Αχ βρε Σοφακι μου!!!! Ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο!!! Για τους αντρες ειναι αλλιως.. Αμα πιστευεις οτι θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα καλψε!! Εγω αυτο κανω.. Δεν μπορω να τα κραταω μεσα μου και κλαιω και μετα ειμαι καλυτερα... Και ο αντρας μου  με κοροιδευει που κλαιω γενικα ευκολα.. Και του λεω εγω εσενα τι σε πειραζει καλε που κλαιω?? Εγω κλαιω οχι εσυ!!!  Τεσπα... Ελπιζω να μην αργησει να κανει την εμφάνιση του το σποράκι και να σε κανει να χαμογελασεις!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Αααα κάτι καλό θα γινειιιιι εδωωωω!!! Γιά να δούμε!!

Καλή μου μακάρι να εχεις δικιο αλλά καθολου δεν το πιστευω...εκτός αν το Πάσχα που ειναι και τα γενεθλια μου με θυμηθει ο Θεούλης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

Γλυκό μου Σοφάκι..σε κατάλαβαινω τόσο πολύ .. σήμερα κάτι έλεγα με την μαμά μου και η γλυκιά μου ποτέ δεν με ρωτάει ούτε μου λέει κάτι και με έπιασε ένα παράπονο άλλο πράγμα με έπιασαν τα κλάματα στο τηλέφωνο...την στεναχώρησαν και αυτή που δεν μπορεί κάπως να με βοήθησε...το μόνο που μου είπε είναι ότι πληγώνεται που ακούει το παιδί της έτσι χωρίς να μπορεί να το βοηθήσει...αλλά μου είπε να σκέφτομαι ότι είμαστε καλά ....ότι αυτό είναι πάνω από όλα και όλα τα άλλα θα έρθουν στην ώρα τους...απλά η ώρα τους δεν είναι ακόμα...και εγώ είμαι συνέχεια πάρα πολύ αισιόδοξη απλά κάποιες φορές με πιάνει ένα παράπονο άλλο πράγμα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια μου...τι ήθελα και έβαλα ειδήσεις....159 παιδιά στα αζητητα....159 ψυχές...ποια γυναίκα κάνει ένα τέτοιο πλάσμα και το αφήνει???εμείς κάθε μέρα παρακαλάμε και υπάρχουν γυναίκες που τα αφήνουν...μπορεί βέβαια να υπάρχουν γυναίκες που να μην μπορούν να κρατήσουν παιδί και σου λέει από το να πεθάνει ας πάει ίδρυμα...δεν λέω για αυτές...αλλά 159 παιδιά είναι πολλά για τα αζητητα...και έλεγαν για ανάδοχες οικογένειες ότι ζητάνε...αν μπορούσα όλα θα τα επερνα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ρε κορίτσια μου...τι ήθελα και έβαλα ειδήσεις....159 παιδιά στα αζητητα....159 ψυχές...ποια γυναίκα κάνει ένα τέτοιο πλάσμα και το αφήνει???εμείς κάθε μέρα παρακαλάμε και υπάρχουν γυναίκες που τα αφήνουν...μπορεί βέβαια να υπάρχουν γυναίκες που να μην μπορούν να κρατήσουν παιδί και σου λέει από το να πεθάνει ας πάει ίδρυμα...δεν λέω για αυτές...αλλά 159 παιδιά είναι πολλά για τα αζητητα...και έλεγαν για ανάδοχες οικογένειες ότι ζητάνε...αν μπορούσα όλα θα τα επερνα... 

Αχ @Pagor μου ο κόσμος έχει θεματα σοβαρά...πολύ φοβάμαι πως ελάχιστοι που το κάνουμ αυτό είναι στα καλά τους. Κι είναι πολύ κρίμα. Το χειρότερο όμως έίναι πως για να υιοθετησεις ενα παιδακι περνάς 40 κύματα, μα γιατί; Η αγάπη αρκεί κι αυτή δεν έχει έγγραφα να αποδεικνύεται για να πάρεις την έγκριση να πάρεις στην αγκαλιά σου ενα τέτοιο παιδάκι...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Sofaki_88 είπε:

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

Ελααααα ειναι λογικο κ μενα με πιανει καταθλιψη την 1η μερα. Κ φοβαμαι μηπως υπαρχει θεμα...αλλα σκεψου οτι κ αλλες κοπελες μετα το χρονο πιανουν. Τουλαχιστον να περασετε ομορφα το Πασχα. Κ μενα στον κοσμο του ειναι. 

Κοριτσια ειναι κριμα αυτα τα παιδακια. Μακαρι να μπορουσα να δουλεψω μαζι τους.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Sofaki_88 κοριτσι μου σε καταλαβαινω απολυτα . Το Σαββατο που και εγω αδιαθετησα με επιασε το παραπονο παλι και εκλαιγα. Ο αντρας μου μου λεει καθε μηνα αυτα θα εχουμε ; Αλλα οι αντρες ετσι ειναι χαλαροι η προσπαθουν τουλαχιστον να το δειχνουν . Πρεπει να το βγαλουμε απο το μυαλο μας αλλα αυτο ειναι αδυνατο. Κοιμαμαι και ξυπναω με αυτη την εννοια. Αφου εχω συνεχεια ενα σφιξιμο στο στομαχι . Πολυ αγχος ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Sofaki_88 είπε:

@Eva_Lou κορίτσι μου πολλές αγκαλιές για να συνέλθω... @kerasaki10 έτσι μάλλον θέλει χαλαρά και να μην ενδιαφέρομαι... ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποστήριξη, πουθενά δεν μπορώ να μιλήσω..ο άντρας μου εκτός από το ότι αισθάνεται ενοχές που δεν μπορεί (θεωρητικά) να μου προσφέρει αυτό που τόσο ποθώ είναι πάντα τόσο θετικός που δεν μπορώ εκνευρίζομαι..εγώ θέλω να κλάψω να ξεσπάσω κι αυτός λέει όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι..για μένα λίγο δύσκολο..ξέρετε για μας τις γυναίκες είναι λίγο διαφορετικά..σε φίλες πάλι ποτέ δεν μιλάω για αυτά γιατί όλες έχουν παιδιά...αχ ρε κορίτσια... :( Συγνώμη αν σας έριξα, αυτόν τον μήνα είχα μια ελπίδα μικρή, πάει κι αυτή... εύχομαι να ακούσουμε για κάποια από εσάς ευχάριστα να πιστέψω πάλι πως δεν μας ξέχασε ο Θεός...

:)

Σοφάκι μου όλες άσχημα νιώθουμε όταν ερχεται περιοδος. Ολες ομως! Γιατι παντα εχουμε αυτη τη μικρη ελπιδα. Ομως καλη μου....η ψυχολογια μας πρεπει να ανεβει και να βγει απο το μυαλο μας οοοολο αυτο, πρεπει να βρουμε τον τροπο. Αυτος ειναι ο εχθρος μας, εδω προβληματα υπαρχουν κι οταν αποφασιζουν πως δεν μπορουν ΤΟΤΕ τα καταφερνουν. Με αυτο πρεπει να δουλεψουμε, ειμαι σιγουρη! Κι ολα θα αλλαξουν! Εδω ειμαστε για να τα μοιραζομαστε ολα αυτα, δε νομιζω καμια να εμεινε εγκυος με την πρωτη χωρις καμια σκεψη και να μπαινει να γραφει εδω, ολες για τον ιδιο λογο ειμαστε εδω και δινουμε και παιρνουμε αγαπη και κατανοηση.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μετα απο χρονια σε ενα ζευγαρι τι πιστευετε οτι μενει?? Ο ερωρας ή η αγαπη?? 

Εγω πιστευω πως η αγαπη ειναι πιο δυνατο συναισθημα!!! Ο ερωτας μπορει να κρατησει για λιγο και σε κανει να πετας στα συννεφα εκεινο το διαστημα, και οσο ευκολα ερωτευτεις τοσο ευκολα μπορει και να φυγει ολη αυτη η τρελα...αλλα η αγαπη ειναι κατι πολυ πιο βαθυ!!! Αμα καταφερεις και αγαπησεις καποιον δεν μπορεις να αλλαξει αυτο που νιωθεις!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια μετα απο χρονια σε ενα ζευγαρι τι πιστευετε οτι μενει?? Ο ερωρας ή η αγαπη?? 

Εγω πιστευω πως η αγαπη ειναι πιο δυνατο συναισθημα!!! Ο ερωτας μπορει να κρατησει για λιγο και σε κανει να πετας στα συννεφα εκεινο το διαστημα, και οσο ευκολα ερωτευτεις τοσο ευκολα μπορει και να φυγει ολη αυτη η τρελα...αλλα η αγαπη ειναι κατι πολυ πιο βαθυ!!! Αμα καταφερεις και αγαπησεις καποιον δεν μπορεις να αλλαξει αυτο που νιωθεις!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!! Εγώ είμαι παθιασμενη με τον αντρα μου αλλά φυσικά η καψούρα της αρχής εχει περασει. Οταν αγαπας βαθια ομως βρισκεις καταωκαιρους κατι καινουριο για να τον ξαναερωτευτεις. Η αγαπη τα ξεπεεναει ολα, θα πεθαινα γι αυτον αλλα ειμαι σιγουρη πως ποτε δεν θα με αφηνε να το κανω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Η αγαπη μενει και ειναι αυτο που αξιζει . Εγω τον αγαπαω πολυ τον αντρα μου βεβαια το φτερουγισμα που υπηρχε στην αρχη προφανως και δεν υπαρχει . Θελω αυτη η αγαπη που του εχω να ολοκληρωθει με ενα παιδακι . Θα ειναι υπεροχος πατερας , λατρευει τα παιδια και τον λατρευουν . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Μπράβο αγάπη μου...είδες που δεν ήταν τίποτα η υστεροσκοπιση???άρα πας δυνατά για την σπερματηγχυση..πόσο σε ζηλεύωωωω...εμένα ο άντρας μου επιμένει για τον Σεπτέμβριο...αχχχ δεν πειράζει.. ανυπομωνω να σου πάνε όλα καλά και να μας πεις τα ευχάριστα....προς το παρόν ξεκουράσου από την επεμβαση ...αααα μην ξεχαστείς τουλάχιστον για μια εβδομάδα πρέπει να είσαι χαλαρή στις δουλειές...όχι τραβήγματα ...όχι να σηκώνεις βάρος ..γενικά όχι....για να γίνεις γρήγορα καλά ..

Εμένα ο δικός μου θέλει πολύ και δεν τον νοιάζει το πότε, αφού σου λέω από τώρα μέχρι και Σεπτέμβριο έχουμε φουλ δουλειά,και αν τα καταφέρουμε με τη σπερματεγχυση και ειμαι το καλοκαίρι έγκυος (μακααααριιι) δεν τον νοιάζει για τη δουλειά! Θέλουμε τόσο πολύ να κάνουμε οικογένεια που πραγματικά δεν μας νοιάζει η δουλειά! 

Είμαι χαλαρή με τις δουλειές αλλά αύριο θα πάω κανονικά στη δουλειά! Έχω λίγο αίμα, δεν πονάω καθόλου, δε νοιώθω τπτ! Όλα καλά! 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια μετα απο χρονια σε ενα ζευγαρι τι πιστευετε οτι μενει?? Ο ερωρας ή η αγαπη?? 

Εγω πιστευω πως η αγαπη ειναι πιο δυνατο συναισθημα!!! Ο ερωτας μπορει να κρατησει για λιγο και σε κανει να πετας στα συννεφα εκεινο το διαστημα, και οσο ευκολα ερωτευτεις τοσο ευκολα μπορει και να φυγει ολη αυτη η τρελα...αλλα η αγαπη ειναι κατι πολυ πιο βαθυ!!! Αμα καταφερεις και αγαπησεις καποιον δεν μπορεις να αλλαξει αυτο που νιωθεις!!!

Η αγάπη είναι αυτο που μένει, σίγουρα! Εγώ μετά από 11 χρόνια σχέση και ρουτίνας, τώρα σε αυτή τη φάση που αποφασίσαμε να παντρευτούμε (άσχετα που ακυρώθηκε ο γάμος) και προσπαθούμε τόσο καιρό για παιδί και τελικά είμαστε πιο κοντά από ποτέ στο να κάνουμε οικογένεια, τώρα νομίζω τον ερωτεύομαι ξανά! Άρα πιστεύω ότι ο έρωτας δεν πεθαίνει...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...