Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

      Μου είπε ότι δεν είναι όλοι οι κύκλοι καλοί. Απλά τόσο καιρό με τ ίδιο προτοκολο δεν είχα κανένα θέμα. Μετά από την επέμβαση κλπ έχω αυτό

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Melody90 είπε:

5 ετών δλδ σε πουλάει κ σε αγοράζει;-)

Εσένα η μικρή όσο λέει το τικερακι σου?

Ναι τον Αύγουστο θα γίνει τρία. Οπότε θα της πω τις τελευταίες μέρες ότι θα πρέπει να μείνω για λίγο στο μαιευτήριο. Δεν έχουμε κοιμηθεί ποτέ χωριστά. Βέβαια καλώς έχοντος θα κοιμάται με τον μπαμπά της αλλά σίγουρα θα με ζητάει. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Τονι@ είπε:

Ναι τον Αύγουστο θα γίνει τρία. Οπότε θα της πω τις τελευταίες μέρες ότι θα πρέπει να μείνω για λίγο στο μαιευτήριο. Δεν έχουμε κοιμηθεί ποτέ χωριστά. Βέβαια καλώς έχοντος θα κοιμάται με τον μπαμπά της αλλά σίγουρα θα με ζητάει. 

Κάθε αρχή κ δυσκολη..κ στο σπίτι με το μωρο θα σου κάνει λίγες ζήλειες όλα μες το παιχνίδι είναι..εμένα ο μεγάλος όταν έφερα το μωρό στο σπίτι μου είπε το βράδυ.."μαμά θα κοιμηθεί μαζί μας?" Και το πετυχημένο ήταν "μαμά πότε θα το δώσουμε πίσω?":-D

Και τώρα δεν μπορώ να τα χωρίσω ακόμα κ το βράδυ αγκαλιά θέλουν να κοιμηθούν..

Ελπίζω το 2χρόνο να με αφήσει να θηλάζω με την ησυχία μου μόνο γιατί είναι πολύ μικρό για να καταλάβει..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Κάθε αρχή κ δυσκολη..κ στο σπίτι με το μωρο θα σου κάνει λίγες ζήλειες όλα μες το παιχνίδι είναι..εμένα ο μεγάλος όταν έφερα το μωρό στο σπίτι μου είπε το βράδυ.."μαμά θα κοιμηθεί μαζί μας?" Και το πετυχημένο ήταν "μαμά πότε θα το δώσουμε πίσω?":-D

Και τώρα δεν μπορώ να τα χωρίσω ακόμα κ το βράδυ αγκαλιά θέλουν να κοιμηθούν..

Ελπίζω το 2χρόνο να με αφήσει να θηλάζω με την ησυχία μου μόνο γιατί είναι πολύ μικρό για να καταλάβει..

Κι εγώ πιστεύω ότι δεν θα μπορέσω να αφιερώσω όσο χρόνο θα ήθελα στο θηλασμό. Αλλά γενικά είναι πολύ χαρούμενη και του μιλάει όλη μέρα. Θα δούμε.. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Κι εγώ πιστεύω ότι δεν θα μπορέσω να αφιερώσω όσο χρόνο θα ήθελα στο θηλασμό. Αλλά γενικά είναι πολύ χαρούμενη και του μιλάει όλη μέρα. Θα δούμε.. 

Κοντος ψαλμός αλληλούια..κ εγώ περιμένω να δω φατσούλες όταν έρθει το 'νινι' :wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας!

Είμαι η Σοφία και μόλις γράφτηκα στο φόρουμ σας. 

Περιμένουμε το Αννάκι μας μέχρι τις 24 ιουνίου, το πρώτο μας παιδάκι.

Συγχαρητήρια σε όσες γεννήσανε και πολλές ευχές, να πάνε όλα καλά σε όσες περιμένουμε : )

Σε σχέση με το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ήθελα να σας πω πώς το εκδόσαμε εμείς. Πήρα τηλ σε κεπ να ρωτήσω, γιατί κάναμε πριν 10 μέρες σύμφωνο συμβίωσης με τον σύντροφό μου κ μου είπαν να επικοινωνήσουμε με τον δήμο που ψηφίζουμε. Έτσι πήρε εκείνος τηλ στον  δήμο που ψηφίζει, έδωσε τα στοιχεία του και του έστειλαν το πιστοποιητικό την ίδια ημέρα με μέιλ! Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε με αναμονές κ ηλεκτρονικά ραντεβού. Εμείς περιμένουμε εδώ κ μέρες να μας δώσουν ημερομηνία στον εφκα για να αιτηθεί ο φίλος μου να μπω στην ασφάλιση του.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiaz said:

Καλησπέρα σας!

Είμαι η Σοφία και μόλις γράφτηκα στο φόρουμ σας. 

Περιμένουμε το Αννάκι μας μέχρι τις 24 ιουνίου, το πρώτο μας παιδάκι.

Συγχαρητήρια σε όσες γεννήσανε και πολλές ευχές, να πάνε όλα καλά σε όσες περιμένουμε : )

Σε σχέση με το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ήθελα να σας πω πώς το εκδόσαμε εμείς. Πήρα τηλ σε κεπ να ρωτήσω, γιατί κάναμε πριν 10 μέρες σύμφωνο συμβίωσης με τον σύντροφό μου κ μου είπαν να επικοινωνήσουμε με τον δήμο που ψηφίζουμε. Έτσι πήρε εκείνος τηλ στον  δήμο που ψηφίζει, έδωσε τα στοιχεία του και του έστειλαν το πιστοποιητικό την ίδια ημέρα με μέιλ! Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε με αναμονές κ ηλεκτρονικά ραντεβού. Εμείς περιμένουμε εδώ κ μέρες να μας δώσουν ημερομηνία στον εφκα για να αιτηθεί ο φίλος μου να μπω στην ασφάλιση του.

Καλωσήρθες στο παρεακι μας και με το καλό το μωρακι σου!! :wub:

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Το δημόσιο θελει υπομονη δυστυχώς.. :wacko:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, sofiaz είπε:

Καλησπέρα σας!

Είμαι η Σοφία και μόλις γράφτηκα στο φόρουμ σας. 

Περιμένουμε το Αννάκι μας μέχρι τις 24 ιουνίου, το πρώτο μας παιδάκι.

Συγχαρητήρια σε όσες γεννήσανε και πολλές ευχές, να πάνε όλα καλά σε όσες περιμένουμε : )

Σε σχέση με το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ήθελα να σας πω πώς το εκδόσαμε εμείς. Πήρα τηλ σε κεπ να ρωτήσω, γιατί κάναμε πριν 10 μέρες σύμφωνο συμβίωσης με τον σύντροφό μου κ μου είπαν να επικοινωνήσουμε με τον δήμο που ψηφίζουμε. Έτσι πήρε εκείνος τηλ στον  δήμο που ψηφίζει, έδωσε τα στοιχεία του και του έστειλαν το πιστοποιητικό την ίδια ημέρα με μέιλ! Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε με αναμονές κ ηλεκτρονικά ραντεβού. Εμείς περιμένουμε εδώ κ μέρες να μας δώσουν ημερομηνία στον εφκα για να αιτηθεί ο φίλος μου να μπω στην ασφάλιση του.

Καλώς ήρθες !!! Και με το καλό το μωράκι σου!!!

Just now, Melody90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...κάθε πρωί τα ίδια με πονάει πολύ η λεκάνη μου αλλάζω πλευρό 20 φορές μες τη νύχτα τουλάχιστον!!! πονάω λες κ έκανα "άλλου είδους ασκήσεις" μες τη νύχτα!:shock:

Άσε κάθε φορά έχουμε πόνους καθημερινούς και διαφορετικούς... υπομονή έμεινε η ουρά!! 

Καλημέρα σε όλες!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Άσε κάθε φορά έχουμε πόνους καθημερινούς και διαφορετικούς... υπομονή έμεινε η ουρά!! 

Καλημέρα σε όλες!!

Όταν μου λένε αυτό "η ουρά έμεινε" τους λεω "δεδομενου οτι σωματικα η ταλαιπωρία τώρα είναι μέγιστη μαλλον αυτό που κρέμεται κι έμεινε δεν είναι η ουρά... Κάτι άλλο πρέπει να είναι" χαχαχα :mrgreen:

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Όταν μου λένε αυτό "η ουρά έμεινε" τους λεω "δεδομενου οτι σωματικα η ταλαιπωρία τώρα είναι μέγιστη μαλλον αυτό που κρέμεται κι έμεινε δεν είναι η ουρά... Κάτι άλλο πρέπει να είναι" χαχαχα :mrgreen:

Καλοοοο!! Αθυροστομηηηη χαχαχαχα!!πως είσαι;;με τον γιατρό μίλησες;για πότε δλδ η γέννα;

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Καλοοοο!! Αθυροστομηηηη χαχαχαχα!!πως είσαι;;με τον γιατρό μίλησες;για πότε δλδ η γέννα;

Τετάρτη πρωι έχουμε ραντεβού να τα δει και αναλογα πως θα το κρινει να μας πει τι κάνουμε. Αναμονη 48 ωρες ακομα για να ξερουμε! 

Εσυ πως είσαι κοριτσακι? Πότε εχεις γιατρό?

Εν τω μεταξύ με την ζεστη με πιανει υπνηλία ολη την ωρα.. :oops:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, sofiaz είπε:

Καλησπέρα σας!

Είμαι η Σοφία και μόλις γράφτηκα στο φόρουμ σας. 

Περιμένουμε το Αννάκι μας μέχρι τις 24 ιουνίου, το πρώτο μας παιδάκι.

Συγχαρητήρια σε όσες γεννήσανε και πολλές ευχές, να πάνε όλα καλά σε όσες περιμένουμε : )

Σε σχέση με το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ήθελα να σας πω πώς το εκδόσαμε εμείς. Πήρα τηλ σε κεπ να ρωτήσω, γιατί κάναμε πριν 10 μέρες σύμφωνο συμβίωσης με τον σύντροφό μου κ μου είπαν να επικοινωνήσουμε με τον δήμο που ψηφίζουμε. Έτσι πήρε εκείνος τηλ στον  δήμο που ψηφίζει, έδωσε τα στοιχεία του και του έστειλαν το πιστοποιητικό την ίδια ημέρα με μέιλ! Το λέω για να μην ταλαιπωρείστε με αναμονές κ ηλεκτρονικά ραντεβού. Εμείς περιμένουμε εδώ κ μέρες να μας δώσουν ημερομηνία στον εφκα για να αιτηθεί ο φίλος μου να μπω στην ασφάλιση του.

Καλώς ήρθες σοφία!! Με το καλό η Αννούλα σας! Έχουμε ίδια Πητ! Εμείς περιμένουμε τον Αλέξανδρο! Ου μπλέξεις με εφκαδες. Υπομονή !!


m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα! Με το καλό!

Just now, Klairi31 said:

Καλώς ήρθες σοφία!! Με το καλό η Αννούλα σας! Έχουμε ίδια Πητ! Εμείς περιμένουμε τον Αλέξανδρο! Ου μπλέξεις με εφκαδες. Υπομονή !!

χαχα ισχύει, η γραφειοκρατία μας έλειπε τώρα..

με το καλό ο αλέξανδρος!

εγώ γεννάω στο έλενα στην αθήνα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiaz είπε:

Καλώς σας βρήκα! Με το καλό!

χαχα ισχύει, η γραφειοκρατία μας έλειπε τώρα..

με το καλό ο αλέξανδρος!

εγώ γεννάω στο έλενα στην αθήνα

Σε ευχαριστώ πολύ !

Με φτ πας;

Εγώ θεσνικη είμαι κ θα πάω προγραμματισμένα με κτ Ιπποκράτειο.


m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...