Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

@boukitsa123 ο μικρός πώς είναι σήμερα; ελπίζω να μην πονάει!!! Τα ράμματα θα φύγουν ν...Πω πω πραγματικά δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει με τα μικρά!!! 

Για να ευθύμησουμε θα σας πω πώς είπαμε καλημέρα σήμερα. Ξυπνάει ο μικρός 7.00αρχίζει να μουρμουριζει για να τον σηκώσουμε..εγώ κομμάτια γιατί με το δόντι δεν μπορώ να κοιμηθώ, ο σύζυγος επίσης κομμάτια γιατί κοιμάται ξημερώματα μέχρι να ετοιμαστεί για τη δουλειά της επόμενης ( καθηγητής αφού, και ύστερα όλοι μας κατηγορούν ότι τα ξινουμε)...με τα χίλια ζόρια σηκώνομαι. Ξεκινάμε το τάισμα και κάθομαι στην άκρη του κρεβατιού... τρώει, τελειώνει και πάντα στο τέλος κάνει τα κακά του. Περιμένω λοιπόν να ρευτει και να τα κάνει και βάζει ο αριθμός τέτοια δύναμη που πρώτον ξύπνησε και ο σύζυγός και δεύτερον αρχίσανε και τρέχανε...πάνε σεντόνια, πάνε καλύμματα, πάνε πυτζάμες, πάνε φορμακια...δεν ήξερα τι να κάνω. Να γελάσω ή να κλάψω. Τελικά με πήραν τα γέλια και ο μικρός με κοίταζε τύπου " γιατί γελάς τώρα εσύ;" Καλημέρα από εμάς!!!

  • Χαχα 6

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!

@boukitsa123 περαστικά στο μικρούλη σου!!! Συμβαίνουν αυτά με τα παιδιά ελπίζω να μη πονάει τώρα. Καλορίζικο και το νέο σπίτι. 

Εγώ αυτές τις μέρες ξεστρωσα όλο το σπίτι και έκανα γενική και δεν είχα χρόνο για τίποτα. Ο μικρός συνεχίζει και κοιμάται σερί όλο το βράδυ. 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια έκλαιγε σαν γαλοπούλα που τη σφάζουν πόναγε η ψυχή μου αλλά δεν έκλαιγα γτ θα τον έκανα χειρότερα. Σήμερα ξύπνησε κεφάτος και περιέγραφε την ώρα του ραψίματος στην αδερφή του. 1 δευτερόλεπτο νωρίτερα να ήμουν στο σημείο δεν θα είχε γίνει τπτ. Θέλει γερό στομάχι το πράγμα. 

@Ele@n σας εχ#σε πατόκορφα :tongue: 

Ευτυχώς ήμουν μαζί του σε όλη τη διάρκεια του ραψίματος και τον ανακούφιζε αυτό. 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια έβγαλε ψύχρα απόψε. Περίοδος σας έχει έρθει κανονική ή ακανόνιστα; 

Παγωνιά και εδώ χθες βράδυ πήρα την κουβέρτα. Τζάμπα πλύσιμο πάλι από την αρχή. Εμένα δε μου ήρθε ακόμη στη μικρή λόγω θηλασμού μου ήρθε μετά από 9 μήνες 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια έβγαλε ψύχρα απόψε. Περίοδος σας έχει έρθει κανονική ή ακανόνιστα; 

Καλησπέρα, εμένα μου ηρθε μετά από δυο μηνες κανονικά και ρολόι όπως πριν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Καλησπέρα, εμένα μου ηρθε μετά από δυο μηνες κανονικά και ρολόι όπως πριν

Μια χαρά πως πάνε οι στερεές τι κρεμούλα σου τρώει τώρα; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια, τι κάνετε; να ρωτήσω κάτι; Τι συνδυασμούς φρούτων κάνετε στην φρουτόκρεμα; Εμείς είμαστε στο κλασσικό αχλάδι, μήλο και μπανάνα. Τι ιδέες υπάρχουν;

Καλή συνέχεια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι ώρα σας ξυπνάνε το πρωί για γάλα τα μωράκια; 

 

7!!!!αχαραγα....

3 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια, τι κάνετε; να ρωτήσω κάτι; Τι συνδυασμούς φρούτων κάνετε στην φρουτόκρεμα; Εμείς είμαστε στο κλασσικό αχλάδι, μήλο και μπανάνα. Τι ιδέες υπάρχουν;

Καλή συνέχεια σε όλες!

Σε ποιο μήνα ξεκινήσατε φρούτο κρέμα;

Για συνδυασμούς ξέρω ότι ίσχυε δοκιμές με φρούτα ωεποχης εκτός φράουλα και ακτινίδιο. Μπορείς να προσθέσεις πορτοκάλι, ροδάκινο, βερυκοκο...

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

7!!!!αχαραγα....

Σε ποιο μήνα ξεκινήσατε φρούτο κρέμα;

Για συνδυασμούς ξέρω ότι ίσχυε δοκιμές με φρούτα ωεποχης εκτός φράουλα και ακτινίδιο. Μπορείς να προσθέσεις πορτοκάλι, ροδάκινο, βερυκοκο...

Τώρα τον Ιούνιο θα της ξεκινήσω μπανάνα μετά μήλο αχλάδι κοκ ή μπανάνα ροδάκινο κοκ γτ μήλα δεν βρίσκω τώρα. Με 3ημερη εισαγωγή. Εσύ θα του δώσεις κρέμα βανίλια ή ρυζάλευρο; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2020 at 2:01 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

Μια χαρά πως πάνε οι στερεές τι κρεμούλα σου τρώει τώρα; 

Καλησπέρα. Μια χαρά πάμε βέβαια το περισσότερο το φτύνει και γελάει εγώ τον ξεκίνησα με ρυζαλευρο της  frezy το απλό και δοκιμάσαμε και αυτό με τη βανίλια (αυτό του άρεσε περισσότερο). Σήμερα έχουμε το τέταρτο εμβόλιο μας και τον άλλον μηνα θα τον ξεκινήσω φρούτα με μπανανα και θα προσθέτω κάτι ανά τρεις μέρες εκτός από φράουλα και ακτινίδιο μου έχει πει η παιδίατρος. Εσένα πως πάει η μικρή;

5 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι ώρα σας ξυπνάνε το πρωί για γάλα τα μωράκια; 

 

Γύρω στις 8:30-9:00 τρώει και κάποιες μερςες ξανακοιμαται μέχρι τις 12:00

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Καλησπέρα. Μια χαρά πάμε βέβαια το περισσότερο το φτύνει και γελάει εγώ τον ξεκίνησα με ρυζαλευρο της  frezy το απλό και δοκιμάσαμε και αυτό με τη βανίλια (αυτό του άρεσε περισσότερο). Σήμερα έχουμε το τέταρτο εμβόλιο μας και τον άλλον μηνα θα τον ξεκινήσω φρούτα με μπανανα και θα προσθέτω κάτι ανά τρεις μέρες εκτός από φράουλα και ακτινίδιο μου έχει πει η παιδίατρος. Εσένα πως πάει η μικρή;

Γύρω στις 8:30-9:00 τρώει και κάποιες μερςες ξανακοιμαται μέχρι τις 12:00

Κι εμένα το σκέτο ρυζάλευρο το έφτυνε ενώ με τη βανίλια το χλαπακιάζει :tongue:

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Τώρα τον Ιούνιο θα της ξεκινήσω μπανάνα μετά μήλο αχλάδι κοκ ή μπανάνα ροδάκινο κοκ γτ μήλα δεν βρίσκω τώρα. Με 3ημερη εισαγωγή. Εσύ θα του δώσεις κρέμα βανίλια ή ρυζάλευρο; 

δεν μου έχει πει κάτι...την Τρίτη έχουμε ραντεβού.... είμαστε βέβαια και ένα μήνα μικρότεροι από όλη την παρέα...κάτσε να δούμε...εγώ για καλό και για κακό εφοδιάστηκα με τα κουταλάκια μου.

4 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Γύρω στις 8:30-9:00 τρώει και κάποιες μερςες ξανακοιμαται μέχρι τις 12:00

Τι λες τώρα;;;Μαχαιριά μου ρίχνεις... σήμερα από τη νύστα έλεγα στον άντρα μου ότι το βράδυ δεν θυμάμαι αν ξύπνησα...ε, μάντεψε; είχα ξυπνήσει, είχα ταίσει και είχα αλλάξει κιόλας...πόσο πιο μηχανικά;;

  • Χαχα 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...