Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Pagotoula said:

Κι εμένα το ίδιο. Μετά τον τρίτο. 

Μετά από καισαρική, πότε μπορούμε να κάνουμε μπάνιο ρε κορίτσι μου; Θυμάσαι;

Εμενα μου επετρεψαν μετα απο 1.5 μερα περιπου που μου εβγαλαν την γαζα τελειως στη Γερμανια. Αλλα εχω ακουσει περιπτωσεις που αργει παραπανω. Επίσης εχω ακουσει περιπτωση αλλαγης της γαζας κ δεν ξερω τι ισχυει τωρα στην Ελλαδα. Οι αλλες κοπελες με καισαρική τι κανατε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Δεν έχω σταματήσει να τα φτιάχνω και θέλω να συνεχίσω, εννοείται και πριν γεννήσω. Ο γιατρός μου δεν έχει κανένα πρόβλημα. Συγκεκριμένα όταν του είπα ότι έχω ακούσει από άλλες κοπέλες ότι δεν τους αφήνουν για το χειρουργείο, μην και μελανιάσουν να το δουν κλπ, μου είπε ότι αν περιμέναμε εν έτει 2020 να καταλάβουμε τις ζωτικές σου λειτουργίες από τα νύχια.....κλάφτα Χαράλαμπε... :lol: Μου είπε να κάνω ότι θέλω για να μαι χαρούμενη κι έτοιμη να αντικρίσω την μπουμπού. Πάντως και σε άλλα 4 χειρουργεία γυναικολογικά που εχω υποβληθεί, πάντα τζελ είχα στα νύχια. Στα δύο που ήμουν και καλά ψυχολογικά, ήμουν και βαμμένη..χεχε Ποτέ δεν μου είπαν τίποτα και στην πράξη. Κανείς δεν το σχολίασε.. 

τα ίδια κ ο δικος μ ντοκ λέει...μπνιμως με βαμμενα ειμαι κ εγω ..ακρυλικο κιολας.κ μάλιστα  μ πε κιολας για την γεννα να κανω κάτι καλό αχχαχαχχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τα ίδια κ ο δικος μ ντοκ λέει...μπνιμως με βαμμενα ειμαι κ εγω ..ακρυλικο κιολας.κ μάλιστα  μ πε κιολας για την γεννα να κανω κάτι καλό αχχαχαχχαχαχα.

Ταρζαν μου έφτασε η ώρα κ για σεναςποσο χαίρομαι κοριτσάκι μου.. Με το καλό το μωράκι σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ταρζαν μου έφτασε η ώρα κ για σεναςποσο χαίρομαι κοριτσάκι μου.. Με το καλό το μωράκι σου

αγαπη μ σε ευχαριστώ πάρα πολύ..τι κανει ρο μωράκι σ το όμορφο??? εαυ είσαι καλά,,?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

τα ίδια κ ο δικος μ ντοκ λέει...μπνιμως με βαμμενα ειμαι κ εγω ..ακρυλικο κιολας.κ μάλιστα  μ πε κιολας για την γεννα να κανω κάτι καλό αχχαχαχχαχαχα.

Ααα εγώ με τζελ... χαχαχ και μενα μου τα σχολιάζει γιατί τα χω και μακριά μια ζωή και τα παρατηρεί κάθε φορά τον βλέπω.. αχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Ααα εγώ με τζελ... χαχαχ και μενα μου τα σχολιάζει γιατί τα χω και μακριά μια ζωή και τα παρατηρεί κάθε φορά τον βλέπω.. αχαχαχ

ετσι ετσι κ γω...μακρια ..δεν μπορώ χωρις αυτά...τα αγαπώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ετσι ετσι κ γω...μακρια ..δεν μπορώ χωρις αυτά...τα αγαπώ 

Εμενα πάντως η αδερφή μου που ηταν στον ίδιο γιατρο δεν της είχε απαγορέψει να εχει φτιαγμένα νύχια .μαλιστα επειδή έκανε καισαρική της είχε πει να φτιάξει κ μαλλί και να ειναι κ βαμμένη για να την βγάλουν κ φωτο με το μωρό .να ειναι ωραια.απο κει κ πέρα μονο όλοι οι άλλοι μου λένε ότι δεν πρέπει να ειναι φτιαγμένα τα νύχια .

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Εμενα πάντως η αδερφή μου που ηταν στον ίδιο γιατρο δεν της είχε απαγορέψει να εχει φτιαγμένα νύχια .μαλιστα επειδή έκανε καισαρική της είχε πει να φτιάξει κ μαλλί και να ειναι κ βαμμένη για να την βγάλουν κ φωτο με το μωρό .να ειναι ωραια.απο κει κ πέρα μονο όλοι οι άλλοι μου λένε ότι δεν πρέπει να ειναι φτιαγμένα τα νύχια .

κ βαμμένη??? καλε τι είπες τώρα...αύριο έχω γιατρο να λύσω το θέμα τ αιλαινερ. αχαχχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Εμενα πάντως η αδερφή μου που ηταν στον ίδιο γιατρο δεν της είχε απαγορέψει να εχει φτιαγμένα νύχια .μαλιστα επειδή έκανε καισαρική της είχε πει να φτιάξει κ μαλλί και να ειναι κ βαμμένη για να την βγάλουν κ φωτο με το μωρό .να ειναι ωραια.απο κει κ πέρα μονο όλοι οι άλλοι μου λένε ότι δεν πρέπει να ειναι φτιαγμένα τα νύχια .

Ναι παιδί μου. Γι αυτό σας λέω, ρωτήστε τον γιατρό σας. Δεν ζούμε στο 1950 να κοιτάνε το νύχι αν μελάνιασε. Κι εγώ σου λέω και στα άλλα χειρουργεία και νύχι πάντα τζελ και ήμουν βαμμένη και τίποτα δεν μου είπαν. Ίσα ίσα κιόλας κι οι νοσοκόμες κι η αναισθησθολόγοι που πιάσαν τα χέρια μου, μου έκαναν και σχόλιο για τα νύχια που τους άρεσαν. Και τώρα με την καισαρική μου είπε ότι μπορώ να βαφτώ, δεν έχει θέμα ο γιατρός. Αλλά εγώ με το άγχος μου δεν ξέρω αν θα θέλω τώρα... Να μάστε καλά πρώτα ο Θεός μια μασκαρούλα ένα κονσίλερ θα τα βαλουμε.. Ότι θέλει κάθε κοπέλα να ναι καλά ρε κορίτσια... Αυτό είναι το μόνο που μετράει.. Αμήν να μάστε καλά να πάμε ορεξάτες και να χούμε και διάθεση για τα μποτέ μας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ βαμμένη??? καλε τι είπες τώρα...αύριο έχω γιατρο να λύσω το θέμα τ αιλαινερ. αχαχχαχαχα 

Ναι ενταξει.εχει βαλει πούδρα λίγη μάσκαρα και ρουζ :p εδω γνωστή μου της σπάσανε τα νερά και βάφτηκε με την ησυχία της έφτιαξε τα μαλλιά της και πήγε στο μαιευτήριο .ποσο μάλλον αν πας με ραντεβου

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ βαμμένη??? καλε τι είπες τώρα...αύριο έχω γιατρο να λύσω το θέμα τ αιλαινερ. αχαχχαχαχα 

Κορίτσια μιας κ πιάσαμε το θέμα καλλωπισμού, εγω έχω ακρυλικά πολύ μακρύ νύχι πάνω απο μια 6ετια σερί. Τωρα θα βγάλω το υλικό κ θα τα κοντύνω γιατι δεν θελω να έχω μακρύ νύχι με το μωρό για αρχή τουλάχιστον.. φυσικά κ ένα ημιμονιμο θα το κάνω! Κ σκεφτόμουν μιας κ εγω θα πάω για καισαρική, να κάνω 2 γαλλικές κοτσίδες πριν μπω για να μην με απασχολούν τα μαλλιά καθόλου όσο ειμαι στο νοσοκομείο... μου έλεγαν όμως κάτι γνωστές μου οτι δεν επιτρέπεται ούτε λαστιχάκι στο χειρουργείο.. θα τα λύσω όλα 4/2 π έχω ραντεβού με το γιατρό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Ναι ενταξει.εχει βαλει πούδρα λίγη μάσκαρα και ρουζ :p εδω γνωστή μου της σπάσανε τα νερά και βάφτηκε με την ησυχία της έφτιαξε τα μαλλιά της και πήγε στο μαιευτήριο .ποσο μάλλον αν πας με ραντεβου

Αυτά είναι πετάς κ μια βλεφαρίδα κ πας κιουρια. 

Just now, Murtw.st είπε:

Κορίτσια μιας κ πιάσαμε το θέμα καλλωπισμού, εγω έχω ακρυλικά πολύ μακρύ νύχι πάνω απο μια 6ετια σερί. Τωρα θα βγάλω το υλικό κ θα τα κοντύνω γιατι δεν θελω να έχω μακρύ νύχι με το μωρό για αρχή τουλάχιστον.. φυσικά κ ένα ημιμονιμο θα το κάνω! Κ σκεφτόμουν μιας κ εγω θα πάω για καισαρική, να κάνω 2 γαλλικές κοτσίδες πριν μπω για να μην με απασχολούν τα μαλλιά καθόλου όσο ειμαι στο νοσοκομείο... μου έλεγαν όμως κάτι γνωστές μου οτι δεν επιτρέπεται ούτε λαστιχάκι στο χειρουργείο.. θα τα λύσω όλα 4/2 π έχω ραντεβού με το γιατρό 

κ γω με καισαρική.μ είμαι. ουτε λαστιχάκι Ε???? χαλαστηκα τώρα.. πφφφ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

σας έχει τύχει να " πονάτε-ενοχληση"οταν σας κλωτσαει; σε στιγμές τρέλας εννοω που ξεκινάει και δεν σταματάει..

Εμενα καμια φορά αλλα πολυ χαμηλά .και νιώθω ότι θα μου βγει απο κατω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...