Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε???? εγώ από την αρχή στο ίδιο σημείο το νιώθω το μικράκι μου ..... μα δεν κουνιέται καθόλου???? μήπως είναι λίγο τεμπελάκος???? το νιώθω μέχρι τωρα στο ίδιο σημείο περίπου....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, elenioz είπε:

Κατάλαβα, δηλαδή ξεχνάμε το παλιό μας στητό στηθάκι :lol: 

@marianna1986 Ναι ναι ρωτά για μαγνήσιο! Θα σε βοηθήσει πολύ! Εγώ είχα ξεχάσει να το πάρω τρεις μέρες και με έπιασαν κατευθείαν πονάκια μόλις το ξανά πήρα όλα καλά! Δοκίμασε να βάλεις ξηρούς καρπούς στην διατροφή σου όπως αμύγδαλα και ηλιόσπορους. Επίσης η βρώμη, το καλαμπόκι, ο αρακάς βοηθάνε γτ περιέχουν αρκετό μαγνήσιο. 

@Christinα Ούτε εγώ πολύ φοράω μέσα στο σπίτι δεν αντέχω με τίποτα.... Προσπάθησα με αθλητικά μπουστάκια αλλά τώρα που έχει ανοίξει ο καιρός νιώθω ότι με ζεσταίνουν. Με μπανελα δεν το συζητώ... Βασανιστήριο μου φαίνεται! Και το σκέφτομαι γτ είναι πολύ βαριά πλέον και χρειάζεται να τα κρατάει κτ αλλά..... 

Εγώ φοράω σουτιέν κ στο σπιτι μετά την πρώτη γέννα, επειδή δεν αντέχω το βάρος!!

Ήμουν συνηθισμένη κι εγώ στο στητο κ πλέον δεν το αντέχω χωρίς σουτιέν! Χωρίς μπανελα όμως ή αθλητικά ή θηλασμού φοράω.

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια φιελναδιτσες μου!!!

Λοιπόν...

@EugenJen τέλεια ιδέα το βάψιμο..το χω ζηλέψει δε σου κρύβω αλλά επειδή σε 2 χρόνια περίπου είμαστε για μετακόμιση είπαμε να μη δώσουμε τόσα λεφτά κ να μείνει στο ξένο σπίτι.. παρεπιπτόντως πόσα θα σας πάρει? Καταλήξαμε σε αυτοκόλλητα από το αγαπημένο sticky..εν τέλη βρήκες τπτ για τον γάμο?

@marianna1986 κ εγώ αγαπημένη νιώθω στο τσακ κάθε πρωί τα πόδια μου για κράμπα κ εχθές το βράδυ είχα 2 μαζεμένες συσπασουλες με λίγο πόνο κ μίλησα με τον γιατρό το πρωί κ μου έγραψε μαγνήσιο.. άρα φαντάζομαι όπως λένε κ τα κορίτσια θα κάνει δουλειά οπότε πάρε ξανά όπως στη πρώτη εγκυμοσυνη να μη ταλαιπωριεσαι..

@Irinoula86 μπορεί να είναι τεμπελακος μωρέ ο ζουζουνης..αφού τον νιώθεις έστω κ λίγο όλα καλά!! Θύμισε μου β επιπέδου είχες κάνει ε? Εκεί κουνιόταν ή μπαααα..?

Όσο για τη βυζοκουβεντα δε πολύ αγχώνομαι εγώ γτ μικρά ήταν τα μεμεκια μου (75b κ αυτό με ενίσχυση για να φουλαρει χαχχαχα) τώρα πήγα βέβαια (85c) αλλά το C κυρίως το πήρα να είμαι βέβαια πως θα χωράνε κ στο θηλασμό..

Πιστεύω να μη κρεμάσουν έπειτα εφόσον δεν είναι πολύ μεγάλα..ελπίζω δλδ...

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τώρα επέστρεψα από το πρωί , περιττό να σας πω ότι ήμουν 1 βήμα πριν βάλω τα κλάματα, το ένα με έκανε σαν μπόγο, το άλλο φαινόταν πολύ το στήθος, το άλλο φαινόταν το σουτιέν εν τέλει πήρα ένα σετ τοπακι με φούστα κολλητά λίγο κάτω από το γόνατο γιατί ότι έβαλα σε φαρδύ ήμουν κυριολεκτικά σαν σακί με πατάτες ...τουλάχιστον τώρα θα φαίνονται τα ποδαράκια μου τα αδύνατα κ θα πετάει η κοιλουμπα κ τα πεπόνια!

@elenioz εσώρουχα πήρα από τεζενη αυτά που είναι χωρίς ραφές είχα ήδη δύο κ τα έχω βολεύει ,εμένα δεν με κόβουν στον ποπουλη αλλά στην κοιλιά..

@Renez ρώτησα μια από fb κ μας είπε γύρω στα 250 ευρώ , αλλά εμάς θα το κάνει ο υπάλληλος που έχουμε στο μαγαζί του συζύγου οπότε δεν ξέρω τι συμφωνία θα κάνει με τον σύζυγό..καλά κ εγώ ακόμα με επιφύλαξη το λέω κ κοίταω sticky γιατί τον έχω ικανό να μου πει πνιγόμαστε στην δουλειά δεν προλαβαίνω!!

Καιαιαιαια πήρα το πρώτο φορμακι της μπεμπους μου!!!! Λευκό hello kitty με ροζ ποδαράκια κ κορδελιτσαααα :x κ ροζ καλτσακια με φρου φρου... @Renez αναγουλιασε ελεύθερα!! :tongue:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου τώρα επέστρεψα από το πρωί , περιττό να σας πω ότι ήμουν 1 βήμα πριν βάλω τα κλάματα, το ένα με έκανε σαν μπόγο, το άλλο φαινόταν πολύ το στήθος, το άλλο φαινόταν το σουτιέν εν τέλει πήρα ένα σετ τοπακι με φούστα κολλητά λίγο κάτω από το γόνατο γιατί ότι έβαλα σε φαρδύ ήμουν κυριολεκτικά σαν σακί με πατάτες ...τουλάχιστον τώρα θα φαίνονται τα ποδαράκια μου τα αδύνατα κ θα πετάει η κοιλουμπα κ τα πεπόνια!

@elenioz εσώρουχα πήρα από τεζενη αυτά που είναι χωρίς ραφές είχα ήδη δύο κ τα έχω βολεύει ,εμένα δεν με κόβουν στον ποπουλη αλλά στην κοιλιά..

@Renez ρώτησα μια από fb κ μας είπε γύρω στα 250 ευρώ , αλλά εμάς θα το κάνει ο υπάλληλος που έχουμε στο μαγαζί του συζύγου οπότε δεν ξέρω τι συμφωνία θα κάνει με τον σύζυγό..καλά κ εγώ ακόμα με επιφύλαξη το λέω κ κοίταω sticky γιατί τον έχω ικανό να μου πει πνιγόμαστε στην δουλειά δεν προλαβαίνω!!

Καιαιαιαια πήρα το πρώτο φορμακι της μπεμπους μου!!!! Λευκό hello kitty με ροζ ποδαράκια κ κορδελιτσαααα :x κ ροζ καλτσακια με φρου φρου... @Renez αναγουλιασε ελεύθερα!! :tongue:

Ελα ρε συ ωραίο το λευκό! Αγαπώ hello kitty, έβλεπα μικρή:x

Είδα σήμερα μια μπουμπού σε ένα καρότσι κ μπουμπου δεν έβλεπες καθαρα!! Μόνο δύο πατουσια με καλτσακια κ φρουφρου, κ στο βάθος ένα κεφάλι με κορδέλα κ φρουφρου!

Κάπως έτσι κι εσείς!!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ φοράω σουτιέν κ στο σπιτι μετά την πρώτη γέννα, επειδή δεν αντέχω το βάρος!!

Ήμουν συνηθισμένη κι εγώ στο στητο κ πλέον δεν το αντέχω χωρίς σουτιέν! Χωρίς μπανελα όμως ή αθλητικά ή θηλασμού φοράω.

 

Εν ολίγοις bye bye στητο στηθακι μας;;;ούτε κρέμες ούτε τπτ δεν μας σώζουν;;;

Just now, Anastasia05 είπε:

Ελα ρε συ ωραίο το λευκό! Αγαπώ hello kitty, έβλεπα μικρή:x

Είδα σήμερα μια μπουμπού σε ένα καρότσι κ μπουμπου δεν έβλεπες καθαρα!! Μόνο δύο πατουσια με καλτσακια κ φρουφρου, κ στο βάθος ένα κεφάλι με κορδέλα κ φρουφρου!

Κάπως έτσι κι εσείς!!

Εγώ να δεις τρέλα με την hello kitty , σκέψου ότι ακόμα ολόκληρη γαϊδάρα στο γραφείο είμαι με μολυβοθηκη hello kitty, οι φίλες μου με έχουν γεμίσει λούτρινα που τώρα θα διακοσμήσουν το δωμάτιο της μικρής μου,οπότε μόλις το είδα είπα δεν γίνεται να μην το πάρω, απλά ρε γαμωτο είχε μόνο 52 cm οπότε μάλλον το κόβω να το βάζει μόνο στο μαιευτήριο κ ααααν!!

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εν ολίγοις bye bye στητο στηθακι μας;;;ούτε κρέμες ούτε τπτ δεν μας σώζουν;;;

Τι να σου πω! Εγώ φορούσα άνετα μπλουζάκια χωρίς σουτιέν κ κοιτούσανε θεό! Τώρα ουτε στις πιο τρελές μου σκέψεις!:P

Ίσως αν σταματήσω να θηλάζω ποτέ μπορέσω με γυμναστική να το βοηθήσω, για την ώρα έχει άλλη δουλίτσα οπότε το αφήνω στην ησυχία του!

Just now, EugenJen είπε:

Εν ολίγοις bye bye στητο στηθακι μας;;;ούτε κρέμες ούτε τπτ δεν μας σώζουν;;;

Εγώ να δεις τρέλα με την hello kitty , σκέψου ότι ακόμα ολόκληρη γαϊδάρα στο γραφείο είμαι με μολυβοθηκη hello kitty, οι φίλες μου με έχουν γεμίσει λούτρινα που τώρα θα διακοσμήσουν το δωμάτιο της μικρής μου,οπότε μόλις το είδα είπα δεν γίνεται να μην το πάρω, απλά ρε γαμωτο είχε μόνο 52 cm οπότε μάλλον το κόβω να το βάζει μόνο στο μαιευτήριο κ ααααν!!

Θα φύγει από το μαιευτήριο με αυτό!! Σημαντική έξοδος,πολλές φωτογραφίες:x

Αν έχει κανονική φορμα κι όχι μικρούλα, θα το βάλει άνετα ένα μήνα! Αναλόγως κ πόσο θα γεννηθεί! 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλημερουδια φιελναδιτσες μου!!!

Λοιπόν...

@EugenJen τέλεια ιδέα το βάψιμο..το χω ζηλέψει δε σου κρύβω αλλά επειδή σε 2 χρόνια περίπου είμαστε για μετακόμιση είπαμε να μη δώσουμε τόσα λεφτά κ να μείνει στο ξένο σπίτι.. παρεπιπτόντως πόσα θα σας πάρει? Καταλήξαμε σε αυτοκόλλητα από το αγαπημένο sticky..εν τέλη βρήκες τπτ για τον γάμο?

@marianna1986 κ εγώ αγαπημένη νιώθω στο τσακ κάθε πρωί τα πόδια μου για κράμπα κ εχθές το βράδυ είχα 2 μαζεμένες συσπασουλες με λίγο πόνο κ μίλησα με τον γιατρό το πρωί κ μου έγραψε μαγνήσιο.. άρα φαντάζομαι όπως λένε κ τα κορίτσια θα κάνει δουλειά οπότε πάρε ξανά όπως στη πρώτη εγκυμοσυνη να μη ταλαιπωριεσαι..

@Irinoula86 μπορεί να είναι τεμπελακος μωρέ ο ζουζουνης..αφού τον νιώθεις έστω κ λίγο όλα καλά!! Θύμισε μου β επιπέδου είχες κάνει ε? Εκεί κουνιόταν ή μπαααα..?

Όσο για τη βυζοκουβεντα δε πολύ αγχώνομαι εγώ γτ μικρά ήταν τα μεμεκια μου (75b κ αυτό με ενίσχυση για να φουλαρει χαχχαχα) τώρα πήγα βέβαια (85c) αλλά το C κυρίως το πήρα να είμαι βέβαια πως θα χωράνε κ στο θηλασμό..

Πιστεύω να μη κρεμάσουν έπειτα εφόσον δεν είναι πολύ μεγάλα..ελπίζω δλδ...

 

Just now, Irinoula86 είπε:
Just now, Renez είπε:

Καλημερουδια φιελναδιτσες μου!!!

Λοιπόν...

@EugenJen τέλεια ιδέα το βάψιμο..το χω ζηλέψει δε σου κρύβω αλλά επειδή σε 2 χρόνια περίπου είμαστε για μετακόμιση είπαμε να μη δώσουμε τόσα λεφτά κ να μείνει στο ξένο σπίτι.. παρεπιπτόντως πόσα θα σας πάρει? Καταλήξαμε σε αυτοκόλλητα από το αγαπημένο sticky..εν τέλη βρήκες τπτ για τον γάμο?

@marianna1986 κ εγώ αγαπημένη νιώθω στο τσακ κάθε πρωί τα πόδια μου για κράμπα κ εχθές το βράδυ είχα 2 μαζεμένες συσπασουλες με λίγο πόνο κ μίλησα με τον γιατρό το πρωί κ μου έγραψε μαγνήσιο.. άρα φαντάζομαι όπως λένε κ τα κορίτσια θα κάνει δουλειά οπότε πάρε ξανά όπως στη πρώτη εγκυμοσυνη να μη ταλαιπωριεσαι..

@Irinoula86 μπορεί να είναι τεμπελακος μωρέ ο ζουζουνης..αφού τον νιώθεις έστω κ λίγο όλα καλά!! Θύμισε μου β επιπέδου είχες κάνει ε? Εκεί κουνιόταν ή μπαααα..?

Όσο για τη βυζοκουβεντα δε πολύ αγχώνομαι εγώ γτ μικρά ήταν τα μεμεκια μου (75b κ αυτό με ενίσχυση για να φουλαρει χαχχαχα) τώρα πήγα βέβαια (85c) αλλά το C κυρίως το πήρα να είμαι βέβαια πως θα χωράνε κ στο θηλασμό..

Πιστεύω να μη κρεμάσουν έπειτα εφόσον δεν είναι πολύ μεγάλα..ελπίζω δλδ...

 

Read more  

 Kai στη Β επιπέδου όχι πολλα πολλα.... Ήρεμος κ εκει!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου τώρα επέστρεψα από το πρωί , περιττό να σας πω ότι ήμουν 1 βήμα πριν βάλω τα κλάματα, το ένα με έκανε σαν μπόγο, το άλλο φαινόταν πολύ το στήθος, το άλλο φαινόταν το σουτιέν εν τέλει πήρα ένα σετ τοπακι με φούστα κολλητά λίγο κάτω από το γόνατο γιατί ότι έβαλα σε φαρδύ ήμουν κυριολεκτικά σαν σακί με πατάτες ...τουλάχιστον τώρα θα φαίνονται τα ποδαράκια μου τα αδύνατα κ θα πετάει η κοιλουμπα κ τα πεπόνια!

@elenioz εσώρουχα πήρα από τεζενη αυτά που είναι χωρίς ραφές είχα ήδη δύο κ τα έχω βολεύει ,εμένα δεν με κόβουν στον ποπουλη αλλά στην κοιλιά..

@Renez ρώτησα μια από fb κ μας είπε γύρω στα 250 ευρώ , αλλά εμάς θα το κάνει ο υπάλληλος που έχουμε στο μαγαζί του συζύγου οπότε δεν ξέρω τι συμφωνία θα κάνει με τον σύζυγό..καλά κ εγώ ακόμα με επιφύλαξη το λέω κ κοίταω sticky γιατί τον έχω ικανό να μου πει πνιγόμαστε στην δουλειά δεν προλαβαίνω!!

Καιαιαιαια πήρα το πρώτο φορμακι της μπεμπους μου!!!! Λευκό hello kitty με ροζ ποδαράκια κ κορδελιτσαααα :x κ ροζ καλτσακια με φρου φρου... @Renez αναγουλιασε ελεύθερα!! :tongue:

Σκατενια!!!!κ λατρεύω τη hello kitty από τα νιάτα μου!! Με γεια στη γατούλα σου λοιπόν μικρή Ροζαλίντα!!

250€ ε? Ε για αυτό λέγαμε πως δεν αξίζει στο ξένο σπίτι..μακάρι να σας το φτιάξει γτ θα είναι ονειρεμένο..

Εμεις αποφασίσαμε να του κάνουμε το δωμάτιο θεματικό με το διάστημα κ πήρα σχετικά αυτοκόλλητα σε λευκό ώστε να κάνει αντίθεση στον γκρι τοίχο χωρίς όμως να γίνεται κιτς και πήρα κ 3 καδρακια για τον απέναντι τοίχο παλι σχετικά με το διάστημα να δώσουν κ λίγο χρώμα(έχουν μπλε αποχρώσεις) κ κουρτίνα έχω σταμπαρει μια γκρι ανοιχτό σαν τον τοίχο με γαλάζια αστέρια επανο που ταιριάζει...θα δω για αυτή.. κ πιστεύω θα βγει σούπερ...αχχχχχ

Just now, Anastasia05 είπε:

Ελα ρε συ ωραίο το λευκό! Αγαπώ hello kitty, έβλεπα μικρή:x

Είδα σήμερα μια μπουμπού σε ένα καρότσι κ μπουμπου δεν έβλεπες καθαρα!! Μόνο δύο πατουσια με καλτσακια κ φρουφρου, κ στο βάθος ένα κεφάλι με κορδέλα κ φρουφρου!

Κάπως έτσι κι εσείς!!

Το καημένο :ph34r:

Just now, EugenJen είπε:

Εν ολίγοις bye bye στητο στηθακι μας;;;ούτε κρέμες ούτε τπτ δεν μας σώζουν;;;

Εγώ να δεις τρέλα με την hello kitty , σκέψου ότι ακόμα ολόκληρη γαϊδάρα στο γραφείο είμαι με μολυβοθηκη hello kitty, οι φίλες μου με έχουν γεμίσει λούτρινα που τώρα θα διακοσμήσουν το δωμάτιο της μικρής μου,οπότε μόλις το είδα είπα δεν γίνεται να μην το πάρω, απλά ρε γαμωτο είχε μόνο 52 cm οπότε μάλλον το κόβω να το βάζει μόνο στο μαιευτήριο κ ααααν!!

Μια ωραία ιδέα είναι αν το φορέσει στο μαιευτήριο σαν πρώτο φορμακι έπειτα να το καθαρίσεις κ να το βάλεις σε μια όμορφη κορνίζα μοντέρνα τύπου το πρώτο σου φορμακι..κ να στολίσεις το δωμάτιο της με αυτό...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Irinoula86 κι εμένα το αγοράκι μου ήταν ήσυχο, ίσως είναι τα αγοράκια έτσι ή τα πρώτα παιδιά. Βέβαια κ η μπουμπού τώρα έχει ζωηρεψει για τα καλά αλλά όταν είμαι στη τσίτα και στη δουλεια δν την νιώθω τη γλυκούλα μου, όταν είμαι σπίτι στην ησυχία μου κλωτσάει!

Καλε @Anastasia05 το έπνιξαν στα φρουφρου το παιδί!!! Όχι κι έτσι να φαίνεται το φατσακι το όμορφο το πονηρό!

@EugenJen κούκλα θα είσαι! Κορμάρα με κοιλίτσα!!! Να καμαρώνει ο αντρουλης σου τις γυναίκες του! Άσε που μου προέκυψε γάμος αρχές Σεπτεμβρίου!!! Καλε εγώ που θα πάω τότε??? Θα κοντεύω να μπω στν μήνα μου!!!! Θα δέσω κα να σεντόνι υπερδιπλο, θα βάλω κ μια σαγιονάρα λουξ!!!! Αχαχαχα και είναι και στις 6 το απόγευμα ντάλα ήλιος! Θέλω να πάω όμως γτ τα αγαπώ τα παιδιά!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Irinoula86 κι εμένα το αγοράκι μου ήταν ήσυχο, ίσως είναι τα αγοράκια έτσι ή τα πρώτα παιδιά. Βέβαια κ η μπουμπού τώρα έχει ζωηρεψει για τα καλά αλλά όταν είμαι στη τσίτα και στη δουλεια δν την νιώθω τη γλυκούλα μου, όταν είμαι σπίτι στην ησυχία μου κλωτσάει!

Καλε @Anastasia05 το έπνιξαν στα φρουφρου το παιδί!!! Όχι κι έτσι να φαίνεται το φατσακι το όμορφο το πονηρό!

@EugenJen κούκλα θα είσαι! Κορμάρα με κοιλίτσα!!! Να καμαρώνει ο αντρουλης σου τις γυναίκες του! Άσε που μου προέκυψε γάμος αρχές Σεπτεμβρίου!!! Καλε εγώ που θα πάω τότε??? Θα κοντεύω να μπω στν μήνα μου!!!! Θα δέσω κα να σεντόνι υπερδιπλο, θα βάλω κ μια σαγιονάρα λουξ!!!! Αχαχαχα και είναι και στις 6 το απόγευμα ντάλα ήλιος! Θέλω να πάω όμως γτ τα αγαπώ τα παιδιά!

Εγώ έχω φορεματακια για όλες τις περιστάσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη! Είχα βρει ωραία φορέματα μάξι,κολλητά στο στήθος κ στην κοιλίτσα αερατα! Κάτι θα βρεθεί μην ανησυχείς!!!

Μου φαίνεται πως σε αυτή την εγκυμοσύνη έχει πεταχτεί πιο γρήγορα η κοιλίτσα,έχεις παρατηρήσει κάτι τέτοιο?

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σκατενια!!!!κ λατρεύω τη hello kitty από τα νιάτα μου!! Με γεια στη γατούλα σου λοιπόν μικρή Ροζαλίντα!!

250€ ε? Ε για αυτό λέγαμε πως δεν αξίζει στο ξένο σπίτι..μακάρι να σας το φτιάξει γτ θα είναι ονειρεμένο..

Εμεις αποφασίσαμε να του κάνουμε το δωμάτιο θεματικό με το διάστημα κ πήρα σχετικά αυτοκόλλητα σε λευκό ώστε να κάνει αντίθεση στον γκρι τοίχο χωρίς όμως να γίνεται κιτς και πήρα κ 3 καδρακια για τον απέναντι τοίχο παλι σχετικά με το διάστημα να δώσουν κ λίγο χρώμα(έχουν μπλε αποχρώσεις) κ κουρτίνα έχω σταμπαρει μια γκρι ανοιχτό σαν τον τοίχο με γαλάζια αστέρια επανο που ταιριάζει...θα δω για αυτή.. κ πιστεύω θα βγει σούπερ...αχχχχχ

Το καημένο :ph34r:

Μια ωραία ιδέα είναι αν το φορέσει στο μαιευτήριο σαν πρώτο φορμακι έπειτα να το καθαρίσεις κ να το βάλεις σε μια όμορφη κορνίζα μοντέρνα τύπου το πρώτο σου φορμακι..κ να στολίσεις το δωμάτιο της με αυτό...

Ε εντάξει για εσάς που θα αλλάξετε σπίτι ναι δεν αξίζει , μια χαρά πολύ ωραίο το θέμα διάστημα για αγόρι..

Αυτό με την κορνίζα το έχω δει , αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα αν μαρεσει η όχι!!:P διχασμένη προσωπικότητα!!

@Christinα Σεπτεμβρη??πιο τελειομηνη δεν πάει, να πας όμως αφού είναι κοντινά σου άτομα κ να το χαρείς,  Εντάξει εσύ που είσαι κ ψηλή μπορείς να βάλεις ένα ωραιότατο μακρύ , εγώ μέσα στα φαρδιά κ μακριά χάθηκα!καλά ειδικά αυτά τα κλασικά της εγκυμοσύνης τα φαρδιά μέχρι γόνατο, Κυριολεκτικά σακί με πατάτες!μέχρι κ οι πωλητριες γελούσαν μαζί μου! :lol:

 

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεγάλη διαφορά! Στο αγοράκι μου ειχα μικρή και στητη κοιλίτσα μόνο προς τα μπροστά! Τώρα είναι απλωτη κ μεγάλη!

Ρούχα εγκυμοσύνης αγόρασα μετα τη Β επιπέδου  τότε κ τώρα τα φοράω εδώ κι 1 μήνα.

Τότε φορούσα κανονικά όλα τα καλοκαιρινα αερατα φορέματα ή παντελόνια με λάστιχο και τώρα με ενοχλούν κ φοβάμαι μη κάνουν κρατσ!

Έχω ένα φόρεμα καλό και ριχτο τύπου αρχαιοελληνικό σε ροζουλι για τν γάμο αλλά μέχρι τότε δν ξέρω αν θα μπαίνει κ πως θα νιώθω  εγώ εκεί μέσα! 

@EugenJen τακουνακι θα βάλεις ετσι?

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ναι μεγάλη διαφορά! Στο αγοράκι μου ειχα μικρή και στητη κοιλίτσα μόνο προς τα μπροστά! Τώρα είναι απλωτη κ μεγάλη!

Ρούχα εγκυμοσύνης αγόρασα μετα τη Β επιπέδου  τότε κ τώρα τα φοράω εδώ κι 1 μήνα.

Τότε φορούσα κανονικά όλα τα καλοκαιρινα αερατα φορέματα ή παντελόνια με λάστιχο και τώρα με ενοχλούν κ φοβάμαι μη κάνουν κρατσ!

Έχω ένα φόρεμα καλό και ριχτο τύπου αρχαιοελληνικό σε ροζουλι για τν γάμο αλλά μέχρι τότε δν ξέρω αν θα μπαίνει κ πως θα νιώθω  εγώ εκεί μέσα! 

@EugenJen τακουνακι θα βάλεις ετσι?

Αχ τέλειο μαρεσουν πολύ αυτά τα φορέματα! Άμα σου κάθεται καλά μια χαρά κουκλίτσα θα είσαι !

Καλέ εννοειται κανονικοτατο τακούνι! 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...