Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Τουτουνακι μας γλυκό! Ως τουτουνακι θα γίνεις μανουλα! Κράτησε το . Τουτουνομανουλα με τα τουτουνακια σου θα εισαι! Κανω και πρόβλεψη. Δυο θα ειναι:)

Κορίτσια όπως βλέπετε καμία δε φεύγει από εδώ χωρίς μωράκι. Θα ταχτοποιηθεί τε κι εσείς σειρα σας είναι!

Τι καλα κοριτσια που ειστε  ολες μωρε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Το καταλαβαινω αυτο που γράφεις και ειναι πολυ τιμητικό γι αυτόν. Απλα επειδη εχω φιλη μαια και δουλεύει σε γιατρο που εχει αυτη την οπτική και αντιμετώπιση, φυσιολογικούς  δίδυμων και vback, η ίδια θεωρεί οτι το ρίσκο ειναι τεράστιο. Και τα μωρά βγαίνουν πολυ ταλαιπωρημένα και κινδυνεύουν και βασικα δεν βρίσκει τον λόγο να ρισκάρεις οταν κατι μπορει να γίνει πολυ απλα και ακίνδυνα. Για να εχεις στην τελική να πεις γέννησα φυσιολογικά δίδυμα ή εκανα vback;. Θεωρεί οτι ειναι ματαιοδοξία του γιατρου της. Τωρα τι να πω Επ αυτού; Ενδεχομένως αν ήμουν στα χειρουργεία μεσα να ειχα άποψη. Και η φιλη μου ειναι μεγάλο παρταλι δεν ειναι το πλάσμα που φοβαται και κάθεται ήσυχα κι ωραία! Γιατι εχει σημασία και η ιδιοσυγκρασία εκείνου που στα λέει. Anyway ας φτάσω στο σημείο να ζω τέτοια δίλληματα και θα ειμαι ευτυχής!

Στη β επιπέδου που πηγα μου λέει η γιατρός καισαρική έτσι; Λέω δεν ξερω ακόμη. Μου λέει στη δίκη σου περίπτωση με εξωσωματική κ δυσκολία συνήθως κάνουν καισαρική γιατί είναι πιο ασφαλής κ ακίνδυνη για το μωρο. Ο φυσιολογικος λέει έχει πιο πολλά ρίσκα . Βέβαια ο ντοκ μου πράττει αναλόγως στο τι έχει να αντιμετωπίσει. Δηλ αν υπάρχει θέμα πάει καισαρική αν όχι φτ

Just now, annamariag77 είπε:

Τι καλα κοριτσια που ειστε  ολες μωρε

:wub::wub:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Joka είπε:

Κορίτσι κι εγώ μαζί σου.Είμαστε μάλλον οι τελευταίες απο τις πολύ παλιές του φόρουμ.

Εεεε ειμαι κ εγω εδω καραβαναδες γιναμε η Καντυ θα μας τραβηξει στην αλλη μερια μπροστα της νεοσυλλακτη οκ ψαχνομαστε απο το 2012 αλλα θεραπειες αρχισαμε  το 16 κ εχω προλαβει να κανω 6 οι 5 με δικα μου αβγα 1 με ξενα αντε βουρ στα κουπια οταν βρουμε τα λεφτα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Εγω περυσι Απρίλιος πάλι μετα το 0 πηγα και του ειπα οτι θελω δανεικά και μου ειπε επι λέξη ξέχασε το. Ενα θα σου πω άκουσε τον και πριν τον εμπιστευόμουν αλλα όλο αυτο με τις αντιβιωσεις μου την ειχε βαρέσει , ειχα μπει στην διαδικασία να το θεωρω μάταιο. Το εκανα εντελώς μηχανικά γιατι δεν ήξερα αφ ενός τι αλλο να κανω, αφ εταίρου για να τα εχω καλα με τον εαυτό μου οτι δεν άφησα τιποτα που δεν εκανα. Που θα πάει θα ρθει και η σειρά σου.

 Έμβρυα εχεις μαζέψει καθόλου;

 

 

Καλημέρα! Εγω πλέον παίζω το τελευταίο μου χαρτί, αλλα πραγματικά τον εμπιστεύομαι κ θα το παω all the way μαζι του, στο πρώτο μας ρβ με μάλωσε γιατί εχω χαλια ψυχολογία κ μου ειπε οτι έτσι δε θα καταφέρω τπτ κ πραγματικά με ταρακούνησε, οποτε την είδα αλλιώς! Μωρε, έμβρυα εχω, (τουλάχιστον μέχρι τωρα, δε ξέρω για ποσό ακόμα) δεν είχα ποτε προβλημα εκει, κ βλαστοκυστες έφταναν κ τα έβαζα κ έπαιρνα 0, το θεμα ειναι δεν εμφυτεύονται, φταίει η μήτρα, φταίνε τα έμβρυα, φταίει η τύχη μου, χαχαχα κατι φταίει πάντως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Εεεε ειμαι κ εγω εδω καραβαναδες γιναμε η Καντυ θα μας τραβηξει στην αλλη μερια μπροστα της νεοσυλλακτη οκ ψαχνομαστε απο το 2012 αλλα θεραπειες αρχισαμε  το 16 κ εχω προλαβει να κανω 6 οι 5 με δικα μου αβγα 1 με ξενα αντε βουρ στα κουπια οταν βρουμε τα λεφτα

Δημητρούλα στον αγώνα! Go on! Το αποτέλεσμα θα σας ανταμείψει και θα ξεχαστεί η οποία ταλαιπωρία! Babies on the way!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moana said:

Καλημέρα! Εγω πλέον παίζω το τελευταίο μου χαρτί, αλλα πραγματικά τον εμπιστεύομαι κ θα το παω all the way μαζι του, στο πρώτο μας ρβ με μάλωσε γιατί εχω χαλια ψυχολογία κ μου ειπε οτι έτσι δε θα καταφέρω τπτ κ πραγματικά με ταρακούνησε, οποτε την είδα αλλιώς! Μωρε, έμβρυα εχω, (τουλάχιστον μέχρι τωρα, δε ξέρω για ποσό ακόμα) δεν είχα ποτε προβλημα εκει, κ βλαστοκυστες έφταναν κ τα έβαζα κ έπαιρνα 0, το θεμα ειναι δεν εμφυτεύονται, φταίει η μήτρα, φταίνε τα έμβρυα, φταίει η τύχη μου, χαχαχα κατι φταίει πάντως

Ειδες ποσες ταλαιπωρημενες ψυχες μας βοηθησε, θα το βρει αυτος.

Οπως ειπε και η Καντι, οταν μου ειπε για τις αντιβιωσεις που κανει μετα απο τοσο καιρο που πηγαινε και τις εκανε ειχα αρχισει να αμφισβητω.. Και ομως ειχε παλι δικιο ο ντοκτορ!  

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny said:

Ειδες ποσες ταλαιπωρημενες ψυχες μας βοηθησε, θα το βρει αυτος.

Οπως ειπε και η Καντι, οταν μου ειπε για τις αντιβιωσεις που κανει μετα απο τοσο καιρο που πηγαινε και τις εκανε ειχα αρχισει να αμφισβητω.. Και ομως ειχε παλι δικιο ο ντοκτορ!  

Όταν εχεις ταλαιπωρηθεί πολυ κ τα εχεις δοκιμάσει ολα κ δεν αποδίδουν ειναι ανθρώπινο να αμφισβητείς. Η Καντι  ειχε επιμονή, δεν τα παράτησε ποτε κ τωρα ανταμείφθηκε! Έτσι πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε τα πράγματα, να το παλεύουμε οσο μπορούμε:) 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

Όταν εχεις ταλαιπωρηθεί πολυ κ τα εχεις δοκιμάσει ολα κ δεν αποδίδουν ειναι ανθρώπινο να αμφισβητείς. Η Καντι  ειχε επιμονή, δεν τα παράτησε ποτε κ τωρα ανταμείφθηκε! Έτσι πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε τα πράγματα, να το παλεύουμε οσο μπορούμε:) 

Πραγματικά ισχυει: Θελει επιμονη και τελικα ο επιμενων νικα! :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Εεεε ειμαι κ εγω εδω καραβαναδες γιναμε η Καντυ θα μας τραβηξει στην αλλη μερια μπροστα της νεοσυλλακτη οκ ψαχνομαστε απο το 2012 αλλα θεραπειες αρχισαμε  το 16 κ εχω προλαβει να κανω 6 οι 5 με δικα μου αβγα 1 με ξενα αντε βουρ στα κουπια οταν βρουμε τα λεφτα

Καλο μου στο εχω ξαναπεί και συγνώμη που επιμένω την μήτρα κοιτα καθαρίσεις συλλήψεις εχεις ούτως ή άλλως , θα ρθει και θα μείνει το μπεμπακι σου. Ήδη εχω ρίξει σκοινί και σας τραβάω!

Just now, Moana είπε:

Καλημέρα! Εγω πλέον παίζω το τελευταίο μου χαρτί, αλλα πραγματικά τον εμπιστεύομαι κ θα το παω all the way μαζι του, στο πρώτο μας ρβ με μάλωσε γιατί εχω χαλια ψυχολογία κ μου ειπε οτι έτσι δε θα καταφέρω τπτ κ πραγματικά με ταρακούνησε, οποτε την είδα αλλιώς! Μωρε, έμβρυα εχω, (τουλάχιστον μέχρι τωρα, δε ξέρω για ποσό ακόμα) δεν είχα ποτε προβλημα εκει, κ βλαστοκυστες έφταναν κ τα έβαζα κ έπαιρνα 0, το θεμα ειναι δεν εμφυτεύονται, φταίει η μήτρα, φταίνε τα έμβρυα, φταίει η τύχη μου, χαχαχα κατι φταίει πάντως

Ποιο εννοείς τελευταίο χαρτί;

ειναι σίγουρα πολυπαραγοντικο το ζητημα.

 Μου έγραψε μια κοπελα χτες παράγοντες που θεωρεί ενας γιατρος οτι πρεπει να εχουμε για να πετύχουμε. Ενδομητριο πάνω απο 8,5 ειχα 8,3, προλακτινη πολυ κάτω απο 10 ειχα 14,5, κατακερματισμό εντός ορίων Χαχαχαχα. Αυτα σ αυτην την προσπαθεια που πέτυχα γιατι τα ειχα πετύχει ολα τα παραπανω σε προσπαθειες που δεν πέτυχαν.

Just now, Mary H είπε:

Δημητρούλα στον αγώνα! Go on! Το αποτέλεσμα θα σας ανταμείψει και θα ξεχαστεί η οποία ταλαιπωρία! Babies on the way!

Βασικα coronobabies on the way!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Καλο μου στο εχω ξαναπεί και συγνώμη που επιμένω την μήτρα κοιτα καθαρίσεις συλλήψεις εχεις ούτως ή άλλως , θα ρθει και θα μείνει το μπεμπακι σου. Ήδη εχω ρίξει σκοινί και σας τραβάω!

Ποιο εννοείς τελευταίο χαρτί;

ειναι σίγουρα πολυπαραγοντικο το ζητημα.

 Μου έγραψε μια κοπελα χτες παράγοντες που θεωρεί ενας γιατρος οτι πρεπει να εχουμε για να πετύχουμε. Ενδομητριο πάνω απο 8,5 ειχα 8,3, προλακτινη πολυ κάτω απο 10 ειχα 14,5, κατακερματισμό εντός ορίων Χαχαχαχα. Αυτα σ αυτην την προσπαθεια που πέτυχα γιατι τα ειχα πετύχει ολα τα παραπανω σε προσπαθειες που δεν πέτυχαν.

Βασικα coronobabies on the way!!!

Χαχαχα! Αφού είπα στον άντρα μου , το μωρό πρέπει να το πουμε Κορώνα !

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Χαχαχα! Αφού είπα στον άντρα μου , το μωρό πρέπει να το πουμε Κορώνα !

Ετσι ακριβως θα ειναι τα παιδια του 20 , της πανδημίας , της κορώνας! Ή αλλιώς ξέρεις ποτε γεννήθηκα εγω;;;; Ολα ετσι θα λένε!

  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Καλημέρα! Εγω πλέον παίζω το τελευταίο μου χαρτί, αλλα πραγματικά τον εμπιστεύομαι κ θα το παω all the way μαζι του, στο πρώτο μας ρβ με μάλωσε γιατί εχω χαλια ψυχολογία κ μου ειπε οτι έτσι δε θα καταφέρω τπτ κ πραγματικά με ταρακούνησε, οποτε την είδα αλλιώς! Μωρε, έμβρυα εχω, (τουλάχιστον μέχρι τωρα, δε ξέρω για ποσό ακόμα) δεν είχα ποτε προβλημα εκει, κ βλαστοκυστες έφταναν κ τα έβαζα κ έπαιρνα 0, το θεμα ειναι δεν εμφυτεύονται, φταίει η μήτρα, φταίνε τα έμβρυα, φταίει η τύχη μου, χαχαχα κατι φταίει πάντως

Είσαι σε καλά χέρια και το ξέρεις. Και πολύ σύντομα θα έρθει και η δική σου χοριακή να πανηγυρίζουμε! Αλλά πραγματικά άλλαξε ψυχολογία. Δεν χρειάζεται ούτε η παραμικρή αρνητική σκέψη. έμβρυα έχεις και θα έχεις όσο θα χρειαστεί, έτσι θα σκέφτεσαι. Θα εμφυτευτούν και τίποτα δεν τρέχει με τη μήτρα αν δεν το πει ο γιατρός και η είσαι και πολύ τυχερή που ξέρεις πού βαδίζεις. Με τις μαίες μιλούσα κάθε μέρα. Τον Σφακ τον είδα 3 φορές μετρημένες (δεν βάζω μέσα τα απρόσωπα μέιλ που μου απαντούσε προσωπικά). ΚΑι τις 3 φορές με ρωτούσε πώς είμαι ψυχολογικά. Καλά την πρώτη ήμουν στα πατώματα. Κλάααααμα η κυρία. Αλλά στην ωοληψία και στη μεταφορά μόνο που δεν τραγουδούσα. Πίστεψέ το και έρχεται!!!!:wub:

Just now, playbunny είπε:

Ειδες ποσες ταλαιπωρημενες ψυχες μας βοηθησε, θα το βρει αυτος.

Οπως ειπε και η Καντι, οταν μου ειπε για τις αντιβιωσεις που κανει μετα απο τοσο καιρο που πηγαινε και τις εκανε ειχα αρχισει να αμφισβητω.. Και ομως ειχε παλι δικιο ο ντοκτορ!  

Όντως. Για τις αντιβιώσεις να τις παίρνετε.Μεγάλη ταλαιπωρία για το στομάχι, αλλά έκαναν δουλειά. Ε, προφανώς κάτι ξέρει που δεν ξέρουμε. Αν το ξέραμε θα ήμαστε εξωσωματικοί και θα βγάζαμε μερικά @μυριάκια να έχουμε να ξοδέυουμε!!!  

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Mary H είπε:

Τουτουνακι μας γλυκό! Ως τουτουνακι θα γίνεις μανουλα! Κράτησε το . Τουτουνομανουλα με τα τουτουνακια σου θα εισαι! Κανω και πρόβλεψη. Δυο θα ειναι:)

Κορίτσια όπως βλέπετε καμία δε φεύγει από εδώ χωρίς μωράκι. Θα ταχτοποιηθεί τε κι εσείς σειρα σας είναι!

Μαιρουλα μου μακάρι!!!! Μην αφήνεις όμως την πρόβλεψη μισή...δύο ναι!!! Αλλά τι φύλλο????? Εδώ σε θελω!!! Χαχχαχαχαχα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μαιρουλα μου μακάρι!!!! Μην αφήνεις όμως την πρόβλεψη μισή...δύο ναι!!! Αλλά τι φύλλο????? Εδώ σε θελω!!! Χαχχαχαχαχα

Eσενα σε βλεπω με  ενα κι ενα. Ετσι για να μην βαριεστε...

Just now, Καντι είπε:

Ετσι ακριβως θα ειναι τα παιδια του 20 , της πανδημίας , της κορώνας! Ή αλλιώς ξέρεις ποτε γεννήθηκα εγω;;;; Ολα ετσι θα λένε!

Ναι παιδι μου! Θα εχουν και στη φωτο ταυτοτητας μια κορωνα στο κεφαλι, για να ξεχωριζουν απ τα αλλα. Θα λενε εγω βρε γεννήθηκα στον covid, εσεις γατακια ποτε γεννηθηκατε:D


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Eσενα σε βλεπω με  ενα κι ενα. Ετσι για να μην βαριεστε...

Ναι παιδι μου! Θα εχουν και στη φωτο ταυτοτητας μια κορωνα στο κεφαλι, για να ξεχωριζουν απ τα αλλα. Θα λενε εγω βρε γεννήθηκα στον covid, εσεις γατακια ποτε γεννηθηκατε:D

Αχ μακάρι Μαιρουλα μου πολύ θα το ήθελα!!! Ότι όμως κι αν είναι καλοδεχουμενα είναι!!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...