Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλησπερα κορίτσια , να ρωτησω αν έχετε εμπειρία  ή καμια γνωστή που γέννησε ενώ νοσουσε με κοβιντ !  βγάζω ακόμα αχνο θετικό αλλά αύριο θα πάμε για καισαρική με αποφαση  του ιατρού! όπως καταλαβαίνετε  35+3 πρόωρο μωράκι και μαζί  το άγχος του κοβιντ …..  

      Με το καλό κορίτσι μου!

      Όλο αυτό το ταξίδι φτάνει στο τέλος του κ ξεκινά ένα εντελώς καινούργιο και συναρπαστικό😃το μωρό θα ναι όψιμα πρόωρο μην ανησυχείς. Κι ο κόβιντ δεν επηρεάζει, πέρασε.

      Απόλαυσε όσο μπορείς τις στιγμές και άσε στους γιατρούς τα υπόλοιπα!

      Περιμένουμε νέα σου🥰

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

 Α! Ειμαι της αποψης 

Τρωτε τρωτε τρωτε! Χαχαχαχαχα κ γω μας γουσταρω! 

Και γουσταρω γιατι βλεπω την κοιλια να κανει show χαχαχαχα

Ερχεται!

Να φας και γλυκακι για το γλυκακι σας!

Να το γλυκανεις!

Παω να σερφαρω να δω κανα φορεματακι . Χαχαχαχα για την υποτιθεμενη μπεμπα! Μακαρι να μην δω τσουτσου. Εχει αρχισει κ μας αρεσει πλ η ιδεα χαχα. 

 

Καλο απογευμα! 

A! Απο το babyshop εχω παρει κ ακομα παιρνω δλδ για τν μικρο. Εχει mayoral και ειναι πλ καλες οι τιμες

Πάω να το τσεκαρω :-) ευχαριστουμε για τις συμβουλές!! Φιλακιααα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Ninamc είπε:

 Α! Ειμαι της αποψης 

Τρωτε τρωτε τρωτε! Χαχαχαχαχα κ γω μας γουσταρω! 

Και γουσταρω γιατι βλεπω την κοιλια να κανει show χαχαχαχα

Ερχεται!

Να φας και γλυκακι για το γλυκακι σας!

Να το γλυκανεις!

Παω να σερφαρω να δω κανα φορεματακι . Χαχαχαχα για την υποτιθεμενη μπεμπα! Μακαρι να μην δω τσουτσου. Εχει αρχισει κ μας αρεσει πλ η ιδεα χαχα. 

 

Καλο απογευμα! 

A! Απο το babyshop εχω παρει κ ακομα παιρνω δλδ για τν μικρο. Εχει mayoral και ειναι πλ καλες οι τιμες

Εσύ θες να το πάρουμε το φόρεμα σήμερα!!! Ωραίο site.

Πόσο θέλω να πάω να το πάρω από μαγαζί για να χαζέψω κ γύρω γύρω!! Τρελαίνομαι να βλέπω μωρουδιακα, ειδικά για πολύ μικρουλια!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου Χρόνια Πολλά σε όλες!! Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωρακια μας κ του χρόνου οι γιορτές αυτές θα είναι πολυυυ διαφορετικές!! Υγεία κ πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές! 

Χρόνια πολλά κ στις εορταζουσες @Anastasia05 κ @P.L.L. να είστε γερές, να χαίρεστε τα παιδάκια σας κ με το καλό να έρθουν κ τα αδερφάκια τους!

Κορίτσια μου έχω φάει πολλές ώρες στην κουζίνα κ στη συνέχεια τρώγοντας! Πολύ φαι! Να δω πως θα ανέβω στη ζυγαριά ξανα... χαχαχα!!! Κ του χρόνου με υγεία!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια δεν έχω πολύ χρόνο σήμερα, αλλά μπήκα να σας ευχηθώ Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά στις Αναστασίες μας!!

Η μανιταρίτσα φαγώθηκε μια χαρά χθες και τώρα ετοιμάζομαι να πάμε στους φίλους μας που μένουν δίπλα από εμάς για να ψήσουμε και να φάμε παρέα!

Καλό Πάσχα σε όλους!!!:)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope89 είπε:

Κοριτσάκια μου Χρόνια Πολλά σε όλες!! Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωρακια μας κ του χρόνου οι γιορτές αυτές θα είναι πολυυυ διαφορετικές!! Υγεία κ πολλές πολλές ευτυχισμένες στιγμές! 

Χρόνια πολλά κ στις εορταζουσες @Anastasia05 κ @P.L.L. να είστε γερές, να χαίρεστε τα παιδάκια σας κ με το καλό να έρθουν κ τα αδερφάκια τους!

Κορίτσια μου έχω φάει πολλές ώρες στην κουζίνα κ στη συνέχεια τρώγοντας! Πολύ φαι! Να δω πως θα ανέβω στη ζυγαριά ξανα... χαχαχα!!! Κ του χρόνου με υγεία!!

Κ στη ζυγαριά καλύτερα του χρόνου να ανέβουμε χαχχαχα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2020 at 3:14 ΜΜ, Annou είπε:

Kalws irthes!!!K egw Triti exw!!Mas euxomai ta kalutera!!Na doume ta mwrakia mas na iremisoume!!:)Eimaste polu konta stis imerominies.K egw proxtes bika stin 12i.

 

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Μόλις μπήκα στο forum! Είμαι 13w και 2 απο Θεσσαλονίκη! Καλως σας βρήκα! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Μόλις μπήκα στο forum! Είμαι 13w και 2 απο Θεσσαλονίκη! Καλως σας βρήκα! 

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μου!! Χριστός Ανέστη!! Θα σε ρωτήσω τα βασικά για το πινακακι μας (θα καταλάβεις τι εννοώ..) έχεις κάνει αυχενικη? Αν ναι τι φύλλο νινι περιμένεις κ πότε έχεις Πητ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Μόλις μπήκα στο forum! Είμαι 13w και 2 απο Θεσσαλονίκη! Καλως σας βρήκα! 

Καλωσήρθες και να σου πάνε όλα μέλι-γάλα!!!

Είδες φύλο στην αυχενική? Πες μας και μια Π.Η.Τ. και μαιευτήριο που λες να γεννήσεις γιατί τα κορίτσια έχουν κάνει πινακάκι με όλες μας ;);)

  • Ευχαριστώ 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλωσήρθες και να σου πάνε όλα μέλι-γάλα!!!

Είδες φύλο στην αυχενική? Πες μας και μια Π.Η.Τ. και μαιευτήριο που λες να γεννήσεις γιατί τα κορίτσια έχουν κάνει πινακάκι με όλες μας ;);)

Μάλλον στο διαβαλκανικο... Έκανα αυχενικη την Παρασκευή και η πιθανή ημ. Είναι στις 23/10..δυστυχώς φύλο δεν είδαμε! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @P.L.L. αγορακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  αγορακι --} ΠΗΤ: 21/10 (Μαιευτήριο Γαία)

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

 @OctoberMom      ?? --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτήριο Λητώ)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτηριο Θεσσαλονίκης)

 @Ninamcκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @elenioz αγορακι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Eva137 αγορακι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο.. Αμερικής)

 @aurora @Aurora S ?? -- } ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

 @Marti?? --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

Baby Boys 8!!

Baby Girls 9!!

@Jasmine@ μου κ @Hope89 όπως χαζευα άλλες μανουλες εδώ ειδα που έλεγε μια κοπέλα ότι βρήκε τσάντα- αλλαξιερα για δίδυμα με διπλές θήκες κτλ σε όμορφα λέει χρώματα ροζ απαλό κ γκρι.. Στο "τρίκυκλο" τώρα λογικά μαγαζί θα είναι αυτό..έτσι το αναφέρω γτ σας σκέφτηκα κ ξέρω για εσάς είναι λίγο πιο δυσεύρετα όλα..:x

Just now, Marti είπε:

Μάλλον στο διαβαλκανικο... Έκανα αυχενικη την Παρασκευή και η πιθανή ημ. Είναι στις 23/10..δυστυχώς φύλο δεν είδαμε! 

Δεν πειράζει..λογικά θα δείτε στο. Επόμενο υπέρηχο..εμείς όπως θα δεις στο πινακακι οι περισσότερες ξέρουμε κ όσες έχουν ερωτιματικο είναι ακόμη λίγο αβέβαιο..

Γενικά πως είναι η εγκυμοσύνη σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @P.L.L. αγορακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  αγορακι --} ΠΗΤ: 21/10 (Μαιευτήριο Γαία)

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

 @OctoberMom      ?? --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτήριο Λητώ)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτηριο Θεσσαλονίκης)

 @Ninamcκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @elenioz αγορακι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Eva137 αγορακι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο.. Αμερικής)

 @aurora @Aurora S ?? -- } ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

 @Marti?? --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

Baby Boys 8!!

Baby Girls 9!!

@Jasmine@ μου κ @Hope89 όπως χαζευα άλλες μανουλες εδώ ειδα που έλεγε μια κοπέλα ότι βρήκε τσάντα- αλλαξιερα για δίδυμα με διπλές θήκες κτλ σε όμορφα λέει χρώματα ροζ απαλό κ γκρι.. Στο "τρίκυκλο" τώρα λογικά μαγαζί θα είναι αυτό..έτσι το αναφέρω γτ σας σκέφτηκα κ ξέρω για εσάς είναι λίγο πιο δυσεύρετα όλα..:x

Δεν πειράζει..λογικά θα δείτε στο. Επόμενο υπέρηχο..εμείς όπως θα δεις στο πινακακι οι περισσότερες ξέρουμε κ όσες έχουν ερωτιματικο είναι ακόμη λίγο αβέβαιο..

Γενικά πως είναι η εγκυμοσύνη σου?

Aρχικα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και μέχρι στιγμής εκτός από το γεγονός οτι έβαλα 2 κιλά.. Πέρασε το πρώτο τρίμηνο χωρίς κανένα σύμπτωμα πάρα μόνο το πρησμένο στήθος! Τα αποτελέσματα της αυχενικής ηταν πολυ καλα και το μωρο εντυπωσιακά μεγαλύτερο απο την προηγούμενη φορά.. Σίδηρο και ασβέστιο θα ξεκινήσω από Δευτέρα σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού μ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10 (Μαιευτήριο Μητέρα)

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτηρίο Χανίων- Τσεπετη) 

@Mariamaraki  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10 (μαιευτήριο Έλενα)

@EugenJen  κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @P.L.L. αγορακι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@  2(!) κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας) ισως μας τη σκάσει για Σεπτέμβρη κ εκείνη :-)

@Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

@Annou.  αγορακι --} ΠΗΤ: 21/10 (Μαιευτήριο Γαία)

 @Anastasia05κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 13/10 ( Μαιευτήριο Λητώ)

 @OctoberMom      ?? --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτήριο Λητώ)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτηριο Θεσσαλονίκης)

 @Ninamcκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Μαιευτήριο Ρέα)

 @elenioz αγορακι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Eva137 αγορακι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο.. Αμερικής)

 @aurora @Aurora S ?? -- } ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

 @Marti?? --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

Baby Boys 8!!

Baby Girls 9!!

@Jasmine@ μου κ @Hope89 όπως χαζευα άλλες μανουλες εδώ ειδα που έλεγε μια κοπέλα ότι βρήκε τσάντα- αλλαξιερα για δίδυμα με διπλές θήκες κτλ σε όμορφα λέει χρώματα ροζ απαλό κ γκρι.. Στο "τρίκυκλο" τώρα λογικά μαγαζί θα είναι αυτό..έτσι το αναφέρω γτ σας σκέφτηκα κ ξέρω για εσάς είναι λίγο πιο δυσεύρετα όλα..:x

Δεν πειράζει..λογικά θα δείτε στο. Επόμενο υπέρηχο..εμείς όπως θα δεις στο πινακακι οι περισσότερες ξέρουμε κ όσες έχουν ερωτιματικο είναι ακόμη λίγο αβέβαιο..

Γενικά πως είναι η εγκυμοσύνη σου?

Ευχαριστούμε που μας σκέφτηκες!!!  Το είπα στον πατέρα μου σήμερα α κορίτσια γιατί λυσσαξε ποσά έχω Κ ποσά έχω!!! Ε του το είπα κ από τη χαρά του δεν κοιμηθηκε!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Aρχικα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και μέχρι στιγμής εκτός από το γεγονός οτι έβαλα 2 κιλά.. Πέρασε το πρώτο τρίμηνο χωρίς κανένα σύμπτωμα πάρα μόνο το πρησμένο στήθος! Τα αποτελέσματα της αυχενικής ηταν πολυ καλα και το μωρο εντυπωσιακά μεγαλύτερο απο την προηγούμενη φορά.. Σίδηρο και ασβέστιο θα ξεκινήσω από Δευτέρα σύμφωνα με τις οδηγίες του γιατρού μ.. 

Ναι είναι τρομερό φίλη πως από εκεί που είναι ασχηματιστη κουκιδιτσα πας ξαφνικά μετά από ένα μήνα για αυχενική κ είναι ολόκληρο μωράκι!! Τρομερό συναισθημα!!

Κ εγώ όλο το πρώτο 3 μηνο εκτός από μεμονωμένα περιστατικά ανακατοσουρας κ αναγουλας ήμουν καλά πέραν τα σύνολο πλέον 3.5 κιλά που έχω πάρει (βοήθησε κ ο εγκλεισμός!!) Έπαιρνα φολικό οξύ κ σίδηρο..

Τώρα που μπήκα 2ο τρίμηνο μου έγραψε κ ασβέστιο..(κ εμένα η πρώτη μου εγκυμοσυνη είναι..)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...