Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναιιι αμε!!! Γλυκούλικα κ αυτά!!!! :) Όλα τα παιδάκια καλά είναι!!! Μου αρέσουν όλες οι ηλικίες! Κάθε μία τη χάρη της!!!! Εσύ εργάζεσαι στον ιδιωτικό τομέα ή μόνη; 

Ναι ναι αυτά με το χαμόγελο που δείχνουν τις 2 πιο γόνιμες

Ωραία νομίζω μερα παρά μέρα τα κάνεις αλλά η @Pagor θα σου πει που τα ξερει καλύτερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα είμαι 14η μέρα του κύκλου κ ξεκίνησα τα τεστάκια για να αρχίσω να τα μαθαίνω κτλ. Κύκλος ήταν. Υπολογίζω ότι κάνω φυσιολογικά 17η με 18η μερα του κύκλου βέβαια τον προηγουμενο με την καθυστέρηση πρεπει να έκανα 22η μερα. Να ξεκινησω να κάνω κάθε μέρα μέχρι την 22η ή μέρα παρα μέρα; Με τα πρωινά ούρα το έκανα. Καλά είναι; 

Να ξεκινήσεις όπως και όσο σου βγει. Απλά συχνά. Αυτό είναι που δουλεύει!!! Ετσι πιστευω, παιζει ρολο το να εισαι πιο free με πολλές επαφες φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναιιι αμε!!! Γλυκούλικα κ αυτά!!!! :) Όλα τα παιδάκια καλά είναι!!! Μου αρέσουν όλες οι ηλικίες! Κάθε μία τη χάρη της!!!! Εσύ εργάζεσαι στον ιδιωτικό τομέα ή μόνη; 

Καλημέρα καρδουλενια μου..τα ψηφιακά τα κάνεις μέρα παρα μέρα....με πρωινά ούρα...επειδή εντοπίζει τις δύο πιο γόνιμες μέρες δεν υπάρχει περίπτωση να μην την πετύχεις...άρα το μέρα παρά μέρα είναι τέλειο...το γράφει και μέσα αν δεις... περιττό το κάθε μέρα...τσάμπα θα τα χαλάσεις...φιλάκια πολλά εύχομαι σύντομα ένα τεράστιο χαμόγελο στο τεστ και μετά ένα τεράστιο συν στο θετικο τεστ εγκυμοσύνης....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Ωραία νομίζω μερα παρά μέρα τα κάνεις αλλά η @Pagor θα σου πει που τα ξερει καλύτερα!!

Ναι νομίζω η @Pagor μέρα παρά μέρα τα κάνει. Άρα ένα τη 16η μέρα την ίδια ώρα, ένα τη 18η, ένα την 20η και ένα την 22η... ποπο... πολλές οι μέρες... αν κάνω τελικά τόσο αργά ωορρηξία δεν την έχω πετύχει ποτε!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Είμαι καθηγήτρια κ δυστυχώς όχι στο δημόσιο!!! Εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι... :) Εσύ που ακριβώς έπιασες δουλειά; Με τι έχει να κάνει; 

Κι εγώ καθηγήτρια σε φροντιστηριο Αγγλικών είμαι (αν και εχω σπουδασει μηχανικος, χαχα), εκανα για χρονια και τις δυο δουλειες. Την μια την εχασα και το φροντ το αφησα γιατι δεν μου ταιριαζει το απογευμα και γτ παντα επρεπε να δουλευω κι αλλου πρωι για να συμπληρωνω τα λεφτα. Τωρα δουλευω σε eshop. Εσυ εισαι οκ οικονομικα με το φροντιστηριο;

Just now, Annie4 είπε:

Να ξεκινήσεις όπως και όσο σου βγει. Απλά συχνά. Αυτό είναι που δουλεύει!!! Ετσι πιστευω, παιζει ρολο το να εισαι πιο free με πολλές επαφες φυσικα

Ωπ...sorry. εγω καταλαβα οτι ρωτησες καθε ποτε να κανεις επαφες. Μπερδευτηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Καλημέρα καρδουλενια μου..τα ψηφιακά τα κάνεις μέρα παρα μέρα....με πρωινά ούρα...επειδή εντοπίζει τις δύο πιο γόνιμες μέρες δεν υπάρχει περίπτωση να μην την πετύχεις...άρα το μέρα παρά μέρα είναι τέλειο...το γράφει και μέσα αν δεις... περιττό το κάθε μέρα...τσάμπα θα τα χαλάσεις...φιλάκια πολλά εύχομαι σύντομα ένα τεράστιο χαμόγελο στο τεστ και μετά ένα τεράστιο συν στο θετικο τεστ εγκυμοσύνης....

Ευχαριστώ γλυκούλα μου !!!! Αυτό το μήνα απλά την εντοπίζω γιατί πέφτει σε Μεγάλη Εβδομάδα και το αγόρι μου δεν θέλει! Απλά μαθαίνω να τα χειρίζομαι κ έχει πλάκα που την ψάχνω.... χαχαχα!!!!!! Ευχαριστώ τόσο πολύ!!!! Μακάρι γρήγορα όλες με σποράκια στις κοιλίτσες!!!!!!! :) 

Just now, Annie4 είπε:

Κι εγώ καθηγήτρια σε φροντιστηριο Αγγλικών είμαι (αν και εχω σπουδασει μηχανικος, χαχα), εκανα για χρονια και τις δυο δουλειες. Την μια την εχασα και το φροντ το αφησα γιατι δεν μου ταιριαζει το απογευμα και γτ παντα επρεπε να δουλευω κι αλλου πρωι για να συμπληρωνω τα λεφτα. Τωρα δουλευω σε eshop. Εσυ εισαι οκ οικονομικα με το φροντιστηριο;

Όχι σε καμία περίπτωση.... δυστυχώς.... εύχομαι να γίνουν καλύτερα τα πράγματα κάποτε.... ελπίζω!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναι νομίζω η @Pagor μέρα παρά μέρα τα κάνει. Άρα ένα τη 16η μέρα την ίδια ώρα, ένα τη 18η, ένα την 20η και ένα την 22η... ποπο... πολλές οι μέρες... αν κάνω τελικά τόσο αργά ωορρηξία δεν την έχω πετύχει ποτε!!!!! 

Άστα το παθαίνεις το σοκ όταν ανακαλύπτεις ποτέ κανείς ωορρηξία ακριβώς!!! Χαχαχαχχα εγώ ακόμη σοκαρισμένη ειμαι!! 

Just now, Annie4 είπε:

Κι εγώ καθηγήτρια σε φροντιστηριο Αγγλικών είμαι (αν και εχω σπουδασει μηχανικος, χαχα), εκανα για χρονια και τις δυο δουλειες. Την μια την εχασα και το φροντ το αφησα γιατι δεν μου ταιριαζει το απογευμα και γτ παντα επρεπε να δουλευω κι αλλου πρωι για να συμπληρωνω τα λεφτα. Τωρα δουλευω σε eshop. Εσυ εισαι οκ οικονομικα με το φροντιστηριο;

Ωπ...sorry. εγω καταλαβα οτι ρωτησες καθε ποτε να κανεις επαφες. Μπερδευτηκα

Συνασελφισσαααααααα!!! Μηχανικός κι εγώ!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Άστα το παθαίνεις το σοκ όταν ανακαλύπτεις ποτέ κανείς ωορρηξία ακριβώς!!! Χαχαχαχχα εγώ ακόμη σοκαρισμένη ειμαι!! 

Συνασελφισσαααααααα!!! Μηχανικός κι εγώ!!! :wub:

Αληθειααα;;;;; εχεις δουλεια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έχω τεράστιο πρόβλημα....πρέπει να σιδερωσω....με όσες τα έχω πει καταλαβαίνετε ότι προτιμω να τα πετάξω και να πάρω αλλά...χαχααχα....θα κλαψωωωωω .. ανταλλάσσω το σίδερωμα με σκούπισμα κ σφουγγάρισμα...ποια θέλει... χαχαχαχαχαχαχαχα...τα κοιτάω και με  κοιτάνε .....φφφφφ...να σκάσω είμαι μεσημεριατικα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagor είπε:

Κορίτσια μου έχω τεράστιο πρόβλημα....πρέπει να σιδερωσω....με όσες τα έχω πει καταλαβαίνετε ότι προτιμω να τα πετάξω και να πάρω αλλά...χαχααχα....θα κλαψωωωωω .. ανταλλάσσω το σίδερωμα με σκούπισμα κ σφουγγάρισμα...ποια θέλει... χαχαχαχαχαχαχαχα...τα κοιτάω και με  κοιτάνε .....φφφφφ...να σκάσω είμαι μεσημεριατικα...

Εγώ είμαι σε ακόμα χειρότερη φαση... δουλεύω 2 με 10... @Pagor μου παρόλο που το απεχθάνομαι επίσης θα προτιμούσα να κάτσω σπιτάκι μου να αράξω... να κάνω δουλειές να κάνω κ τα διαλειμματάκια μου... κ τουλάχιστον να μην είμαι μέσα στους δρόμους ειδικά με αυτόν τον καιρό πάλι!!!! Κορίτσια τα νευρακια μου!!!! Μάλλον έτσι θα ναι και το Πάσχα και κανονίσαμε 4ήμερο οικογενειακά στον Κάλαμο σε ξενοδοχείο!!! Έχει πάει καμία προς τα εκεί να μου πει εντυπώσεις; Ο φίλος μου μου είπε είναι κοντά σε Χαλκίδα! Η Χαλκίδα μου αρέσει πολύ! Από εκεί δεν έχω πάει ποτέ!!!!!!! Ελπίζω να μην μας κλείσει μέσα ο καιρός... έχει κ πισίνα το ξενοδοχείο κ έλεγα να ρίξω καμία βουτιά (μέχρι τις γάμπες χαχαχα) αλλά ούτε αυτό δεν βλέπω να κάνω τελικά.....

Just now, Bloumblou είπε:

Άστα το παθαίνεις το σοκ όταν ανακαλύπτεις ποτέ κανείς ωορρηξία ακριβώς!!! Χαχαχαχχα εγώ ακόμη σοκαρισμένη ειμαι!! 

Συνασελφισσαααααααα!!! Μηχανικός κι εγώ!!! :wub:

Μου φαίνεται κ γω σοκ θα πάθω... άστα..... για να δούμε.... περιέργεια το έχω... πραγματικά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Κορίτσια μου έχω τεράστιο πρόβλημα....πρέπει να σιδερωσω....με όσες τα έχω πει καταλαβαίνετε ότι προτιμω να τα πετάξω και να πάρω αλλά...χαχααχα....θα κλαψωωωωω .. ανταλλάσσω το σίδερωμα με σκούπισμα κ σφουγγάρισμα...ποια θέλει... χαχαχαχαχαχαχαχα...τα κοιτάω και με  κοιτάνε .....φφφφφ...να σκάσω είμαι μεσημεριατικα...

Ωχχχ καημένο μου!!! Να βάλε δίπλα ενα 5κιλο Μερέντα για καφέ ρούχο που σιδερωνεις θα έχεις βραβείο μια μεεεεγαλη κουταλιά χαχαχαχ!!

Just now, Eva_Lou είπε:

 

Μου φαίνεται κ γω σοκ θα πάθω... άστα..... για να δούμε.... περιέργεια το έχω... πραγματικά!!!!!!

Κάλιο αργά ομωωωως!! Άντε να μάθουμε την πρώτη μανούλα του '20 κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Ωχχχ καημένο μου!!! Να βάλε δίπλα ενα 5κιλο Μερέντα για καφέ ρούχο που σιδερωνεις θα έχεις βραβείο μια μεεεεγαλη κουταλιά χαχαχαχ!!

Κάλιο αργά ομωωωως!! Άντε να μάθουμε την πρώτη μανούλα του '20 κορίτσια!

Ασεμε.....δεν έχω τίποτα γλυκό στο σπίτι....μέχρι και η ζάχαρη μου έχει τελείωσει.... καταλαβαίνεις λοιπόν πόσο άσχημα ψυχολογικά είμαι....μετά από μια ώρα που σας είπα ότι θα σιδερωσω ακόμα δεν το έχω πάρει απόφαση... χαχχααχαχχαχ...έχω κάνει όλα τα άλλα για να μην κάνω αυτό.....ούτε Μερέντα ούτε τίποτα και τόσα ρούχα... Τι έχω κάνει σε αυτή την ζωη....ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ έχω ήδη πέσει σε κατάθλιψη.... αλήθεια σας λέω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ασεμε.....δεν έχω τίποτα γλυκό στο σπίτι....μέχρι και η ζάχαρη μου έχει τελείωσει.... καταλαβαίνεις λοιπόν πόσο άσχημα ψυχολογικά είμαι....μετά από μια ώρα που σας είπα ότι θα σιδερωσω ακόμα δεν το έχω πάρει απόφαση... χαχχααχαχχαχ...έχω κάνει όλα τα άλλα για να μην κάνω αυτό.....ούτε Μερέντα ούτε τίποτα και τόσα ρούχα... Τι έχω κάνει σε αυτή την ζωη....ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ έχω ήδη πέσει σε κατάθλιψη.... αλήθεια σας λέω....

Χαχαχχαχααχαχαχαχχαψ πήγαινε κάνε συνδρομή σε καθαριστήριο!!!

Link to comment
Share on other sites

 Γεια σας κοριτσια μου... Χαθηκα παλι σημερα γιατι @Pagor  μαντεψε ....και εγω σιδερωνω!!!!/ και εμενα ειναι το χειροτερο μου αλλα δεν εχω περιθώριο χρόνου να τα κανω πιο μετα ή αυριο... Ελα τουλαχιστον εχουμε συμπαραστηαση η μια την αλλη!!!!! 

Ειμαι και στεναχωρημένη σήμερα γιατί δεν πρόλαβα να κλείσω τα εισιτήρια που ήθελα για το γήπεδο εξαντλήθηκαν σε λιγότερο από 2 ώρες... :-(


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...