Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Ξενυχτησα χθες ναι. Η αλήθεια είναι πως ειχα φαει ενα πιατο κερασια και ειχε χορωδία το εντεράκι! Μεχρι που εφυγα απ το κρεβατι και πήγα στον καναπέ γιατί δεν μου εφταιγε και εκείνος ο χριστιανός τίποτα..:D

@Mikri Ollandeza Έκανα και αυτό με λινκ που λες αλλα δεν εκανε επικόλληση καν το λινκ, δεν ξερω αν φταιει που είμαι απο κινητό. Όσο για το γέννα εσύ με το καλο και τα λέμε, εμείς το εχουμε φτασει σε άλλο επίπεδο πια.. δε μου δίνουν καμία σημασία! Παιδιά με γραφουν όλοι! Φαντασου τι εχουν τραβήξει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δηλαδή το ότι παράτησες το κρεβατάκι σου για να κοιμηθεί ο πασσάκας σου δεν είναι ενδιαφέρον?? Νομίζω ότι μας κάνουν ότι θέλουν πια..:tongue:

Για το λινκ, εφόσον πατήσεις τον συνδετήρα έχει δύο κενά που μπορείς να το κάνεις αντιγραφή. Προσπάθησες κ στα δύο? Μωρέ αυτό σαιτ είναι πολύ περίπλοκο μερικές φορές..

  • Μου αρέσει 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου θα το προσπαθήσω!!! Χα χάχα θα τα υποστούν ολαααααα τώρα έτσι πάει χάχα τι τον κάνεις τον άνθρωπο βρε;  τι να κάνουμε έχουμε τα ζόρια μας και εμείς.. εμένα τα νεύρα μου ώρες ώρες με τρομάζουν εκεί που είμαι μια χαρά ένα τσακ και με γυρίζει το μυαλό Τι να κάνουμε  οι ορμόνες κάνουν πάρτυ 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Mikri Ollandeza ε... τον πρήζω όλη μέρα, ας κοιμηθεί τουλάχιστον το βραδυ για να εχει δυναμεις για την επόμενη χαχα. Εχει και ένα θεματακι υγείας και πονάει και τον λυπάμαι κιόλας.

@Dhmh4 αστο αυτό με τα νεύρα...όσο ειχα και εγώ αρρυθμιστο το θυρεοειδή, μια κουβέντα μου ελεγαν και γινόμουν μπουρλότο... τωρα μετα τα χαπακια είμαι σε πιο νιρβάνα, αλλά και πάλι μου γυρνάει το μυαλό και σε ασχετες φασεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό με τον θυρεοειδή  στο βρήκαν με τις πρώτες εξαιτασεις αίματος που έκανες; αχ και εμένα πολύ τσίτα είναι τα νευράκια μου. Κατάφερα να ανεβάσω 2 αλλά γράφει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη αν φανούν πείτε μου 

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ετσι γραφει, ότι βρισκονται σε απόκρυψη, απο χθες. Ναι, στις πρώτες εξετάσεις φανηκε. Η tsh ειχε πιασει πάτο. Βεβαια ο ενδοκρινολόγος μου είπε οτι φταίνε και οι πολλοί εμετοί. Τα επηρεαζουν όλα. Τώρα που συνήλθα λίγο λογικά θα φτιάξει κ αυτό. Βρε κορίτσια μου χθες το βραδυ, ετρεξε λιγο γαλατακι απ το αριστερό στήθος. Σας εχει τύχει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά το διάβασα πρόσφατα ότι παίζει να τρέξει λίγο γάλατακι το πρώτογαλα είναι νορμάλ μην ανησυχείς αρχίζει να το παράγει οργανισμός μας!!! Από τοτε που το διάβασα και εγώ κοιταω μια το ένα μια το άλλο αλλά τίποτα εμένα!! Fotini μου πόσο εβδομάδων είσαι εσύ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Αλλά όλα καλά θα πάνε!!

Εμένα μου είπε χθες η αγάπη μου " Γέννα εσύ με το καλό και θα τα πούμε μετά..." Να ανυσηχήσω??? Η αλήθεια είναι ότι τον έχω τρελάνει τον άνθρωπο..:D

@oneira_glyka Καλωσήρθες κορίτσι μου.. Το πρώτο σου είναι? 

@Dhmh4 Για την φώτο, πρέπει να μπεις σε ένα σαιτ, πχ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Αλλά όλα καλά θα πάνε!!

Εμένα μου είπε χθες η αγάπη μου " Γέννα εσύ με το καλό και θα τα πούμε μετά..." Να ανυσηχήσω??? Η αλήθεια είναι ότι τον έχω τρελάνει τον άνθρωπο..:D

@oneira_glyka Καλωσήρθες κορίτσι μου.. Το πρώτο σου είναι? 

@Dhmh4 Για την φώτο, πρέπει να μπεις σε ένα σαιτ, πχ αυτόκαι να την ανεβάσεις εκεί, επιλέγεις για πόση ώρα θέλεις να είναι ορατή και σου βγάζει το λινκ που σε οδηγεί στην φώτο. Για να σου επιτρέψει αυτό το σαιτ να την ανεβάσεις πρέπει να πας στην επιλογή της επισύναψης λινκ, είναι το 5ο εικονείδιο από αριστερά, εφόσον το πατήσεις 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...