Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Μάντης εισαι;;;;;;

 Δεν ακούσαμε καρδούλα , εφυγα λιγο στεναχωρημένη αλλα απ οτι κατάλαβα δεν ειναι πολυ αρνητικό ακομα γιατι η μαια με έβγαλε 5w 4d και κατάλαβα οτι τα κοριτσια ακούν απο την έκτη και μετα.

 Οποία θελει ας μου γράψει ποσο ηταν ακριβως οταν άκουσε καρδούλα.

 Α και το μπεμπέ ειναι ενα και καλο ειπε ο γιατρος ! Ειδαμε σάκο και μπεμπέ μεσα. Τον εβαλα και έψαξε αριστερά και δεξιά για εξωμητριο γιατι εχω τραβήγματα απο αριστερά, αλλα είδε τα ωοθηλακια που δεν πήραμε.

καvτι μου τελεια τα vεα σου!!! καλα παιδι μου απο τοσο vωρις τι καρδουλα vα ακουσεις? το μωρο ειvαι εvα κ καλο σαv κ εμεvα εδιvε πολυ μεγαλες χοριακες ο μπεμπης μου αφου σκεψου με χοριακη 9000 κ εμεις μια τελιτσα ειδαμε κ τοv σακο. Καρδουλα σκεψου οτι ακουσα οταv η χοριακη ηταv 80.000 μπορει κ παραπαvω. κ ειχα καvει πολλες χοριακες γιατι κατι εξεταζε ο γιατρος τελως παvτωv μεγαλη ιστορια αλλα ολα καλα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καντι μου με το καλο!!!!

Λοιπον, εγω εκανα την εηωσωματικη Γερμανια και μου εκλεισαν για υπερηχο 7 εβδομαδα, γιατι λεει πιο πριν δεν ακους τιποτα. Ημουν 2 βδομαδες σε αναμενα καρβουνα! Και ενω ημουν 7 εβδομαδα οταν πηγα, δεν ακουσαμε καρδουλα με το αυτι, απλα ειδαμε τους παλμους! Επισης ενω ηξερα λογω εξωσωματικης ακριβως ποτε εγινε η συλληψη, το εβγαζε πιο μικρο το μωρο και ειχα αγχωθει! Ε προχτες που πηγα για υπερηχο (13 βδομαδα) το εβγαλε ακριβως οσο επρεπε! ΕΙπε η γιατρος οτι πριν ηταν πολυ μικρο για να εχουμε ακριβη εικονα. Τωρα στην αρχη σε νοιαζει να σου λεει ο γιατρος οτι ολα πανε καλα! Ειναι παρα πολυ μικρο ακομη και για μετρησεις και για καρδουλα!

Να ξερεις οτι οσο πιο μετα πας, τοσο πιο πολλα θα δεις! Επισης ξεχασα να σου πω οτι συμφωνα με τη Γερμανιδα ο πρωτος υπερηχος στοχο εχει να αποκλεισει το εξωμητριο, οποτε ειμαστε μια χαρα!!! Κι εγω περιμενα να παω και να δω ενα μωρο και ειχα ξενερωσει ΑΛΛΑ εκανες τον πρωτο σου υπερηχο εγκυμοσυνης!!! Γιουπιιιιιιιιιι! Να το γιορτασεις σημερα κοριτσι μου και ασε τις σκεψεις!

Ειναι σίγουρα και θεμα ακρίβειας μηχανήματος, αν και μου κανει εντύπωση στη Γερμανία να μην έχουν υπερσύγχρονα μηχανήματα.

 Το εξωμητριο κι εμεις το αποκλείσαμε. Και αυτο μου περασε απο το μυαλό.

 Με το καλο κορίτσι μου κι εσυ να εχεις μια υπέρτέλεια εγκυμοσυνη!

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Ναι 25 σήμερα οπότε.. εγώ άκουσα 6+1 αλλά είχα και την αβάντα έκανα 12η ωορρηξία και είδα μίας φίλης τώρα 6η+0 εβδομάδα χωρίς παλμό σάκος έμβρυο κλπ μια χαρά γέννησε. Εγώ θα πήγαινα σε μία εβδομάδα για να κρατήσω το διβδόμαδο 6+ 8+.. 12+ αυχενικής. Μου αρέσουν τα ζυγά! :lol:

Η φιλη πηγε έκτη εβδομαδα και δεν είδε απολύτως τιποτα; Και η κουνιαδα μου μετα την εβδομη άκουσε καρδια. Κρυβόταν η σκατουλα και η μικρή ειναι επτά ετών αστέρι πλεον.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με το καλο το παιδάκι σ κ πάλι....εγω άκουσα καρδιά 5 κ 2 ....σπάνιο το χω ξαναπεί....μετά την 6βδομαδ το μεγαλύτερο ποσοστό ακουεο..   Αφού είναι όλα καλά αυτό έχει σημασία..

Αυτα ειναι!!! Χωρις αγωνία Τσακ μπαμ το νινί έκανε την εμφάνιση του!

Just now, Ele@n είπε:

Όχι ρε συ. Γιατί να είναι αρνητικό;  Εγώ καρδιά άκουσα την 8η εβδομάδα. Τις προηγούμενες φαινόταν κάτι που παλλόταν. Αν άνοιγε τον ήχο ακουγόταν σαν τον ήχο από σταθμό που δεν πιάνει. Αλλά το αποφεύγουν, γιατί τα ενοχλεί!!! Τέλειο το μπεμπέ!!! Ένα και καλό, ελεγμένο από το 0 και καλοστέριωτο!!! Ποντάρω ότι είναι αγόρι!!!

Τώρα κοιμόμαστε...έεεεχεις μπροστά σου νύχτες για ξενύχτια....don t worry...άλλος θα φροντίσει!!!!:mrgreen:

Εγώ θα πήγαινα στις 10 να απολαύσω τον ήχο!!! Βέβαια δεν είμαι μέτρο σύγκρισης. Έκανα χοριακή αργότερα και από τότε που μου είπε ο ΣΦακ...!!!

Ε όχι και πιο αργά.... του έβγαλες τα ματια πιο αργά απο το αργότερα πως γινεται;;;

 Επισης δεν ειμαι πολυ σιγουρη για την ακρίβεια των μηχανημάτων που έχουν εκεί μεσα. Παντως δεν τον ειδα τον ντοκ να τον απασχολεί.

 Εισαι η τριτη που μου λέει οτι ειναι αγόρι σημερα, θα το παίξω σε ψηφοφορία!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ειναι σίγουρα και θεμα ακρίβειας μηχανήματος, αν και μου κανει εντύπωση στη Γερμανία να μην έχουν υπερσύγχρονα μηχανήματα.

 Το εξωμητριο κι εμεις το αποκλείσαμε. Και αυτο μου περασε απο το μυαλό.

 Με το καλο κορίτσι μου κι εσυ να εχεις μια υπέρτέλεια εγκυμοσυνη!

Η φιλη πηγε έκτη εβδομαδα και δεν είδε απολύτως τιποτα; Και η κουνιαδα μου μετα την εβδομη άκουσε καρδια. Κρυβόταν η σκατουλα και η μικρή ειναι επτά ετών αστέρι πλεον.

Αυτα ειναι!!! Χωρις αγωνία Τσακ μπαμ το νινί έκανε την εμφάνιση του!

Έπρεπε να βάλω τελεία κόμμα :D

Χωρίς παλμό. Σάκο και κάτι σαν έμβρυο είδανε. Αν θες να σου στείλω τον υπέρηχο να τον δεις πες. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Ειναι σίγουρα και θεμα ακρίβειας μηχανήματος, αν και μου κανει εντύπωση στη Γερμανία να μην έχουν υπερσύγχρονα μηχανήματα.

 Το εξωμητριο κι εμεις το αποκλείσαμε. Και αυτο μου περασε απο το μυαλό.

 Με το καλο κορίτσι μου κι εσυ να εχεις μια υπέρτέλεια εγκυμοσυνη!

Η φιλη πηγε έκτη εβδομαδα και δεν είδε απολύτως τιποτα; Και η κουνιαδα μου μετα την εβδομη άκουσε καρδια. Κρυβόταν η σκατουλα και η μικρή ειναι επτά ετών αστέρι πλεον.

Ευχαριστω κοριτσακι μου! Τβρα λιγο εχω αρχισει να το πιστευω χαχαχα!

Παντως τοσο καιρο δινεις υπεροχες συμβουλες στο πριν και τωρα ηρθε η ωρα να μαθεις το μετα! Φιλη μου ειναι μια αναμονη συνεχεια για το επομενο βημα! Αν εμπιστευεσαι το γιατρο και σου λεει ολα ειναι μια χαρα, μην ψαχνεις τιποτα και απολαυσε το! Εγω ειχα τρελαθει οτι το παιδι ειναι μικροτερο και γιατι συμβαινει αυτο κτλ. Ε και μια χαρα ειναι το παιδι, εγω ειμαι η παρανοικη της υποθεσης! Ενα ενα βηματακι! Στοχος επομενος καρδουλα! Στο ενδιαμεσο υπομονη και οσο μπορεις ξεκουραση. Ουτε συμπτωματα να ψαχνεις, ουτε ποτε το ενα και ποτε το αλλο! Σημερα εγινε ενα θαυμα! Δεν πηγες για υπερηχο να δεις  ωαρια, μητρα, ωοθηλακια και δεν ξερω τι αλλο! Πηγες να δεις ενα σακο με ενα σπορι! Περασες στην απεναντι οχθη και κοιτα να το απολαυσεις!!! Ολη μου η θετικη ενεργεια μαζι σου!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Εμένα ο γιατρός ήθελε να με δει 8η εβδομάδα πάντως για πρώτη φορά.  Είχα λίγα καφέ υγρά στην έκτη εβδομαδα όμως και πήγα κλαίγοντας εκεί και του λέω αν δεν μου κάνεις υπέρηχο δεν φεύγω.... Μου έκανε και είδαμε το μωρό ακούσαμε καρδούλα και ηρέμησα! Έλα όμως που υπήρχε και άλλο μωρό που δε φαινόταν καν...

Όπως καταλαβαίνεις δύο εμβρύα 3ων ημερών είχα βάλει και στο ένα χτυπούσε η καρδούλα ενώ το άλλο δε φαινόταν καν... Το είδαμε πολύ αργότερα και πάθαμε σόκ!

Και τώρα βλέπω τις μπεμπες μου και αναρωτιέμαι ποια ήταν αυτή που τρύπωσε τελευταία στιγμή;

Όλα καλά λοιπόν!!! Συγχαρητήρια!!!

Πω πω τι λες τωρα;;;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Μάντης εισαι;;;;;;

 Δεν ακούσαμε καρδούλα , εφυγα λιγο στεναχωρημένη αλλα απ οτι κατάλαβα δεν ειναι πολυ αρνητικό ακομα γιατι η μαια με έβγαλε 5w 4d και κατάλαβα οτι τα κοριτσια ακούν απο την έκτη και μετα.

 Οποία θελει ας μου γράψει ποσο ηταν ακριβως οταν άκουσε καρδούλα.

 Α και το μπεμπέ ειναι ενα και καλο ειπε ο γιατρος ! Ειδαμε σάκο και μπεμπέ μεσα. Τον εβαλα και έψαξε αριστερά και δεξιά για εξωμητριο γιατι εχω τραβήγματα απο αριστερά, αλλα είδε τα ωοθηλακια που δεν πήραμε.

Ένα μπεμπουλα κι είναι???? Ποπό είναι πολύ δυνατό!!!!!! Καντι μου με.το καλό κοριτσι μου !!! Άντε και στον άλλο υπέρηχο θα ακούσεις και καρδούλα!!!!!!! γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Καντι Το κλασσικο ειναι καρδουλα μετα την 6η - εμεις ειδες ρωταγαμε τον αριθμο των μπεμπε με τους σακους. Προσωπικα θα το εχανα το στοιχημα χεχε. :mrgreen:

Ενα αστερακι ερχεται λοιπον!! :wub:

Αν ο Σφακ ειπε σε 10 μερες πηγαινε τοτε. Μετα την εβδομαδα αυξανεται η αγωνια αλλα θελει υπομονη... τοσα χρονια εχουμε περιμενει 3-4-5 μερες παραπανω δεν ειναι κατι. Θα σου κανουμε εμεις παρεα να ξεχαστεις λιγακι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καvτι μου τελεια τα vεα σου!!! καλα παιδι μου απο τοσο vωρις τι καρδουλα vα ακουσεις? το μωρο ειvαι εvα κ καλο σαv κ εμεvα εδιvε πολυ μεγαλες χοριακες ο μπεμπης μου αφου σκεψου με χοριακη 9000 κ εμεις μια τελιτσα ειδαμε κ τοv σακο. Καρδουλα σκεψου οτι ακουσα οταv η χοριακη ηταv 80.000 μπορει κ παραπαvω. κ ειχα καvει πολλες χοριακες γιατι κατι εξεταζε ο γιατρος τελως παvτωv μεγαλη ιστορια αλλα ολα καλα. 

Ετσι πίστευα, αλλα τωρα μαθαίνω δεν ειμαι στο επίπεδο που ειμαι στις εξωςωματικες οσον αφορα τις εγκυμοσύνες!

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Έπρεπε να βάλω τελεία κόμμα :D

Χωρίς παλμό. Σάκο και κάτι σαν έμβρυο είδανε. Αν θες να σου στείλω τον υπέρηχο να τον δεις πες. 

Α οκ! Όχι μωρε τι να συγκρίνω ποιος το εχει μεγαλύτερο;

Ευχαριστω παντως!!!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Καντι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Να πάνε όλα καλά! Δεν έχω διαβάσει ακριβώς την ιστορία σου όμως σε θυμάμαι από παλιότερα που έμπαινα και διάβαζα διάφορα topics κ θυμάμαι το nick σου μιας κ έβλεπα τη σειρά. Από την 6η εβδομάδα και μετά ακούνε καρδούλα...με το καλό σου εύχομαι να έρθει το μπεμπακι και να είναι υγιές!

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστω κοριτσακι μου! Τβρα λιγο εχω αρχισει να το πιστευω χαχαχα!

Παντως τοσο καιρο δινεις υπεροχες συμβουλες στο πριν και τωρα ηρθε η ωρα να μαθεις το μετα! Φιλη μου ειναι μια αναμονη συνεχεια για το επομενο βημα! Αν εμπιστευεσαι το γιατρο και σου λεει ολα ειναι μια χαρα, μην ψαχνεις τιποτα και απολαυσε το! Εγω ειχα τρελαθει οτι το παιδι ειναι μικροτερο και γιατι συμβαινει αυτο κτλ. Ε και μια χαρα ειναι το παιδι, εγω ειμαι η παρανοικη της υποθεσης! Ενα ενα βηματακι! Στοχος επομενος καρδουλα! Στο ενδιαμεσο υπομονη και οσο μπορεις ξεκουραση. Ουτε συμπτωματα να ψαχνεις, ουτε ποτε το ενα και ποτε το αλλο! Σημερα εγινε ενα θαυμα! Δεν πηγες για υπερηχο να δεις  ωαρια, μητρα, ωοθηλακια και δεν ξερω τι αλλο! Πηγες να δεις ενα σακο με ενα σπορι! Περασες στην απεναντι οχθη και κοιτα να το απολαυσεις!!! Ολη μου η θετικη ενεργεια μαζι σου!

Σε υπερευχαριστω! Και ειναι ετσι ακριβως! Βασικα ήμουν εκεί αλλα σαν να μην ήμουν εγω αυτη η ξαπλωμένη που έβλεπε σάκο και έμβρυο. Και απο συμπτώματα δεν θα ψάξω γιατι την εμφυτευση δεν την κατάλαβα καθόλου. Οπως καθε φορα που μου ερχόταν περίοδος.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Ετσι πίστευα, αλλα τωρα μαθαίνω δεν ειμαι στο επίπεδο που ειμαι στις εξωςωματικες οσον αφορα τις εγκυμοσύνες!

Α οκ! Όχι μωρε τι να συγκρίνω ποιος το εχει μεγαλύτερο;

Ευχαριστω παντως!!!

Έτσι όπως το θέτεις.. :lol:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ε όχι και πιο αργά.... του έβγαλες τα ματια πιο αργά απο το αργότερα πως γινεται;;;

 Επισης δεν ειμαι πολυ σιγουρη για την ακρίβεια των μηχανημάτων που έχουν εκεί μεσα. Παντως δεν τον ειδα τον ντοκ να τον απασχολεί.

 Εισαι η τριτη που μου λέει οτι ειναι αγόρι σημερα, θα το παίξω σε ψηφοφορία!

Παιδί μου στο χαρτί στην κλινική μου έγραφε χοριακή σε 12 μέρες και εγώ πήγα στις 14 επειδή τελειώναν οι prolutex...αλλιώς θα το καθυστερούσα και άλλο!!! Ήταν ωραία ρε! Ένιωθα έγκυος, χωρίς να ξέρω αν είμαι...χαχαχα..ε, μετά την επιβεβαίωση, έκανα και ένα τεστ και το κράτησα ενθύμιο!

Τα μηχανήματα είναι μηχανήματα! Ο Σφακ έχει μάτι καλό. Βλέπει αυτό που θέλει να δει, σίγουρα είδε την καρδιά να πάλλεται, αλλά προφανώς επειδή θα είναι αδύναμος ο ήχος, από τη μία δεν ήθελε να ταράξει το έμβρυο, από την άλλη εσένα αν δεν ακούγεται δυνατά...Στο φυλάει για την επόμενη φορά...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ετσι πίστευα, αλλα τωρα μαθαίνω δεν ειμαι στο επίπεδο που ειμαι στις εξωςωματικες οσον αφορα τις εγκυμοσύνες!

Α οκ! Όχι μωρε τι να συγκρίνω ποιος το εχει μεγαλύτερο;

Ευχαριστω παντως!!!

παιδι μου τι εvvοεις δεv εισαι στο επιπεδο που εισαι? αφουσου ειπε ολα οκ το θεμα ειvαι vα δεις εμβρυικα στοιχεια κ εvαv καλο σακο στις 5.5 εβδομαδες κ εμεις αυτα ειδαμε κ καρδια ακουσα 7η

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Σε υπερευχαριστω! Και ειναι ετσι ακριβως! Βασικα ήμουν εκεί αλλα σαν να μην ήμουν εγω αυτη η ξαπλωμένη που έβλεπε σάκο και έμβρυο. Και απο συμπτώματα δεν θα ψάξω γιατι την εμφυτευση δεν την κατάλαβα καθόλου. Οπως καθε φορα που μου ερχόταν περίοδος.

Εγω ακομη οταν εχω πονακια νομιζω θα αδιαθετησω χαχαχαχα! Ευχομαι απο την ψυχη μου μια τελεια εγκυμοσυνη!!! Ηρθε και θα μεινει το σπορι σου! Εσυ να ξεκουραζεσαι και να τρως καλα (γιατι δεν ξερεις αν θα μπορεις να τρως σε λιγο απο αναγουλα χαχαχα) και μην ανησυχεις για τιποτα! Αν δεις στην πορεια πως εξελισεται το παιδακι θα καταλαβεις ποσο μικρο ειναι τωρα για τις απαιτησεις που εχουμε στο κεφαλι μας (εγω ξενερωσα που δεν ειχα δει στις 7 βδομαδες χερια και ποδια χαχαχα)!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ένα μπεμπουλα κι είναι???? Ποπό είναι πολύ δυνατό!!!!!! Καντι μου με.το καλό κοριτσι μου !!! Άντε και στον άλλο υπέρηχο θα ακούσεις και καρδούλα!!!!!!! γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Άντε κοριτσάκι κι εσυ με το καλο μια σούπερ χοριακη και γρήγορα!

Just now, playbunny είπε:

Το κλασσικο ειναι καρδουλα μετα την 6η, εμεις ειδες ρωταγαμε τον αριθμο των μπεμπε με τους σακους. Ενα αστερακι ερχεται λοιπον!! :wub:

Αν ο Σφακ ειπε σε 10 μερες πηγαινε τοτε. Μετα την εβδομαδα αυξανεται η αγωνια αλλα θελει υπομονη... τοσα χρονια εχουμε περιμενει 3-4-5 μερες παραπανω δεν ειναι κατι. Θα σου κανουμε εμεις παρεα να ξεχαστεις λιγακι! 

Αλήθεια ειναι αυτο που λες μετα απο τόση αναμονη τι διαφορα σου κανουν οι τρεις μερες; Ειναι που δεν δουλεύω κι ολας και ειναι κολλημένος ο εγκέφαλος δεν μπορώ να βγω για εναν καφε , μια βόλτα στα μαγαζιά να τσουλήσει καμια μερα! Τελος παντως κάλλιο αργά παρά ποτε!

Just now, Ele@n είπε:

Παιδί μου στο χαρτί στην κλινική μου έγραφε χοριακή σε 12 μέρες και εγώ πήγα στις 14 επειδή τελειώναν οι prolutex...αλλιώς θα το καθυστερούσα και άλλο!!! Ήταν ωραία ρε! Ένιωθα έγκυος, χωρίς να ξέρω αν είμαι...χαχαχα..ε, μετά την επιβεβαίωση, έκανα και ένα τεστ και το κράτησα ενθύμιο!

Τα μηχανήματα είναι μηχανήματα! Ο Σφακ έχει μάτι καλό. Βλέπει αυτό που θέλει να δει, σίγουρα είδε την καρδιά να πάλλεται, αλλά προφανώς επειδή θα είναι αδύναμος ο ήχος, από τη μία δεν ήθελε να ταράξει το έμβρυο, από την άλλη εσένα αν δεν ακούγεται δυνατά...Στο φυλάει για την επόμενη φορά...

Λες; Και δεν θα έλεγε τιποτα;

θελω κι εγω να κανω ενα τεστ για το ενθύμιο και δεν εχω αξιωθεί να παρω. Εχω και τέτοια φοβία γιατι εχω πάρει τόσα πολλα αρνητικα, αμέτρητα.

Just now, linaa είπε:

παιδι μου τι εvvοεις δεv εισαι στο επιπεδο που εισαι? αφουσου ειπε ολα οκ το θεμα ειvαι vα δεις εμβρυικα στοιχεια κ εvαv καλο σακο στις 5.5 εβδομαδες κ εμεις αυτα ειδαμε κ καρδια ακουσα 7η

Εννοω οτι δεν ειμαι τοςο διαβασμένη για τις εγκυμοσύνες οσο για τις εξωςωματικες στο τι να περιμενω.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...