Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, island1 είπε:

Εγώ λόγω γυναικολόγου που ξ χαλαρότητα έσπαγε νεύρα άκουσα 7 βδομάδα γιατί 6 δε μου έβαζε ραντεβού( είχα όμως αίμα κ δεν ήθελε μετακινήσεις) 

Ένα και καλό καλά είπε ο Σφακ!! Συγχαρητήρια κ πάλι κ ναι τώρα είναι σίγουρη ότι είναι κόρη!!!!!!!!!

Αλήθεια πριν την αυχενική θα το βάλουμε σε ψηφοφορία, τρεις μου ειπαν χτες οτι θα ειναι αγόρι! Μια κοπελα απο το φόρουμ , η κουνιαδα μου και η κολλητή μου!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 447
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Καντι είπε:

Έχουν οι φίλες μου ολες παιδακια οποτε νομιζω θα καλυφθώ αρκετά!:)

Ευχαριστω κορίτσι μου , Αχ θα εχεις δυο νινακια στο σπίτι με μικρή διαφορα, καλο κουράγια! Καλα έκανες και μου έγραψες και τις μερες που άκουσες, μάλλον για Δευτέρα με κόβω που θα ειμαι 7w 1d

Το ξερω κορίτσι μου άντε και στα δικά σου τωρα!!! Να συνεχίσεις με δυναμη και ψυχραιμία κι ολα θα γίνουν!

Και της ανηψιάς μου χτύπησε 7+ αλλα νομιζω οτι ειχε να κανει και η συλληψη ή αν εγινε καθυστερημένη εμφυτευση.

7+1 θα είσαι σούπερ,σου εύχομαι έναν ρυθμικό γρήγορο χτύπο καρδιάς!!!:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Αλήθεια πριν την αυχενική θα το βάλουμε σε ψηφοφορία, τρεις μου ειπαν χτες οτι θα ειναι αγόρι! Μια κοπελα απο το φόρουμ , η κουνιαδα μου και η κολλητή μου!

Σπορακι που γονιμοποιηθηκε,πάγωσε,ξεπαγωσε πήγε για προεμφυτευτικο ήρθε πίσω υγιές καταρρίπτοντας τα χαχοπρογνωστικα τους,εμφυτεύτηκε,έδωσε τέτοια χοριακτλ μόνο θηλυκό μπορεί να είναι....χαχαχα ( γερό να ναι κι ο,τι να ναι.. εννοείται αστειεύομαι απλά ο γυναικολόγος μου πριν την αυχαινικη με τόσα που περασα μου λέγε αυτό...μόνο τα θηλυκά αντέχουν τόσο χαχα)

Just now, Καντι είπε:

Αλήθεια πριν την αυχενική θα το βάλουμε σε ψηφοφορία, τρεις μου ειπαν χτες οτι θα ειναι αγόρι! Μια κοπελα απο το φόρουμ , η κουνιαδα μου και η κολλητή μου!

Δαγκωτο κόρη λοιπόν σου λέω εγω

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Σπορακι που γονιμοποιηθηκε,πάγωσε,ξεπαγωσε πήγε για προεμφυτευτικο ήρθε πίσω υγιές καταρρίπτοντας τα χαχοπρογνωστικα τους,εμφυτεύτηκε,έδωσε τέτοια χοριακτλ μόνο θηλυκό μπορεί να είναι....χαχαχα ( γερό να ναι κι ο,τι να ναι.. εννοείται αστειεύομαι απλά ο γυναικολόγος μου πριν την αυχαινικη με τόσα που περασα μου λέγε αυτό...μόνο τα θηλυκά αντέχουν τόσο χαχα)

Δαγκωτο κόρη λοιπόν σου λέω εγω

Χαχαχα μα ποσο δίκιο εχεις γυναίκες , η απόλυτη περιγραφή!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Χαχαχα μα ποσο δίκιο εχεις γυναίκες , η απόλυτη περιγραφή!!!

Από το στόμα μου το πήρε το νησάκι! Κι εγώ στοιχηματίζω στο κορίτσι. Χαχαχα. Από έμβρυα αντέχουμε και δεν τα παρατάμε, με όλο το σεβασμό στους άνδρες αλλά όπως λέει φίλη μου, οι άνδρες κουράζονται από την κοιλιά!!! Κι έχει γιο χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αλήθεια πριν την αυχενική θα το βάλουμε σε ψηφοφορία, τρεις μου ειπαν χτες οτι θα ειναι αγόρι! Μια κοπελα απο το φόρουμ , η κουνιαδα μου και η κολλητή μου!

Λοιπόν εμένα.να ακούς...όταν είναι για άλλους το ένστικτο μου λειτουργεί σαν ρανταρ!!!! Το παιδί είναι κορίτσια!!!! Να θυμάσαι τη μέρα που στο.λεω!!!!!! Κορίτσι!!!!!!! 

 

Χαχαχαχχαχαχαχαχα όλες το ίδιο είπαμε... Το έγραψα πριν διαβάσω τα δικά σας!! Μου αρέσει που το έγραψα εμφατικά... χαχαχαχχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Χαχαχα μα ποσο δίκιο εχεις γυναίκες , η απόλυτη περιγραφή!!!

Σου λέω ψηφίζω δαγκωτο

1 ώρα πρίν, Thia1985 είπε:

Από το στόμα μου το πήρε το νησάκι! Κι εγώ στοιχηματίζω στο κορίτσι. Χαχαχα. Από έμβρυα αντέχουμε και δεν τα παρατάμε, με όλο το σεβασμό στους άνδρες αλλά όπως λέει φίλη μου, οι άνδρες κουράζονται από την κοιλιά!!! Κι έχει γιο χαχαχα

Ο άντρας μου λέει " θηλαστικό που αιμορραγεί 5 μέρες κάθε μήνα για χρόνια κι αντί να πέφτει ξερό εκείνες τις μέρες σκοτώνει άνθρωπο ,να το φοβάσαι....χαχαχα"

Just now, AndMosch είπε:

Κι εγώ πιστεύω ότι τα θρυλικά είμαστε πιο ανθεκτικά και δυνατά , αλλά φαντάζεσαι να διαψευστούμε όλες και να βγει ένας παλίκαρος 2μ!!! :rolleyes:

Κάπου είχα διαβάσει πριν χρόνια ότι στατιστικά οι εξωσωματικες δίνουν περισσότερα κορίτσια ακριβώς για αυτό.Κρινοντας εξ ιδίων όντως αντέχουν σε πολύ δύσκολες κυήσεις κ ως προς την επίτευξη κ ως προς τη διάρκεια κύησης...

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2020 at 12:24 ΜΜ, Καντι είπε:

Αλήθεια πριν την αυχενική θα το βάλουμε σε ψηφοφορία, τρεις μου ειπαν χτες οτι θα ειναι αγόρι! Μια κοπελα απο το φόρουμ , η κουνιαδα μου και η κολλητή μου!

Κοριτσι θα ειναι παιδι μου. Φρου φρου κι αρωματα:)

On 1/5/2020 at 7:59 ΜΜ, Τουτουνι είπε:

Λοιπόν εμένα.να ακούς...όταν είναι για άλλους το ένστικτο μου λειτουργεί σαν ρανταρ!!!! Το παιδί είναι κορίτσια!!!! Να θυμάσαι τη μέρα που στο.λεω!!!!!! Κορίτσι!!!!!!! 

 

Χαχαχαχχαχαχαχαχα όλες το ίδιο είπαμε... Το έγραψα πριν διαβάσω τα δικά σας!! Μου αρέσει που το έγραψα εμφατικά... χαχαχαχχαχαχαχαχα

Ε, αφου το λεει το τουτουνακι το πιστευω. Πεφτει μεσα στις προβλεψεις:grin:

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσι θα ειναι παιδι μου. Φρου φρου κι αρωματα:)

Ε, αφου το λεει το τουτουνακι το πιστευω. Πεφτει μεσα στις προβλεψεις:grin:

Άντε ρε κοριτσια μακάρι!!! Οτι θελει ας ειναι δηλαδη!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι said:

Άντε ρε κοριτσια μακάρι!!! Οτι θελει ας ειναι δηλαδη!

Παμε βημα βημα και θα μαζεφτουν πολλες κατακτησεις των milestones. Επομενος στοχος: καρδουλα!! :wub: 

Ποτε σου εβαλε τελικα ραντεβου ο Σφακ?

Επισης εννοειται προσεχεις πολυ τωρα ε? Σκαλες, δουλειες, βαρη κτλ.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Άντε ρε κοριτσια μακάρι!!! Οτι θελει ας ειναι δηλαδη!

Εγω όταν έκανα την τελευταία ετ έλεγα ας είναι κ ασπρο με μαύρες βούλες, χαχαχα:D

Just now, playbunny είπε:

Παμε βημα βημα και θα μαζεφτουν πολλες κατακτησεις των milestones. Επομενος στοχος: καρδουλα!! :wub: 

Ποτε σου εβαλε τελικα ραντεβου ο Σφακ?

Επισης εννοειται προσεχεις πολυ τωρα ε? Σκαλες, δουλειες, βαρη κτλ.. 

 

Λαγουδάκι όταν λες δουλειές τι εννοείς; Γιατί εγω κάθε μετά πιάτα κ καθάρισμα όλες τος επιφάνειες με ντετολ το κανω

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Παμε βημα βημα και θα μαζεφτουν πολλες κατακτησεις των milestones. Επομενος στοχος: καρδουλα!! :wub: 

Ποτε σου εβαλε τελικα ραντεβου ο Σφακ?

Επισης εννοειται προσεχεις πολυ τωρα ε? Σκαλες, δουλειες, βαρη κτλ.. 

 

Αυριο θα παρω τηλ να το κλείσω. Το σκέφτομαι ακομα! Απο δουλειές μαγειρεύω και πλένω πιατα, φαντάζομαι ειναι οκ;

Just now, Mary H είπε:

Εγω όταν έκανα την τελευταία ετ έλεγα ας είναι κ ασπρο με μαύρες βούλες, χαχαχα:D

Λαγουδάκι όταν λες δουλειές τι εννοείς; Γιατί εγω κάθε μετά πιάτα κ καθάρισμα όλες τος επιφάνειες με ντετολ το κανω

Χα χα καλο, ας εχει βούλες αλλα να ειναι υγιες!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσι θα ειναι παιδι μου. Φρου φρου κι αρωματα:)

Ε, αφου το λεει το τουτουνακι το πιστευω. Πεφτει μεσα στις προβλεψεις:grin:

Ευχαριστώ ευχαριστώ...θα δείτε που για ακόμα μια φορά θα βγω αληθινή!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Αυριο θα παρω τηλ να το κλείσω. Το σκέφτομαι ακομα! Απο δουλειές μαγειρεύω και πλένω πιατα, φαντάζομαι ειναι οκ;

Χα χα καλο, ας εχει βούλες αλλα να ειναι υγιες!

@Mary H ναι βρε εσεις, μαγειρεμα, πιατα, καθαρισμα επιφανειων οκ. Λεμε για βαριες δουλειές.. σκύψιμο, σηκωμα βαρους κτλ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...